Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - wiosna 2019 - relacja

ZPnS2019 - BlekitneDziewczyny U-12

W środę 10 kwietnia Błękitne Dziewczyny w kategorii U-12 (rocznik 2007 i młodsze) osiągnęły historyczny dla wejherowskiej piłki nożnej sukces wygrywają eliminacje wojewódzkie XIX edycji ogólnopolskiego turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Polsce i w Europie, który nosi też miano nieoficjalnych Mistrzostw Polski). Jakby tego było mało grająca w naszym zespole Maja Kosyn została najlepszą strzelczynią turnieju. Nasze dziewczyny dzięki tej wygranej będą miały okazję zaprezentować się na turnieju w Warszawie który odbędzie się w dniach 29 kwietnia - 2 maja. Warto dodać, że finał turnieju Z Podwórka na Stadion rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, mecze obserwowane są przez selekcjoneró młodzieżowych reprezentacji Polski, a główną nagrodą jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polski i spotkanie z piłkarzami.

O przepsustkę na finał ogólnopolski do Warszawy dzień później walczyły dziewczyny w kategorii U-10 (rocznik 2009 i młodsze). Marzenie o powtórzeniu wyczynu starszych koleżanek było bardzo bliskie spełnienia, jednak w półfinale turnieju po bardzo emocjonującym meczu zakończonym wynikiem 5-5 doszło do serii rzutów karnych, które lepiej wykonywały przeciwniczki z Malborka. Tym samym zagraliśmy w meczu o 3 miejsce z drużyną z Tczewa. Ten niezwykle wyrównany pojedynek zakończył się zwycięstwem naszych dziewczyn 3-1, co pozwoliło nam stanąć na podium i odebrać puchar za 3 miejsce i brązowe medale. Dodatkowo zawodniczka naszej drużyny Olivia Cholewińska podobnie jak dzień wcześniej Maja Kosyn została najlepszą strzelczynią turnieju. 

ZDJĘCIA - U-10

ZDJĘCIA - U-12

Szczegółowy przebieg turnieju poniżej

... 

Kategoria U-12

Środa 10 kwietnia 2019

Mecze grupowe :

Błękitni Wejherowo - SP Cewice                        6-2

Błękitni Wejherowo - Lider Rychnowy           11-0

Błękitni Wejherowo - AP LG Gdańsk               9-0

 

1/4 finału :

Błękitni Wejherowo - SP Sycewice                   9-0

 

1/2 finału :

Błękitni Wejherowo - Pogoń Tczew                 2-1

 

Finał :

Błękitni Wejherowo - Feniks Kramarzyny     2-1 (FILM)

 

Dekoracja medalowa - FILM

 

Skład naszej drużyny : Nikola Rykowska - Oliwia Cielecka, Maja Kosyn, Amelia German, Nina Abe, Ania Zmudczyńska, Alicja Miszewska, Zosia Grzona

Trener : Jakub Dulko

 

 

Kategoria U-10

ZPnS2019 - BlekitneDziewczyny U-10

Czwartek 11 kwietnia 2019

Mecze grupowe :

Błękitni Wejherowo - Kaperki Puck              7-0

Błękitni Wejherowo - SP Straszyn               10-0

Błękitni Wejherowo - Małe Tury Chojnice   4-4

 

1/4 finału :

Błękitni Wejherowo - SP 48 Gdańsk            7-3

 

1/2 finału :

Błękitni Wejherowo - Olimpico Malbork    5-5 k 1-2 (FILM)

 

Mecz o 3 miejsce :

Błękitni Wejherowo - Pogoń Tczew             3-1

 

Dekoracja medalowa - FILM

 

Skład naszej drużyny : Nadia Gnaś, Emilia Jaskulska, Olimpia Łosiewicz, Olivia Cholewińska, Patrycja Miotk, Natalia Ziemann

Trener : Jakub Dulko