Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2019 dla rocznika 2010 - relacja

 

W sobotę 2 marca 2019 o godzinie 8.00 rozpocznie się halowy turniej Wejher Cup dla rocznika 2010 organizowanych przez naszą Akademię. 

Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - Stolem Gniewino: A. Block, H. Kamiński, M. Ladach, K. Lieske, A. Gorczycki, R. Czerwicki, P. Kołsut, A. Gorczycka, P. Abako, P. Miotk

A2 - AP Diego Lębork: O. Labuda, F. Pipka, J. Słoniec, O. Kwiatkowski, K. Landowski, K. Kędra, K. Nadolny, G. Szulc, J. Szyca, J. Preczewski, I. Falitarski

A3 - Sztorm Kosakowo: F. Olszewski, O. Fos, K. Wowk, I. Łykowski, D. Mierzejewski, B. Drozdowski, P. Charytanowicz, K. Pienczke, K. Orlita, J. Duda

A4 - AP Cassubian: J. Block, N. Dampc, W. Dynia, A. Formela, M. Kierski, N. Milczewski, M. Miszka, A. Montelier, Z. Ustarbowska

A5 - Kaszuby Połchowo: J. Jarzemski, K. Bużan, T.  Richert, M. Kiełczewski, I. Srok, S. Łukasiewicz, F. Komorowski, T. Popławski, K. Pliński

A6 - Błękitni Wejherowo biali: R. Pasternak, F. Siedliski, E. Karolewski, D. Schemich, F. Perschon, P. Dorszyński, B. Szwarc, O. Tabor

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11      Stolem Gniewino - AP Diego Lębork                         2-1 (A. Block, H. Kamiński - J. Słoniec)

08:13 - 08:24      Sztorm Kosakowo -AP Cassubian                              5-1 (J. Duda x2, K. Orlita, K. Pienczke, I. Łykowski - Z. Ustarbowska)

08:26 - 08:37      Kaszuby Połchowo - Błękitni Wejherowo biali       2-1 (J. Jarzemski x2 - F. Perschon)

08:39 - 08:50     Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo                      3-1 (A. Block x2, K. Lieske - J.Duda)

08:52 - 09:03      AP Diego Lębork - Kaszuby Połchowo                     1-2 (samobój - J. Jarzemski x2)

09:05 - 09:16      AP Cassubian - Błękitni Wejherowo biali                1-7 (A. Formela - F. Perschon x4, P. Dorszyński, O. Tabor x2)

09:18 - 09:29      Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo                    3-1 (A. Block x2, K. Lieske - J. Jarzemski)

09:31 - 09:42      Sztorm Kosakowo - Błękitni Wejherowo biali        1-3 (J. Duda - F. Perschon x2, E. Karolewski)

09:44 - 09:55      AP Diego Lębork - AP Cassubian                              5-2 (F. Pipka, O. Kwiatkowski x2, K. Kędra, K.Nadolny - W. Dynia, A. Formela)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Zespoł Stolemu Gniewino prowadzi z kompletem zwycięstw i pewnie zmierza do LM, zespoły Błękitnych Wejherowo i Kaszub Połchowo z taką samą ilością punktów toczą zacięty bój o awans do LM, natomiast zespoły AP Diego Lębork, Sztormu Kosakowo i AP Cassubian walczą o awans do LE.

 

09:57 - 10:08    Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo biali        4-1 (A. Block, H. Kamiński x2, K. Lieske - O. Tabor)

10:10 - 10:21  AP Diego Lębork - Sztorm Kosakowo                         2-2 (O. Kwiatkowski, G. Szulc - B. Drozdowski, J. Duda)

10:23 - 10:34  AP Cassubian - Kaszuby Połchowo                             1-9 (A. Formela - J. Jarzemski x3, S. Łukasiewicz x2, F. Komorowski, T. Pliński x2)

10:36 - 10:47  AP Diego Lębork - Błekitni Wejherowo biali            2-0 (O. Kwiatkowski x2)

10:49 - 11:00  Stolem Gniewino - AP Cassubian                                5-3 (A. Block, H. Kamiński, A. Gorczycki, R. Czerwicki - Adam Formella)

11:02 - 11:13  Sztorm Kosakowo - Kaszuby Połchowo                       0-3 (J. Jarzemski x2, K. Pliński)

 

TABELA GRUPY "A":

