Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - jesień 2019 - 1 kolejka

WLPNkids

1 kolejka WLPN - jesień 2019 została rozegrana w następujących terminach :

Kategoria Junior D - 15 września 2019, godz. 9.00 - 12.00 (6 drużyn - 46 dzieci)

Kategoria Junior E - 18 września 2019, godz. 16.00 - 18.20 (3 drużyny - 21 dzieci)

Kategoria Junior F - 22 września 2019, godz. 10.00 - 12.00 (6 drużyn - 29 dzieci)

Łącznie w 1 kolejce wzięło udział 15 drużyn, 96 dzieci.

Szczegóły organizacyjne dotyczące WLPN Kids - jesień 2019 zostały zamieszczone TUTAJ

Poniżej szczegóły

...

Kategoria Junior D

Niedziela 15 września 2019, godz. 9.00 - 12.00

Czerwone Diabły - Biali Wejherowo    2-1 (Dawid Klonowski 2 - Paweł Lis)

FC Arka - Bananki                                   1-1 (Dominik Bednarz - Maja Kosyn)

FC Orły - Drewniaki                                2-1 (Stanisław Behmke, Alex Ojowski - Aleksander Kruszyński)

Czerwone Diabły - FC Arka                   1-2 (Kornel Szalewski - Natan Okrój, Kacper Radomski)

Biali Wejherowo - Drewniaki                0-3 (Mikołaj Kłosowski, Nikodem Tomczak, Aleskander Kruszyński)

Bananki - Drewniaki                               0-0

Czerwone Diabły - FC Orły                    2-1 (Dawid Klonowski, Kornel Szalewski - Alex Ojowski)

FC Arka - Drewniaki                              4-0 (Dominik Bednarz 3, Wiktor Tabisz)

Biali Wejherowo - Bananki                  0-3 (Maja Kosyn 2, Alicja Miszewska)

Czerwone Diabły - Drewniaki              1-1 (Kornel Szalewski - Aleksander Kruszyński)

Biali Wejherowo - FC Arka                  1-4 (Tomek Czaja - Dominik Bednarz 2, Wiktor Tabisz, Natan Okrój)

Bananki - FC Orły                                  0-1 (Michał Wójcik)

Biali Wejherowo - FC Orły                   0-2 (Oskar Lange, Alex Ojowski)

Czerwone Diabły - Bananki                 0-2 (Maja Kosyn 2)

FC Arka - FC Orły                                  0-2 (Oskar Lange, Alex Ojowski)

 

Tabela :

1. FC Orły                          12 pkt      8-3

2. FC Arka                        10 pkt     11-5

3. Bananki                         8 pkt       6-2

4. Czerwone Diabły         7 pkt       6-7

5. Drewniaki                     5 pkt       5-7

6. Biali Wejherowo         0 pkt      2-14

 

Najlepsi strzelcy :

6 goli - Dominik Bednarz

5 goli - Maja Kosyn

4 gole - Alex Ojowski

3 gole - Dawid Klonowski, Kornel Szalewski, Aleksander Kruszyński

 

Zdjęcia i składy drużyn :

 Bananki WLPNj2019

Banaki : Miszewska, Zmudczyńska, Solis, Cielecka, Socha, Ostrowicka, Rykowska, Kosyn, Grzona

  

Biali Wejherowo WLPNj2019

Biali Wejherowo : Kryża, Lis, Sułkowski, Knut, Hebel, K. Czaja, Bogdański, T. Czaja

 

Czerwone Diabły WLPNj2019

Czerwone Diabły : Szalewski, Elendt, Sękowski, Bistram, Klonowski, Królek, Labudda

 

Drewniaki WLPNj2019

Drewniaki : Kruszyński, Langiewicz, Gapiński, Dończyk, Kłosowski, Jaskólski, Malc, Tomczyk

 

FC Arka WLPNj2019

FC Arka : Okrój, Radomski, Dettlaff, Bach, Bednarz, Tabisz, Szweda

 

FC Orły WLPNj2019

FC Orły : Puzdrowski, Lange, Wójcik, Ojowski, Zaworski, Gutowski, Behmke

 

