Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Relacja z Wejher Cup 2019 - rocznik 2006 - 12-13.01.2019

WC2019 2006 grupoweLM

W sobotę 12 stycznia 2019 od rywalizacji rocznika 2006 rozpoczęliśmy cykl halowych turniejów Wejher Cup. Łącznie w turnieju rozegranych zostało aż 81 meczów, drużyny strzeliły aż 296 bramek (średnio 3,65 na mecz). Najskuteczniejszym zespołem została drużyna Gryf Wejherowo - czarni, która łącznie wbiła rywalom 33 gole, w barwach tej drużyny grał też najskuteczniejszy zawodnik całego turnieju Maciej Biliński (12 goli). Mimo tak dobrej skuteczności gracze Gryfa Wejherowo musieli do ostatniego meczu turnieju walczyć o końcowe zwycięstwo, gdyż równie dobrze prezentował się zespół Gryfa Wejherowo 2007 złożony z rok młodszych chłopców trenujących pod okiem Tomka Kotwicy i Dawida Kowalskiego. Mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami Gryfa zakońćzył się remisem 2-2, co w efekcie pozwoliło cieszyć się z końcowego zwycięstwa drużynie Gryf Wejherowo - czarni. Chłopcy z Gryfa Wejherowo rocznik 2007 mogą być jednak dumni ze swoich osiągnieć w tym turnieju (7 zwycięstw, 2 remisy, bramki 25-6), jako jedyni nie zaznali bowiem porażki, a do najlepszej piątki turnieju TOP 5 dostał się świetnie broniący Eryk Kwidziński, oraz podpora defensywy Olaf Roppel.  

Bardzo dobrze w naszym turnieju zaprezentowały się też tradycyjnie dwie drużyny Stolema Gniewino, które po świetnej sobotniej grze w niedzielę mogły się zaprezentować w Lidze Mistrzów. Pierwsza drużyna Stolema zajęła w całym turnieju 3 miejsce, a druga 6 dodatkowo Oliwer Szur został wybrany do najlepszej piątki turnieju (TOP 5). Wśród najlepszych zagrali także Latarnik Choczewo (4  miejsce) i Gryf Wejherowo - żółci (5 miejsce). Drużyna Latarnika rok temu wygrała Ligę Europy, tym razem była blisko podium w Lidze Mistrzów. Cieszymy się że do wyróżnianych przez nas już w ubegłym roku Filip Szymański i Kuba Grzybowski dalej utrzymują dobrą formę, dodatkowo świetnie w tym roku grał Lucjan Włodarczyk więc to jemu przyznaliśmy miejsce w TOP 5.

Warto wspomnieć jeszcze o drużynach Gedanii Gdańsk II (mistrz Ligi Europy) i Sztormu Kosakowo I (mistrz Ekstraklasy), a także o drużynie UKS-u Jedynka Reda, która pomimo sporych zmian w składzie w porównaniu do zeszłorocznej edycji (w której wygrała LM), prezentowała się podczas całego turnieju bardzo dobrze i do samego końca walczyła z Gedanią Gdańsk o zwycięstwo w Lidze Europy.

 

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Wejherowa za objęcie patronatem naszego turnieju. Dziękujemy Michałowi Jelińskiemu (kierownik wydziału Kultury, Sportu, Spraw Społecznych, Promocji i Turystkiy UM Wejherowa) i Krzysztofowi Wickiemu (piłkarz WKS Gryf Wejherowo) za obecność na turnieju, wręczenie pucharów i ciepłe słowa skierowane do młodych zawodników.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Studio Szopena za pomoc w przygotowaniach do turnieju. 

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności młodym piłkarzom Gryfa Wejherowo, którzy pracowali przy obsłudze turnieju. 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

      

ZDJĘCIA 12.01.2019

ZDJECIA 13.01.2019

ZDJĘCIA DRUŻYN 

Poniżej zapis RELACJI LIVE z turnieju. 

...

