Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Pomorskie Klubowe Mistrzostwa Orliczek U-11

Wejherowo9122018

W niedzielę 9 grudnia 2018 roku w nowej sali PZS nr 4 w Wejherowie odbył się drugi turniej rozgrywany w ramach Pomorskich Klubowych Mistrzostw Orliczek U-11.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Pierwsze miejsce w turnieju zajęły dziewczynki z Gdańska reprezntujące AP LG. 

ZDJĘCIA

Poniżej szczegóły

...

Drużyny :

AP LG 9122018

AP LG Gdańsk

 

OlimpicoMalbork 9122018 

KKPN Olimpico Malbork

 

PogonTczew9122018

KS Pogoń Tczew

 

Kramarzyny9122018

ULKS Feniks Kramarzyny

 

Tuchomie 9.12.18

ULKS Prometeusz Tuchomie

 

BłękitneWejherowo9.12.2018

WAPN Błękitni Wejherowo

 

 

 

Wyniki meczów :

Olimpico Malbork - Błękitni Wejherowo          2-0 (Kaja Płotka, Oliwia Karpińska)

AP LG - Prometeusz Tuchomie                           4-1 (Maria Ostopinka 4 - Nicola Kiedrowska)

Pogoń Tczew - Feniks Kramarzyny                    0-4 (Magdalena Sokół 2, Julia Stoltman 2)

Olimpico Malbork - AP LG                                  4-2 (Kaja Płotka 4 - Maria Ostopinka, Natalia Rocławska)

Błękitni Wejherowo - Pogioń Tczew                   1-1 (Angelika Migga - Zofia Sieg)

Prometuesz Tuchomie - Feniks Kramarzyny   1-0 (Julia Majchrowska)

Olimpico Malbork - Pogoń Tczew                      0-0

AP LG - Feniks Kramarzyny                                1-1 (Maria Ostopinka - Magdalena Sokół)

Błękitni Wejherowo - Prometeusz Tuchomie  0-2 (Nicola Kiedrowska 2)

Olimpico Malbork - Feniks Kramarzyny          0-0

Błękitni Wejherowo - AP LG                               0-3 (Maria Ostopinka 3)

Prometeusz Tuchomie - Pogoń Tczew              1-0 (Julia Majchrowska)

Błękitni Wejherowo - Feniks Kramarzyny       0-3 (Julia Stoltman, Magdalena Sokół 2)

Olimpico Malbork - Prometeusz Tuchomie     1-1 (Julia Majchrowska - Kaja Płotka)

AP LG - Pogoń Tczew                                           2-0 (Maria Ostopinka 2)

 

Tabela :

1. AP LG Gdańsk                             10 pkt.    11-6

2. Prometeusz Tuchomie              10 pkt      6-5

3. Olimpico Malbork                       9 pkt      7-3

4. Feniks Kramarzyny                     8 pkt     8-2

5. Pogoń Tczew                                 2 pkt     1-8

6. Błękitni Wejherowo                     1 pkt     1-11

 

Najwięcej goli strzeliły :

8 goli - Maria Ostopinka (AP LG)

6 goli - Kaja Płotka (Olimpico Malbork)

4 gole - Magdalena Sokół (Feniks Kramarzyny)

3 gole - Nicola Kiedrowska, Julia Majchrowska (Prometeusz Tuchomie), Julia Stoltman (Feniks Kramarzyny)

 

Wejherowo9122018 najlepsze

Najlepsze zawodniczki turnieju :

Najlepsza zawodniczka : Kaja Płotka (Olimpico Malbork)

Królowa strzelczyń : Maria Ostopinka (AP LG)

Najlepsza bramkarka : Agata Pisik (Prometeusz Tuchomie)

 

Pamiątkowe dyplomy wręczyli : Małgorzata Mierzejewska i Dawid Głodek z Pomorskiego - ZPN

 

Błękitne Dziewczyny wystąpiły w składzie : Marta Tokarska, Wiktoria Pawlak, Angelika Migga, Julia Ostrowicka, Oliwia Cholewińska, Blanka Gruba, trener Jakub Dulko

 

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju.

Dziękujemy dyrekcji PZS nr 4 w Wejherowie za udostępnienie sali, a pracownikom szkoły za wszelką pomoc.

Dziękujemy sympatykom wszystkich drużyn za kulturalny doping.

Dziękujemy przedstawicielom Pomorskiego - ZPN za przybycie i wręczenie uczestniczkom turnieju pamiątkowych dyplomów.

 

Zapraszamy na kolejne turnieje z cyklu Pomorskich Klubowych Mistrzostw Orliczek w sezonie 2018/2019.

Terminy kolejnych turniejów : 

 

Turniej nr 3 – 16/17 lub 23/24 marzec 2019 gospodarz Akademia Piłkarska LG

Turniej nr 4 – 6/7 kwiecień 2019 gospodarz ULKS Prometeusz Tuchomie

Turniej nr 5 – 11/12 maj 2019 gospodarz KS Pogoń Tczew

Turniej nr 6 – 1/2 czerwiec 2018 gospodarz ULKS Feniks Kramarzyny

 

Wejherowo9122018 grupowe

 

 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane grą w piłkę nożną dziewczyny z rocznika 2007, 2008, 2009 i 2010 z Wejherowa i okolic na treningi (tel.502 560 648)

Nasze drużyny dofinansowane są przez Urząd Miasta Wejherowa

wejherowo-logo