1. Stolem Gniewino                   15 pkt          17:7

2. Kaszuby Połchowo               12pkt           14:6

3. AP Diego Lębork                    7pkt           11:8

4. Błekitni Wejherowo biali    6pkt            12:10

5. Sztorm Kosakowo                 4pkt            9:12

6. AP Cassubian                          0pkt          8:31

  

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

10 goli -  Jan Jarzemski (Kaszuby Połchowo)

8 goli - Aleksander Block (Stolem Gniewino)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Stolem Gniewino

 

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - UKS GAP Bruskowo Wielkie: J. Śmiechura, Sz. Szymański, F. Piechowski, J. Piwowarski, D. Motyka, D. Miszk, M. Rinowelski, K. Sopoliński

B2 - AP KP Gdynia I: P. Dabek, J. Wicherkiewicz, W. Bocian, F. Chwiejczak, O. Kamiński, M. Ubrych, K. Dewo

B3 - UKS Jedynka Reda II: K. Tutkolski, Sz. Fopka, J. Koss, M. Wolski, O. Mej, M. Kohnke, A. Urbański, K. Fąferek, J. Ciesek

B4 - Młode Orły Łeba: J. Pikul,  M. Duda, F. Sulikowski, A. Zalewski, O. Macieja, K. Kołodziej, F. Kraciński, K. Plichta

B5 - Korona Żelistrzewo II: P. Silski, M. Walkusz, J. Stanny, M. Jeliński, A. Zinkiewski, F. Milewczyk, B. Silski, M. Becmer

B6 - Błękitni Wejherowo niebiescy: M. Jakubowski, A. Giergiński, P. Godlewski, M. Hazuka, D. Gaffke, O. Lange, K. Undzenas

 

WYNIKI MECZÓW :

11:20 - 11:31  GAP Bruskowo Wielkie - AP KP Gdynia                       4-1 (F. Piechowski x3, K. Sopoliński - O.Kamiński)

11:33 - 11:44  UKS Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba                     2-2 (Sz. Fopka, M. Wolski - J. Pikul x2)

11:46 - 11:57  Korona Żelistrzewo II - Błękitni Wejherowo niebiescy 0-2  (A. Giergiński, O. Lange)

11:59 - 12:10  GAP - Bruskowo Wielkie - UKS Jedynka Reda II      5-1 (J. Śmiechura, Sz. Szymański, F. Piechowski, J. Piwowarski - J.Koss)

12:12 - 12:23  AP KP Gdynia - Korona Żelistrzewo II                        1-0 (W. Bocian)

12:25 - 12:36  Młode Orły Łeba - Błękitni Wejherowo niebiescy    0-7 (A. Giergiński x2, P. Godlewski, M. Hazuka x2, O. Lange, K. Undzenas)

12:38 - 12:49  GAP Bruskowo Wielkie - Korona Żelistrzewo II      6-1 (J. Smiechura x2, Sz. Szymański x3, F. Piechowski - P. Silski)

12:51 - 13:02  UKS Jedynka Reda II - Błękitini Wejherowo niebiescy 0-1 (A. Giergiński)

13:04 - 13:15  AP KP Gdynia - Młode Orły Łeba                                 1-0 (O. Kamiński)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Zespoły UKS GAP Bruskowo Wielkie i Błękitni Wejherowo prowadzą w tabeli grupy B z kompletem zwycięstw, drużyna AP KP Gdynia jest na 3 miejscu z 6 pkt i również liczy się w walce o awans do LM, natomiast zespoły UKS Jedynka Reda II, Młode Orły Łeba oraz Korona Żelistrzewo walczą o 4 miejsce i tym samym udział w LE.

 

13:17 - 13:28  GAP Bruskowo Wielkie - Błękitni Wejherowo niebiescy 1-2 (J. Śmiechura - O. Lange x2)

13:30 - 13:41 AP KP Gdynia - UKS Jedynka Reda II                                 1-2 (O. Kamiński - Sz. Fopka, M. Wolski)

13:43 - 13:54  Młode Orły Łeba - Korona Żelistrzewo II                          2-0 (J. Pikul, K. Kołodziej)

13:56 - 14:07  AP KP Gdynia - Błękitnie Wejherowo niebiescy              0-1 (D. Gaffke)

14:09 - 14:20  GAP Bruskowo Wielkie - Młode Orły Łeba                      8-0 (J. Śmiechura, Sz. Szymański, F. Piechowski x3, J. Piwowarski x2)