WC2019 2006 A m

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - GOSRIT Luzino I : Kacper Labun, Adam Kaczyński, Szymon Bozin, Kacper Bargański, Robert Nowicki, Oskar Pobłocki-Oczk, Szymon Mudlaff, Kajtek Kurowski, Filip Surowiecki, Przemek Jankowski, Maciej Gryba, TRENER: Piotr Jasielski

A2 -Cartusia Kartuzy : Kacper Karbowiak, Nikodem Kupczewski, Staś Zimnowłocki, Piotr Cirocki, Cyprian Biegel, Marcel Dejk, Eryk Klawikowski, Damian Uzarel, Jakub Hinca, Franek Bladowski, TRENER: MIKOŁAJ PODGÓRNIAK

A3 - Stolem Gniewino I : Maciej Szpara, Oliwier Szur, Oliwier Karsznia, Radek Selonka, Oliwier Bieszke, Kacper Lieske, Oliwier Soitz, Maciej Toczek, Jakub Sałahub, TRENER: Jakub Abako

A4 - Orkan Rumia : Paweł Wyzina, Piotr Saganowski, Konrad Kłuś, Dawid Kubera, Krzysztof Marzejon, Mateusz Sadowski, Maksymilian Stawiasz, Jakub Gregorczuk, Kacper Kasprzyk, Marek Tomaszewski, TRENER: Kamil Kowalski

A5 - UKS Cisowa Gdynia : Mateusz Wielgos, Grzegorz Marat, Filip Wasylczuk, Damian Nowak, Staś Korycki, Nikodem Gozdecki, Mateusz Neumann, Filip Kiereda, Artur Kamiński, Szymon Chudowicz, Antoni Łuckiewicz, TRENER: Maciej Cieślik

A6 - Gryf Wejherowo - żółci : Piotr Płocki, Mikołaj Plichta, Igor Nagel, Kuba Mróz, Oliwier Potrykus, Olaf Kowalczyk, Joachim Plotzki, Kacper Pozański, Kamil Pranczk, TRENERZY: Marcin Funk, Wojciech Wasiek 

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11 - GOSRIT Luzino I - Cartusia Kartuzy                      2:0 (Adam Kaczyński, Szymon Mudlaff)      

08:13 - 08:24 - Stolem Gniewino I - Orkan Rumia                         3:0 (Maciej Toczek 2, Oliwier Szur)      

08:26 - 08:37 - UKS Cisowa Gdynia - Gryf Wejherowo żółci       0:1 (Kacper Pozański)      

08:39 - 08:50 - GOSRIT Luzino I - Stolem Gniewino I                0:3 (bramka samobójcza, Maciej Toczek 2)     

08:52 - 09:03 - Cartusia Kartuzy - UKS Cisowa Gdynia               1:2 (Marcel Dejk - Nikodem Gozdecki 2)      

09:05 - 09:16 - Orkan Rumia - Gryf Wejherowo żółci                  2:2 (Kacper Kasprzyk, Krzysztof Marzejon - Joachim Plotzki 2)      

09:18 - 09:29 - GOSRIT Luzino I - UKS Cisowa Gdynia              0:3 (Grzegorz Marat, Staś Korycki, Nikodem Gozdecki)      

09:31 - 09:42 - Stolem Gniewino I - Gryf Wejherowo żółci         2:0 (Radek Selonka 2)      

09:44 - 09:55 - Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia                          0:1 (Konrad Kłuś)      

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Po 6 punktów mają Stolem Gniewino i UKS Cisowa Gdynia. 4 punkty ma Gryf Wejherowo - żółci i Orkan Rumia. 3 punkty ma GOSRIT Luzino, a Cartusia Kartuzy nie zdobyła jak na razie ani jednego punktu.

09:57 - 10:08 - GOSRIT Luzino I - Gryf Wejherowo żółci          0:5 (Olaf Kowalczyk, Oliwier Potrykus 3, Joachim Plotzki)     

10:10 - 10:21 - Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino I                  1:1 (Jakub Hinca - Jakub Sałahub)  

10:23 - 10:34 - Orkan Rumia - UKS Cisowa Gdynia                    0:1 (Nikodem Gozdecki)  

10:36 - 10:47 - Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo żółci           0:2 (Joachim Plotzki, Olaf Kowalczyk)  

10:49 - 11:00 - GOSRIT Luzino I - Orkan Rumia                         1:1 (Przemek Jankowski - Marek Tomaszewski)  

