Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - wiosna 2019 - 2 kolejka - relacja

wlpnkids 11.05.19

W sobotę 11 maja 2019 odbyła się 2 kolejka - WLPN Kids - wiosna 2019. W 2 kolejce łącznie wzięło udział 97 dzieci (51 dzieci grupa starsza, 46 dzieci grupa młodsza). 

Najlepsze drużyny 2 kolejki to Pomarańczki  z grupy starszej i Młody Ajax z grupy młodszej. Pochwalić też należy obie drużyny złożone z dziewcząt, które zarówno w grupie młodszej jak i grupie starszej zajęły 2 miejsce. W tabeli strzelców po 2 kolejkach w grupie starszej prowadzi Nikodem Tomczak (Pomarańczki) z 6 golami, a w grupie młodszej Oliwia Cholewińska (FC Dziewczyny) z 10 golami.

Relacja z 1 kolejki - TUTAJ

ZDJĘCIA

Poniżej szczegółowe wyniki 2 kolejki WLPN Kids - wiosna 2019

...

Sobota 11 maja 2019

Grupa starsza (rocznik 2007/2008/2009)

Wyniki meczów :

1. Pomarańczki - FC Cytryny                              1-0 (Łukasz Karolewicz)

2. Czerwone Koguty - Wejherowo City            2-0 (Olek Kruszyński, Maciej Paszki)

3. FC Świeżaki - Real Wejherowo                     0-2 (Kacper Skwierawski 2)

4. Pomarańczki - Czerwone Koguty                  2-2 (Łukasz Karolewicz, Nikodem Tomczak - Mateusz Farkowski, Dawid Gapiński)

5. FC Cytryny - FC Świeżaki                               1-0 (Maja Socha)

6. Wejherowo City - Real Wejherowo              1-2 (Jakub German - Filip Skrzypkowski 2)

7. Pomarańczki - FC Świeżaki                           2-1 (Bartosz Chudziak, Nikodem Tomczak - Paweł Richter)

8. Czerwone Koguty - Real Wejherowo          0-1 (Igor Sękowski)

9. FC Cytryny - Wejherowo City                       2-0 (Nikola Rykowska, Maja Kosyn)

10. Pomarańczki - Real Wejherowo                2-1 (Bartosz Chudziak 2 - gol samobójczy)

11. FC Cytryny - Czerwone Koguty                  1-0 (Maja Socha)

12. Wejherowo City - FC Świeżaki                   2-0 (Wiktor Bychowski, Michał Wójcik)

13. FC Cytryny - Real Wejherowo                    3-0 (Zofia Grzona, Oliwia Cielecka, Maja Kosyn)

14. Pomarańczki - Wejherowo City                 2-1 (Michał Reszka, Gracjan Ptach - Kornel Szalewski)

15. Czerwone Koguty - FC Świeżaki                2-3 (Mateusz Farkowski, Leon Ciapa - Paweł Richter, Maciej Drozdowski, Maciej Guzicki)

 

Tabela 2 kolejki :

1. FC Pomarańczki      13 pkt       9-5

2. FC Cytryny               12 pkt       7-1

3. Real Wejherowo      9 pkt        6-6

4. Czerwone Koguty    4 pkt        6-7              

5. Wejherowo City       3 pkt        4-8

6. FC Świeżaki              3 pkt        4-9

 

Tabela generalna po 10 meczach :

1. FC Pomarańczki       21 pkt   20-9

2. FC Cytryny                19 pkt   12-8

3. Real Wejherowo      17 pkt    17-14

4. Czerwone Koguty    12 pkt    11-12

5. FC Świeżaki              12 pkt     9-15

6. Wejherowo City        4 pkt     7-18

 

Strzelcy goli :

6 goli - Nikodem Tomczak  (Pomarańczki)

5 goli - Maciej Paszki (Czerwone Koguty), Kacper Skwierawski (Real Wejherowo), Bartek Chudziak (Pomarańczki)

4 gole - Filip Meger (Real Wejherowo), Łukasz Karolewicz (Pomarańczki), Maja Socha (FC Cytryny)