14:22 - 14:33 UKS Jedynka Reda II - Korona Żelistrzewo II                 6-0 (Sz. Fopka, J. Koss, O. Mej, K. Fąferek x2, J. Ciesek)

 

TABELA GRUPY "B": 

1. Błękitni Wejherowo niebiescy 15pkt        13:1

2. GAP Bruskowo Wielkie            12pkt        24:5

3. UKS Jedynka Reda II                 7pkt        11:9

4. AP KP Gdynia                              6pkt         4:7 

5. Młode Orły Łeba                         4pkt         4:18

6. Korona Żelistrzewo II                0pkt        1:17

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "B": 

9 goli - Filip Piechowski (GAP Bruskowo Wielkie)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": Błękitni Wejherowo niebiescy 

 

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Sparta Sycewice: F. Ulanowski, M. Pacak, K. Patyk, F. Karpiński, K. Patyk, M. Pieniążek, F. Szwark, S. Ciżewski

C2 - PKS Jastarnia: J. Balicki, T. Konkel, M. Konkel, Sz. Lenc, M. Korth, R. Isakowicz, P. Bizewski, M. Korth, F. Selin

C3 - Bałtyk Gdynia: W.Lasocki, M. Petkowski, W. Drywa, O. Wittbrodt, W. Horała, M. Żółtowski, F. Tokarski, P. Rutkowski, P. Kołtonowski

C4 - AP KP Gdynia II: F. Kohnke, M. Jankowski, K. Poturalski, O. Pancewicz, K. Kowalczyk, B. Bukowski, M. Janczewski, W. Magdziarz

C5 - UKS Jedynka Reda I: K. Tutkowski, J. Barca, J. Broner, O. Skotnicki, T. Stecki, W. Parzych, M. Wojciechowski, M. Walczewski, Sz. Kowalski

C6 - Korona Żelistrzewo I: F. Warmus, J. Borowski, M. Ellwart, Sz. Grenwald, M. Kaczorowski, N. Romraft, K. Romraft, M. Wykowski

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51  Sparta Sycewice - PKS Jastarnia                    2-1 (K. Patyk 2 - R. Isakowicz)

14:53 - 15:04 Bałtyk Gdynia - AP KP Gdynia II                    5-2 (W. Lasocki, M. Petkowski x2, M. Żółtowski - M. Jankowski, W. Magdziarz)

15:06 - 15:17 UKS Jedynka Reda I - Korona Żelistrzewo I 2-0 (M. Walczewski x2 )

15:19 - 15:30  Sparta Sycewice - Bałtyk Gdynia                    3-0 (M. Pacak, K. Patyk x2)

15:32 - 15:43 PKS Jastarnia - UKS Jedynka Reda I            1-0 (R. Isakowkicz)

15:45 - 15:56  AP KP Gdynia II - Korona Żelistrzewo I      0-5 (J. Borowski, M. Ellwart x2, Sz. Grenwald, K. Romraft)

15:58 - 16:09  Sparta Sycewice - UKS Jedynka Reda I       2-6 (K. Patyk x2 - J. Barca, O. Skotnicki, M. Walczewski x3)

16:11 - 16:22  Bałtyk Gdynia - Korona Żelistrzewo I            1-2 (F. Tokarski - M. Ellwart x2)

16:24 - 16:35  PKS Jastarnia - AP KP Gdynia II                   3-1 (R. Isakowicz x2, M. Korth - F. Kohnke)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH:

Arcyciekawa sytyacja w grupie C po 6 pkt mają UKS Jedynka Reda I, Korona Żelistrzewo I, PKS Jastarnia i Sparta Sycewice na daną chwilę prowadzi UKS Jedynka z  najlepszym bilansem bramek, jednak szans na awans nie stracił jeszcze Bałtyk Gdynia z dorobkiem 3 pkt, AP KP Gdynia II zamyka stawkę bez dorobku punktowego.