11:02 - 11:13 - Stolem Gniewino I - UKS Cisowa Gdynia            1:1 (Radek Selonkab - Nikodem Gozdecki)  

 

TABELA GRUPY "A":

1. Stolem Gniewino I            11 pkt.     10-2  LM

2. Gryf Wejherowo - żółci  10 pkt.    9-4    LM

3. Cisowa Gdynia                         10 pkt.      7-3    LE

4. Orkan Rumia                             5 pkt.      4-7    LE

5. GOSRIT Luzino I                     4 pkt.      3-12      E

6. Cartusia Kartuzy                      1 pkt.       2-8       E

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

5 goli - Nikodem Gozdecki (UKS Cisowa Gdynia)

4 gole - Maciej Toczek (Stolem Gniewino I), Joachim Plotzki (Gryf Wejherowo-zółci)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Stolem Gniewino

Stolem Gniewino I WC2019 2006 A 1

 

WC2019 2006 B m

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - GOSRIT Luzino II : Szymon Leśny, Kacper Langa, Kacper Mienik, Dawid Łapigrowski Mikołaj Gordziej, Adrian Wolter, Oliwier, Lademann, Tomasz Paga, Mikołaj Miłosz, Michał Wychert, TRENER: Paweł Buzała 

B2 - Gedania Gdańsk II : Krystian Boczar, Marcel Karankiewicz, Ksawery Kozakiewicz, Maksymilian Kosowski, Michał Bastian, Mateusz Chętnik, Paweł Kuzmiński, Paweł Paliwoda, Kajetan Ganlik, TRENER: MARCIN GUMOWSKI

B3 - Sztorm Kosakowo I : Artur Chyb, Jakub Burandt, Jakub Folega, Maksymilian Malicki, Maciej Mikulski, Paweł Piotrowski, Kacper Serkowski, Filip Szpura, TRENER: MARCIN KOŚNIK

B4 - Stolem Gniewino II : Kacper Jurkowski, Dorian Hoeft, Wojciech Matlewski, Adrian Waraksa, Michał Kunath, Jakub Maszota, TOmasz Okoń, Alan Pal, Patryk Berhendt, TRENER: Jakub Abako

B5 - GKS Linia : Jakub Stankowski, Krystian Bierszewski, Maks Kierznikowicz, Gracjan Proć, Filip Walkusz, Krzysztof Tutkowski, Jakub Podbielski, Oliwier Kummer, TRENER: Ireneusz Świątek

B6 - Gryf Wejherowo - czarni : Szymon Smuniewski, Tristan Kowalewski, Dawid Konkol, Kacper Nowak, Maciej Biliński, Mateusz Borski, Jakub Markuszewski, Kamil Klimczak, Mateusz Grubba, TRENERZY: Marcin Funk, Wojciech Wasiek

 

WYNIKI MECZÓW :

11:20 - 11:31 - GOSRIT Luzino II - Gedania Gdańsk II            1:2  (Michał Wychert - Marcel Karankiewicz 2) 

11:33 - 11:44 - Sztorm Kosakowo I - Stolem Gniewino II        0:2 (Adrian Waraksa 2) 

11:46 - 11:57 - GKS Linia - Gryf Wejherowo czarni                   0:9 (Maciej Biliński 3, Kacper Nowak, Mateusz Grubba 4, Mateusz Borski)

11:59 - 12:10 - GOSRIT Luzino II - Sztorm Kosakowo I           4:3  (Mikołaj Gordziej, Kacper Mienik, Adrian Wolter, Oliwier Lademann - Maciej Mikulski, Kacper Serkowski, Filip Szpura)  

12:12 - 12:23 - Gedania Gdańsk II - GKS Linia                           3:2 (Ksawery Kozakiewicz, Michał Bastian, Marcel Karaniewicz - Filip Walkusz 2) 

12:25 - 12:36 - Stolem Gniewino II - Gryf Wejherowo czarni  0:5 (Maicej Biliński 2, Kacper Nowak, Mateusz Borski, Mateusz Grubba)  

12:38 - 12:49 - GOSRIT Luzino II - GKS Linia                           5:0  (Kacper Mienik 2, Adrian Wolter, Tomasz Paga, Oliwier Lademann) 

