Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Podsumowanie turniejów Wejher Cup 2019

WC 2019 plakat

Od stycznia do marca 2019 na sali SP nr 6 w Wejherowie odbywały się turnieje halowe dla dzieci w ramach cyklu Wejher Cup. Łącznie w 7 turniejach wystąpiło aż 126 drużyn (1023 dzieci) z 38 klubów. Dla najstarszych kategorii wiekowych (2006,2007,2008,2009 i 2010) organizowaliśmy turnieje dwudniowe, które zostały rozegrane identycznym system. W pierwszym dniu odbywały się mecze eliminacyjne z podziałem na 3 grupy (A, B, C), a drugiego dnia rozgrywane były mecze finałowe również z podziałem na 3 grupy (Ekstraklasę, Ligę Europy i Ligę Mistrzów).

Dla najmłodszych (2011,2012) organizowaliśmy jednodniowturniej Wejher Cup - Liga Mistrzów, bez klasyfikacji i bez zapisywania wyników.

Łącznie w ramach całego cyklu turniejów, w trakcie 107 godzin rywalizacji rozegrano aż 525 meczów w których padła niezliczona liczba goli.

Wszystkim trenerom, zawodnikom i rodzicom chcieliśmy w tym miejscu podziękować za udział i zaprosić na nasze kolejne turnieje.

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Wejherowa, Staroście Powiatu Wejherowskiego, Prezesowi MZK Wejherowo i Dyrektorowi SP nr 6 w Wejherowie za objęcie honorowym patronatem i pomoc w organizacji naszych turniejów.

Dziękujemy Pomorskiemu - ZPN, Sali Zabaw Funky Monkey, firmom Oknosfera i Hotel Olimp, Studio Szopena w Wejherowie za wsparcie turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Pani Kasi Przybysz która w trakcie naszych turniejów wykonała wiele pięknych zdjęć.

Poniżej podsumowanie statystyczne naszych turniejów

...

Liczba turniejów : 7

Liczba drużyn uczestniczących w turniejach : 126 (7 x 18)

Zdjęcia drużyn : LINK

Liczba meczów : 525 (5x81 + 2 x60)

Liczba godzin : 107 (5x19 + 2x6)

Liczba klubów : 45

Lista klubów które wystawiły drużyny w naszych turniejach (kolejność alfabetyczna) :

              4 Your Future Soccer Academy

         AP Banino

         AP Cassubian

         AP Diego Lębork

         AP Gryf Słupsk

         AP KP Gdynia

         Arka Gdynia

         Bałtyk Gdynia

         Barca Bolszewo

         Błękitni Łęczyce

         Błękitni Wejherowo

         Cartusia Kartuzy

         Feyenoord FA Gdańsk

         Football Academy Pomorze

         GAP Dąbrowa

         Gedania Gdańsk

         GKS Kolbudy

         GKS Linia

         GOSRIT Luzino

         Gryf Wejherowo

         Kaszuby Połchowo

         Korona Żelistrzewo

         KS Rozłazino

         Latarnik Choczewo

         Lech Poznań FA Gdynia

         Lew Lębork

         MKS Promotor Gościcino

         MKS Władysławowo

         Młode Orły Łeba

         Orkan Rumia

         Orły Osowa

         Orły Tczew

         PKS Jastarnia

         Pogoń Lębork

         Sokół Bożepole Wielkie

         SP nr 9 Rumia

         Sparta Sycewice

         Stolem Gniewino

         Sztorm Kosakowo

         UKS Cisowa Gdynia

         UKS GAP Bruskowo Wielkie

         UKS Jedynka Reda

         Vigo Tuchom

         Wicher Wierzchucino

         Wierzyca Pelplin

 

Rocznik 2006

Gryf Wejherowo - czarni WC2019 2006 LM 1

       1. WKS Gryf Wejherowo 2006

     2. WKS Gryf Wejherowo 2007

     3. Stolem Gniewino

 

Skład mistrzów : Szymon Smuniewski, Tristan Kowalewski, Dawid Konkol, Kacper Nowak, Maciej Biliński, Mateusz Borski, Jakub Markuszewski, Kamil Klimczak, Mateusz Grubba,

Trenerzy : Wojciech Wasiek, Marcin Funk,

 

Zwycięzcy Ligi Europy : Gedania Gdańsk

 

Zwycięzcy Ekstraklasy : Sztorm Kosakowo

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Eryk Kwidziński (Gryf Wejherowo 2007)

Maciej Biliński (Gryf Wejherowo czarni)

