Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2019 dla rocznika 2007 o Puchar Dyrektora SP nr 6 - relacja

WC2019 2007 grupoweLM

W sobotę 26 stycznia 2019  i w niedzielę 27 stycznia 2019 rozegrany został halowy turniej Wejher Cup o Puchar Dyrektora SP nr 6 dla rocznika 2007 organizowanych przez naszą Akademię. W turnieju wzięło udział łącznie 18 drużyn, a zwycięzcą turnieju został WKS Gryf Wejherowo przed Arką Gdynia B i Koroną Żelistrzewo II. Rozgrywki Ligi Europy wygrali chłopcy z GKS Kolbudy, a Ekstraklasy Korona Żelistrzewo I. Niebywałym osiągnięciem indywidualnym popisał się Jurek Ruszewski z Młodych Orłów Łeba który strzelił łącznie aż 18 goli. Do najlepszej piątki turnieju TOP 5 wybrani zostali następujący zawodnicy : Filip Wachowski (Gryf II), Artur Wasilewski (Gryf I), Oliwier Łuczak (Arka żółta), Norbert Lemke (Gryf I), Radek Jeżewski (Korona)

Dziękujemy Dyrektorowi SP nr 6 w Wejherowie za objęcie patronatem naszego turnieju.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Studio Szopena za pomoc w przygotowaniach do turnieju. 

Dziękujemy Sali Zabaw Funky Monkey za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności młodym piłkarzom Gryfa Wejherowo, którzy pracowali przy obsłudze turnieju, oraz Pani Kasi Przybysz która kolejny raz zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć podczas naszej rywalizacji 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

 

ZDJĘCIA - 26.01.2019

ZDJĘCIA - 27.01.2019

ZDJĘCIA - drużyny

INNE zdjęcia - LINK, LINK (grupa A), LINK (LE) 

RELACJA LIVE z tego wydarzenia poniżej

...

WC2019 2007 Am

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - Arka Gdynia B - niebiescy ( Daniel Sobieraj, Mikołaj Janiszewski, Oskar Kolenda, Paweł Gryglicki, Michał Dajnowiec, Kajetan Trzyński, Dawid Śmigielski, Jakub Labudda, Szymon Skrodzki )

A2 - UKS Jedynka Reda ( Piotr Białas, Daniel Czubachowski, Maciej Kitowski, Oskar Burtchardt, Michał Borys, Adrian Lademan, Szymon Paluch, Paweł Byczkowski, Jakub Giergielewicz )

A3 - GOSRIT Luzino ( Kacper Czernowałow, Miłosz Swobodziński, Kacper Pawłowski, Szymon Bolin, Bartek Rojewski, Mikołaj Kmieciak, Nikolas Dobbek, Tymek Kandzorra, Paweł Miotk, Paweł Ptach )

A4 - Gryf Wejherowo II ( Bartek Dzienisz, Maks Topp, Filip Wachowski, Oli Sychowski, Szymon Błażejewicz, Mikołaj Dylak, Mateusz Tarnowski, Kuba Konkol, Szymon Bieńkowski )

A5 - Barca Bolszewo ( Jakub Będzkowski, Filip Haberka, Piotr Matuszczak, Ricardo Rusch, Błażej Białk, Szymon Kobierski, Stanisław Dampc, Marcel Bochentyn, Jakub Stenka, Jakub Cieszyński, Mateusz Lezmer, Tymoteusz Wiśniewski )

A6 - MKS Promotor Gościcino ( Filip Bach, Hubert Walaszkowski, Ksawery Kustusz, Eryk Kwidziński, Dawid Dampz, Szymon Gajewski, Nikodem Piekarski, Dominik Trawicki, Kuba Kowalewski )

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11 - Arka Gdynia B niebiescy - UKS Jedynka Reda 2:2 (Paweł Gryglicki 2 - Maciej Kitowski, Adrian Lademan)    

08:13 - 08:24 - GOSRIT Luzino - Gryf Wejherowo II                 1:5 (Szymon Bolin - Mateusz Tarnowski 2, Mikołaj Dylak 2, Filip Wachowski)      

08:26 - 08:37 - Barca Bolszewo - MKS Promotor Gościcino     0:1  (Ksawery Kustusz)     