12:51 - 13:02 - Sztorm Kosakowo - Gryf Wejherowo czarni     1:0 (Jakub Folega)  

13:04 - 13:15 - Gedania Gdańsk II - Stolem Gniewino II  1:4 (Marcel Karaniewicz - Adrian Waraksa 3, Kacper Jurkowski (bramkarz))  

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : 

Faworytem Grupy B jest zdecydowanie drużyna Gryfa Wejherowo, jednak po dwóch bardzo dobrych meczach przydarzyła się jej wpadka i porażka ze Sztormem Kosakowo, w walce o Ligę Mistrzów liczyć się będą jeszcze Stolem Gniewino, Gedania Gdańsk II i GOSRIT Luzino. 

13:17 - 13:28 - GOSRIT Luzino II - Gryf Wejherowo czarni      0:5  (Kacper Nowak, Maciej Biliński 2, Dawid Konkol, Mateusz Borski)

13:30 - 13:41 - Gedania Gdańsk II - Sztorm Kosakowo I           4:0  (Kajetan Gawlik, Mateusz Chętnik, Marcel Warakiewicz, Paweł Kuzmiński) 

13:43 - 13:54 - Stolem Gniewino II - GKS Linia                          7:1 (Adrian Waraksa 3, Wojciech Matlewski 3, Dorian Hoeft - Filip Walkusz) 

13:56 - 14:07 - Gedania Gdańsk II - Gryf Wejherowo czarni   0-5 (Maciej Biliński, Dawid Konkol, Mateusz Borski, Mateusz Grubba 2)  

14:09 - 14:20 - GOSRIT Luzino II - Stolem Gniewno II            1-3  (Mikołaj Gordziej - Adrian Waraksa, Michał Kunath 2)

14:22 - 14:33 - Sztorm Kosakowo I - GKS Linia                          4-0  (Jakub Folega, Maksymilian Malicki 2, Filip Szpura) 

 

TABELA GRUPY "B":

1. Gryf Wejherowo czarni       12 pkt           24-1    LM

2. Stolem Gniewino                 12 pkt           16-8     LM      

3. Gedania Gdańsk II                        9 pkt           10-12     LE

4. GOSRIT Luzino II                         6 pkt          11-13       LE

5. Sztorm Kosakowo                         6 pkt           8-10         E

6. GKS Linia                                       0 pkt          3-28         E

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B":

9 goli - Adrian Waraksa

8 goli - Maciej Biliński

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": GryfWejherowo czarni

Gryf Wejherowo - czarni WC2019 2006 B 1

 

 WC2019 2006 C m

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Gedania Gdańsk I - Stanisław Zabłocki, Kuba Wojszwiłło, Cyprian Siwonia, Wiktor Dacka, Bartek Zambrzycki, Kacper Kamiński, Oliwer Wąsik, Gustaw Panic, Jan Czukiewicz, Trener : Marcin Gumowski

C2 - UKS Jedynka Reda - Szymon Schuttenberg, Marcel Śmielak, Sebastian Wolszczak, Karol Klanza, Nikodem Bettcher, Miłosz Modzelewski, Bartek Baranowski, Błażej Talaśka, Trener : Damian Malek  

C3 - Sztorm Kosakowo II - Przemysław Burandt, Oliwier Pogletka, Jakub Sawirski, Bartłomiej Straszkiewicz, Maksymilan Tylak, Jakub Walczyk, Kamil Wojtaszek, Daniel Zbucki, Wojciech Osiowy, Trener : Marcin Kosznik

C4 - Latarnik Choczewo - Mikołaj Syrewicz, Kuba Grzybowski, Szymon Smolarek, Filip Szymański, Lucjan Włudarczyk, Przemysław Oleszek, Patryk Kusz, Wojciech Dmochowski, Mateusz Hinz, Paweł Wątroba, Trener : Grzegorz Slottke

C5 - MKS Władysławowo - Grzegorz Stanaszek - Muza, Maciej Bradtke, Hubert Krawczyk, Kacper Joksz, Jan Pawlina, Kamil Koza, Adrian Kupferschmidt, Krystian Wolski, Patryk Wolski, Karol Konkel, Trener : Przemysław Pawlina

