Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Mini Mundial w Kąpinie 2019 - relacja

minimundialKąpino2019 2

W sobotę 15 czerwca od 14.00 do 17.30 w Kąpinie odbył się Mini Mundial organizowany przez naszą Akademię dzięki pomocy Gminy Wejherowo i stowarzyszenia Eco-Kąpino

Mini Mundial podobnie jak przed rokiem miał charakter festynu piłkarskiego, oprócz typowej rywalizacji turniejowej zaplanowaliśmy dla dzieci różne piłkarskie konkursy. Celem naszej imprezy było rozwijanie sportowej pasji wśród dzieci, integracja poprzez współną grę w piłkę nożną oraz promocja Gminy Wejherowo. Chcieliśmy także zwrócić uwagę dzieci i rodziców na odbywające się w Polsce Mistrzostwa Świata do lat 20, a także na Mistrzostwa Świata Kobiet.

W Mini Mundialu uczestniczyło łącznie około 200 dzieci z takich miejscowości jak Kapino, Bolszewo, Orle, Góra,  Gowino, Wejherowo, Gościcino. Przed Mini Mundialem dzieci podzieliliśmy na 4 kategorie wiekowe, następnie przydzeiliśmy do drużyn reprezentacyjnych takich krajów jak Polska, Argentyna, Brazylia, Belgia, Australia, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Anglia, Sengal. W najstarszej kategorii U-11 wystąpiło 8 drużyn, w kategorii U-9 - 10 drużyn, w kategorii U-7 - 8 drużyn i w kategorii U-6 - 8 drużyn. Warto zauważyć że w każdej kategorii wiekowej na boisku pojawiły się dziewczyny. W turnieju zagrały między innymi zwyciężczynie wojewódzkiego etapu turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

Wyniki rozegranych meczów nie były tego dnia istotne, liczyło się przede wszystkim czerpanie radości ze wspólnej gry. Sędziowaniem zajęli się absolwenci naszej Akademii Adam Czech, Tristan Kowalewski, Aleks Sokół, Mateusz Borski, Mateusz Grubba i Jakub German, którym w tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy. Na zakończenie Mini Mundialu wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale a także drobne upominki. Indywidualnie wyróżnione zostały dzieci które wygrały nasze konkursy (Nikodem Wejher, Marcin Spławiński, Kamil Cyman i Ola Rozalewicz w konkursie żonglerski, Olek Nurek, Jakub Stenka, Szymon Macholl i Jakub Koszałka w grze 1x1, W zakończeniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Wejherowo oraz Pani Sołtys Kąpina.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji Mini Mundialu w Kąpinie. Cieszymy się, że popularność tego wydarzenia była tak duża, co z pewnością zmotywuje nas do organizacji podobnej imprezy w przyszłym roku.

ZDJĘCIA

Poniżej zdjęcia grupowe uczestników Mini Mundialu

...

 MM w Kąpinie 2019 - U6

Kategoria U-6

MM w Kąpinie 2019 - U7

Kategoria U-7

MM w Kąpinie 2019 - U11 U9

Kategoria U-12 i U-9

MiniMundialKąpino2019baner