3 gole - Jakub Gołębiewski (Real Wejherowo), Piotr Hlebik (Pomarańczki), Maciej Guzicki (FC Świeżaki), Filip Skrzypkowski (FC Cytryny / Real Wejherowo), Paweł Richter (FC Świeżaki)

2 gole - Maja Kosyn (FC Cytryny), Mateusz Farkowski (Czerwone Koguty), Kornel Szalewski (FC Cytryny / Wejherowo City), Jakub German (Wejherowo City)

1 gol - Anna Zmudczyńska, Nikola Rykowska, Zofia Grzona, Oliwia Cielecka (FC Cytryny), Wiktor Nadolski, Stanisław Behmke, Wiktor Bichowski, Michał Wójcik (Wejherowo City), Szymon Elendt, Igor Sękowski (Real Wejherowo), Bartek Knut, Nikodem Labudda, Maciej Drozdowski, Wojtek Weremko, Olek Kruszyński, Dawid Gapiński, Leon Ciapa (Czerwone Koguty), Michał Reszka, Gracjan Ptach (Pomarańczki).

1 gol samobójczy

 

Zdjęcia i składy drużyn :

Czerwone Koguty 11.05.19 

Czerwone Koguty : Wojtek Weremko (nieobecny), Mateusz Farkowski, Szymon Grabowski (nieobecny), Maciej Paszki, Tymek Dawidowski, Michał Bach, Tomasz Czaja (nieobecny), Leon Ciapa, Dawid Gapiński, Aleksander Kruszyński, Filip Langiewicz

FC Cytryny 11.05.19

FC Cytryny : Ania Zmudczyńska, Maja Socha, Alicja Miszewska, Oliwia Cielecka, Nikola Rykowska, Maja Kosyn, Amelia German, Zofia Grzona, Zuzanna Farkowska

FC Świeżaki 11.05.19

FC Świeżaki : Nikodem Labudda, Maciej Guzicki, Illia Hraniuk, Maciej Czapp, Bartek Knut, Krzysztof Puzdrowski, Paweł Richter, Maciej Drozdowski, Michał Polakowski

FC Pomarańczki 11.05.19

Pomarańczki : Oliwier Zaręba (nieobecny), Piotr Hlebik (nieobecny), Łukasz Karolewicz, Nikodem Tomczak, Bartek Chudziak, Bartek Reszka, Gracjan Ptach, Michał Reszka, Wiktor Kryża, Maciej Hebel

Real Wejherowo 11.05.19

Real Wejherowo : Kamil Szweda (nieobecny), Jakub Gołębiewski, Szymon Elendt, Filip Meger, Ricardo Ascolani, Kacper Skwierawski, Mateusz Sukow, Igor Sękowski, Filip Skrzypkowski 

Wejherowo City 11.05.19

Wejherowo City : Mikołaj Maszota, Kaspian Czaja (nieobecny), Konrad Wasilka, Wiktor Nadolski (nieobecny), Stanisław Behmke, Jakub German, Kacper Radomski, Michał Wójcik, Wiktor Wesołowski, Wiktor Bichowski, Kornel Szalewski, 

 

 

 Sobota 11 maja 2019

Grupa młodsza (rocznik 2009/2010/2011)

Wyniki meczów :

1. FC Rekiny - Roma Wejherowo                   1-6 (Alan Stenka - Kacper Borawski, Jan Wicki 2, Juliusz Ruszkowski 3)              

2. FC Dziewczyny - Liverpool                         3-0 (Oliwia Cholewińska, Natalia Ziemann, Patrycja Miotk)      

3. FC Neptun - Barca                                        1-1 (Filip Knyba - Maciej Rumpca)      

4. Juventus Wejherowo - Młody Ajax           0-3 (Filip Nowicki, Bartek Szwarc, Szymon Kruczyk)      

5. FC Rekiny - FC Dziewczyny                        2-3 (Szymon Macholl 2 - Natalia Ziemann, Oliwia Cholewińska, Patrycja Miotk)      