C6 - Gryf Wejherowo 2007 - Eryk Kwidziński, Olaf Roppel, Artur Wasilewski, Szymon Ziemann, Kacper Piątkowski, Norbert Lemke, Paweł Bojke, Jordan Stemplewski, TRENERZY: Tomasz Kotwica, Dawid Kowalski 

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51 - Gedania Gdańsk I - UKS Jedynka Reda              0-1 (Karol Klanza) 

14:53 - 15:04 - Sztorm Kosakowo II - Latarnik Choczewo         0-2 (Filip Szymański, Paweł Wątroba)

15:06 - 15:17 - MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo 2007    0-6 (Norbert Lemke 2, Olaf Roppel, Paweł Bojke 2, Artur Wasilewski)

15:19 - 15:30 - Gedania Gdańsk I - Sztorm Kosakowo II            4-0 (Kacper Kamiński, Gustaw Panic 2, gol samobójczy)

15:32 - 15:43 - UKS Jedynka Reda - MKS Władysławowo          4-0 (Błażej Talaśka 2, Miłosz Modzelewski, Marceli Śmielak)

15:45 - 15:56 - Latarnik Choczewo - Gryf Wejherowo 2007       1-2 (Lucjan Włodarczyk - Szymon Ziemann, Norbert Lemke)

15:58 - 16:09 - Gedania Gdańsk I - MKS Władysławowo           12-1 (Gustaw Panic 3, Kacper Kamiński 2, Bartek Zambrzycki 2, Wiktor Dacka, Cyprian Siwonia, Jan Czukiewicz 3 - Karol Konkel)

16:11 - 16:22 - Sztorm Kosakowo II - Gryf Wejherowo 2007     0-4 (Norbert Lemke, Szymon Ziemann 2, Jordan Stemplewski)

16:24 - 16:35 - UKS Jedynka Reda - Latarnik Choczewo            0-1 (Filip Szymański z rzutu wolnego)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

Gryf Wejherowo 2007 prowadzi po trzech kolejkach z kompletem punktów, jednak trzy drużyny będące tuż za Gryfem (Latarnik, UKS Jedynka Reda i Gedania Gdańsk I) mają po 6 punktów i nie zamierzają rezygnować z miejsca wLidze Mistrzów. O swoje pierwsze punkty walczą cały czas ekipy z Kosakowa i Władysławowa.

16:37 - 16:48 - Gedania Gdańsk I - Gryf Wejherowo 2007           1-2 (Jan Czukiewicz - Paweł Bojke, Norbert Lemke)

16:50 - 17:01 - UKS Jedynka Reda - Sztorm Kosakowo II            4-3 (Marceli Śmielak, Nikodem Bettcher, Miłosz Modzelewski, Bartek Baranowski - Jakub Walczyk, Oliwier Pogletka, Daniel Zbucki

17:03 - 17:14 - Latarnik Choczewo - MKS Władysławowo             5-1 (Kuba Grzybowski, Lucjan Włodarczyk, Filip Szymański, Patryk Kusz, Przemysław Oleszek - Hubert Krawczyk)

17:16 - 17:27 - UKS Jedynka Reda - Gryf Wejherowo 2007           0-4 (Olaf Roppel 2, Szymon Ziemann, Artur Wasilewski) 

17:29 - 17:40 - Gedania Gdańsk I - Latarnik Choczewo                  2-4  (Jan Czukiewicz 2 - Paweł Wątroba, Filip Szymański 3)

17:42 - 17:53 - Sztorm Kosakowo II - MKS Władysławowo            1-2 (Jakub Sawirski - Hubert Krawczyk 2) 

 

TABELA GRUPY "C":

1. Gryf Wejherowo 2007          15 pkt    18-2    LM

2. Latarnik Choczewo               12 pkt     13-5   LM

3. UKS Jedynka Reda                        9 pkt        9-8     LE

4. Gedania Gdańsk I                          6 pkt     19-8      LE

6. MKS Władysławowo                     3 pkt     4-28       E

6. Sztorm Kosakowo                         0 pkt     4-16        E

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C": 

