Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2019 dla rocznika 2009 o Puchar Prezesa MZK Wejherowo - relacja

WC2019 2009 top

W czwartym z naszej tegorocznej serii turnieju  halowym Wejher Cup 2019 który został rozegrany 2 i 3 lutego 2019 zagrali zawodnicy z rocznika 2009. Patronem turnieju był Prezes MZK Wejherowo. Turniej wsparła też firma Oknosfera, przypominamy też że patronat nad całym cyklem objął Pomorski - ZPN.

W dwudniowej rywalizacji najlepsi okazali się gospodarze turnieju Błękitni Wejherowo, wyprzedzając poprzedniego zwycięzce UKS Jedynka Reda, oraz Stolem Gniewino. Ligę Europy wygrali gracze AP Diego Lębork, a Ekstraklasę Orkana Rumia.

Do najlepszej piątki turnieju (TOP 5) wybrani zostali : Antek Antonowicz (Lew Lębork), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo I), Kuba Słowi (Błękitni Wejherowo I), Cezary Górniak (UKS Jedynka Reda), Piotr Denc (Sztorm Kosakowo)

 

Dziękujemy Prezesowi MZK Wejherowo za objęcie patronatem naszego turnieju, obecność na turnieju i miłe słowa skierowane do uczestników.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Studio Szopena za pomoc w przygotowaniach do turnieju. 

Dziękujemy firmie Oknosfera za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności młodym piłkarzom Gryfa Wejherowo, którzy pracowali przy obsłudze turnieju, oraz Pani Kasi Przybysz która kolejny raz zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć podczas naszej rywalizacji 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

 

ZDJĘCIA - 2 i 3 lutego

ZDJĘCIA - 3 lutego

ZDJĘCIA - DRUŻYNY

Poniżej RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

WC 2019 2009 Am

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - Błękitni Wejherowo I ( Krystian, Bartosz Szulist, Kuba Słowi, Marcin Spławiński, Robert Brzeski, Nikodem Tabor, Jan Strzecki, Nikodem Wejher, Tymoteusz Kwidziński )

A2 - AP Diego Lębork ( Kacper Pieta, Kacper Łasica, Ksawery Kędra, Olaf Gryń, Ignacy Falitarski, Oskar Kwiatkowski, Oskar Labuda, Szymon Szymankiewicz, Filip Pipka, Pascal Valverde )

A3 - Korona Żelistrzewo ( Filip Walkusz, Bochentyn Nikodem, Pieper Dorian, Gruszczyński Kamil, Kaczmarek Milan, Wyczachowski Nikodem )

A4 - Kaszuby Połchowo ( Adrian Uścio, Marek Ryszewski, Tomasz Richert, Kacper Bużan, Michał Kiełczewski, Paweł Szreder, Wiktor Sioja, Sebastian Łukasiewicz, Igor Srok, Jan Jarzemski, Tomasz Popławski ) 

A5 - Sztorm Kosakowo ( Maks Kłosin, Xavier Nowaczyk, Patryk Denc, Paweł Selka, Przemek Szeląg, Zdzisław Jaśko, Nikodem Kołakowski ) 

A6 - Latarnik Choczewo ( Wojtek Mejda, Szymon Łuc, Maks Glapa, Krystian Sibiga, Błażej Sroczyński, Błażej Hinc, Antek Hintzke, Oskar Baranowski, Ksawery Gwiński, Julian Szymański )

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11 - Błękitni Wejherowo I - AP Diego Lębork       4:0 (Tymoteusz Kwidziński 2, Jan Strzecki, Bartosz Szulist)     

08:13 - 08:24 - Korona Żelistrzewo - Kaszuby Połchowo       4:1 (Nikodem Bochentyn, samobój, Dorian Pieper, Kamil Gruszczyński - Sebastian Łukasiewicz)      

08:26 - 08:37 - Sztorm Kosakowo - Latarnik Choczewo        3:1 (Patryk Denc 2, Paweł Selka - Maks Glapa)      

08:39 - 08:50 - Błękitni Wejherowo I - Korona Żelistrzewo 1:1 (Tymoteusz Kwidziński - Kamil Gruszczyński)      

08:52 - 09:03 - AP Diego Lębork - Sztorm Kosakowo            0:5 (Xawier Nowaczyk 4, samobój)      