6. Młody Ajax - Roma Wejherowo                 1-0 (Szymon Kruczyk)      

7. FC Neptun - Liverpool                                 2-1 (Filip Knyba 2 - Paweł Guzicki)     

8. Juventus Wejherowo - Barca                     1-1 (Leon Labuda - Maciej Rumpca)       

9. FC Rekiny - FC Neptun                               1-5 (Kamil Cyman - Filip Knyba, Patryk Olewczyński, Bartek Miszewski, Jakub Koszałka 2)      

10. FC Dziewczyny - Roma Wejherowo       2-0 (Natalia Ziemann, Patrycja Miotk)      

11. Młody Ajax - Barca                                     4-0 (Bartek Szwarc, Darek Hałuszczak 2, Szymon Kruczyk)     

12. Juventus Wejherowo - Liverpool            1-2 (Michał Dyktyński - Krzysztof Miąskowski-Kornath, Wiktor Kaczykowski)      

13. FC Dziewczyny - FC Neptun                    1-1 (Natalia Ziemann - Filip Knyba)    

14. FC Rekiny - Juventus Wejherowo          1-2 (Szymon Macholl - Michał Dyktyński, Leon Labuda)     

15. Barca - Roma Wejherowo                         1-2 (Czarek Kuźmiński - Kacper Borawski, Juliusz Ruszkowski)   

16. Młody Ajax - Liverpool                             2-1 (Szymon Kruczyk, Bartek Szwarc - Wojtek Puzdrowski)     

17. FC Dziewczyny - Juventus Wejherowo  2-1 (Natalia Ziemann, Oliwia Cholewińska - Michał Dyktyński)      

18. FC Neptun - Roma Wejherowo               1-1 (Jakub Koszałka - Filip Koszałka)      

19. FC Rekiny - Młody Ajax                            0-3 (Szymon Kruczyk 2, Darek Hałuszczak)      

20. Barca - Liverpool                                       1-0 (Czarek Kuźmiński)    

21. FC Neptun - Juventus Wejherowo         1-1 (Jakub Koszałka - Leon Labuda)      

22. FC Dziewczyny - Młody Ajax                   1-1 (Oliwia Cholewińska - Bartek Szwarc)     

23. Liverpool - Roma Wejherowo                 0-2 (Jan Wicki, Juliusz Ruszkowski)     

24. FC Rekiny - Barca                                      0-4 (Maciej Rumpca 3, Czarek Kuźmiński)     

25. FC Neptun - Młody Ajax                           1-1 (Payryk Olewczyński - Szymon Kruczyk)  

26. Juventus Wejherowo - Roma Wejherowo  0-2 (Julisuz Ruszkowski, Kacper Borawski)

27. FC Dziewczyny - Barca                               1-2 (Patrycja Miotk - Fabian Prusiński, Maciej Rumpca)   

28. FC Rekiny - Liverpool                                3-0 (Alan Stenka, Kamil Błażejewicz 2) 

 

Tabela 2 kolejki :

1. Młody Ajax                          17 pkt      15-3

2. FC Dziewczyny                  14 pkt      13-7 

3. Roma Wejherowo             13 pkt      13-6

4. FC Neptun                          11 pkt      12-7

5. Barca                                   11 pkt       10-9 

6. Juventus Wejherowo         5 pkt      6-12

7. FC Rekiny                            3 pkt      8-23

8. Liverpool                             3 pkt       4-14 

 

Tabela generalna po 14 meczach :

1. Młody Ajax                         32 pkt      24-4

2. FC Neptun                         25 pkt       19-9

3. FC Dziewczyny                 25 pkt       20-14

4. Roma Wejherowo            21 pkt       17-10

5. Juventus Wejherowo      15 pkt       17-20

6. Barca                                  14 pkt       11-16

7. FC Rekiny                          10 pkt       13-36

8. Liverpool                            9 pkt         9-21

 

Strzelcy goli :

10 goli - Oliwia Cholewińska (FC Dziewczyny)

8 goli - Bartek Szwarc, Szymon Kruczyk (Młody Ajax)

7 goli - Michał Dyktyński (Juventus Wejherowo), Filip Knyba (FC Neptun), Juliusz Ruszkowski (Roma Wejherowo)

6 goli - Maciej Rumpca (Barca), Darek Hałuszczak (Młody Ajax)