6 goli - Filip Szymański (Latarnik Choczewo), Jan Czukiewicz (Gedania Gdańsk I)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": Gryf Wejherowo 2007

Gryf Wejherowo 2007 WC2019 2006 C 1

 

 

EKSTRAKLASA - 12.01.2019 (sobota) :

GOSRIT Luzino I - Cartusia Kartuzy                                               2-0

Sztorm Kosakowo I - GKS Linia                                                       4-0

MKS Władysławowo - Sztorm Kosakowo II                                  2-1

 

EKSTRAKLASA - 13.01.2019 (niedziela):

8:00 - 8:11 - GOSRIT Luzino I - Sztorm Kosakowo I                    1-1 ( Przemek Jankowski - Maksymilian Malicki )      

8:13 - 8:24 - Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo                   2-0 ( Dawid Uzarel, Jakub Hinca )     

8:26 - 8:37 - GKS Linia - Sztorm Kosakowo II                               5-2 ( Maks Kierznikowicz 2, Filip Walkusz 2, Gracjan Proć - Jakub Sawirski, Oliwier Pogletka )     

8:39 - 8:50 - GOSRIT Luzino I - MKS Władysławowo                   8-0 ( Przemek Jankowski 2, Kacper Bargański 2, Maciej Gruba 2, Szymon Bolin, Adam Kaczyński )     

8:52 - 9:03 - Sztorm Kosakowo I - Sztorm Kosakowo II             4-1 (Jakub Folega 2, Paweł Piotrowski, Maksymilian Malicki - Bartłomiej Straszkiewicz )        

9:05 - 9:16 - Cartusia Kartuzy - GKS Linia                                     2-1 ( Dawid Uzarel, Jakub Hinca - Filip Walkusz ) 

9:18 - 9:29 - GOSRIT Luzino I - Sztorm Kosakowo II                    4-4 ( Kacper Bargański 4 - Maksymilian Tylak 2, Kamil Wojtaszek, Bartłomiej Straszkiewicz )      

9:31 - 9:42- Cartusia Kartuzy - Sztorm Kosakowo I                     0-0       

9:44 - 9:55 - GKS Linia - MKS Władysławowo                              2-1 ( Filip Walkusz 2 - Hubert Krawczyk )    

9:57 - 10:08 - Cartusia Kartuzy - Sztorm Kosakowo II                7-0 ( Pior Cirocki 2, Marcel Dejk 2, Nikodem Kupczewski, samobój, Jakub Hinca )     

10:10 - 10:21 - GOSRIT Luzino I - GKS Linia                               1-1 (Kacper Bargański - Maks Kierznikowicz)  

10:23 - 10:34 - Sztorm Kosakowo I - MKS Władysławowo        3-0 (Jakub Folega, Jakub Burandt, Maciej Mikolski )

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1.Sztorm Kosakowo I          11 pkt     12-2

2.Cartusia Kartuzy             10 pkt      11-3

3.GOSRIT Luzino I              9 pkt      16-6       

4.GKS Linia                          7 pkt        9-10

5.MKS Władysławowo       3 pkt        3-16

6.Sztorm Kosakowo II       1 pkt        8-22

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : Sztorm Kosakowo I 

sztorm kosakowo WC2019 2006 E 1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

GOSRIT Luzino : Kacper Bargański

Sztorm Kosakowo I : Artut Chyb

Sztorm Kosakowo II : Maksymilian Tylak

GKS Linia : Maksymilian Kierzmikowicz

MKS Władysławowo : Hubert Krawczyk

Cartusia Kartuzy : Jakub Hinca

 

Top 3 EKSTRAKLASY

Filip Walkusz (GKS Linia) 

Kacper Karbowiak (Cartusia Kartuzy)

Jakub Folega (Sztorm Kosakowo I)

TOP3 WC2019 E2006

 

LIGA EUROPY - 12.01.2019 (sobota):

Cisowa Gdynia - Orkan Rumia                                      1-0

Gedania Gdańsk II - GOSRIT Luzino II                      2-1

UKS Jedynka Reda - Gedania Gdańsk I                      1-0

 

LIGA EUROPY - 13.01.2019 (niedziela)