09:05 - 09:16 - Kaszuby Połchowo - Latarnik Choczewo       1:2 (Marek Ryszewski - Maks Glapa, Antek Hintzke)       

09:18 - 09:29 - Błękitni Wejherowo I - Sztorm Kosakowo    3:2 (Jan Strzecki 2 ,Tymek Kwidziński - Patryk Denc 2)     

09:31 - 09:42 - Korona Żelistrzewo - Latarnik Choczewo     7:1 (Nikodem Bochentyn, Kamil Gruszczyński 2, Dorian Pieper 2, Filip Walkusz 2 - Krystian Sibiga)      

09:44 - 09:55 - AP Diego Lębork - Kaszuby Połchowo          3:0 (Ksawery Kędra, Olaf Gryń, Kacper Łasica)      

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : O awans do Ligi Mistrzów walczyć będą Błękitni Wejherowo, Korona Żelistrzewo i Sztorm Kosakowo, póki co bez punktów pozostają Kaszuby Połchowo

 

09:57 - 10:08 - Błękitni Wejherowo I - Latarnik Choczewo  8:0 (Jan Strzecki, Kuba Słowi 2, Tymek Kwidziński, Nikodem Wejher 3, Nikodem Tabor)    

10:10 - 10:21 - AP Diego Lębork - Korona Żelistrzewo          2:2 (Kwiatkowski Oskar, Ksawery Kędra - Kamil Gruszczyński 2)  

10:23 - 10:34 - Kaszuby Połchowo - Sztorm Kosakowo        3:4 (Igor Srok, Jan Jarzemski 2 - Xawier Nowaczyk 2, Patryk Denc 2) 

10:36 - 10:47 - AP Diego Lębork - Latarnik Choczewo         5:1 (Ksawery Kędra, Oskar Kwiatkowski 2, Kacper Pieta, Olaf Gryń - Kuba Hinc)

10:49 - 11:00 - Błękitni Wejherowo I - Kaszuby Połchowo 9:0 (Jan Strzecki 2, Kuba Słowi 2, Tymek Kwidziński 3, Nikodem Wejher, Bartosz Szulist) 

11:02 - 11:13 - Korona Żelistrzewo - Sztorm Kosakowo       1:4 (Kamil Gruszczyński - Patryk Denc 2, Xawier Nowaczyk, Paweł Selka)  

TABELA GRUPY "A":

1.Błękitni Wejherowo I      13 pkt      25-3

2.Sztorm Kosakowo           12 pkt      18-8

3.Korona Żelistrzewo          8 pkt      15-9

4.AP Diego Lębork              7 pkt      10-12

5.Latarnik Choczewo          3 pkt       5-24

6.Kaszuby Połchowo          0 pkt       5-22

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

8 goli Tymek Kwidziński (Błękitni Wejherowo) Patryk Denc (Sztorm Kosakowo), 

7 goli - Xawier Nowaczyk (Sztorm Kosakowo)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Błęktini Wejherowo I

Błękitni Wejherowo WC2019 2009 A1

 

WC 2019 2009 Bm

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - Stolem Gniewino ( Marcel Synowiecki, Patryk Rarczewski, Aleksnader Block, Hubert Karczewski, Kuba Lieske, Nikodem Stefański, Mariusz Styn, Konrad Szur, Arkadiusz Wenta, Maciej Ladach )

B2 - UKS Jedynka Reda II ( Michał Rejeny, Szymon Piwowarski, Piotr Skowroński, Gostaw Gębski, Kondrad Optewicz, Adrian Sawich, Stanisław Mrsz, Maks Cieszyński, Hubert Sikora )

B3 - Błękitni Wejherowo II (Karol Kwaśniewski, Konrad Hennig, Dominik Lenczewski, Bartosz Chudziak, Bartłomiej Reszka, Maciej Bawarski, Ksawier Baranowski, Filip Olczyk, Piotr Hlebik, Jakub Bodziszewski )

B4 - GOSRIT Luzino (Bartek Joryn, Szymon Kendziora, Arek Bullmann, Kordian Klęba, Kacper Andrychowski, Mateusz Grubba, Filip Półtorak, Kuba Krefta )