08:39 - 08:50 - Arka Gdynia B niebiescy - GOSRIT Luzino      1:1 (Oskar Kolenda - Nikolas Dobbek)     

08:52 - 09:03 - UKS Jedynka Reda - Barca Bolszewo                 1:0 (Szymon Paluch)      

09:05 - 09:16 - Gryf Wejherowo II - MKS Promotor Gościcino 5:0 (Mikołaj Dylak, Szymon Błażejewicz, Szymon Bieńkowski, Oli Sychowski, Kuba Konkol)      

09:18 - 09:29 - Arka Gdynia B niebiescy - Barca Bolszewo         2:1 ( Dawid Śmigielski 2 - Jakub Cieszyński)      

09:31 - 09:42 - GOSRIT Luzino - MKS Promotor Gościcino      4:0 (Szymon Bolin 2, Paweł Ptach, Nikolas Dobbek)      

09:44 - 09:55 - UKS Jedynka Reda - Gryf Wejherowo II            0:2 (Kuba Konkol, Szymon Bieńkowski)       

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Gryf Wejherowo II   9 pkt, Arka Gdynia B niebiescy   5 pkt, UKS Jedynka Reda i GOSRIT Luzino po 4 pkt, MKS Promotor Gościcino   3 pkt, Barca Bolszewo   0 pkt

 

09:57 - 10:08 - Arka Gdynia B niebiescy - MKS Promotor Gościcino 3:1 (Oskar Kolenda 2, Michał Dajnowiec - bramka samobójcza)     

10:10 - 10:21 - UKS Jedynka Reda - GOSRIT Luzino                             1:3 (Jakub Giergielewicz - Paweł Ptach 2, Paweł Miotk)  

10:23 - 10:34 - Gryf Wejherowo II - Barca Bolszewo                             3:0 (Szymon Bieńkowski, Mateusz Tarnowski, Kuba Konkol)  

10:36 - 10:47 - UKS Jedynka Reda - MKS Promotor Gościcino          3:2 (Michał Borys, Maciej Kitowski 2 - Hubert Walaszkowski, Nikodem Piekarski)  

10:49 - 11:00 - Arka Gdynia B niebiescy - Gryf Wejherowo II             1:0 (Dawid Śmigielski)  

11:02 - 11:13 - GOSRIT Luzino - Barca Bolszewo                                   1:0 (Miłosz Swobodziński) 

 

TABELA GRUPY "A":

1.Gryf Wejherowo II                12 pkt

2.Arka Gdynia B niebiescy     11 pkt

3.GOSRIT Luzino                    10 pkt

4.UKS Jedynka Reda               7 pkt

5.MKS Promotor Gościcino   3 pkt

6.Barca Bolszewo                    0 pkt

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

3 gole - Paweł Ptach, Szymon Bolin (GOSRIT Luzino), Maciej Kitowski (UKS Jedynka Reda), Oskar Kolenda, Dawid Śmiegielski (Arka Gdynia B niebiescy), Mateusz Tarnowski, Mikołaj Dylak, Szymon Bieńkowski, Kuba Konkol (Gryf Wejherowo II)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Gryf Wejherowo II

Gryf Wejherowo II WC2019 2007 A1

 

 WC2019 2007 Bm

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - Arka Gdynia B - żółci ( Hubert Schwarz, Krzysztof Koss, Alexander Łukasiewicz , Dominik Cichy, Dawid Ksionek, Julian Minga, Oliwier Łuczak, Oskar Perdjon )

B2 - Gryf Wejherowo I ( Eryk Kwidziński, Olaf Roppel, Artur Wasilewski, Szymon Zieman, Kacper Piątkowski, Jordan Stemplewski, Paweł Bojke, Norbert Lemke, Robert Blok )

B3 - PKS Jastarnia ( Balicki Karol, Dąbrowski Oliwier, Kohnke Błażej, Tul Krzysztof, Wiśniewski Wiktor, Zieliński Mateusz, Taraszkiewicz Antoni, Necel Wojciech, Konkel Tomasz, Bizewski Paweł, Sadłowski Oliwier ) 

