Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Błękitna Liga Mistrzów - edycja zima 2019 - zapowiedź

błękitna liga mistrzów 2007

Informujemy, że podobnie jak w zeszłym roku rozegramy 3 turnieje wewnętrzne o wspólnej nazwie Błękitna Liga Mistrzów - zima 2019.

Harmonogram Błękitnej Ligi Mistrzów - zima 2019 :

9 marca 2019 - godz. 15.30 - 18.00 - dzieci z roczników 2010/2011 - liczba miejsc 50 (9 drużyn po 5-6 zawodników) - zapisy zakończone

10 marca 2019 - godz. 15.30 - 18.30 - dzieci z roczników 2007/2008 - licba miejsc 50 (6 drużyn po 8-9 zawodników) - zapisy zakończone

17 marca 2019 - godz. 14.00 - 17.00 - dzieci z roczników 2008/2009 - liczba miejsc 50 (6 drużyn po 8-9 zawodnków) - zapisy zakończone

Miejsce turnieju : Sala SP nr 6 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36 

(aktualizacja 18 marca 2019)

Poniżej szczegóły 

...

Udział w turnieju jest bezpłatny. Warunkiem koniecznym jest posiadanie ważnej karty zdrowia sportowca (przypominamy że wg. nowych przepisów kartę zdrowia można wyrobić u lekarza rodzinnego), opłacone ubezpieczenie NNW na rok 2019 i oczywiście zgoda rodziców.

Zgoda na udział w turnieju - PDF 

 

ZAPISY

Zapisy na Błękitną Ligę Mistrzów koordynuje trener Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648 (SMS o treści Imię i nazwisko, BLM, data turnieju np. Jan Kowalski BLM, 9 marca)

 

Lista zapisanych osób

9 marca 2019 - godz. 15.30 - 18.00 - dzieci z roczników 2010/2011 - liczba miejsc 50 (9 drużyn po 5-6 zawodników)

Zapraszamy na ten termin zawodników z następujących drużyn :

Rocznik 2010 grupa B

Rocznik 2011 grupa B

Rocznik 2010 grupy naborowe (trenujące w poniedziałki)

Rocznik 2011 grupa naborowa (trenująca w soboty)

Błękitni NDW rocznik 2010/2011 

1. Bartłomiej Królak

2. Sebastian Brodzisz

3. Adam Majewski

4. Wojtek Puzdrowski

5. Kacper Labuhn

6. Kacper Borawski

7. Michał Gosz

8. Ryszard Kamiński

9. Hubert Bradel

10. Jakub Walczak

11. Jan Guziuk

12. Filip Koszałka

13. Tymek Kosiński

14. Kacper Mach

15. Kamil Błażejewicz

16. Wiktor Kaczykowski

17. Oskar Rutecki

18. Filip Nowicki

19. Jakub Dettlaff

20. Paweł Guzicki

21. Bartosz Szwarc

22. Bartek Chlechowicz

23. Franek Rohde

24. Stanisław Grajkowski

25. Krzysztof Rybicki

26. Wiktor Stępniewski

27. Dominik Mielewski

28. Miłosz Perszon

29. Miłosz Wiśniewski

30. Wojtek Mampe

31. Alan Stenka

32. Czarek Kuźmiński

33. Igor Krzyżański

34. Oleg Kozieł Dworski

35. Szymon Winciorek

36. Piotr Doroszyński

37. Błażej Basendowski

38. Wiktor Miks

39. Juliusz Ruszkowski

40. Oskar Bańko

41. Krzysztof Miąskowski 

42. Tomasz Miąskowski

43. Bartosz Miszewski 

44. Mikołaj Garus

45. Maksymilian Preuss

46. Szymon Stuba

zapisy zakończone

 

10 marca 2019 - godz. 15.30 - 18.30 - dzieci z roczników 2007/2008- liczba miejsc 50 (6 drużyn po 8-9 zawodników)

Zapraszamy na ten temin zawodników z następujących drużyn :

Rocznik 2007/2008 grupa naborowa,

Rocznik 2008 grupa B,

Błękitne Dziewczyny rocznik 2006/2007,

Błękitni NDW rocznik 2007/2008

1. Krzysztof Puzdrowski

2. Michał Bach

3. Wiktor Nadolski

4. Mateusz Sukow

5. Bartek Knut

6. Maciej Guzicki

7. Jakub Schwann

8. Gracjan Ptach

9. Wiktor Wesołowski

10. Wiktor Nadolski

11. Filip Langiewicz

12. Artur Garstkowiak

13. Maciej Paszki

14. Konrad Wasilka

15. Dawid Gapiński

16. Maciej Hebel

17. Mateusz Bieszk

18. Szymon Elendt

19. Maciej Drozdowski

20. Kornel Szalewski

21. Patryk Chruścielski

22. Jakub Czyżewski

23. Dorian Zaworski

24. Michał Wójcik

25. Ricardo Ascolani

26. Stanisław Behmke

27. Leon Ciapa

28. Maja Socha

29. Anna Zmudczyńska

30. Antonia Janca

31. Roksana Stenka

32. Nadia Gnaś

33. Karolina Krystyniak

34. Michał Bieszke

35. Natan Okrój

36. Wiktor Bichowski

zapisy zakończone

 

17 mara 2019 - godz. 14.00 - 17.00 - dzieci z roczników 2008/2009 - liczba miejsc 50 (6 drużyn po 8-9 zawodnków)

Rocznik 2009 grupa B

Rocznik 2008 grupa naborowa (z soboty godz.9.00)

Rocznik 2008/2009 grupa naborowa (z soboty godz. 10.30)

Błękitne Dziewczyny 2008/2009

Błękitni NDW rocznik 2008/2009

1. Maksymilian Jakubowski

2. Kaspian Czaja

3. Olivier Zaręba

4. Kamil Bogdański

5. Nikodem Tomczak

6. Fabian Gnoza

7. Wiktor Tabisz

8. Dawid Brzózka

9. Dawid Dybowski

10. Patryk Olewczyński

11. Marceli Zielonka

12. Michał Polakowski

13. Wojtek Weremko

14. Tymek Dawidowski

15. Maks Bryc

16. Mikołaj Sułkowski

17. Nikodem Patelczyk

18. Igor Sękowski

19. Jakub Dettlaff

20. Piotr Bistram

21. Michał Wójcik 

22. Mieszko Kolba

23. Stanisław Behmke

24. Antonina Janca

25. Wiktoria Pawlak

26. Artur Reszczyński

27. Antek Mazur

28. Ricardo Ascolani

29. Krystian Rosołowski

30. Szymon Macholl

31. Kamil Cyman

32. Konrad Wasilka

33. Piotr Hlebik

34. Maciej Czapp

35. Jakub Markowski

36. Anna Zmudczyńska

37. Oliwia Cielecka

38. Maja Socha

39. Zofia Grzona

40. Jakub Czyżewski

41. Roksana Stenka

42. Mateusz Farkowski

43. Michał Bochentyn

zapisy zakończone

 

Relacje z poprzednich edycji Błękitnej Ligi Mistrzów

Błękitna Liga Mistrzów - ZIMA 2017

Błękitna Liga Mistrzów - WIOSNA 2017

Błękitna Liga Mistrzów - JESIEŃ 2017

Błękitna Liga Mistrzów - ZIMA 2018

Błękitna Liga Mistrzów - WIOSNA 2018

 

UWAGA. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasz turniej poprzez zakup słodyczy, soczków w kartonikach, bądź drobnych upominków dla dzieci będziemy bardzo wdzięczni. W razie pytań służymy pomocą, tel. 502 560 648. 

 

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)