Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - jesień 2018 - FINAŁ - zapowiedź

WLPNkids

Przed nami finałowa seria meczów w WLPN Kids - jesień 2018. Zarówno grupa młodsza jak i grupa starsza rozegrają swoje mecze w niedzielę 14 października na trawiastym boisku w Kąpinie.

Rodziców zapisanych na WLPN Kids dzieci prosimy o potwierdzanie obecności dziecka na meczach  Finału WLPN Kids SMS-em na numer tel.502 560 648. Jest to bardzo istotne ze względów organizacyjnych. Z góry dziękujemy za zrozumienie w tej kwestii.

 

Będziemy wdzięczni za pomoc rodziców.

Rodziców którzy chcieliby pomóc w organizacji WLPN Kids finansowo bądź rzeczowo (np. zakup czegoś słodkiego, owoców, wody dla uczestniczących w WLPN Kids dzieci) prosimy o kontakt z trenerem Tadeuszem Ciapą, tel.502 560 648, 

Pomoc w robieniu fotorelacji lub relacji filmowej z rozgrywek również bardzi mile widziana.

 

Szczegóły poniżej

...

 

Kategoria U-9 (roczniki 2009 grupa początkująca, 2010, 2011)

14 października 2018, godz. 12.00 - 14.30 (boisko trawiaste w Kąpinie TUTAJ)

FC Zieloni

1. Maciej Czapp (C) - będzie

2. Paweł Gorczyński - będzie

3. Paweł Cholcha - usprawiedliwiony

4. Kacper Borawski - będzie 

5. Tymon Kosiński - będzie

6. Wiktor Stępniewski 

FC Zieloni - j2018

 

 

Argentyna

1. Czarek Kuźmiński (C) - będzie

2. Szymon Kruczyk - będzie

3. Krystian Bieszke - będzie

4. Błażej Basendowski 

5. Jakub Jeżewski - będzie 

Argentyna - j2018

 

 

Polska

1. Wiktor Miks (C) - będzie

2. Rysiu Kamiński - będzie 

3. Franek Rohde - będzie

4. Filip Haberka - będzie

5. Dawid Lewandowski - nieobecny

6. Mikołaj Sułkowski 

Polska-j2018

 

Niezniszczalni

1. Hubert Bradel (C) - będzie

2. Sebastian Brodzisz - będzie 

3. Michał Gosz - będzie

4. Kryspin Szamocki - będzie

5. Karol Bieszke - będzie

Niezniszczalni - j2018

 

FC Najlepsi

1. Julia Semerling (C) - będzie

2. Beniamin Loewanu - będzie

3. Marek Dettlaff - będzie

4. Tymek Wiśniewski - będzie

FcNajlepsi-j2018

 

FC Brzoskwinie

1. Szymon Macholl (C) - będzie 

2. Fabian Prusiński - będzie

3. Leon Labuda - będzie 

4. Alan Gajewski - nieobecny

5. Olgierd Cichy - będzie

Fc Brzoskwinie - j2018

 

 

FC Meksyk

1. Filip Perschon (C) - będzie

2. Jan Guziuk - usprawiedliwiony 

3. Hubert Wasielewski - będzie

4. Jakub Koszałka - będzie

5. Darek Hałuszczak - będzie 

FC Meksyk - j2018

 

FC Zina

1. Bartek Szwarc - będzie 

2. Filip Nowicki - będzie

3. Wiktor Kaczykowski - będzie

4. Krzysztof Rybicki - będzie 

5. Igor Krzyżański - będzie

6. Antek Turosiński 

FC Zina - j2018

 

Czerwone diabły

1. Piotr Doroszyński - będzie

2. Kamil Cyman - będzie

3. Bartek Chlechowicz - będzie

4. Wojtek Błoszyk - będzie

5. Tymek Giniewicz - będzie

6. Adrian Borski 

7. Antek Mazur - będzie

Czerwone Diabły - j2018

 

FC Grzmoty

1. Oliwia Cholewińska

2. Oskar Szreder

3. Max Preuss

4. Franek Pożarowszczyk

5. Szymon Stuba

6. Ksawery Nowakowski

7. Jakub Labudda

Fc Grzmoty - j2018

 

 

Kategoria U-11 (roczniki 2007, 2008, 2009 grupa B)

14 października 2018, godz. 9.00 - 11.30, (boisko trawiaste w Kąpinie TUTAJ

 

Typowe Polaki

1. Leon Ciapa - będzie

2. Stanisław Behmke - będzie 

3. Igor Sękowski - usprawiedliwiony

4. Ricardo Ascolani - będzie

5. Dawid Kotłowski - będzie

6. Wiktor Nadolski - będzie

7. Bartek Urbański 

8. Tomasz Czaja - będzie

9. Szymon Pułkownik 

10. Marcel Wika 

 

Typowe Polaki - j2018

 

Pomarańczki

1. Nikodem Labudda - będzie

2. Jakub Gołębiewski - będzie

3. Dawid Klonowski - będzie 

4. Filip Meger - będzie

5. Paweł Richter - będzie

6. Michał Bach - będzie

7. Maciej Hebel - będzie

 

Pomarańczki - j2018

 

 

FC Kurczaki

1. Michał Polakowski - będzie

2. Kamil Szweda - nieobecny

3. Gabriel Jeka - będzie

4. Łukasz Karolewicz - ???

5. Piotr Hlebik - będzie 

6. Nikodem Tomczak  - nieobecny

7. Tymek Dawidowski - będzie

8. Wojtek Weremko - będzie

9. Fabian Gnoza - będzie

10. Kaspian Czaja - nieobecny

 

FC Kurczaki - j2018

 

 

FC Raki

1. Mateusz Sukow - będzie

2. Konrad Jaskólski - usprawiedliwiony

3. Kornel Szalewski - będzie

4. Wiktor Wesołowski - będzie

5. Gracjan Ptach - ???

6. Krzysztof Puzdrowski - będzie

7. Bartosz Knut - będzie

8. Jakub Markowski - będzie 

 

FC Raki - j2018

 

Błękitne Tęcze

1. Oliwia Cielecka - będzie

2. Amelia German 

3. Tosia Błoszyk - będzie

4. Nikola Rykowska - będzie

5. Maja Kosyn - będzie

6. Alicja Miszewska - będzie

7. Zosia Grzona - będzie

8. Natalia Ziemann - będzie

9. Weronika Skiba - ???

10. 

 

Blekitne Tecze - j2018

 

 

Nowy Dwór

1. Wiktor Seweryn

2. Hubert Makurat

3. Euzebiusz Warkusz

4. Nikodem Wensierski

5. Czarek Górski

6. Jan Konkol - będzie

7. Maksymilian Bryc - nieobecny

8. Aleksander Królek 

9. Adam Marszał 

10. Jakub Czyżewski - będzie

11. Nikodem Sobolewski - nieobecny

 

NDW - j 2018

 

  

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Zapraszamy firmy bądź osoby prywatne do współfinansowania naszej działalności. Jesteśmy otwarci na wiele różnych form współpracy z naszą Akademią.  

Będziemy wdzięczni za wsparcie następujących inicjatyw :

WLPN Kids - jesień 2018 - Wejherowska Liga Piłki Nożnej dla dzieci

Błękitna Liga Mistrzów 2018 - cykl turniejów wewnętrznych odbywających się 3 razy w roku (jesienią, zimą i wiosną)

 

...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą PDF

W razie pytań proszę dzwonić 662 058 981 lub pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Przypominamy, że działalność naszej Akademii wspierana jest dotacją z Urzędu Miasta Wejherowa.

Wejherowo