B4 - Stolem Gniewino ( Tomasz Drewa, Mikołaj Krause, Jakub Maszota, Maksym Jucha, Kacper Lieske, Wojciech Dobrzewiński, Marcin Domarus, Jan Thiel ) 

B5 - Korona Żelistrzewo ( Mateusz Pelowski, Dawid Szweda, Igor Dalecki, Wojtek Grzybowski, Jakub Nastały, Krzysztof Kamiński, Nikodem Bochentyn )

B6 - GKS Kolbudy ( Kamil Stencel, Antek Rubień, Maks Paulo, Szymon Sadło, Oliwier Gradowski, Adrian Kryszyński, Maciek Łukiańczyk )

 

WYNIKI MECZÓW :


11:20 - 11:31 - Arka Gdynia B żółci - Gryf Wejherowo I 1:2 (Domonik Cichy - Jordan Stemplewski, Robert Blok)

11:33 - 11:44 - PKS Jastarnia - Stolem Gniewino            3:1 (Dąbrowski Oliwier 3 - Jakub Maszota)

11:46 - 11:57 - Korona Żelistrzewo I - GKS Kolbudy      0:2 (Maciek Łukiańczyk, Adrian Kryszyński)  

11:59 - 12:10 - Arka Gdynia B żółci - PKS Jastarnia        4:0 (Oliwier Łuczak 2, Alexander Łukasiewicz, Julian Minga)  

12:12 - 12:23 - Gryf Wejherowo I - Korona Żelistrzewo 4:0 (Norbert Lemke 2, Kacper Piątkowski, Szymon Zieman)  

12:25 - 12:36 - Stolem Gniewino - GKS Kolbudy             0:5 (Maciek Łukiańczyk 2, Antek Rubień 2, Maks Paulo)  

12:38 - 12:49 - Arka Gdynia B żółci - Korona Żelistrzewo I 5:0 (Dawid Ksionek, Alexander Łukasiewicz 2, Oskar Perdjon, bramka samobójcza)  

12:51 - 13:02 - PKS Jastarnia - GKS Kolbudy                   0:6 (Maciek Łukiańczyk 2, Adrian Kryszyński 3, Antek Rubień) 

13:04 - 13:15 - Gryf Wejherowo I - Stolem Gniewino     6:0 (Szymon Zieman, bramka samobójcza, Jordan Stemplewski, Kacper Piątkowski 2, Artur Wasilewski) 

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Gryf Wejherowo I i GKS Kolbudy   9 pkt, Arka Gdynia B żółci   6 pkt, PKS Jastarnia   3 pkt, Stolem Gniewino i Korona Żelistrzewo 0 pkt

 

13:17 - 13:28 - Arka Gdynia B żółci - GKS Kolbudy       0:0  

13:30 - 13:41 - Gryf Wejherowo I - PKS Jastarnia          4:1 (Robert Blok, Paweł Bojke, Jordan Stemplewski, Norbert Lemke - Dąbrowski Oliwier)  

13:43 - 13:54 - Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo 1:1 (Jakub Maszota - Wojtek Grzybowski)

13:56 - 14:07 - Gryf Wejherowo I - GKS Kolbudy           3:0 (Norbert Lemke, Szymon Zieman, Kacper Piątkowski)

14:09 - 14:20 - Arka Gdynia B żółci - Stolem Gniewino 5:0 (Dominik Cichy x2, Alexander Łukasiewcicz x2, Oskar Perdjon)

14:22 - 14:33 - PKS Jastarnia - Korona Żelstrzewo         2:1 (Tomasz Konkel - Jakub Nastały)

 

TABELA GRUPY "B":

1. WKS GRYF WEJHEROWO I   15 pkt

2. ARKA GDYNIA B żółci              10 pkt

3. GKS KOLBUDY                           10 pkt

4. PKS JASTARNIA                        6 pkt

5. KORONA ŻELISTRZEWO        1 pkt

6. STOLEM GNIEWINO                1pkt

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B":

5 goli - Alexander Łukasiewicz (ARKA GDYNIA B żółci), Maciej Łukiańczyk (GKS KOLBUDY), Dąbrowski Oliwier (PKS JASTARNIA) - 5 goli

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B":

 WKS GRYF WEJHEROWO I

Gryf Wejherowo I WC2019 2007 B1

 