5 goli - Natalia Ziemann (FC Dziewczyny), Alan Stenka (FC Rekiny)

4 gole - Patrycja Miotk (FC Dziewczyny), Jakub Koszałka, Patryk Olewczyński (FC Neptun), Jan Wicki (Roma Wejherowo)

3 gole - Szymon Macholl, Kamil Cyman (FC Rekiny), Miłosz Wiśniewski (FC Neptun), Filip Bach, Leon Labuda (Juventus Wejherowo), Sebastian Brodzisz, Wojtek Puzdrowski (Liverpool), Kacper Borawski (Roma Wejherowo), Cezary Kuźmiński (Barca)

2 gole -  Kamil Błażejewicz (FC Rekiny), Jakub Walczak (Juventus Wejherowo), Paweł Bonisławski (Roma Wejherowo), Fabian Prusiński (Barca)

1 gol - Nadia Gnaś (FC Dziewczyny), Wojtek Mampe, Filip Nowicki (Młody Ajax), Wiktor Kryża, Franek Rohde (Juventus Wejherowo), Filip Koszałka (Roma Wejherowo), Paweł Guzicki, Krzysztof Miąskowski - Kornath, Wiktor Kaczykowski (Liverpool), Bartek Miszewski (FC Neptun)

 

 Zdjęcia i składy drużyn :

Barca 11.05.19 

Barca : Jan Guziuk, Bartek Chlechowicz, Jakub Wohs, Jakub Jeżewski (nieobecny), Cezary Kużmiński, Fabian Prusiński, Maciej Rumpca

FC Dziewczyny 11.05.19

FC Dziewczyny : Pola Fornal, Wiktoria Pawlak, Nadia Gnaś (nieobecna), Oliwia Cholewińska, Natalia Ziemann, Patrycja Miotk

FC Neptun 11.05.19

FC Neptun : Filip Knyba, Bartek Miszewski, Filip Rybus, Jakub Koszałka, Miłosz Wiśniewski, Patryk Olewczyński

FC Rekiny 11.05.19

FC Rekiny : Szymon Macholl, Kamil Cyman, Miłosz Perszon, Alan Stenka, Kamil Błażejewicz, Tymek Kosiński

Juventus Wejherowo 11.05.19

Juventus Wejherowo : Franek Rohde, Jakub Walczak, Leon Labuda, Filip Bach, Michał Dyktyński

Lierpool 11.05.19

Liverpool : Tomasz Miąskowski Kornath, Wiktor Kaczykowski, Sebastian Brodzisz, Wojtek Puzdrowski, Paweł Guzicki, Krzysztof Miąskowski Kornath

Młody Ajax 11.05.19

Młody Ajax : Adrian Borski, Wojtek Mampe, Filip Nowicki, Bartek Szwarc, Darek Hałuszczak, Szymon Kruczyk

Roma Wejherowo 11.05.19

Roma Wejherowo : Paweł Bonisławski (nieobecny), Juliusz Ruszkowsk, Filip Koszałka, Wiktor Stępniewski, Jan Wicki, Kacper Borawski, Kacper Labuhn

 

Nieobecni : Oskar Weissgerber, Krzysztof Rybicki, Szymon Witzling, 

 

Przydział do grup, ogólny harmnogram i regulamin rozgrywek TUTAJ

 

Przypominamy rodzicom o dopełnieniu formalności niezbędnych do udziału dziecka w WLPN Kids

- założenie konta na portalu Łączy nas piłka (szczegóły TUTAJ)

- dostarczenie pisemnej zgody na udział dziecka w rozgrywkach WLPN Kids do pobrania TUTAJ

 

Bardzo dziękujemy rodzicom za wzorowe podejście do spraw organizacyjnych.

Dziękujemy również za pomoc w zorganizowaniu dla dzieci drobnego poczęstunku oraz za stałe wsparcie udzielane grającym dzieciom.

Przypominamy że projekt WLPN Kids realizowany jest dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego miasta Wejherowa na rok 2019.

WLPN Kids otrzymał również patronat PZPN Grassroots "Piłka dla wszystkich"

 

BO w Wejherowie

 

PZPN Grassroots