B5 - PKS Jastarnia (Jan Lenc, Franciszek Selin, Szymon Lenc, Olivier Mroziu, Ksawery Lenc, Maximilian Długi, Tomasz Konkel, Kacper Jasiński, Mateusz Konkel, Artur Konkel )

B6 - AP Cassubian ( Tymon Janowski, Krzyś Boyka, Kazik Boyka, Igor Pasternak, Kuba Wolski, Karol Brożdżel, Franek Ribakowski, Michał Dawidowski )

 

WYNIKI MECZÓW :

11:20 - 11:31 - Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda II    3:1 (Marcel Synowiecki, Aleksander Block 2 - Piotr Skowroński)  

11:33 - 11:44 - Błękitni Wejherowo II - GOSRIT Luzino    2:0 (Piotr Hlebik, Maciej Bawarski)  

11:46 - 11:57 - PKS Jastarnia - AP Cassubian                       5:1 (Kacper Jasiński 2, Maximilian Długi 2, Mateusz Konkel - Franek Ribakowski) 

11:59 - 12:10 - Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo II 3:2 (Marcek Synowiecki, Hubert Karczewski 2 - Ksawier Baranowski 2)

12:12 - 12:23 - UKS Jedynka Reda II - PKS Jastarnia        1:1 (Piotr Skowroński - Makximilian Długi)  

12:25 - 12:36 - GOSRIT Luzino - AP Cassubian                  1:2 (Szymon Kendziora - Franek Ribakowski, Kuba Wolski)  

12:38 - 12:49 - Stolem Gniewino - PKS Jastarnia               3:1 (Aleksander Block 3 - Kacper Jasiński)  

12:51 - 13:02 - Błękitni Wejherowo II - AP Cassubian       5:0 (Maciej Bawarski, Dominik Lenczewski 3, Piotr Hlebik)  

13:04 - 13:15 - UKS Jedynka Reda II - GOSRIT Luzino    2:0 (Piotr Skowroński, Adrian Sawich)  

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Z trzema zwycięstwami na koncie w tabeli po 3 kolejkach prowadzi Stolem Gniewino, z pewnością o awans do Ligi Mistrzów powalczą jeszcze Błękitni Wejherowo, UKS Jedynka Reda i PKS Jastarnia. Na tą chwilę bez punktów pozostaje GOSRIT Luzino.

 

13:17 - 13:28 - Stolem Gniewino - AP Cassubian              4:1 (Synowiecki Marcel 2, Aleksander Block, Kuba Lieske - Kuba Wolski)  

13:30 - 13:41 - UKS Jedynka Reda II - Błękitni Wejherowo II 0:1 (Piotr Hlebik)

13:43 - 13:54 - GOSRIT Luzino - PKS Jastarnia               2:2 (Arek Bullmann 2 - Tomasz Konkel, Kacper Jasiński)  

13:56 - 14:07 - UKS Jedynka Reda II - AP Cassubian     2:1 (Piotr Skowroński 2 - Krzyś Boyka)  

14:09 - 14:20 - Stolem Gniewino - GOSRIT Luzino        3:1 (Aleksnader Block 2, Nikodem Stefański - Arek Bullmann)  

14:22 - 14:33 - Błękitni Wejherowo II - PKS Jastarnia   0:0 

 

TABELA GRUPY "B":

1.Stolem Gniewino                 15 pkt      16-6

2.Błękitni Wejherowo II       10 pkt     10-3

3.UKS Jedynka Reda II         7 pkt        6-6

4.PKS Jastarnia                      6 pkt        9-7

5.AP Cassubian                       3 pkt       5-17

6.GOSRIT Luzino                  1 pkt        4-11

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B":

8 goli - Aleksander Block (Stolem Gniewino)

5 goli - Piotr Skowroński (UKS Jedynka Reda II)

4 gole - Marcel Synowiecki (Stolem Gniewino) Kacper Jasiński (PKS Jastarnia) 

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": Stolem Gniewino

Stolem Gniewino WC2019 2009 B1

 

WC 2019 2009 Cm

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - UKS Jedynka Reda I - Michał Rejent, Cezary Górniak, Karol Mączka, Jóźwiak Bartosz, Jóźwiak Mateusz, Fałkowski Dominik, Aleks Waryś, Aleks Kołata