 WC2019 2007 Cm

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Korona Żelistrzewo II - Tomasz Styn, Kajetan Kormann, Oliwier Grzenkowicz, Antek Pietruszkiewicz, Radek Jeżewski, Maciej Pezioł, Daniel Wandtke, Oliwier Paszke

C2 - Młode Orły Łeba - Jan Niźniowski, Kacper Niedźwiedzki, Jerzy Ruszewski, Jakub Maciejewski, Igor Peta, Dominik Remiszewski 

C3 - Latarnik Choczewo - Bolesław Sierta, Kacper Hirth, Karol Kazimierczak, Łukasz Strojnowski, Bartosz Natoniewski, Maciej Kapicki, Paweł Fleming, Szymon Barszcz, Paweł Sęktos, Ksawery Maksymilian, Hubert Slatske 

C4 - Gryf Wejherowo III - Igor Stenka, Maciej Wargowski, Cezary Marzejon, Piotr Madej, Kuba Krefta, Hubert Jankuniec, Dorian Kupc, Konrad Osiecki, Szymon Smuniewski 

C5 - Błękitni Łęczyce - Nina Abe, Wiktor Dąbrowski, Kordian Kowalczyk, Filip Grubba, Przemek Maszota, Paweł Makurat, Michał Salewski, Maks Wilczewski

C6 - Kaszuby Połchowo - Igor Szreder, Kacper Lewańczyk, Jakub Wolszon, Damian Wandtke, Sebastian Dudziak, Jan Kloka, Jakub Wolanin, Kacper Komorowski, Jan Pozorski, Fabian Piwowarczyk

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51 - Korona Żelistrzewo II - Młode Orły Łeba       2:0 (gol samobójczy, Antek Pietruszkiewicz)

14:53 - 15:04 - Latarnik Choczewo - Gryf Wejherowo III      0:4 (Kuba Krefta, Dorian Kupc, Konrad Osiecki x2)

15:06 - 15:17 - Błękitni Łęczyce - Kaszuby Połchowo              1:1 (Wiktor Dąbkowski - Jakub Wolszon)

15:19 - 15:30 - Korona Żelistrzewo II - Latarnik Choczewo   3:0 (Antek Pietruszkiewicz x2, Kajetan Kormann)

15:32 - 15:43 - Młode Orły Łeba - Błękitni Łęczyce                 2:0 (Jerzy Ruszewski x2)

15:45 - 15:56 - Gryf Wejherowo III - Kaszuby Połchowo       2:0 (Hubert Jankuniec, Kuba Krefta) 

15:58 - 16:09 - Korona Żelistrzewo II - Błękitni Łęczyce       4:1 (Olivier Grzenkowicz, Kajetan Korman x2, Tomasz Styn - Kordian Kowalczyk)

16:11 - 16:22 - Latarnik Choczewo - Kaszuby Połchowo         2:1 (Paweł Sęktos, gol samobójczy - Sebastian Dudziak)

16:24 - 16:35 - Młode Orły Łeba - Gryf Wejherowo III          0:3 (Dorian Kupc x2, Piotr Madej)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH:

 Po trzech kolejkach dwa zespoły mają na swoim koncie komplet punktów - Korona Żelistrzewo i Gryf Wejherowo III. Dwie ekipy - Młode Orły Łeba i Latarnik Choczewo - uzbierały trzy punkty. Natomiast Błękitni Łęczyce oraz Kaszuby Połchowo mają po jednym punkcie.

16:37 - 16:48 - Korona Żelistrzewo II - Kaszuby Połchowo 5:0 (Tomasz Styn x2, Kajetan Kormann x2, Maciej Pęzioł)

16:50 - 17:01 - Młode Orły Łeba - Latarnik Choczewo         6:0 (Jerzy Ruszewski x3, Kacper Niedźwiecki x2, Igor Peta)

17:03 - 17:14 - Gryf Wejherowo III - Błękitni Łęczyce          3:0 (Maciej Wargolwski, Dorian Kupc, Kuba Krefta)

17:16 - 17:27 - Młode Orły Łeba - Kaszuby Połchowo          9:1 (Jerzy Ruszewski x6, Dominik Remiszewski x2, Jakub Maciejewski - Damian Wandtke)

