Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na Wejher Cup 2019

wejher cup2019

Zapraszamy do Wejherowa na cykl dwudniowych turniejów halowych dla drużyn z roczników 2006, 2007, 2008,2009, 2010 oraz jednodniowy turniej dla drużyn z rocznika 2011 i 2012.

 

Liczba drużyn i system rozgrywek :
W turniejach dwudniowych (2006-2010) : 18 drużyn (3 grupy po 6 zespołów) - pierwszego dnia mecze rozgrywane będą kolejno w grupie A, B i C.

W drugim dniu turnieju po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy tworzą LM, 3 i 4 zespół z każdej grupy grają o wygraną w LE, a 5 i 6 zespół z każdej grupy o wygraną w Ekstraklasie.

W turnieju jednodniowym (2011, 2012) - 2 razy po 9 drużyn (mecze rozgrywane w poprzek sali na dwóch boiskach jednocześnie). W turnieju tym nie prowadzi się klasyfikacji. Wyłonienie najlepszej drużyny nie jest celem turnieju.


Terminy :

12-13 stycznia 2019 - turniej dla rocznika 2006 

19-20 stycznia 2019 - turniej dla rocznika 2008

26-27 stycznia 2019 - turniej dla rocznika 2007

2-3 lutego 2019 - turniej dla rocznika 2009

2-3 marca 2019 - turniej dla rocznika 2010

9 marca 2019 - turniej dla rocznika 2011

10 marca 2019 - turniej dla rocznika 2012

Miejsce : Sala ZS nr 1 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36

Regulamin turnieju : PDF

Lista zgłoszeniowa do turnieju : PDF 

Drużynę można zapisać bezpośrednio u trenerów koordynujących poszczególne turnieje (telefony kontaktowe poniżej)

 

Poniżej publikujemy listę drużyn które zagrają w naszych turniejach (aktualizacja 15 stycznia 2019)

Rocznik 2006 - 12-13 stycznia 2019 

1. Gryf Wejherowo I

2. Gryf Wejherowo II

3. GOSRIT Luzino I

4. Latarnik Choczewo

5. MKS Władysławowo

6. Orkan Rumia

7. Gedania Gdańsk I

8. Gedania Gdańsk II

9. KTS-K Luzino

10. UKS Jedynka Reda

11. Sztorm Kosakowo I

12. Sztorm Kosakowo II

13. Stolem Gniewino I

14. Stolem Gniewino II

15. GKS Linia

16. Gryf Wejherowo 2007

17. Cisowa Gdynia

18. Cartusia Kartuzy

 

Zapisy koordynują trenerzy : Marcin Funk tel. 506 859 821 i Wojciech Wasiek tel. 696 446 563

 

Rocznik 2007 - 26-27 stycznia 2019

1. Gryf Wejherowo I

2. Gryf Wejherowo II

3. Błękitni Łęczyce

4. Korona Żelistrzewo

5. Arka Gdynia Niebiescy

6. Arka Gdynia Żółci

7. GOSRIT Luzino

8. GKS Kolbudy

9. Barca Bolszewo

10. MKS Promotor Gościcino

11. UKS Jedynka Reda 

12. PKS Jastarnia

13. Latarnik Choczewo

14. Stolem Gniewino

15. Kaszuby Połchowo

16. Cartusia Kartuzy

17. Młode Orły Łeba

1 wolne miejsce

Zapisy koordynują trenerzy : Tomasz Kotwica tel. 601 374 284 oraz Dawid Kowalski tel. 502 642 735 

 

Rocznik 2008 - 19-20 stycznia 2019

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. AP Banino I

5. AP Banino II

6. UKS Jedynka Reda I

7. UKS Jedynka Reda II

8. KS Rozłazino 

9. Pogoń Lębork 

10. Błękitni Łęczyce 

11. GOSRiT Luzino

12. GAP Dąbrowa

13. SKS Vigo Tuchom I

14. Korona Żelistrzewo

15. Wicher Wierzchucino

16. Sztorm Kosakowo

17. SKS Vigo Tuchom II

18. SP 9 Orkan Rumia

brak wolnych miejsc

Zapisy koordynują trenerzy : Adrian Nowak tel. 517 872 726, Krzysztof Jezierski tel. 509 634 624

 

Rocznik 2009 - 2-3 lutego 2019 

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Orkan Rumia

4. Latarnik Choczewo

5. Lew Lębork

6. GOSRIT Luzino

7. UKS Jedynka Reda I

8. UKS Jedynka Reda II

9. Kaszuby Połchowo

10. Stolem Gniewino

11. Orły Osowa

12. AP KP Gdynia

13. Korona Żelistrzewo

14. PKS Jastarnia

15. Sztorm Kosakowo

16. AP Diego Lębork

17. Młode Orły Łeba

18. AP Cassubian

brak wolnych miejsc

Zapisy koordynują trenerzy Jakub Przybylski tel. 668 343 527, Łukasz Czarnecki tel. 663 360 393

 

Rocznik 2010 - 2-3 marca 2019

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. PKS Jastarnia

4. UKS Jedynka Reda I

5. UKS Jedynka Reda II

6. Kaszuby Połchowo

7. AP Diego Lębork

8. Młode Orły Łeba

9. AP Cassubian

10. UKS GAP Bruskowo Wielkie

11. Orkan Rumia

12. AP KP Gdynia I

13. AP KP Gdynia II

14. Korona Żelistrzewo I

15. Korona Żelistrzewo II

16. 4 Your Future FC I

17. 4 Your Future FC II

18. Bałtyk Gdynia

brak miejsc

Zapisy koordynują trenerzy Dariusz German tel. 662 058 981, Jakub Rybicki tel. 690 804 519

 

Rocznik 2011 - 9 marca 2019

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. UKS Jedynka Reda I

4. UKS Jedynka Reda II

5. Latarnik Choczewo

6. MKS Władysławowo

7. Młode Orły Łeba

8. AP Diego Lębork I

9. AP Diego Lębork II

10. Sztorm Kosakowo

11. AP Gryf Słupsk Niebiescy

12. AP Gryf Słupsk Czerwoni

13. Football Academy

14. Błękitni Wejherowo III

15. Arka Gdynia

16. MKS 2011 Gościcino

17. Feyenord Football Academy Gdańsk

18. AP Cassubian

brak wolnych miejsc

Zapisy koordynują trenerzy  Krystian Kożyczkowski tel. 500 002 476, Tadeusz Ciapa tel. 502 560 648

 

Rocznik 2012 - 10 marca 2019

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Sokół Bożepole Wielkie

4. MKS Władysławowo

5. Jedynka Pelplin

6. UKS Jedynka Reda I

7. UKS Jedynka Reda II

8. AP Gryf Słupsk Niebiescy

9. AP Gryf Słupsk Czerwoni

10. Młode Orły Łeba

11. Wierzyca Pelplin 

12. 4 Your Future FC I

13. 4 Your Future FC II

14. Sparta Sycewice

15. Orły Tczew

16. FA Pomorze Północ

17. LPFA Gdynia 

18. UKS Dragon Bojano

brak wolnych miejsc

Zapisy koordynuje trener Dariusz German tel. 662 058 981,