11:00 - 11:11 - Cisowa Gdynia - Gedania Gdańsk II           2-3 (  Nikodem Gozdecki 2 - Michał Bastian, Kajetan Ganlik, Paweł Kużmiński )    

11:13 - 11:24 - Orkan Rumia - UKS Jedynka Reda            2-2 ( Maksynilian Stawiasz, Marek Tomaszewski - Błażej Talaśka, Karol Klanza )      

11:26 - 11:37 - GOSRIT Luzino II - Gedania Gdańsk I     0-0         

11:39 - 11:50 - Cisowa Gdynia - UKS Jedynka Reda        2-2 ( Filip Wasylczuk, Nikodem Gozdecki - Błażej Talaśka, Marcel Śmielak ) 

11:52 - 12:03 - Gedania Gdańsk II - Gedania Gdańsk I  3-1 ( Marcel Karankiewicz, Mateusz Chętnik, Ksawery Kozakiewicz - Gustaw Panic )     

12:05 - 12:16 - Orkan Rumia - GOSRIT Luzino II           1-0 ( Krzysztof Marzejon )   

12:18 - 12:29 - Cisowa Gdynia - Gedania Gdańsk I         2-0 ( Nikodem Gozdecki, Staś Korycki)  

12:31 - 12:42 - Orkan Rumia - Gedania Gdańsk II          1-1 ( Dawid Kubera - Kajetan Gawlik )       

12:44 - 12:55 - GOSRIT Luzino II - UKS Jedynka Reda 0-2 ( Błażaej Talaśka, Marcel Śmielak )       

12:57 - 13:08 - Orkan Rumia - Gedania Gdańsk I          0-3 ( Kacper Kamiński 2, Oliwer Wąsik )   

13:10 - 13:21 - Cisowa Gdynia - GOSRIT Luzino II        0-0 

13:23 - 13:34 - Gedania Gdańsk II - UKS Jedynka Reda 3-2 ( Ksawery Kozakiewicz 2, Mateusz Chętnik -Błażej Talaśka, Bartek Baranowski ) 

 

TABELA LIGI EUROPY :

1.Gedania Gdańsk II           13 pkt      12-7

2.UKS Jedynka Reda           8 pkt       9-7

3.Cisowa Gdynia                  8 pkt        7-5

4.Orkan Rumia                    5 pkt        4-7

5.Gedania Gdańsk I           4 pkt         4-6

6.GOSRIT Luzino II          2 pkt         1-5

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : Gedania Gdańsk II 

Gedania Gdańsk WC2019 2006 LE 1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

UKS Cisowa Gdynia : Grzegorz Marat

Orkan Rumia : Dawid Kubera

Gedania Gdańsk I : Kacper Kamiński

UKS Jedynka Reda : Mercel Śmielak

GOSRIT Luzino II : Kacper Langa

Gedania Gdańsk II : Krystian Boczar

 

Top 3 LIGI EUROPY

Nikodem Gozdecki (UKS Cisowa Gdynia) 

Paweł Wyzina (MKS Orkan Rumia)

Ksawery Kozakiewicz (Gedania Gdańsk II) 

TOP3 WC2019 LE2006

 

LIGA MISTRZÓW - 12.01.2019 (sobota):

Stolem Gniewino I - Gryf Wejherowo - żółci                            2:0

Gryf Wejherowo czarni - Stolem Gniewino II                          5:0

Gryf Wejherowo 2007 - Latarnik Choczewo                            2:1

 

LIGA MISTRZÓW - 13.01.2019 (niedziela)

14:00 - 14:11 - Stolem Gniewino I - Gryf Wejherowo czarni     0:1 ( Maciej Biliński )      

14:13 - 14:24 - Gryf Wejherowo żółci - Gryf Wejherowo 2007 0:0         

14:26 - 14:37 - Stolem Gniewino II - Latarnik Choczewo          0:1 ( Kuba Grzybowski )        

14:39 - 14:50 - Stolem Gniewino I - Gryf Wejherowo 2007      1:3 ( Maciej Toczek - Szymon Ziemann, Kacper Piątkowski, Olaf Roppel )       

14:52 - 15:03 - Gryf Wejherowo czarni - Latarnik Choczewo   3:3 ( Maciej Biliński, Tristan Kowalewski, Dawid Konkol - Lucjan Włodarczyk 3 )         