17:29 - 17:40 - Korona Żelistrzewo II - Gryf Wejherowo III 0:1 (Maciej Wargowski)

17:42 - 17:53 - Latarnik Choczewo - Błękitni Łęczyce          2:2 (Karol Kazimierczak, Maciej Kopicki - Nina Abe x2)

 

TABELA GRUPY "C":

1. WKS GRYF WEJHEROWO        15 pkt

2. KORONA ŻELISTRZEWO         12 pkt

3. MŁODE ORŁY ŁEBA                   9 pkt

4.LATARNIK CHOCZEWO             4 pkt

5.BLEKITNI ŁĘCZYCE                     2 pkt

6 KASZUBY POŁCHOWO                1 pkt

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C":

11 goli - JERZY RUSZEWSKI (MŁODE ORŁY ŁEBA)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": WKS GRYF WEJHEROWO III

Gryf Wejherowo III WC2019 2007 C1

 

 

EKSTRAKLASA - 26.01.2019 (sobota) :

Grupa A - MKS Promotor Gościcino - Barca Bolszewo                1-0

Grupa B - Stolem Gniewino, Korona Żelistrzewo                          1-1

Grupa C - Kaszuby Połchowo, Błękitni Łęczyce                             1-1

EKSTRAKLASA - 27.01.2019 (niedziela):

8:00 - 8:11 - MKS Promotor Gościcino - Korona Żelistrzewo 1:4 (Filip Bach - Wojtek Grzybowski x2, Jakub Nastały x2)

8:13 - 8:24 - Barca Bolszewo - Błękitni Łęczyce                        0:0

8:26 - 8:37 - Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo                5:0 (Maksym Jucha x2, Jakub Maszota x3)

8:39 - 8:50 - MKS Promotor Gościcino - Błękitni Łęczyce      1-1 (Eryk Kwidziński - Nina Abe)

8:52 - 9:03 - Korona Żelistrzewo - Kaszuby Połchowo             1:0 (Wojtek Grzybowski)

9:05 - 9:16 - Barca Bolszewo - Stolem Gniewino                      0:0

9:18 - 9:29 - MKS Promotor Gościcino - Kaszuby Połchowo 2:1 (Eryk Kwidziński, Hubert Walaszkowski - Pozorski Jan)

9:31 - 9:42 - Barca Bolszewo - Korona Żelistrzewo                  0:5 (Wojtek Grzybzowski Krzysztof Kamiński, Dawid Szweda, Nikodem Bochentyn, Jakub Nastały)

9:44 - 9:55 - Stolem Gniewino - Błękitni Łęczyce                     2:1 (Jan Thiel, Maksym Jucha - Kordian Kowlaczyk) 

9:57 - 10:08 - Barca Bolszewo - Kaszuby Połchowo                  3:1 (Jakub Stenka, Jakub Cieszyński x2 - Jakub Wolszon)

10:10 - 10:21 - MKS Promotor Gościcino - Stolem Gniewino   0:0

10:23 - 10:34 - Korona Żelistrzewo - Błękitni Łęczyce               3:3  (Krzysztof Kamiński, Jakub Nastały x2 - Kordian Kowalczyk x3)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1. KORONA ŻELISTRZEWO                11 pkt

2. STOLEM GNIEWINO                         9 pkt

3. MKS PROMOTOR GOŚCICINO        8 pkt

4. BARCA BOLSZEWO                            5 pkt

5. BŁĘKITNI ŁĘCZYCE                           4 pkt

6. KASZUBY POŁCHOWO                     1 pkt

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : KORONA ŻELISTRZEWO

Korona Żelistrzewo II WC2019 2007 E1

 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

STOLEM GNIEWINO  -  Kacper Lieske

MKS PROMOTOR GOŚCICINO  -  Filip Bach

KORONA ŻELISTRZEWO  -  Dawid Szweda

BŁĘKITNI ŁĘCZYCE  -  Paweł Makurat

KASZUBY POŁCHOWO - Kuba Wolson

BARCA BOLSZEWO  -  Filip Haberka  

Wyr WC2019 2007 E 

 

NAJLEPSI ZAWODNICY EKSTRAKLASY (TOP 3) :

