Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Błękitna Gimnastyka + Technika - jesień, zima 2018/2019

gimnastyka technika 2019

Drodzy rodzice od listopada 2018 wracamy do projektu Błękitna Gimnastyka + Technika. Projekt skierowany jest do zawodników z roczników 2008, 2009, 2010 i 2011. Na zajęcia mogą też dołączyć dziewczyny.

Szczegóły poniżej

...

Terminy i uczestnicy zajęć :

Grupa 2010/2011 - poziom zaawansowany (grupa A) - maksymalnie 30 osób

Wtorek - 16.45 - 18.00 - sala OSWnr 2 przy ul. Sobieskiego 277 w Wejherowie

1. Ksawery Jezierski

2. Huber Wasielewski

3. Adrian Borski

4. Tymon Giniewicz

5. Piotr Klecha

6. Kajus Undzenas

7. Patryk Godlewski

8. Maciej Górski

9. Oskar Lange

10. Bartosz Szwarc

11. Aleskander Mięsiak (bramkarski)

12. Maciej Hazuka

13. Natan Król

14. Alan Giergiński

15. Oskar Roppel

16. Darek Gaffke

17. Dawid Schemich

18. Jakub Dettlaff

19. Mikołaj Lewańczyk

20. Kacper Borawski

21. Cezary Kuźmiński

22. Paweł Bonisławski

23. Igor Krzyżański Cisłowski

24. Leon Czurgiel

25. Kamil Kowalik

26. Maciej Groth

27. Ryszard Kamiński

28. Jakubowski Mateusz (bramkarski)

29. Olivier Gielo

30. Igor Nowacki

 

Grupa 2008/2009 - poziom zaawansowany (grupa A) - maksymalnie 30 osób

Wtorek - 18.15 - 19.30 - sala OSWnr 2 przy ul. Sobieskiego 277 w Wejherowie

1. Bawarski Maciej

2. Olczyk Filip

3. Dzierzba Krystian (bramkarski)

4. Kwaśniewski Karol (bramkarski)

5. Spławiński Marcin

6. Hosbein Maciej

7. Chudziak Bartosz

8. Słowi Jakub

9. Kowalewski Nikodem

10. Hlebik Piotr

11. Lenczewski Dominik

12. Szulist Bartek

13. Brzeski Robert

14. Bodziszewski Jakub

15. Leon Ciapa

16. Wejher Nikodem

17. Hening Konrad

18. Nikodem Sobolewski

19. Piotr Sobiecki

20. Aleksander Nurek

21. Konrad Czwatschka (bramkarski)

22. Bartosz Łupina

23. Franciszek Pleger

24. Garnicki Piotr

25. Kwidziński Tymoteusz

26. Reszka Bartek

27. Jan Strzecki

28. Julian Strzecki

29. Kordian Pienczyn

30. Mateusz Krause

31. Michał Bochentyn

 

Grupa 2010 / 2011 - poziom średniozaawansowany i początkujący (grupa B i grupy naborowe) - maksymalnie 30 osób

Piątek - 16.45 - 18.00 - sala OSWnr 2 przy ul. Sobieskiego 277 w Wejherowie

1. Jakub Koszałka

2. Fabian Prusiński

3. Olgierd Cichy

4. Bartek Chlechowicz

5. Adam Wierciński

6. Miłosz Wiśniewski

7. Darek Hałuszczak

8. Nikodem Potrykus

9. Jan Guziuk

10. Szymon Winciorek

11. Bartek Kraszkiewicz

12. Szymon Kraszkiewicz

13. Miłosz Perszon

14. Jakub Walczak

15. Aleksander Piwka

16. Oleg Kozieł Dworski

17. Adrian Kuliś

18. Stanisław Grajkowski

19. Wiktor Łopatowski

20. Oskar Rutecki

21. Krzysztof Miąskowski Kornath

22. Tomek Miąskowski Kornath

23. Jakub Wohs

24. Jakub Lemke

25. Mikołaj Jakubowski

 

5 wolnych miejsc

 

 

Grupa 2008 / 2009 - poziom średniozaawansowany i początkujący (dziewczyny, grupa B i grupy naborowe) - maksymalnie 30 osób

