Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na weekend z piłką - wiosna 2019

WEEKEND

Zapraszamy na wiosenny weekend z piłką

Informujemy że wiosną zorganizujemy dwa weekendy z piłką, które będą dla młodych piłkarzy z naszej Akademii małym przetarciem przed zbliżającym się letnim obozem we Wdzydzach Kiszewskich (5-11 sierpnia 2019) .

Termin 1 : 29-31 marca 2019 - rocznik 2008, 2009, 2010, Błękitni NDW i dziewczyny - zapisy zakończone

Termin 2 : 12-14 kwietnia 2019 - rocznik 2011, 2012 - trwają zapisy

 

KARTA KWALIFIKACYJNA

  

Poniżej szczegóły dotyczące WzP oraz lista zgłoszonych osób

...

(aktualizacja 22 marca 2019)

 

Koszt : 175 zł  - wpłatę należy zrobić na konto Akademii 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000 do 20 marca 2019

W cenie : dojazd do Łęczyc (autokarem)dwa noclegi w szkole (konieczne zabranie śpiwora i poduszki materace dostaną na miejscu), dwa śniadania, obiad, dwie kolacje, opieka trenerska, możliwość korzystania z obiektów sportowych (boisko typu Orlik, sala gimnastyczna), zajęcia treningowe w małych grupach, udział w meczach towarzyskich i mini turniejach, powrót do Wejherowa (autokarem)

Opłatę prosimy o wpłacanie na konto Akademii z dopiskiem Weekend z piłką, po otrzmaniu potwierdzenia SMS-owego od trenera Tadeusza Ciapy o wpisaniu na listę uczestników.

LISTA RZECZY

KARTA KWALIFIKACYJNA

Zapisy na weekend z piłką przeprowadza trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648), SMS o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, WzP - termin" np. "Jan Kowalski, 2008, WzP - termin 2"

UWAGI

Liczba miejsc na każdy wyjazd jest ograniczona do 45.

Dziecko zapisane na weekend z piłką powinno posiadać ważną kartę zdrowia, opłacone ubezpieczenie na rok 2019 oraz uregulowane na bieżąco składki na działalność statutową Akademii.

  

Piątek
16.00 - zbiórka dzieci na Parkingu przy Amfiteatrze w Wejherowie
16.45 - 17.00 - przyjazd do Łęczyc (ZS w Łęczycach ul. Topolowa)
17.00 - 17.30 - zakwaterowanie i przygotowanie do treningu
17.30 zajęcia treningowe 
19.00 kolacja
20.00 mini turniej
22.30 cisza nocna
 
Sobota
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna - boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 zajęcia treningowe
13.00 obiad
15.30-18.30 gry i mecze sparingowe
19.00 kolacja
20.00 zajęcia integracyjne 
22.30 cisza nocna
 
Niedziela
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 mini turniej(mecze towarzyskie)
13.15 - wyjazd z Łęczyc
14.00 - odbiór dzieci z Parkingu przy Amfiteatrze w Wejherowie
 
 
ZAPISANE OSOBY 

 

Termin 1 : 29-31 marca 2019 - rocznik 2008,2009, 2010 i Błękitni NDW, dziewczyny

1. Aleksander Mięsiak

2. Igor Krzyżański Cisłowski

3. Alan Giergiński

4. Oskar Lange

5. Kajus Undzenas

6. Dawid Schemich

7. Michał Gosz

8. Kryspin Szamocki

9. Hubert Bradel

10. Piotr Klecha

11. Dariusz Gaffke

12. Antoni Turosiński

13. Eryk Karolewski

14. Maciej Górski

15. Patryk Godlewski

16. Bartosz Szwarc

17. Piotr Dorszyński

18. Julian Strzecki

19. Michał Bochentyn

20. Czarek Kużmiński

21. Franek Rohde

22. Ryszard Kamiński

23. Mateusz Jakubowski

24. Maciej Groth

25. Kacper Labuhn

26. Filip Rybus

27. Stanisław Grajkowski

28. Oskar Rutecki

29. Franciszek Pożarowszczyk

30. Maksymilian Bryc

31. Piotr Hlebik

32. Wiktor Tabisz

33. Mikołaj Sułkowski 

34. Konrad Jaskólski

35. Gracjan Śliwiński

36. Kuba Schwann

37. Maciej Hebel

 

Dziewczyny :

38. Anna Zmudczyńska

39. Olivia Solis 

40. Amelia German

41. Oliwia Cielecka

42. Nina Abe

43. Antonina Janca

44. Karolina Krystyniak 

45. Iga Żuchowska

 

Trenerzy* : Dariusz German, Jakub Rybicki, Tadeusz Ciapa, Jakub Dulko

 

Termin 2 : 12-14 kwietnia 2019 - rocznik 2011, 2012

1. Karol Kozański

2. Kamil Frybezowski

3. Adrian Borski

4. Gustaw Rybiński

5. Filip Wandersleben

6. Ksawery Jezierski

7. Jan Wicki

8. Leon Czurgiel

9. Miłosz Czwatschka

10. Bartłomiej Sobiecki

11. Hubert Wasielewski

12. Ksawery Lebiecki

13. Cezary Mazurkiewicz

14. Seweryn Kowalewski

15. Tomasz Małecki

16. Michał Dyktyński

17. Igor Formella

18. Filip Dołżyński

19. Paweł Cholcha

20. Mikołaj Bochentyn

21. Michał Gorzelak

22. Wiktor Łopatowski

23. Oskar Lange

24. Paweł Bonisławski

25. Oskar Roppel

26. Adam Skrzypek

27. Jan Guziuk

28. Jakub Pietrusiński

29. Adam Miłek

30. Jakub Konkol

31. Natan Król

32. Karol Kleszczewski

 

 

Trenerzy* : Dariusz German, Łukasz Kostuch, Tadeusz Ciapa, Krystian Kożyczkowski

 

Ilość trenerów będzie dobrana zgodnie z zasadą 1 trener na 10 uczestników wyjazdu.