Tomasz Drewa (Stolem Gniewino),

Eryk Kwidziński (MKS Promotor Gościcino),

Wojtek Grzybowski (Korona Żelistrzewo)

 TOP3 WC2019 2007 E

 

LIGA EUROPY - 26.01.2019 (sobota):

Grupa A - GOSRiT Luzino - UKS Jedynka Reda                    3-1

Grupa B - GKS Kolbudy - PKS Jastarnia                                 6-0

Grupa C - Młode Orły Łeba - Latarnik Choczewo                  6-0

 

LIGA EUROPY - 27.01.2019 (niedziela)

11:00 - 11:11 - GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy                  0:3 (Antek Rubień, Maks Paulo, gol samobójczy)

11:13 - 11:24 - UKS 1 Reda - Młode Orły Łeba                   0:4 (Jerzy Ruszewski x3, Dominik Remiszewski)

11:26 - 11:37 - PKS Jastarnia - Latarnik Choczewo          3:0 (Krzysztof Tul, Błażej Kohnke, Oliwier Dąbrowski)

11:39 - 11:50 - GOSRiT Luzino - Młode Orły Łeba           2:3 (Paweł Ptach, Miłosz Swobodziński - Kacper Niedźwiedzki, Igor Peta, Dominik Remiszewski)

11:52 - 12:03 - GKS Kolbudy - Latarnik Choczewo          8:0 (Maciej Łukańczyk x3, Adrian Kryszyński x2, Antek Rubień x2, Szymon Sadło)

12:05 - 12:16 - UKS 1 Reda - PKS Jastarnia                       1:3 (Adrian Lademan - Dąbrowski Oliwier, Taraszkiewicz Antek, Kohnke Błażej)

12:18 - 12:29 - GOSRiT Luzino - Latarnik Choczewo      0:1 (Bartosz Natoniewski)

12:31 - 12:42 - UKS 1 Reda - GKS Kolbudy                        0:5 (Adrian Kryszyński x2, Maciej Łukiańczyk, Antek Rubień x2)

12:44 - 12:55 - PKS Jastarnia - Młode Orły Łeba               0:5 (Jerzy Ruszewski x3, Jakub Maciejewski, Igor Peta)

12:57 - 13:08 - UKS 1 Reda - Latarnik Choczewo               4:2 (Jakub Giergielewicz x2, Szymon Paluch, Adrian Lademan - Kacper Hirth x2)

13:10 - 13:21 - GOSRiT Luzino - PKS Jastarnia                 2:4 (Kacper Pawłowski, Paweł Ptach - Błażej Kohnke x2, Krzysztof Tul x2)

13:23 - 13:34 - GKS Kolbudy - Młode Orły Łeba                5-2 (Kamil Stencel x2, Adrian Kryszyński x2, Antek Rugień - Jerzy Ruszewski, Dominik Remiszewski)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. GKS KOLBUDY                      15 pkt

2. MŁODE ORŁY ŁEBA            12 pkt

3. PKS JASTARNIA                    9 pkt

4. GOSRiT LUZINO                     3 pkt

5. UKS JEDYNKA REDA           3 pkt

6 LATARNIK CHOCZEWO       3 pkt

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY :  GKS KOLBUDY

GKS Koluby WC2019 2007 LE1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

GOSRiT LUZINO - Kacper Czarnowałow

GKS KOLBUDY - Adrian Kryszyński

UKS JEDYNKA REDA - Paweł Byczkowski

PKS JASTARNIA - Krzysztof Tul

MŁODE ORŁY ŁEBA - Dominik Remiszewski

LATARNIK CHOCZEWO - Bartek Natoniewski

Wyr WC2019 2007 LE

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI EUROPY (TOP 3) :

Oliwier Gradowski i Maciej Łukiańczyk (obaj GKS KOLBUDY),

Jerzy Ruszewski (MŁODE ORŁY ŁEBA)

 TOP3 WC2019 2007 LE

 

 

LIGA MISTRZÓW - 26.01.2019 (sobota): 

Grupa A - Gryf Wejherowo II - Arka Gdynia żółci                    0-1

Grupa B - Gryf Wejherowo I - Arka Gdynia żółci                      2-1

Grupa C - Gryf Wejherowo III - Korona Żelistrzewo                1-0

 