Kategoria Junior E

Środa 18 września 2019, godz. 16.00 - 18.20

 

W tej kategorii dzieci będą zdobywać punkty indywidualnie, z uzwględnieniem wyników uzyskanych w trakcie rozgrywek. W pierwszym turnieju najlepszą drużyną byli czerwoni, w związku z tym wszystkie dzieci ze składu Czerwonych otrzymują 7 punktów, dzieci ze składu Białych 5 punktów, a dzieci ze składu Zielonych 3 punkty. W kolejnym turnieju dzieci zostaną przydzielone do nowych drużyn. Do turnieju cały czas można dołączyć.

Klasyfikacja pierwszego turnieju :

1. Czerowni (Fornal, Zaworski, Bach, Radomski, Grajkowski, Ruszkowski, Miks) - 7 pkt

2. Biali (Dończyk, Klecha, Brodzisz, Szwarc, Lange, Olewczyński, Roda) - 5 pkt

3. Zieloni (Bochentyn, Tomczyk, Mazur, Dybowski, Koszałka, Czaja, Bogdański) - 3 pk

 

bialiWLPN-j2019JE

 Biali : Dończyk, Klecha, Brodzisz, Szwarc, Lange, Olewczyński, Roda - 5 pkt.

 

czerwoniWLPN-j2019JE

Czerwoni : Fornal, Zaworski, Bach, Radomski, Grajkowski, Ruszkowski, Miks - 7 pkt.

 

zieloniWLPN-j2019JE

Zieloni : Bochentyn, Tomczyk, Mazur, Dybowski, Koszałka, Czaja, Bogdański - 3 pkt.

 

razemWLPN-j2019JE18092019

 

Kategoria Junior F 

Niedziela 22 września 2019, godz. 10.00 - 12.00


Wyniki :

Arsenal - Barca                    1-1

Real - Liverpool                   0-1

Barca - Wejherowo             2-1

Młody Ajax - Liverpool      2-2

Arsenal - Młody Ajax          1-2

Real - Wejherowo               0-0

Arsenal - Real                      1-2

Liverpool - Barca                1-0

Młody Ajax - Barca             1-0

Wejherowo - Liverpool      1-1

Młody Ajax - Real               5-1

Arsenal - Wejherowo         0-2

Real - Barca                         0-2

Arsenal - Liverpool             1-1

Młody Ajax - Wejherowo   1-0

 

Tabela :

1. Młody Ajax           13 pkt   11-4

2. FC Liverpool         9 pkt    6-4

3. Barca                      7 pkt    5-4

4. Wejherowo           5 pkt    4-4

5. Real                        4 pkt    3-9

6. Arsenal                  2 pkt   4-8

 

ArsenalWLPNj2019JF

Arsenal : Chlechowicz, Bach, Mampe, Stencel

 

BarcaWLPNj2019JF

Barca : Miaskowski, Rybicki, Kosiński, Walczak, Jakubowski

 

LiverpoolWLPNj2019JF

Liverpool : Lange, Łopatowski, Stępniewski, Antosiak, Śmigielski

 

MłodyAjaxWLPNj2019JF

Młody Ajax : Leśniak, Brodzisz, Nowicki, Wiśniewski, Guziuk

 

RealWLPNj2019JF

Real : Jelonek, Błoszyk, Olewczyński, Brzózka, Bujak

 

WejherowoWLPNj2019JF

Wejherowo : Kuliś, Hraniuk, Turosiński, Miaskowski, Kierznikowicz

 

Rozgrywki WLPN Kids są realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu obywatelskiego Miasta Wejherowa, cały czas trwają zapisy tel. 502 560 648, SMS o treści Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia - WLPN Kids.

 

 

2 kolejka WLPN - jesień 2019 została rozegrana w następujących terminach :

Kategoria Junior D - 29 września 2019 (niedziela), godz. 9.00 - 12.00 

Kategoria Junior E - 2 października 2019 (środa), godz. 16.30 - 18.20 

Kategoria Junior F - 6 października 2019 (niedziela), godz. 10.00 - 12.00

 

BO w Wejherowie