Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Rozgrywki Pomorskiego - ZPN - wiosna 2019

Logo ZwiązekW ostatni weekend marca (30,31 marca) ruszają wiosenne turnieje w ramach rozgrywek Pomorskiego - ZPN. Nasza Akademia do rozgrywek zgłosiła  rekordowe dla nas 13 drużyn chłopięcych w rocznikach 2008, 2009, 2010 i 2011, 2012 i 2013. Swoje rozgrywki turniejowe kontynuować będzie też drużyna dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze.

Jako pierwsi z chłopców na boisko wybiegną zawodnicy z rocznika 2008 i 2011 (30 i 31 marca 2019), a nasza drużyna dziewcząt rozpocznie swoje rozgrywki jeszcze szybciej bo już 24 marca.

Przypominamy, że na etapie juniora E, F i G system rozgrywek polega na tym, że drużyny są przydzielane do 4, 5 lub 6 zespołowych grup i rozgrywają 3 turnieje jesienią, a następnie taką samą ilość wiosną.

Głównym celem turniejów nie jest wyłonienie najlepszej drużyny, ale umożliwienie dzieciom kontaktu z przeciwnikiem i zdobywanie doświadczenia związanego z grą.

Wyniki są zapisywane i tworzona jest tabela (można ją śledzić na portalu Łączy nas Piłka), jednak nie ma ona większego znaczenia. Najważniejsze jest to, żeby dzieci po prostu grały i robiły to z turnieju na turniej co raz lepiej. 

Szczegóły poniżej

...

Rocznik 2008

2008 27012019 Luzino 1

Błękitni Wejherowo I - Junior E1 - Orlik - grupa 13 (MKS Władysławowo, Wicher Wierzchucino, KTS-K Luzino, ProFan Gościcino, Zatoka 95 Puck)

Turnieje do rozegrania : 31 marca, godz. 11.00 w Pucku, 27 kwietnia, godz. 11.00 w Luzinie, 18 lub 19 maja w Gościcinie

Błękitni Wejherowo II i Błękitni Wejherowo III (Błękitni Łęczyce) - Junior E1 - Orlik - grupa 19  (Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, Orkan Rumia, Kaszuby Połchowo II)

Turnieje do rozegrania : 30 marca, godz. 15.30 w Wejherowie, 27 lub 28 kwietnia w Rumii, 18 lub 19 maja w Połchowie

 

Rocznik 2009

2009 Baltic Football Cup 10032019

Błękitni Wejherowo I - Junior E2 - Orlik - grupa 14 (Arka Gdynia I, Arka Gdynia II, Orkan Rumia, LZS Bojano, Salos Rumia)

Turnieje do rozegrania : 7 kwietnia, godz. 11.00 w Rumii, 4 lub 5 maja w Gdyni, 25 lub 26 maja w Bojanie

Błękitni Wejherowo II - Junior E2 - Orlik - grupa 20 (KTS-K Luzino, Bałtyk Gdynia, Orkan II Rumia, Cisowa Gdynia, ProFan Gościcino) 

Turnieje do rozegrania : 6 kwietnia, godz. 11.00 w Luzinie, 4 lub 5 maja w Rumii,  26 maja, godz. 15.00 w Gdyni

 

Rocznik 2010

2010 03032019Starogard

Błękitni Wejherowo I i Błękitni Wejherowo II - Junior F1 - Żak - grupa 13 (AP Diego Lębork, Karol Piątek AP, PKS Jastatnia, Stolem Gniewino)

Turnieje do rozegrania :  14 kwietnia, godz. 14.00 w Lęborku, 11 naja, godz. 10.00 w Jastarni, 1 czerwca godz. 13.00 w Luzinie

 

Rocznik 2011

2011 09032019 Wejherowo

Błękitni Wejherowo I - Junior F2 - Żak - grupa 9 (Latarnik Choczewo, AP Diego Lębork, LZS Bojano, Karol Piątek AP, Cassubian AP)

Turnieje do rozegrania : 31 marca, godz. 11.00 w Choczewie, 27 lub 28 kwietnia w Bolszewie , 18 lub 19 maja w Bojanie 

Błękitni Wejherowo II - Junior F2 - Żak - grupa 13 (AP Diego Lębork, Kaszubia Starzyno, Wicher Wierzchucino, MKS Władysławowo)

Turnieje do rozegrania : 30 marca, godz. 11.00 w Starzynie, 27 kwietnia, godz. 10.00 w Lęborku, 19 maja w Wejherowie

 

Rocznik 2012

Błękitni 2012 9.03.2019 Wejherowo

Błękitni Wejherowo I i Błękitni Wejherowo II - Junior G1 - Skrzat - grupa 5  (Cassubian AP, Kaszubia Starzyno)

Turnieje do rozegrania : 6 kwietnia, godz. 15.00 w Wejherowie, 4 lub 5 maja w Bolszewie, 25 lub 26 maja w Starzynie

 

 

Rocznik 2013

df9marca2019 drużynowe

Błękitni Wejherowo I i Błękitni Wejherowo II - Junior G2 - Skrzat - grupa  1 (UKS AP Marko Gol, Cassubian AP)

Turnieje do rozegrania : 13 kwietnia, godz. 16.00 w Wejherowie, 11 maja, godz. 10.00 w Gdańsku, 1 lub 2 czerwca w Bolszewie

 

 

Błękitne Dziewczyny - rocznik 2008 i młodsze

BłękitneWejherowo9.12.2018

Pomorski Klubowe Mistrzostwa Orliczek (AP LG Gdańsk, KKPN Olimpico Malbork, KS Pogoń Tczew, ULKS Feniks Kramarzyny, ULKS Prometeusz Tuchomie)

Turnieje do rozegrania :

Turniej nr 3 – 23 marca 2019, godz. 9.00 gospodarz Akademia Piłkarska LG - Gdańsk ul. Wyzwolenia 8 (sztuczne boisko)

Turniej nr 4 – 7 kwiecień 2019, godz. 9.00 gospodarz ULKS Prometeusz Tuchomie

Turniej nr 5 – 11/12 maj 2019 gospodarz KS Pogoń Tczew

Turniej nr 6 – 1/2 czerwiec 2018 gospodarz ULKS Feniks Kramarzyny

 

 

Przypominamy, że działalność naszej Akademii wspierana jest dotacją z Urzędu Miasta Wejherowa, a także ze Starostwa Powiatowego w Wejherowie

Wejherowo i Starostwo

 

 

Przypominamy również że wychowankowie naszej Akademii z rocznika 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 reprezentują obecnie WKS Gryf Wejherowo.

WKS Gryf Wejherowo do rozgrywek ligowych Pomorskiego - ZPN zgłosił następujące drużyny :

Wojewódzka Liga Juniora A - rocznik 2000/2001

Wojewódzka Liga Junior B - rocznik 2002/2003

Wojewódzka Liga Juniora C1 - rocznik 2004

2004 - listopad 2018

Liga Juniora C2 - rocznik 2005

Liga Juniora D1 - rocznik 2006 (dwie drużyny)

Liga Juniora D2 - rocznik 2007 (dwie drużyny)

gryf 2007 4092018 Gdynia

Wejherowo Piłka