15:05 - 15:16 - Gryf Wejherowo żółci - Stolem Gniwino II        1:0 (bramka samobójcza )       

15:18 - 15:29 - Stolem Gniewino I - Latarnik Choczewo            1:0 ( Jakub Sałamur )         

15:31 - 15:42  Gryf Wejherowo żółci - Gryf Wejherowo czarni 1:4 ( Joachim Plotzki - Dawid Konkol, Maciej Biliński, Tristan Kowalewski  Jakub Markuszewski )

15:44 - 15:55 Stolem Gniewino II - Gryf Wejherowo 2007       1:2 ( Tomasz Okoń - Artur Wasilewski, Paweł Bojke )       

15:57 - 16:08 Gryf Wejherowo żółci - Latarnik Choczewo        2:2 ( Joachim Plotzki 2 - Kuba Grzybowski, Lucjan Włodarczyk )     

16:10 - 16:21 Stolem Gniewino I - Stolem Gniewino II              6:4 ( Jakub Sałamur 2, Radek Selonka, Maciej Toczek, Oliwier Bieszke, Oliwier Szur - Adrian Waraksa 2, Michał Konath,  Jakub Maszota)      

16:23 - 16:34 Gryf Wejherowo czarni - Gryf Wejherowo 2007 2:2 ( Kacper Nowak, Maciej Biliński - Olaf Roppel, Paweł Bojke )

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1.Gryf Wejherowo czarni            11 pkt

2.Gryf Wejherowo 2007             11 pkt

3.Stolem Gniewino I                     9 pkt

4.Latarnik Choczewo                    5 pkt 

5.Gryf Wejherowo żółci               5 pkt

6.Stolem Gniewino II                  0 pkt

 

1 miejsce LIGA MISTRZÓW Wejher Cup 2019 dla rocznika 2006 : Gryf Wejherowo czarni 

Gryf Wejherowo - czarni WC2019 2006 LM 1

 

 

2 miejsce LIGA MISTRZÓW Wejher Cup 2019 dla rocznika 2006 : Gryf Wejherowo 2007 

Gryf Wejherowo 2007 WC2019 2006 LM 2

 

3 miejsce LIGA MISTRZÓW Wejher Cup 2019 dla rocznika 2006 : Stolem Gniewnio I

Stolem Gniewino I WC2019 2006 LM 3

 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

Gryf Wejherowo czarni  - Kacper Nowak

Gryf Wejherowo 2007 - Norbert Lemke

Stolem Gniewino I - Maciej Toczek

Latarnik Choczewo - Filip Szymański

Gryf Wejherowo żółci - Piotr Płocki

Stolem Gniewino II - Tomasz Okoń

 

TOP 5 LIGI MISTRZÓW :

Eryk Kwidziński (Gryf Wejherowo 2007)

Maciej Biliński (Gryf Wejherowo czarni)

Lucjan Włodarczyk (Latarnik Choczewo)

Oliwier Szur (Stolem Gniewino I)

Olaf Roppel (Gryf Wejherowo 2007)

TOP 5 WC 2019 LM 2006

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

12 goli - Maciej Biliński (Gryf Wejherowo - czarni)

11 goli - Adrian Waraksa (Stolem Gniewino II)

9 goli - Nikodem Gozdecki (UKS Cisowa Gdynia)

8 goli - Filip Walkusz (GKS Linia)

7 goli - Kacper Bargański (GOSRIT Luzino I), Mateusz Grubba (Gryf Wejherowo - czarni)

 

Łącznie strzelono : 296 goli w 81 meczach.

 

W turnieju wzięło udział : 169 zawodników

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

Urząd Miasta Wejherowa

Pomorski - ZPN

Studio Szopena

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

19-20 stycznia 2019 - turniej dla rocznika 2008

26-27 stycznia 2019 - turniej dla rocznika 2007 (1 miejsce wolne tel. 601 374 284

2-3 lutego 2019 - turniej dla rocznika 2009

2-3 marca 2019 - turniej dla rocznika 2010

9 marca 2019 - turniej dla rocznika 2011

10 marca 2019 - turniej dla rocznika 2012