Piątek - 18.15 - 19.30 - sala OSWnr 2 przy ul. Sobieskiego 277 w Wejherowie

1. Marta Tokarska

2. Kamil Krenski

3. Ricardo Ascolani

4. Jakub Markowski

5. Dawid Gapiński

6. Jakub Czyżewski

7. Igor Sękowski

8. Wiktor Sztygiel 

9. Robert Zglenicki

10. Patryk Chruścielski

11. Stanisław Behmke

12. Dawid Dybowski

13. Wiktor Kotłowski

14. Aleks Malc

15. Bartłomiej Formella

16. Bartosz Knut

17. Maciej Kreft

18. Wiktor Wesołowski

19. Mikołaj Sułkowski

20. Franciszek Żełudkowski

 

10 wolnych miejsc

 

Uwaga. Rodziców zawodników z rocznika 2009 i 2010 z grupy B, którzy od listopada w piątki będą mieć treningi piłkarskie a chcieliby uczestniczyć w zajęciach gimnastyki i techniki, prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do trenerów swojego rocznika. 

 

 

Czas trwania projektu :

Etap 1 - od 6 listopada do 8 lutego (do zimowych ferii szkolnych) - koszt całkowity 120 zł (grupy wtorkowe) lub 130 zł (grupy piątkowe)

Etap 2 - od 26 lutego do 26 kwietnia (po zimowych feriach szkolnych) - koszt całkowity 90 zł (grupy wtorkowe) lub 80 zł (grupy piątkowe)

Łącznie w całym cyklu każda grupa będzie miała 21 zajęć (w ferie zimowe zajęć nie będzie)

 

Szczegółowe terminy zajęć :

Etap 1

Wtorki - 6, 13, 20, 27 listopada, 4,11,18 grudnia, 8,15,22,29 stycznia, 5 lutego - razem 12 zajęć 

Piątki - 9, 16,23,30 listopada, 7,14,21 grudnia, 4,11,18, 25 stycznia, 1,8 lutego, 1,8 - razem 13 zajęć

 

Całkowity koszt zajęć gimnastyka plus technika - etap 1 : 

Wtorki - 120 zł - płatne do końca października (opłata jednorazowa)

Piątki - 130 zł - płatne do końca października (opłata jednorazowa)

 

Etap 2

Wtorki - 26 lutego, 5,12,19,26 marca, 2,9,16,23 kwietnia - razem 9 zajęć

Piątki - 1,8,15,22,29 marca, 5,12,26 kwietnia - razem 8 zajęć (nie trenujemy w Wielki Piątek 19 kwietnia)

 

Całkowity koszt zajęć gimnastyka plus technika - etap 2 : 

Wtorki - 90 zł - płatne do 20 lutego 2019 (opłata jednorazowa)

Piątki - 80 zł - płatne do 20 lutego 2019 (opłata jednorazowa)

 

Sponsorzy zajęć :

Zapraszamy firmy bądź osoby prywatne do współfinansowania projektu : Gimnastyka + Technika. O ewentualnym sponsorze zajęć oczywiście poinformujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej i FB. Logotyp bądź nazwa sponsora ukaże się oczywiście w połączeniu z grafiką informującą o zajęciach. Jesteśmy też otwarci na wiele różnych form współpracy z naszą Akademią.  

Jeszcze raz dziękujemy ubiegłorocznemu sponsorowi naszych zajęć WOPR Wejherowo.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą PDF

W razie pytań proszę dzwonić 662 058 981 lub pisać blekitni-wejherowo@home.p

 

ZAPISY

Zapisy do grup zaawansowanych prowadzić będą trenerzy poszczególnych roczników. 

Zapisy do grup średniozaawansowanych i początkujących koordynować będzie trener Tadeusz Ciapa. tel. 502 560 648, proszę o SMS o treści "Imię i nazwisko, rok urodzenia, Gimnastyka". np. "Jan Kowalski, 2008, Gimnastyka".

Liczba miejsc w grupie ograniczona jest do 30.

Pierwszeństwo uczestnictwa w 2 etapie zajęć mają dzieci które uczestniczyły w etapie 1.