C2 - Młode Orły Łeba - Kuba Baranowski, Antek Kamola, Adrian Boborycki, Dominik Remiszewski, Nikodem Muża, Julek Pikus 

C3 - Lew Lębork - Paweł Pachocki, Antek Antonowicz, Szymon Nowicki, Olek Kowalczyk, Szymon Kuczyński, Tomek Migowski, Michał Wiśniewski, Łukasz Purwin, Michał Gnieżdżejko, Konrad Bulman)

C4 - Orkan Rumia - Błażej Czerwionka, Paweł Koc, Michał Furgała, Nikodem Stosik, Bartek Skrodzki, Igor Ćwikała, Filip Wasiniewski, Alan Olszewski 

C5 - AP KP Gdynia - Adrian Buziak, Tymon Techmański, Mateusz Różnicki, Jakub Kuźmiński, Sebastian Kostecki, Szymon Melzer, Franek Wykusz

C6 - Orły Osowa - Igor Jaromin, Michał Mirowski, Igor Joszkiewicz, Maciek Łaskowski, Michał Cho)dyniak

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51 - UKS Jedynka Reda I - Młode Orły Łeba         2:1 (Cezary Górniak, Karol Mączka - Nikodem Murza)

14:53 - 15:04 - Lew Lębork - Orkan Rumia                              3:1 (Paweł Pachodzki, Szymon Fuczyński, Tomek Migowski - Nikodem Stosik)

15:06 - 15:17 - AP KP Gdynia - Orły Osowa                              0:2 (Filip Kowalski, Igor Jaromin)

15:19 - 15:30  UKS Jedynka Reda I - Lew Lębork                   0:0

15:32 - 15:43 Młode Orły Łeba - AP KP Gdynia                      9:1 (Adrian Boborycki x3, Antek Kamola x2, Dominik Remisszewski x2, Julek Pikus - Franek Wykusz)

15:45 - 15:56  Orkan Rumia - Orły Osowa                                1:2 (Michał Furgała - Filip Kowalski, Igor Jaromin)

15:58 - 16:09  UKS Jedynka Reda I - AP KP Gdynia             11:0 (Cezary Górniak x3, Aleks Kołata x3, Karol Mączka x3, Waryś Aleks, Rzepka Karol)

16:11 - 16:22  Lew Lębork - Orły Osowa                                   2-0 (Paweł Pachowski, Szymon Nowicki)

16:24 - 16:35  Młode Orły Łeba - Orkan Rumia                     2:0 (Antek Kamola, Adrian Boborycki)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH:

Po trzech seriach spotkań najwięcej punktów na swoim koncie mają drużyny Lew Lębork i UKS Jedynka Reda - po 7 punktów. Z 6 pkt tuż za ich plecami uplasowały się drużyny Orły Osowa i Młode Orły Łeba. Tabelę zamykają zespoły Orkana Rumia oraz AP KP Gdynia, które nie zdobyły jeszcze punktów w naszym turnieju. 

16:37 - 16:48  UKS Jedynka Reda I - Orły Osowa               4:0 (Karol Mączka x4, Cezary Górniak)

16:50 - 17:01  Młode Orły Łeba - Lew Lębork                      2:3 (Antek Kamola - Tomek Migowski, Paweł Pachocki, Antek Antonowicz)

17:03 - 17:14  Orkan Rumia - AP KP Gdynia                        3:1 (Nikodem Stosik x2, Michał Furgała - Franek Wykusz)

17:16 - 17:27  Młode Orły Łeba - Orły Osowa                        1-3 (Adrian Boborycki - Igor Jaromin x2, Filip Kowalski)

17:29 - 17:40  UKS Jedynka Reda I - Orkan Rumia            5:1 (Karol Mączk, Aleks Kołata x2, Czarek Górniak, Jóźwiak Mateusz - Bartek Strocki)

17:42 - 17:53  Lew Lębork - AP KP Gdynia                           5:0 (Szymon Nowicki x3, Olek Kowalczuk, Tomek Migowski)

 

TABELA GRUPY "C":

1. UKS JEDYNKA REDA I         13 pkt          23-2

2.LEW LĘBORK                           13 pkt         13-3

3.ORŁY OSOWA                           9 pkt            7-9

4.MŁODE ORŁY ŁEBA                6 pkt          15-9

5.ORKAN RUMIA                         3 pkt          6-13

6.AP KP GDYNIA                          0 pkt         2-30

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C":