LIGA MISTRZÓW - 27.01.2019 (niedziela)

14:00 - 14:11 - Gryf Wejherowo II - Gryf Wejherowo I             0:0

14:13 - 14:24 - Arka Gdynia niebiescy - Gryf Wejherowo III  2:0 (Paweł Gryglicki, Jakub Labudda)

14:26 - 14:37 - Arka Gdynia żółci - Korona Żelistrzewo II      1:1 (Julian Minga - Radek Jeżewski)

14:39 - 14:50 - Gryf Wejherowo II - Gryf Wejherowo III        3:2 (Mikołaj Dylak, Szymon Błażejewicz, Kuba Konkol - Kuba Krefta, Dorian Kupc )

14:52 - 15:03 - Gryf Wejherowo I - Korona Żelistrzewo II      1:1 (Robert Blok - Kajetan Kormann)

15:05 - 15:16 - Arka Gdynia żółci - Arka Gdynia niebiescy      4:1 (Julian Minga, Dominik Cichy x2, Oliwier Łuczak - Paweł Gryglicki)

15:18 - 15:29 - Gryf Wejherowo II - Korona Żelistrzewo II      1:1 (Tomasz Styn - Filip Wachowski)

15:31 - 15:42 - Arka Gdynia niebiescy - Gryf Wejherowo I      0:2 (Paweł Bojke, Olaf Roppel)

15:44 - 15:55 - Arka Gdynia żółci - Gryf Wejherowo III             2:1 (Aleksander Łukasiewicz, Dominik Cichy - Maciej Wargowski)

15:57 - 16:08 - Arka Gdynia niebiescy - Korona Żelistrzewo II 0:1 (Oliwier Grzenkowicz)

16:10 - 16:21 - Gryf Wejherowo II - Arka Gdynia żółci                 2:3 (Filip Wachowski, Oliwier Sychowski - Julian Minga x2, Oskar Perdion)

16:23 - 16:34 - Gryf Wejherowo I - Gryf Wejherowo III               2-0 (Robert Blok, Norbert Lemke)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. GRYF WEJHEROWO I                     11pkt

2.ARKA GDYNIA żółci                           10 pkt

3.KORONA ŻELISTRZEWO II             6 pkt

4.ARKA GDYNIA niebiescy                  6 pkt

5.GRYF WEJHEROWO II                     5 pkt

6.GRYF WEJHEROWO III                   4 pkt

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW 2007 : GRYF WEJHEROWO I

Gryf Wejherowo I WC2019 2007 LM1

 

2 miejsce Liga Mistrzów 2007 - Arka Gdynia B - żółci

ArkaGdynia WC2019 2007 LM2

 

3 miejsce Liga Mistrzów 2007 - Korona Żelistrzewo II

Korona ŻelistrzewoI WC2019 2007 LM3

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

Eryk Kwidziński (Gryf Wejherowo I)

Szymon Smuniewski (Gryf Wejherowo III)

Maksymilian Topp (Gryf Wejherowo II)

Wyr WC2019 2007 LM

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW (TOP 5) :

Filip Wachowski (Gryf II),

Artur Wasilewski (Gryf I),

Oliwier Łuczak (Arka żółta),

Norbert Lemke (Gryf I),

Radek Jeżewski (Korona)

 TOP5 WC2019 2007 LM

 

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

18 goli - Jerzy Ruszewski (Młode Orły Łeba)

10 goli - Adrian Kryszyński (GKS Kolbudy)

9 goli - Maciej Łukiańczyk (GKS Kolbudy), Antek Rubień (GKS Kolbudy)

7 goli - Oliwier Dąbrowski (PKS Jastarnia)

  

Łącznie strzelono : 280 goli w 81 meczach.

W turnieju wzięło udział : 160 zawodników

Patroni i sponsorzy turnieju :

Dyrektor SP nr 6 w Wejherowie

Pomorski - ZPN

Studio Szopena

Sala Zabaw Funky Monkey

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

2-3 lutego 2019 - turniej dla rocznika 2009

2-3 marca 2019 - turniej dla rocznika 2010

9 marca 2019 - turniej dla rocznika 2011

10 marca 2019 - turniej dla rocznika 2012