Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Parkrun z Błękitnymi Wejherowo - 17 sierpnia 2019

parkrun z Błękitnymi 17082019

W sobotę 17 sierpnia 2019 roku odbędzie się 9 edycja wejherowskiego parkruna. Parkrun to darmowe, a co najważniejsze cykliczne wydarzenie dla wszystkich którzy chcą aktywnie rozpocząć sobotę i zmierzyć się z dystansem 5 km.
5 km można przebiec, przetruchtać bądź przemaszerować. Nie jest to wyścig, kolejność na mecie ma mniejsze znaczenie, liczy się udział, promocja aktywności ruchowej i wspólne motywowanie się do poprawiania swojej formy biegowej.
Chcielibyśmy żeby nawyk cotygodniowego uczestniczenia w parkrunie wyrobiło sobie jak najwięcej naszych zawodników, absolwentów, a także rodziców. W związku z tym podjęliśmy się współorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy zatem wszystkich na godz. 9.00 do Parku Majkowskiego. Jeżeli nie możesz biec, zgłoś swój udział jako wolontariusz (tel. 502 560 648)

Więcej o parkrunie poniżej

...

Co to jest parkrun Park Miejski, Wejherowo?

To bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok.

Kiedy organizowany jest bieg?

W każdą sobotę o 9:00 rano.

Gdzie organizowany jest bieg?

Miejsce organizacji biegu to Park Miejski, Wejherowo. Szczegółowe informacje nt. lokalizacji oraz trasy biegu znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje udział w biegu?

Nic – udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Rejestracja

Kliknij na poniższy link w celu dokonania rejestracji:

Rejestracja

Jak szybko muszę biec?

W ramach parkrun wszyscy biegamy dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem. Bez względu na to, jakie ono jest – zapraszamy!

parkrun Park Miejski, Wejherowo istnieje dzięki wolontariuszom!

parkrun jest w całości organizowany przez wolontariuszy. Jeżeli chcesz wesprzeć organizację biegów odwiedź sekcję Wolontariusze i wyślij swoje zgłoszenie na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Pamiętaj!

  • Nie zapomnij zabrać na bieg swojego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Bez niego nie będziemy mogli Cię zidentyfikować i podać uzyskanego przez Ciebie wyniku. Swój kod znajdziesz w potwierdzeniu rejestracji oraz biuletynie parkrun Polska. Aby ponownie otrzymać kod kliknij tutaj,
  • Bierzesz udział poraz pierwszy? Upewnij się, że dokonałeśrejestracji oraz zapoznałeś się z informacją o trasie biegu,
  • Biegłeś w ostatnią sobotę? Sprawdź wyniki oraz sekcję nowości, która zawiera raport z biegu – jest ona aktualizowana zwykle w dniu, w którym odbywał się bieg,
  • Aby zobaczyć zdjęcia z poprzednich/ostatniej edycji biegu odwiedź sekcję Zdjęcia.,
  • Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z informacją na temat biegu w sekcji O nas,
  • Nasza sekcja Linki pomoże Ci znaleźć więcej lokalnych informacji nt. biegania,
  • Nasza inicjatywa istnieje oraz oferuje bezpłatny udział dzięki organizacji biegów przez wolontariuszy. Jeżeli chciał(a)byś przyłączyć się do nich przeczytaj więcej na temat wolontariatu w parkrun w sekcji Wolontariusze,
  • Zbiorcze statystyki na temat biegu znajdziesz w stopce strony,
  • Masz pytania? Odwiedź sekcję Najczęściej zadawanych pytań (FAQ).

Sponsorzy parkrun Polska:

Ziaja