Lucjan Włodarczyk (Latarnik Choczewo)

Oliwier Szur (Stolem Gniewino I)

Olaf Roppel (Gryf Wejherowo 2007)

 

Rocznik 2007

Gryf Wejherowo I WC2019 2007 LM1

1. WKS Gryf Wejherowo

2. Arka Gdynia B - żółci

3. Korona Żelistrzewo

 

Skład mistrzów : Eryk Kwidziński, Olaf Roppel, Artur Wasilewski, Szymon Zieman, Kacper Piątkowski, Jordan Stemplewski, Paweł Bojke, Norbert Lemke, Robert Blok

Trenerzy : Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski

 

Zwycięzcy Ligi Europy :GKS Kolbudy

 

Zwycięzcy Ekstraklasy : Korona Żelistrzewo

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Filip Wachowski (Gryf Wejherowo II),

Artur Wasilewski (Gryf Wejherowo I),

Oliwier Łuczak (Arka Gdynia B - żółci),

Norbert Lemke (Gryf Wejherowo I),

Radek Jeżewski (Korona Żelistrzewo)

 

Rocznik 2008

UKS Jedynka WC2019 2008 LM1

1. UKS Jedynka Reda

2. AP Banino

3. Sztorm Kosakowo

 

Skład mistrzów : Dominik Jankowski, Grzegorz Menzel, Michał Jagiełka, Konrad Wincek, Paweł Hołowacz, Fabian Robaszkiewicz, Nikodem Zawadzki, Eryk Urbański

Trenerzy : Michał Morgiel, Błażej Miszka

 

Zwycięzcy Ligi Europy :UKS Jedynka Reda II

 

Zwycięzcy Ekstraklasy : SP nr 9 Rumia

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Dominik Jankowski (UKS Jedynka Reda)

Eryk Urbański (UKS Jedynka Reda),

Oskar Sas (AP Banino),

Adrian Hoeft (Stolem Gniewino),

Jonatan Jażdżewski (Pogoń Lębork)

 

Rocznik 2009

Błękitni Wejherowo WC2019 2009 LM1

1. Błękitni Wejherowo

2. UKS Jedynka Reda

3. Stolem Gniewino

 

Skład mistrzów : Krystian Dzierzba, Bartosz Szulist, Kuba Słowi, Marcin Spławiński, Robert Brzeski, Nikodem Tabor, Jan Strzecki, Nikodem Wejher, Tymoteusz Kwidziński

Trenerzy : Jakub Przybylski, Łukasz Czarnecki

 

Zwycięzcy Ligi Europy :AP Diego Lębork

 

Zwycięzcy Ekstraklasy : Orkan Rumia

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Antek Antonowicz (Lew Lębork),

Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo I)

Kuba Słowi (Błękitni Wejherowo I),

Cezary Górniak (UKS Jedynka Reda),

Piotr Denc (Sztorm Kosakowo)

 

Rocznik 2010

Stolem Gniewino WC2019 2010 LM1

1. Stolem Gniewino

2. Błękitni Wejherowo

3. UKS Jedynka Reda

 

Skład mistrzów : Aleksander Block, Hubert Kamiński, Maciej Ladach, Kuba Lieske, Aleksander Gorczycki, Robert Czerwicki, Paweł Kołsut, Agata Gorczycka, Pola Abako, Patryk Miotk

Trener : Tadeusz Semmerling

 

Zwycięzcy Ligi Europy :Korona Żelistrzewo

 

Zwycięzcy Ekstraklasy : Sztorm Kosakowo

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Aleksander Block (Stolem Gniewino)

Filip Piechowski (GSP Bruskowo Wielkie)

Jan Jarzemski (Kaszuby Połchowo)

Julian Broner (UKS Jedynka Reda)

Mateusz Jakubowski (Błękitni Wejherowo)

 

Relacje z turniejów :

Rocznik 2006 : LINK

Rocznik 2007 : LINK

Rocznik 2008 : LINK

Rocznik 2009 : LINK

Rocznik 2010 : LINK

Rocznik 2011 : LINK

Rocznik 2012 : LINK

UWAGI :

Turnieje dla rocznika 2006 i 2007 współorganizowalśmy wspólnie z WKS Gryf Wejherowo

W turniejach dla rocznika 2011 i 2012 nie prowadziliśmy klasyfikacji, nie było też wyróżnień indywidualnych. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, słodycze i miały możliwość wygrania nagród niespodzianek w organizowanych przez nas konkursach.