Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Szkółka Sportowa w Kąpinie - lato 2018

Szkółka Kąpino 2018 1

Piąta edycja Sportowej Szkółki Kąpino za nami. Uczestnicy zajęć spotykali się w każdy wtorek i czwartek wakacji w dwóch grupach (młodsi od 10.00 do12.00, a starsi od 12.00 do 14.00). Zajęcia prowadzili trenerzy naszej Akademii. W grupie młodszej w zajęciach uczestniczyło średnio około 15-20 dzieci, a w starszej około 10 dzieci. Łącznie w zajęciach wzięło udział blisko 50 dzieci.

Na zakończenie Sportowej Szkółki Kąpino - lato 2018 odbył się festyn sportowo - rekreacyjny, podczas którego przeprowadzone zostały mini igrzyska sportowe. 

Dzieci najbardziej regularnie uczestniczące w zajęciach odebrały pamiątkowe statuetki, były też pamiątkowe medale, zdjęcia i drobne nagrody rzeczowe. Kilkoro dzieci zostało też zaproszonych na bezpłatne zajęcia do naszje Akademii w miesiącu wrześniu.

Bardzo dziękujemy  wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowanie zajęć w ramach Sportowej Szkółki Kąpino w szczególności Wójtowi Gminy Wejherowo, Sołtysowi Kąpina i Stowarzyszeniu Eco-Kąpino.

Poniżej zdjęcia

...

Szkółka Kąpino 2018 2

 

Szkółka Kąpino 2018 3

Szkółka Kąpino - 2018 5

Wiecej zdjęć z zajęć - TUTAJ i TUTAJ

 

Szkółka Kąpino - 2018 4

Więcej zdjęć z zakończenia - TUTAJ

 

Poprzednie edycje :

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2017 

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2016 

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2015

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2014