Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na jesienny weekend z piłką.

WEEKEND

Zapraszamy na jesienny weekend z piłką

Informujemy że tej jesieni zorganizujemy trzy weekendy z piłką, które będą dla młodych piłkarzy z naszej Akademii małym przetarcie przed zbliżającym się zimowym obozem w Tucholi (18-23 lutego 2019).

Termin 1 : 9-11 listopada 2018  dla dzieci z roczników 2010 i 2011.

Termin 2 : 16-18 listopada 2018  dla dzieci z roczników 2008 i 2009.

Termin 3 : 23-25 listopada 2018 dla dziewczyn, NDW, 2007-2010 grupy naborowe

 

KARTA KWALIFIKACYJNA

  

Poniżej szczegóły dotyczące WzP oraz lista zgłoszonych osób

...

 

Koszt : 175 zł  - wpłatę należy zrobić na konto Akademii 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000 do końca października 2018

W cenie : dojazd do Łęczyc (autokarem)dwa noclegi w szkole (konieczne zabranie śpiwora i poduszki materace dostaną na miejscu), dwa śniadania, obiad, dwie kolacje, opieka trenerska, możliwość korzystania z obiektów sportowych (boisko typu Orlik, sala gimnastyczna), zajęcia treningowe w małych grupach, udział w meczach towarzyskich i mini turniejach, powrót do Wejherowa (autokarem)

Opłatę prosimy o wpłacanie na konto Akademii z dopiskiem Weekend z piłką, po otrzmaniu potwierdzenia SMS-owego od trenera Tadeusza Ciapy o wpisaniu na listę uczestników.

LISTA RZECZY

KARTA KWALIFIKACYJNA

Zapisy na weekend z piłką przeprowadza trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648), SMS o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, WzP - termin" np. "Jan Kowalski, 2008, WzP - termin 2"

UWAGI

Liczba miejsc na każdy wyjazd jest ograniczona do 45.

W terminie 3 mogą uczestniczyć dzieci które uczestniczyły już w którymś z poprzednich terminów.

Dziecko zapisane na weekend z piłką powinno posiadać ważną kartę zdrowia, opłacone ubezpieczenie na rok 2018 oraz uregulowane na bieżąco składki na działalność statutową Akademii.

  

Piątek
16.00 - zbiórka dzieci na Parkingu przy Amfiteatrze w Wejherowie
16.45 - 17.00 - przyjazd do Łęczyc (ZS w Łęczycach ul. Topolowa)
17.00 - 17.30 - zakwaterowanie i przygotowanie do treningu
17.30 zajęcia treningowe 
19.00 kolacja
20.00 mini turniej
22.30 cisza nocna
 
Sobota
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna - boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 zajęcia treningowe
13.00 obiad
15.30-18.30 gry i mecze sparingowe
19.00 kolacja
20.00 zajęcia integracyjne 
22.30 cisza nocna
 
Niedziela
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 mini turniej(mecze towarzyskie)
13.15 - wyjazd z Łęczyc
14.00 - odbiór dzieci z Parkingu przy Amfiteatrze w Wejherowie
 
 
ZAPISANE OSOBY 

Termin 1 : 9-11 listopada 2018  dla dzieci z roczników 2010 i 2011.

1. Aleksander Mięsiak

2. Darek Gaffke

3. Michał Dyktyński

4. Fabian Prusiński

5. Oskar Lange

6. Kajus Undzenas

7. Jan Wicki

8. Maciej Hazuka

9. Michał Bochentyn

10. Maciej Górski

11. Adrian Borski

12. Ksawery Jezierski

13. Hubert Wasielewski

14. Kamil Kowalik

15. Eryk Karolewski

16. Tymon Giniewicz

17. Oskar Weissgerber

18. Jakub Labudda

19. Piotr Klecha

20. Leon Czurgiel

21. Bartek Szwarc

22. Tymon Kosiński

23. Olgierd Cichy

24. Filip Wandersleben

25. Paweł Cholcha

26. Paweł Bonisławski

27. Paweł Stepaniuk

28. Filip Perschon

29. Ryszard Kamiński

30. Dawid Schemich

31. Natan Król

32. Igor Krzyżański Cisłowski

33. Oskar Roppel

34. Mateusz Jakubowski

35. Krzysztof Rybicki

36. Dariusz Hałuszczak

37. Franciszek Rohde

38. Cezary Kuźmiński

39. Filip Knyba

40. Maciej Groth

 

Termin 2 : 16-18 listopada 2018  dla dzieci z roczników 2008 i 2009.

1. Nikodem Sobolewski

2. Olivier Zaręba

3. Kordian Pienczyn

4. Aleks Malc

5. Hubert Kościelski

6. Mateusz Gajewski

7. Filip Olczyk

8. Konrad Czwatschka

9. Dawid Kotłowski

10. Filip Babiarz

11. Piotr Hlebik

12. Robert Zglenicki

13. Wiktor Kryża

14. Nikodem Kownatke

15. Marcin Spławiński

16. Dominik Lenczewski

17. Piotr Garnicki

18. Piotr Bistram

19. Wiktor Tabisz

20. Bartek Reszka

21. Mateusz Bieszk

22. Piotr Sobiecki

23. Natan Copija

24. Konrad Jaskólski

25. Bartek Chudziak

26. Marcel Hincke

+ 14 zawodników z GOSRIT Luzino 2008

 

 

Termin 3 : 23-25 listopada 2018 dla dziewczyn, NDW, 2007-2010 grupy naborowe

1. Franciszek Pożarowszczyk

2. Patryk Olewczyński

3. Oliwia Cielecka

4. Maja Kosyn

5. Weronika Skiba

6. Ania Zmudczyńska

7. Maks Bryc

8. Amelia German

9. Antek Mazur

10. Szymon Stuba

11. Jakub Labuda

12. Kacper Labuhn

13. Dawid Hadas

14. Dawid Brzózka

15. Iga Żuchowska

16. Maciej Hebel

17. Mikołaj Sułkowski

18. Konrad Jaskólski

19. Olivia Solis

20. Dawid Klonowski

21. Adam Miłek

22. Kamil Frybezowski

23. Ksawery Lebiecki

24. Karol Kozański

25. Bartłomiej Sobiecki

26. Seweryn Kowalewski

27. Nina Abe

28. Dorian Szymański

29. Jakub Pietrusiński

30. Mateusz Dzieliński