 

16:37 - 16:48  Sparta Sycewice - Korona Żelistrzewo I 2-2 (K. Patyk 2 - M. Ellwart, M. Wykowski)

16:50 - 17:01  PKS Jastarnia - Bałtyk Gdynia                 0-1 (W. Lasocki)

17:03 - 17:14  AP KP Gdynia II - UKS Jedynka Reda I 0-9 (J. Broner x2, O. Skotnicki x2, W. Parzych, M x2. M. Walczewski x2, Sz. Kowalski 

17:16 - 17:27  PKS Jastarnia - Korona Żelistrzewo I     2-1 (T. Konkel x2 - J. Borowski)

17:29 - 17:40  Sparta Sycewice - AP KP Gdynia II        3-1 (K. Patyk x2, M. Pacak - M. Jankowski)

17:42 - 17:53  Bałtyk Gdynia - UKS Jedynka Reda I      0-5 (Jan Barca, Julian Broner, Olivier Skotnicki 2, Wojciech Parzych)

 

TABELA GRUPY "C": 

1. UKS Jedynka Reda I                12pkt        22:3

2. Sparta Sycewice                       10pkt        12:10

3. PKS Jastarnia                            9pkt          7:5

4. Korona Żelistrzewo                  7pkt         10:7

5. Bałtyk Gdynia                           6pkt          7:12

6. AP KP Gdynia II                      0pkt         4:25

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C":

9 goli - Kuba Patyk (Sparta Sycewice)

7 goli - Michał Walczewski (UKS Jedynka Reda I)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": UKS Jedynka Reda I

 

EKSTRAKLASA - 2.03.2019

Grupa A - Sztorm Kosakowo, AP Cassubian

Grupa B - Młode Orły Łeba, Korona Żelistrzewo II

Grupa C - Bałtyk Gdynia, AP KP Gdynia II

 

EKSTRAKLASA - 03.03.2019

Sztorm Kosakowo 5-1 AP Cassubian

Młode Orły Łeba 2-0 Korona Żelistrzewo II

Bałtyk Gdynia 5-2 AP KP Gdynia II

8:00 - 8:11        Sztorm Kosakowo - Młode Orły Łeba 3:3 (Krystian Pienczke 2, Borys Drozdowski - Marcel Duda, samobój, Julian Pikul)

8:13 - 8:24        AP Cassubian - Bałtyk Gdynia 0:2 (Mikołaj Petkowski, Mikołaj Żółtowski)

8:26 - 8:37        Korona Żelistrzewo II - AP KP Gdynia II 1:2 (Patryk Silski - Maciej Jankowski 2)

8:39 - 8:50        Sztorm Kosakowo - Bałtyk Gdynia 2:2 (Paweł Charytanowicz, Krystian Pienczke - Mikołaj Petkowski, Mikołaj Żółtowski)

8:52 - 9:03        Młode Orły Łeba - AP KP Gdynia II 1:4 (Julian Pikul - samobój, Filip Kohnke 2, Miłosz Janczewski)

9:05 - 9:16        AP Cassubian - Korona Żelistrzewo II 1:2 (Nikodem Dampc - Patryk Silski 2)

9:18 - 9:29        Sztorm Kosakowo - AP KP Gdynia II 6:1 (Krystian Pienczke 2, Igor Łykowski 2, Oliwier Fos, Jan Duda - Kostek Poturalski)

9:31 - 9:42        AP Cassubian - Młode Orły Łeba 5:1 (Nikodem Dampc 2, Jakub Block, Zuzanna Ustarbowska 2 - Filip Sulikowski)

9:44 - 9:55       Korona Żelistrzewo II - Bałtyk Gdynia 0:0

9:57 - 10:08      AP Cassubian - AP KP Gdynia II 4:2 (Maciej Miszka, Zuzanna Ustarbowska,Adam Formela 2 - Filip Kohnke, Maciej Jankowski)

10:10 - 10:21    Sztorm Kosakowo - Korona Żelistrzewo II 4:0 (Jan Duda 2, Krzysztof Orlita, Krystian Pienczke)

10:23 - 10:34    Młode Orły Łeba - Bałtyk Gdynia 1:3 (Julian Pikul - Mikołaj Żółtowski, Piotr Rutkowski, Mikołaj Petkowski)

 

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1.Sztorm Kosakowo   11 pkt

2.Bałtyk Gdynia   11 pkt

3.AP Cassubian   6 pkt

4.AP KP Gdynia II   6 pkt

5.Młode Orły Łeba   4 pkt

6.Korona Żelistrzewo II   4 pkt

 

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : Sztorm Kosakowo

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

1.OLIWIER WITTBRODT   -   BAŁTYK GDYNIA

2.KSAWERY KOŁODZIEJ   -   MŁODE ORŁY ŁEBA

3.NIKODEM DAMPC   -   AP CASSUBIAN

4.KONRAD WOWK   -   SZTORM KOSAKOWO

5.MICHAŁ JELIŃSKI   -   KORONA ŻELISTRZEWO II

6.KORNEL KOWALCZYK   -   AP KP GDYNIA

KRÓL ŻONGLERKI : JULEK PIKUS   -   MŁODE ORŁY ŁEBA 

 

