Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Piłkarski Sylwester w Gościcinie

DSC07578W sobotę 29 grudnia o godzinie 10.30 odbyła się trzecia impreza z cyklu : Piłkarska Zabawa z Błękitnymi, tym razem zorganizowaliśmy dla dzieci z roczników 2000, 2001 i 2002 PIŁKARSKIEGO SYLWESTRA W GOŚCICINIE. Realizacja naszej imprezy była możliwa dzięki dotacji finansowej z Urzędu Gminy Wejherowo, za co serdecznie dziękujemy. 

Tym razem bawiło się z nami 34 dzieci. Oczywiście głównym punktem programu był turniej piłkarski w którym wystąpiło 6 drużyn. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym, dodatkowo po zakończeniu każdego meczu odbywały się konkurencje sprawdzające elementy piłkarskiej techniki za które można było również zdobywać punkty dla swojej drużyny. 

Atrakcyjna formuła turnieju bardzo spodobała się uczestnikom, którzy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zorganizowanych przez nas rozgrywkach. Oczywiście na boisku jedni radzili sobie lepiej inni gorzej, ale zgodnie z przyjętą przez nas zasadą nie to w tym dniu było najważniejsze. Nagrody (medale, słodycze i drobne upominki) otrzymali od nas wszyscy uczestnicy Piłkarskiego Sylwestra. Cieszymy się, że mimo świątecznej pory i zwyczajowego spędzania czasu przy stole udało się nam zachęcić dzieci do aktywnej formy wypoczynku. Liczymy, że nasza inicjatywa będzie kontynuowana również w kolejnych latach.