Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Mini Mistrzostwa Deichmann kwiecień - czerwiec 2019

deichmann 2019 banner

W Mini Mistrzostwach Deichmanna nasze drużyny startują już od wielu lat. W tym roku również w tych lubianych przez dzieci rozgrywkach wystąpiło aż 8 drużyn z naszej Akademii.

Kategoria U-11 (rocznik 2008 i młodsi) - Litwa (2008), Jamajka (2008), Urugwaj (2009) i Grecja (2009)

Kategoria U-9 (rocznik 2010 i młodsi) - Urugwaj (2010), Grecja (2010), Serbia (2010), Szwajcaria (2011)

Wszystkie nasze drużyny spisały się na miarę swoich możliwości, w każdym meczu starając się osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Końcowe miejsca mają dla nas mniejsze znaczenie, niż zdobyte przez chłopców w trakcie turnieju doświadczenie. Nie mniej jednak nie kryjemy zadowolenia z tego, że w kategorii U-11 dwie nasze drużyny znalazły się w pierwszej trójce turnieju (Urugwaj - 2 miejsce, Jamajka - 3 miejsce), a w kategorii U-9 Urugwaj zajął 1 miejsce, a Grecja - 4 miejsce. 

Pozostałe drużyny również spisywały się bardzo dobrze w kategorii U-11 - Litwa dotarła do 1/4 finału, a zbierająca doświadczenia drużyna Grecji do 1/8 finału. W kategorii U-9 trzeci zespół z rocznika 2010 - Serbia i drużyna z rocznika 2011 - Szwajcaria ogrywały się w tym roku na drugim poziomie rozgrywek.

Wszyscy trzymamy kciuki za naszego przedstawiciela (Urugwaj U-9) w ogólnopolskim finale turnieju, który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Wałbrzychu. 

Poniżej zdjęcia i składy naszych drużyn

... 

Kategoria U-11

Jamajka 2019 U-11 2008

Jamajka - Konrad Czwatschka, Nikodem Kownatke, Bartek Łupina, Franek Pleger, Mateusz Krause, Olek Nurek, Antek Maciejewski oraz Kordian Pienczyn

Trenerzy : K. Jezierski, A. Nowak

 

Litwa 2019 U-11 2008

Litwa - Olek Dylak, Mateusz Gajewski, Filip Gutowski, Piotr Sobiecki, Leon Ciapa, Marcel Roppel, Jarek Szyszkowski oraz Filip Skrzypkowski i Nikodem Sobolewski

Trenerzy : A. Nowak i K. Jezierski

 

Urugwaj 2019 U-11 -2009

Urugwaj - Krystian Dzierzba, Nikodem Wejher, Maciek Bawarski, Bartek Szulist, Kuba Słowi, Dominik Lenczewski, Nikodem Tabor, Marcin Spławiński oraz Tymek Kwidziński i Jan Strzecki

Trenerzy : J. Przybylski, Ł. Czarnecki

 

 Grecja 2019 U-11 -2009

Grecja - Karol Kwaśniewski, Ksawier Baranowski, Filip Olczyk, Nikodem Patelczyk, Piotr Hlelbik, Gracjan Śliwiński, Paweł Gorczyński, Jakub Bodziszewski oraz Konrad Hennig, Łukasz Karolewicz

Trenerzy : J. Przybylski, Ł. Czarnecki

 

Kategoria U-9

Urugwaj 2019 U-9 -2010

Urugwaj - Olek Mięsiak, Kajus Undzenas, Robert Brzeski, Maciej Górski, Michał Bochentyn, Alan Giergiński, Julian Strzecki, Piotr Klecha

Trenerzy : D. German, J. Rybicki

 

 Grecja 2019 U-9 2010

Grecja - Mateusz Jakubowski - Maciej Hazuka, Eryk Karolewski, Igor Nowacki, Piotr Dorszyński, Patryk Godlewski, Maciej Groth, Darek Gaffke, Oskar Lange

Trenerzy : D. German, J. Rybicki

 

Serbia 2019 U-9 2010

Serbia - Filip Perschon, Ryszard Kamiński, Alan Kiedrowski, Hubert Bradel, Bartek Szwarc, Czarek Kuźmiński, Michał Gosz, Kacper Borawski, Rafał Pasternak

Trenerzy : D. German, J. Rybicki

 

Szwajcaria 2019 U-9 2011

Szwajcaria - Filip Burchacz, Ksawery Jezierski, Hubert Wasielewski, Oskar Roppel, Tymek Giniewicz, Leon Czurgiel, Paweł Cholcha, Kamil Kowalik, Filip Wandersleben oraz Jakub Labudda

Trenerzy : K. Kożyczkowski, T. Ciapa

 

Najlepsi strzelcy naszych drużyn :

Kategoria U-11

38 goli - Nikodem Wejher (Urugwaj)

27 goli - Nikodem Lenczewski (Urugwaj)

26 goli - Franek Pleger (Jamajka), Jan Strzecki (Urugwaj)

22 gole - Antek Maciejewski (Jamajka)

19 goli - Bartek Łupina (Jamajka)

18 goli - Jakub Bodziszewski (Grecja)

14 goli - Marcin Spławiński (Urugwaj)

13 goli - Mateusz Gajewski (Litwa), Nikodem Kownatke, Olek Nurek (Jamajka)

12 goli - Nikodem Tabor (Urugwaj)

11 goli - Marcel Roppel (Litwa)

 

Kategoria U-9

29 goli - Alan Giergiński (Urugwaj)

19 goli - Maciej Hazuka (Grecja)

15 goli - Maciej Górski (Urugwaj)

14 goli - Maciej Groth, Igor Nowacki (Grecja) Piotr Klecha (Urugwaj)

13 goli - Michał Gosz (Serbia), Hubert Wasielwski (Szwajcaria)

11 goli - Ksawery Jezierski (Szwajcaria), Julian Strzecki (Urugwaj)

10 goli - Michał Bochentyn (Urugwaj), Kajus Undzenas (Urugwaj), 

 

Końcowa klasyfikacja :

Kategoria U-11

1. Kolumbia (UKS Jedynka Reda)

2. Urugwaj (Błękitni Wejherowo)

3. Jamajka (Błękitni Wejherowo)

4. Niemcy (GAP Dąbrowa)

- Litwa - odpadła w 1/4 finału z Kolumbią, w grupie zajęła 9 miejsce

- Grecja - odpadła w 1/8 finału z Litwą, w grupie zajęła 8 miejsce

Łącznie wystąpiło 17 drużyn

 

Kategoria U-9

1. Urugwaj (Błękitni Wejherowo)

2. Francja (UKS Jedynka Reda)

3. Belgia (My Football Schools)

4. Grecja (Błękitni Wejherowo)

- Szwajcaria - grała w grupie 2 (poziom średniozaawansowany) - zajęła 5 miejsce / 13 drużyn

- Serbia - grała w grupie 2 (poziom średniozaawansowany) - zajęła 7 miejsce / 13 drużyn 

Łącznie wystąpiło 36 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy (zaawansowaną 11 drużyn, średniozaawansowaną 13 drużyn i początkującą - 12 drużyn)

 

Do turnieju finałowego w Wałbrzychu awans uzyskały : Kolumbia (U-11) oraz Urugwaj (U-9). Za obie drużyny trzymamy kciuki.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej.

Dziękujemy rodzicom za wzorowe podejście do spraw organizacyjnych.