9 goli - Karol Mączka (UKS JEDYNKA REDA)

6 goli - Cezary Górniak (UKS JEDYNKA REDA)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": UKS JEDYNKA REDA I

UKS Jedynka Reda WC2019 2009 C1

 

EKSTRAKLASA - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - Latarnik Choczewo - Kaszuby Połchowo         2-1

Grupa B - AP Cassubian - GOSRiT Luzino                        2-1

Grupa C - Orkan Rumia - AP KP Gdynia                           3-1

EKSTRAKLASA - 03.02.2019 (niedziela) :

8:00 - 8:11        Latarnik Choczewo - AP Cassubian        3:0 (Błażej Sroczyński, Oskar Baranowski, Kuba Hinc)

8:13 - 8:24        Kaszuby Połchowo - Orkan Rumia          1:3 (Bartek Skrodzki, Michał Furgała, Alan Olszewski - Jan Jarzębski)

8:26 - 8:37        GOSRiT Luzino - AP KP Gdynia             4:0 (Arek Bulman x2, Szymon Kędziora x2)

8:39 - 8:50        Latarnik Choczewo - Orkan Rumia        1:4 (Błażej Sroczyński - Filip Wasiniewski x2, Nikodem Stosik x2)

8:52 - 9:03        AP Cassubian - AP KP Gdynia                 0:0

9:05 - 9:16        Kaszuby Połchowo - GOSRiT Luzino      6:4 (Jan Jarzemski x3, Marek Ryszewski x2, Sebastian Łukasiewicz - Szymon Kędziora, Arek Bulman, Kacper Andrychowski, Kuba Krefta)

9:18 - 9:29        Latarnik Choczewo - AP KP Gdynia       1:2 (Oskar Baranowski - Szymon Melzer x2)

9:31 - 9:42        Kaszuby Połchowo - AP Cassubian         2:1 (Jan Jarzemski x2 - Kuba Wolski)

9:44 - 9:55       GOSRiT Luzino - Orkan Rumia               1:3 (Kacper Andrychowski - Nikodem Stosik, Michał Furgała x2)

9:57 - 10:08      Kaszuby Połchowo - AP KP Gdynia       3:1 (Marek Ryszewski, Jan Jarzemski, Adrian Uścio - Tymon Techmański)

10:10 - 10:21    Latarnik Choczewo - GOSRiT Luzino    0:1 (Szymon Kędziora)

10:23 - 10:34    AP Cassubian - Orkan Rumia                 0:5 (Bartek Skrodzki, Michał Furgała x2, Nikodem Stosik x2)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1. ORKAN RUMIA                           15 pkt      18-3

2. KASZUBY POŁCHOWO           9 pkt         12-9

3.GOSRiT LUZINO                         6 pkt        11-9

4.LATARNIK CHOCZEWO          6 pkt          7-8

5.AP KP GDYNIA                            4 pkt         3-8

6.AP CASSUBIAN                           4 pkt         3-10

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : ORKAN RUMIA

OrkanRumia WC2019 2009 E1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

AP CASSUBIAN - Karol Droździel

ORKAN RUMIA - Bartek Skrodzki

AP KP GDYNIA - Mateusz Różycki

KASZUBY POŁCHOWO - Adrian Uścio 

GOSRiT LUZINO - Arek Bulman

LATARNIK CHOCZEWO - Antek Hintzke

WYR WC2019 2009 E

  

NAJLEPSI ZAWODNICY EKSTRAKLASY (TOP 3) : 

Jan Jarzemski (Kaszuby Połchowo),

Nikodem Stosik (Orkan Rumia),

Jakub Kuźmiński (AP KP Gdynia)

TOP3 WC2019 2009 E

 

 

LIGA EUROPY - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - Korona Żelistrzewo - AP Diego Lębork                    2-2

Grupa B - UKS Jedynka Reda II - PKS Jastarnia                     1-1

Grupa C - Orły Osowa - Młode Orły Łeba                                  3-1   

LIGA EUROPY - 03.02.2019 (niedziela) :

11:00 - 11:11        Korona Żelistrzewo - UKS Jedynka Reda II 0:5 (Maks Cieszyński x2, Gustaw Gębski x2, Stanisław Mróz)

