Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Certyfikacja szkółek PZPN - instrukcja założenia konta na "Łączy nas piłka"

Certyfikat - logotyp brązowy

Drodzy rodzice decyzją Zarządu WAPN Błękitni Wejherowo nasza Akademia bierze udział w ogólnopolskim Programie Ccrtyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich który ruszył 23 kwietnia 2019 roku. 

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. 

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności. Nasza Akademia w grudniu 2019 roku po spełnieniu wszystkich wymagań otrzymała Brązowy Certyfikat PZPN.

Więcej o programie można poczytać TUTAJ, piszemy też o tym programie na naszej stronie TUTAJ

Jednym z kryteriów które w związku z powyższym musimy jako Akademia spełniać to posiadanie konta przez rodzica na portalu Łączy nas piłka.

Poniżej zamieszczamy linki do instrukcji jak należy takie konto założyć

...

KROK 1 - zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka

Konto zakłada jeden z rodziców (nie dziecko). 

 

KROK 2 - zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN

 

Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka, korzystając z zakładki DLA ZAWODNIKA. - LINK

 

Pełna instrukcja jak założyć konto znajduje się TUTAJ

W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (może to być zdjęcie dziecka, ale także jakiś avatar, zdjęcie ulubionego piłkarza, lub np logo Błękitni Wejherowo, do pobrania TUTAJ, zdjęcie w każdej chwili można wyedytować)

 

Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem. Należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej (Błękitni Wejherowo). 

 

KROK 3 - złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej - uczestniczymy w cyklu certyfikacji 1 (2019-2021)

Jeżeli pojawi się problem związany np. z tym że PESEL dziecka bądź rodzica funkcjonuje już w bazie PZPN prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia PZPN

 

INSTRUKCJA FILMOWA - LINK

wsparcie PZPN

  

 

 

W razie innych pytań (problemów) prosimy o kontaktowanie się z koordynatorem do spraw certyfikacji w naszej Akademii, tel. 502 560 648.

Prosimy też rodziców o wzajemną pomoc w dopełnieniu tej formalności.

 

certyfikaty szkołki piłkarskie poziom brazowy druk 261