Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Przydział do grup treningowych - zima 2018/2019

komunikat organizacyjny

Drodzy rodzice jak zwykle z początkiem listopada zmienia się organizacja treningów w grupach naborowych.

Obowiązujący w okresie sierpień - październik przydział do grup zostaje od listopada zmodyfikowany ze względu na wielkość sal w których będą się odbywały treningi.

Przypominamy, że oprócz regularnych treningów dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach doskonalących indywidualne umiejętności ruchowe oraz technikę piłkarską, szczegóły TUTAJ. W dniach 23-25 listopada zapraszamy na wspólny wyjazd na Weekend z Piłką, szczegóły TUTAJ

Prosimy rodziców o dokładne zapoznanie się z nowym przydziałem dzieci do grup. 

Szczegóły poniżej

...

 

Zapisy do Akademii (grupy naborowe) - tel. 502 560 648 

Rocznik 2007/2008 - 

Sobota - 12.30 - 14.00 - sala OSWnr 2 przy ul. Sobieskiego 277 w Wejherowie

Bach Michał
Bichowski Wiktor
Bieszke Michał
Dawidowski Filip
Elendt Szymon
Formela Bartłomiej
Garstkowiak Artur
Guzicki Maciej
Hebel Maciej
Knut Bartosz
Kotłowski Wiktor
Kreft Maciej
Labudda Nikodem
Langiewicz Filip
Meger Filip
Myszko Adam
Nadolski Wiktor
Okrój Natan
Ptach Gracjan
Pułkownik Szymon
Puzdrowski Krzysztof
Richter Paweł
Rozenkranc Igor
Ruhrmann Lars
Rzeppa Mikołaj
Sukow Mateusz
Truchan Daniel
Wesołowski Wiktor

 

 

Rocznik 2008

Sobota 9.00 - 10.20 - sala PZS nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344

 

Ascolani Ricardo
Behmke Stanisław
Czyżewski Jakub
Dończyk Krystian
Gajewski Alan
Gołębiewski Jakub
Gorczyński Paweł
Hebel Marcel
Józefczyk Franciszek
Klonowski Dawid
Krenski Kamil
Kuchcik Maciej
Kuczyński Piotr
Lis Paweł
Mazur Antek
Miszewski Krzesimir
Reszczyński Artur
Roda Kevin
Sękowski Igor
Szyszkowski Jarosław
Wika Marcel
Wójcik Michał
Wasilka Konrad

 

Rocznik 2009 

Sobota - 10.30 - 11.50 - sala PZS nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344

Brzózka Dawid

Cyman Kamil

Czapp Maciej

Detlaff Jakub

Dybowski Dawid

Formella Gabriel

Hadas Dawid

Hewelt Jakub

Jakubowski Maksymilian

Kleina Patryk

Kochanowski Bartosz

Kolba Mieszko

Kulas Kacper

Macholl Szymon

Markowski Jakub

Olewczyński Patryk

Przybył Kryspin

Richter Piotr

Sułkowski Mikołaj

Winciorek Szymon

Zielonka Marceli

Żełudkowski Franciszek

 

Rocznik 2010

Poniedziałek 16.45 - 18.10 - sala w SP Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie, ul. Klasztorna 9

Albecki Tymoteusz

Bańko Oskar

Grajkowski Stanisław

Jelonek Ksawery

Kraszkiewicz Bartosz

Kraszkiewicz Szymon

Lis Filip

Miaskowski Kornath Krzysztof

Miaskowski Kornath Tomasz

Miotk Nikodem

Miotke Mikołaj

Ruszkowski Juliusz

Rutecki Oskar

Rybus Filip

Starosta Gabriel

Wielgosz Wiktor

Witzling Szymon

Żmudzki Piotr

 

Rocznik 2010/2011

Poniedziałek 18.15 - 19.30 - sala w SP Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie, ul. Klasztorna 9

Basendowski Błażej

Brodzisz Sebastian

Garus Mikołaj

Guzicki Paweł

Kaczykowski Wiktor

Koszałka Filip

Królak Bartłomiej

Kuliś Adrian

Labuhn Kacper

Mazur Andrzej

Mielewski Dominik

Ostrowski Ksawier

Puzdrowski Wojciech

Richert Tyberiusz

Siedlecki Szymon

Welke Artur

Wierciński Adam

Zdunowski Wiktor

Rocznik 2011 

Sobota - 9.00 - 10.15 - SP nr 9 w Wejherowie, Os. 1000-lecia 15 

Bach Filip

Bury Kacper

Chanowski Oskar

Kaźmierski Jakub

Kaźmierski Jan

Kozieł Dworski Oleg

Lemke Jakub

Mach Kacper

Miszewski Bartosz

Obrocki Filip

Piotrowski Jan

Piwka Aleksander

Przychodzeń Jakub

Spigarski Maciej

Stępniewski Wiktor

Walczak Jakub

 

Rocznik 2011/2012 

Sobota - 10.20 - 11.35 - SP nr 9 w Wejherowie, Os. 1000-lecia 15

Antosiak Dawid

Gregorczyk Karol

Guziuk Jan

Kazubowski Kacper

Kubiaczyk Adam

Kuczyński Adam

Łopatowski Wiktor

Perszon Miłosz

Pleger Piotr

Potrykus Nikodem

Rudnik Antonina

Uzdrowski Kornel

Welke Amelia

Wohs Jakub

 

Rocznik 2012 - 

Sobota - 11.45 - 13.00 -  SP nr 9 w Wejherowie, Os. 1000-lecia 15

Bianga Jacek

Hebel Dawid

Janowski Robert

Kaczmarczyk Kacper

Kaparuk Jakub

Kass Marczak Kacper

Kieliński Aleks

Klawiter Szymon

Komosiński Dominik

Kondrat Michał

Lechmyc Michał

Maciejewski Filip

Materek Jakub

Nagły Wiktor

Owczarek Mikołaj

Piskorz Szymon

Szkoda Karolina

Wicon Grzegorz

Yarchuk Igor

Żmudzka Anna