 

 

 

NAJLEPSI ZAWODNICY EKSTRAKLASY (TOP 3) : 

1.WIKTOR LASOCKI   -   BAŁTYK GDYNIA

2.KRYSTIAN PIENCZKE   -   SZTORM KOSAKOWO

3.ZUZANNA USTARBOWSKA   -   AP CASSUBIAN

 

 

 

LIGA EUROPY - 02.03.2019 (sobota):

Grupa A - AP Diego Lębork, Błękitni Wejherowo biali

Grupa B - UKS Jedynka Reda II, AP KP Gdynia

Grupa C -  PKS Jastarnia, Korona Żelistrzewo I 

LIGA EUROPY - 03.03.2019 (niedziela)

AP Diego Lębork 2-0 Błękitni Wejherowo biali 

UKS Jedynka Reda II 2-1 AP KP Gdynia I

PKS Jastarnia 2-1 Korona Żelistrzewo I

11:00 - 11:11   AP Diego Lębork - UKS Jedynka Reda II 1:1 (Julek Preclewski - Szymon Fopka)        

11:13 - 11:24   Błękitni Wejherowo biali - PKS Jastarnia 1:0 (Filip Perszon)         

11:26 - 11:37   AP KP Gdynia I - Korona Żelistrzewo I   0:2 (Michał Ellwart 2)       

11:39 - 11:50   AP Diego Lębork - PKS Jastarnia 4:1 (Oskar Kwiatkowski, Jan Słoniec, Gracjan Szulc, Ignacy Falitarski - Marcin Korth)       

11:52 - 12:03   UKS Jedynka Reda II - Korona Żelistrzewo I 0:6 (Michał Ellwart 3, Jakub Borowski, Kamil Romraft, Szymon Grewward)        

12:05 - 12:16   Błękitni Wejherowo biali - AP KP Gdynia I 0:2 (Oskar Kamiński 2)      

12:18 - 12:29   AP Diego Lębork - Korona Żelistrzewo I 1:1 (Oskar Kwiatkowski - Jakub Borowski)    

12:31 - 12:42   Błękitni Wejherowo biali - UKS Jedynka Reda II 0:1 (Jakub Koss)        

12:44 - 12:55   AP KP Gdynia I - PKS Jastarnia 2:1 (Filip Chwiejczak, Paweł Dąbek - Marcin Korth)        

12:57 - 13:08   Błękitni Wejherowo biali - Korona Żelistrzewo I 2:3 (Dawid Schemich 2 - Michał Ellwart 2, Kamil Romraft)      

13:10 - 13:21   AP Diego Lębork - AP KP Gdynia I 1:1 (Oskar Kwiatkowski - Dąbek Paweł)    

13:23 - 13:34   UKS Jedynka Reda II - PKS Jastarnia 0:3 (Tomasz Konkel 2, Piotr Bizewski)  

 

 

TABELA LIGI EUROPY :

1.Korona Żelistrzewo I   10 pkt

2.AP Diego Lębork   9 pkt

3.UKS Jedynka Reda   7 pkt

4.AP KP Gdynia   7 pkt

5.PKS Jastarnia   6 pkt

6.Błękitni Wejherowo   3 pkt

 

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : Korona Żelistrzewo I  

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

1.Oskar Kamiński   -   AP KP Gdynia

2.Franek Siedliski   -   Błękitni Wejherowo

3.Kuba Koss   -   UKS Jedynka Reda II

4.Marcel Wykowski   -   Korona Żelistrzewo I 

5.Oskar Kwiatkowski   -   Diego Lębork

6.Tomasz Konkel   -   PKS Jastarnia

KRÓL ŻONGLERKI : Oskar Kamiński ! 

