Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Finał ogólnopolski XIX Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbark - relacja

Błękitne Dziewczyny - 01.05.2019

XIX finał turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku " przechodzi do historii. Błękitne dziewczyny zajęły 9 miejscu w Polsce spośród 16 mistrzów wojewódzkich w kategorii U-12. Niezapomniany wyjazd, mnóstwo różnorodnych wrażeń, dobre miejsce w piłkarskiej rywalizacji, promocja naszego Miasta i Powiatu podczas meczów i wycieczek w Warszawie na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Gratulacje dla organizatorów Polskiego Związku Piłki Nożnej, dla sponsorów z firmą Tymbark na czele ( Nike, Elektrolux i inne) za wszystko, bo miejsca mało by wymieniać detale.

Dziękujmy za dofinansowanie transportu Urzędowi Miasta Wejherowa i Stsrostwu Powiatowemu w Wejherowie.

Podziękowania kierujemy też do firmy P-Trans za komfortowy transport do Warszawy i do Pomorskiego Związku Pilki Nożnej za różnorodną pomoc w tym wydarzeniu. 

Dziękujmy rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie w różnorodnych utrapieniach. Tym którzy byli w Warszawie dziękujemy za kibicowanie i wspólny udział w piłkarskim święcie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim innym nie wymienionym powyżej, którzy wspierali naszą drużynę. 

Dziękujmy za finał 2019, a nstępnym młodszym pololeniom życzymy udziału i sukcesów w XX finałach turnieju z Podwórka na Satdion o Puchar Tymbarku w 2020 roku.

ZDJĘCIA

Poniżej relacja z XIX finału turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

...

DROGA DO FINAŁU :

19 października 2018

Finały powiatowe - LINK

Błękitne Dziewczyny 191018 Reda

10 kwietnia 2019 -

Finały Wojewódzkie - LINK

ZPnS2019 - BlekitneDziewczyny U-12

 

FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE

29 kwietnia 2019 (poniedziałek)

Głównym punktem dnia był oczywiście udział w uroczystym otwarciu turnieju, podczas którego nasza drużyna poznała swoich turniejowych przeciwników. W otwarciu uczestniczył Prezes PZPN Zbigniew Boniek. Ciekawym punktem otwarcia był też mini koncert zwyciężczyni programu The Voice Kids, a także Eurowizji Roksany Węgiel, po którym młoda piosenkarka rozdawała autografy.

30 kwietnia 2019 (wtorek)

Mecze grupowe rozpoczęliśmy bardzo dobrze, później jednak nie poradziliśmy sobie z silnym zespołem Lecha Poznań. W meczu o wyjście z grupy, mieliśmy swoje okazje, jednak w końcowym rozrachunku to Górnik Łęczna okazał się lepszy i awansował do najlepszej ćwierćfinału, a naszej drużynie pozostała walka o 9 miejsce.

11.30 - Błękitne Wejherowo - Ślęza Wrocław (dolnośląskie)        3-1 (Maja Kosyn 2, Nina Abe)

13.00 - Błękitne Wejherowo - Lech Poznań (wielkopolskie)        0-4

15.00 - Błękitne Wejherowo- Górnik Łęczna (lubelskie)              2-4 (Nina Abe 2)

1 maja 2019 (środa)

Cel na środę postawiony był jasno - 9 miejsce w Polsce. Cel ten dzięki dobrej grze i zaangażowaniu całej drużyny udało się zrealizować. Dramatyczny, a co najważniejsze wygrany konkurs rzutów karnych zakończył naszą piekną sportową przygodę. Wcześniej Błękitne Dziewczyny pokonały silne rywalki z województwa zachodniopomorskiego i podlaskiego. 

10.00 - Błękitne Wejherowo - Olimpia Szczecin (zachodniopomorskie)       1-0 (Nina Abe)

11.30 - Błękitne Wejherowo - SP Poświętne (podlaskie)                                    3-0 (Nina Abe 2, Maja Kosyn)

13.00 - Błękitne Wejherowo - AKF Wisła Brzeźnica (małopolskie)                0-0 k.2-1

Błękitne Dziewczyny - 02.05.2019

2 maja 2019 (czwartek)

W czwartek braliśmy udział w uroczystym zakończeniu turnieju na Stadionie Narodowym i wspólnie oglądaliśmy mecz finałowy Pucharu Polski Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok.

Warto dodać że Zwycięzca turnieju w kategorii w której brały udział nasze dziewczyny został SMS Łódź, a Puchar Polski wygrała po golu Artura Sobiecha w doliczonym czasie gry Lechia Gdańsk.

Wszystkie klasyfikacje poniżej

Oprócz przyjemnych obowiązków związnych z udziałem w turnieju, nasze dziewczyny miały również okazję zwiedzić Warszawę, pod przewodnicką opieką pana Jacka Przybylskiego.

 

Skład naszej drużyny : Nikola Rykowska - Oliwia Cielecka, Zofia Grzona, Anna Zmudczyńska, Maja Kosyn, Alicja Miszewska, Nina Abe, Amelia German

Trener : Jakub Dulko

Kierownik wyjzdu : Jacek Przybylski