Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Szkółka sportowa w Kąpinie - lato 2019

Szkółka Kąpino - 2019

Niestety wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi Wakacyjna Szkółka Sportowa Kąpino 2019. Po raz szósty przy pomocy Wójta Gminy Wejherowo na dobrze przygotowanym boisku piłkarskim w Kąpinie przez cały okres wakacji trenerzy WAPN Błękitni prowadzili zajęcia sportowe.

Łącznie trenowało 48 dzieci ( w tym 12 dziewczynek). Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe starszą i młodszą. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Dzieci z chęcią i dużym zaangażowaniem przychodziły i uczestniczyły w treningach piłkarskich. Za każdym razem wychodziły z zajęć zmęczone, ale z uśmiechem na ustach. Oprócz  zajęć sportowych zorganizowana również wyjazd integracyjny na mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Arki Gdynia i Korony Kielce. W ostatni dzień wakacji (31 sierpnia) odbyło się podsumowanie i wręczenie uczestnikom pamiątkowych medali,statuetek i nagród rzeczowych.   

Szczególe podziękowania za pomoc należą się Wójtowi Gminy Wejherowo, Sołtysowi Kąpina - Pani Grażynie Baran i Stowarzyszeniu ECO-KĄPINO

Poniżej zdjęcia

...

 Zdjęcie z zajęć (grupa starsza) :

Szkółka Kąpino 2019 7

 

Szkółka Kąpino 2019 8

Zdjęcia z zajęć (grupa młodsza) :

Szkółka Kąpino 2019 9

Zdjęcia z zakończenia :

Szkółka Kąpino - 2019 2

Szkółka Kąpino - 2019 3

Szkółka Kąpino - 2019 5

Szkółka Kąpino - 2019 6

Więcej zdjęć TUTAJ

 

Poprzednie edycje :

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2018

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2017 

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2016 

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2015

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2014