 

 

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI EUROPY (TOP 3) :

1.Michał Ellwart   -   Korona Żelistrzewo I

2.Rafał Pasternak   -   Błękitni Wejherowo

3. Paweł Dąbek   -   AP KP Gdynia 

 

 

 

LIGA MISTRZÓW - 02.03.2019 (sobota):

 Grupa A - Stolem Gniewino, Kaszuby Połchowo

Grupa B - Błękitni Wejherowo niebiescy, GAP Bruskowo Wielkie

Grupa C - UKS Jedynka Reda I, Sparta Sycewice

LIGA MISTRZÓW - 03.03.2019 (niedziela)

Stolem Gniewino 3-1 Kaszuby Połchowo

Błękitni Wejherowo niebiescy 2:1 GAP Bruskowo Wielkie

UKS Jedynka Reda I 6-2 Sparta Sycewice

14:00 - 14:11   Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo niebiescy 1:1 (Aleksander Block - Michał Bochentyn)

14:13 - 14:24   Kaszuby Połchowo - UKS Jedynka Reda I 1:5 (Jan Jarzemski - Julian Broner 2, Oliwier Słotnicki, Wojciech Parzych 2)        

14:26 - 14:37   GAP Bruskowo Wielkie - Sparta Sycewice 1:1 (Jakub Śmiechura - Patryk Kuba)        

14:39 - 14:50   Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda I 5:2 (Olek Block 4, Kuba Lieske- Jan Barca, Wojciech Parzych)       

14:52 - 15:03   Błękitni Wejherowo niebiescy - Sparta Sycewice 2:0 (Alan Giergiński 2)        

15:05 - 15:16   Kaszuby Połchowo - GAP Bruskowo Wielkie 2:3 (Jan Jarzemski 2 - Dawid Motyka, Piechowski Filip 2)   

15:18 - 15:29   Stolem Gniewino - Sparta Sycewice 5:0 (Olek Block 4, Maciej Ladach)       

15:31 - 15:42   Kaszuby Połchowo - Błękitni Wejherowo niebiescy 1:0 (Jan Jarzemski)        

15:44 - 15:55   GAP Bruskowo Wielkie - UKS Jedynka Reda I 1:1 (Filip Piechowski - Wojciech Parzych)      

15:57 - 16:08   Kaszuby Połchowo - Sparta Sycewice 3:1 (Jan Jarzemski 3 - Fabian Szwark)      

16:10 - 16:21   Stolem Gniewino - GAP Bruskowo Wielkie 4:0 (samobój, Aleksander Block 2, Agata Gorczycka)    

16:23 - 16:34   Błękitni Wejherowo niebiescy - UKS Jedynka Reda 3:1 (Michał Bochentyn, Alan Giergiński, Maciej Hazuka - Wojciech Parzych) 

 

 

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1.Stolem Gniewino

2.Błękitni Wejherowo

3.UKS Jedynka Reda

4.Kaszuby Połchowo

5.GAP Bruskowo Wielkie

6.Sparta Sycewice

 

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW : Stolem Gniewino ! 

2 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : Błękitni Wejherowo

3 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : UKS Jedynka Reda

 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

1.Maciej Ladach   -   Stolem Gniewino

2.Igor Srok   -   Kaszubia Połchowo

3.Patryk Jakus   -   Sparta Sycewicie

4.Maksymilian Rinowelski   -   GSP Bruskowo Wielkie

5.Oskar Lange   -   Błękitni Wejherowo

6.Oliwier Skotnicki   -   UKS Jedynka Reda

 

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

1.Aleksander Block   -   Stolem Gniewino

2.Filip Piechowski   -   GSP Bruskowo Wielkie

3.Jan Jarzemski   -   Kaszubia Połchowo

4.Julian Broner   -   UKS Jedynka Reda

 5.Mateusz Jakubowski   -   Błękitni Wejherowo

 

 

Dodatkowo podczas turnieju przeprowadzono 3 konkursy żonglerki, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki :

NAJLEPSZY ŻONGLER EKSTRAKLASY : Julek Pikus   -   Młode Orły Łeba

 

NAJLEPSZY ŻONGLER LIGI EUROPY : Oskar Kamiński   -   AP KP Gdynia

 

NAJLEPSZY ŻONGLER LIGI MISTRZÓW : Filip Piechowski   -   GKS Bruskowo Wielkie

 

 

 

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

logo-HotelOLIMP

Logo Związek

szopena studio

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

 

Zwycięzcy Wejher Cup w roku 2019

12-13 stycznia 2019 - rocznik 2006 - Gryf Wejherowo - RELACJA

19-20 stycznia 2019 - rocznik 2008 - UKS Jedynka Reda - RELACJA

26-27 stycznia 2019 - rocznik 2007 - Gryf Wejherowo - RELACJA

 

Terminy kolejnych turniejów :

9 marca 2019 - turniej dla rocznika 2011

10 marca 2019 - turniej dla rocznika 2012