Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Akcja Lato z Błękitnymi w Gminie Wejherowo - lato 2019

AL 2019 w Gminie Wejherowo

Akcja Lato z Błękitnymi w tym roku odbywała się nie tylko w Wejherowie, ale też dzięki wsparciu Gminy Wejherowo w Bolszewie, Gościcinie i Orlu. Przed naszymi trenerami stało trudne w dzisiejszych czasach zadanie : odciągnąć dzieci od komputerów i zachęcić do przyjścia na boisko. 

Zajęcia były prowadzone w dwóch grupach wiekowych, na każdych zajęciach było dwóch naszych trenerów. Głównym tematem zajęć były najbardziej lubiane przez dzieci mecze i mini turnieje, ale był także czas na doskonalenie techniki prowadzenia piłki, podania, strzału czy gry 1x1.

Podczas naszych zajęć dzieci miały okazje się lepiej poznać a także zawrzeć nowe znajmości.

Mamy nadzieję, że dzieci uczestniczące w naszych zajęciach będą w swoich miejscach zamieszkania promować aktywne spędzanie czasu wolnego i boiska gminne również za rok wypełnią się młodymi adeptami piłki nożnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania wakacyjnych zajęć dla dzieci, w szczególności Gminie Wejherowo.

Poniżej zdjęcia 

... 

 

Akcji Lato 2019 z Błękitnymi w Gminie Wejherowo :

29 lipca - 2 sierpnia - zajęcia na boisku trawiastym w Bolszewie ul. Leśna 35 A (przy dawnym Gimnazjum)

Bolszewo lato 2019 2

Bolszewo lato 2019

więcej zdjęć TUTAJ

 

12-16 sierpnia - zajęcia na Orliku w Gościcinie

Gościcino lato 2019

 

26-30 sierpnia - zajęcia na boisku trawiastym w Orlu

Orle lato 2019