11:13 - 11:24        Diego Lębork - Orły Osowa                             1:1 (Pięta Kacper - Michał Mirowski)

11:26 - 11:37        PKS Jastarnia - Młode Orły Łeba                  1:2 (Oliwier Mrozik - Dominik Remiszewski, Adrian Boborycki)

11:39 - 11:50        Korona Żelistrzewo - Orły Osowa                 0:1 (Michał Chodyniak)

11:52 - 12:03        UKS Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba   0:1 (Dominik Remiszewski)

12:05 - 12:16        Diego Lębork - PKS Jastarnia                      3:1 (Kacper Pięta, Adrian Gryn, Oskar Kwiatkowski - Mateusz Konkel)

12:18 - 12:29        Korona Żelistrzewo - Młode Orły Łeba      0:0

12:31 - 12:42        Diego Lębork - UKS Jedynka Reda II        2:0 (Oskar Kwiatkowski, Kacper Pięta)

12:44 - 12:55       PKS Jastarnia - Orły Osowa                         0:2 (Maciek Łaskowski, Michał Chodyniak)

12:57 - 13:08      Diego Lębork - Młode Orły Łeba                 3:0 (Kacper Łasica, Oskar Kwiatkowski, Pascal Valverde)

13:10 - 13:21       Korona Żelistrzewo - PKS Jastarnia           2-0 (Kamil Bruszczyński, Nikodem Bochentyn)

13:23 - 13:34      UKS Jedynka Reda II - Orły Osowa            2:0 (Gustaw Gębski, Piotr Wroński)

TABELA LIGI EUROPY :

1. AP DIEGO LĘBORK                 11 pkt      11-4

2.ORŁY OSOWA                           10pkt        7-4

3.MŁODE ORŁY ŁEBA                 7 pkt       3-4

4.UKS JEDYNKA REDA II          7 pkt       8-4

5.KORONA ŻELISTRZEWO        5 pkt      4-8

6PKS JASTARNIA                          1 pkt      3-10

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : DIEGO LĘBORK

DiegoLębork WC2019 2009 LE1m

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

MŁODE ORŁY ŁEBA - Adrian Boborycki

ORŁY OSOWA - Maciej Łaskowski

DIEGO LĘBORK - Kacper Pięta

UKS JEDYNKA REDA II - Piotr Skowroński

KORONA ŻELISTRZEWO - Kamil Gruszczyński

PKS JASTARNIA - Kacper Jasiński

WYR WC2019 2009 LE

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI EUROPY (TOP 3) : 

Kuba Baranowski (Młode Orły Łeba),

Oskar Kwiatkowski (Diego Lębork),

Igor Jaromin (Orły Osowa)

 TOP3 WC2019 2009 LE

 

 

LIGA MISTRZÓW - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - Błękitni Wejherowo I - Sztorm Kosakowo                  3-2

Grupa B - Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo II                  3-2

Grupa C - UKS Jedynka Reda I - Lew Lębork                               0-0

LIGA MISTRZÓW - 03.02.2019 (niedziela) :

14:00 - 14:11       Błękitni Wejherowo I - Stolem Gniewino         5:1 (Jan Strzecki x3, Nikodem Tabor, Tymek Kwidziński - Marcel Synowiecki)

14:13 - 14:24        Sztorm Kosakowo - UKS Jedynka Reda I       0:2 (Karol Mączka, Aleks Kołata)

14:26 - 14:37        Błękitni Wejherowo II - Lew Lębork                1:2 (Filip Olczyk - Paweł Pachocki, Tomek Migowski)

14:39 - 14:50        Błękitni Wejherowo I - UKS Jedynka Reda I 3:0 (Kuba Słowi, Tymek Kwidziński, Nikodem Wejher)

14:52 - 15:03        Stolem Gniewino - Lew Lębork                     1:1 (Aleksander Block - Paweł Pachocki)

15:05 - 15:16        Sztorm Kosakowo - Błękitni Wejherowo II 3:0 (Patryk Denc x2, Xavier Nowaczyk)

15:18 - 15:29        Błękitni Wejherowo I - Lew Lębork              3:1 (Tymek Kwidziński x2, Jan Strzecki - Antek Antonowicz)

15:31 - 15:42        Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino          0:1 (Aleksander Block)

15:44 - 15:55       Błękitni Wejherowo II - UKS Jedynka Reda I 0:5 (Cezary Górniak x2, Aleks Kołata, Karol Mączka, Mateusz Jóźwiak)

15:57 - 16:08      Sztorm Kosakowo - Lew Lębork                       3:2 (Xavier Nowaczyk x3  - Antek Antonowicz x2)

16:10 - 16:21      Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo II 9-0 (Nikodem Wejher x3, Robert Brzeski x2, Jan Strzecki, Tymek Kwidziński, Kuba Słowi, Nikodem Tabor)

16:23 - 16:34     Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda I         2-2 (Hubert Kamiński, Marcel Synowiecki - Aleks Kołata x2)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. Błękiktni Wejherowo I                      15 pkt     23-4

2. UKS Jedynka Reda                              7 pkt      9-5

3. Stolem Gniewino                                 7 pkt      8-10

4. Sztorm Kosakowo                               6 pkt       8-8

5. Lew Lębork                                           5 pkt       6-8

6. Błękitni Wejherowo II                       0 pkt       3-19

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW : BŁĘKITNI WEJHEROWO I

Błękitni Wejherowo WC2019 2009 LM1

 

2 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : UKS JEDYNKA REDA

UKS Jedynka Reda WC2019 2009 LM2

 

3 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : STOLEM GNIEWINO

Stolem Gniewino WC2019 2009 LM3

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

BŁĘKITNI WEJHEROWO I - Tymek Kwidziński

BŁĘKITNI WEJHEROWO II - Ksawier Baranowski

STOLEM GNIEWINO - Hubert Kamiński

SZTORM KOSAKOWO - Xavier Nowaczyk

UKS JEDYNKA REDA - Aleks Kołata

LEW LĘBORK - Paweł Pachocki

WYR WC2019 2009 LM

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW : 

Antek Antonowicz (Lew Lębork),

Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo I)

Kuba Słowi (Błękitni Wejherowo I),

Cezary Górniak (UKS Jedynka Reda),

Piotr Denc (Sztorm Kosakowo)

 TOP5 WC2019 2009 LM

 

 

 

Dodatkowo podczas turnieju przeprowadzono 3 konkursy żonglerki, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki :

NAJLEPSZY ŻONGLER EKSTRAKLASY : 

Filip Wasiniewski (Orkan Rumia)

NAJLEPSZY ŻONGLER LIGI EUROPY :

Kacper Pięta (AP Diego Lębork)

NAJLEPSZY ŻONGLER LIGI MISTRZÓW : 

Nikodem Wejher (Błękitni Wejherowo I)

ZONGLER WC2019 2009m

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

13 goli - Tymoteusz Kwidziński (Błękitni Wejherowo I)

11 goli - Xavier Nowaczyk (Sztorm Kosakowo), Karol Mączka (UKS Jedynka Reda), Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo I)

10 goli - Patryk Denc (Sztorm Kosakowo), Aleksender Block (Stolem Gniewino)

9 goli - Jan Jarzemski (Kaszuby Połchowo), Aleks Kołata (UKS Jedynka Reda)

8 goli - Nikodem Wejher (Błękitni Wejherowo I)

 

Łącznie strzelono : 314 goli w 81 meczach.

W turnieju wzięło udział : 155 zawodników

Patroni i sponsorzy turnieju :

mzk wej

OKNOSFERA

 

 

 

Logo Związek

 

 

szopena studio

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

 

Najlepsze drużyny poprzednich edycji turnieju Wejher Cup dla rocznika 2009

2018 - 1. UKS Jedynka Reda, 2. Stolem Gniewino, 3. Korona Żelistrzewo - RELACJA

 

Zwycięzcy Wejher Cup w roku 2019

12-13 stycznia 2019 - rocznik 2006 - Gryf Wejherowo - RELACJA

19-20 stycznia 2019 - rocznik 2008 - UKS Jedynka Reda - RELACJA

26-27 stycznia 2019 - rocznik 2007 - Gryf Wejherowo - RELACJA

 

 

Terminy kolejnych turniejów :

2-3 marca 2019 - turniej dla rocznika 2010

9 marca 2019 - turniej dla rocznika 2011

10 marca 2019 - turniej dla rocznika 2012