Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.

Mały Finał Ligi Mistrzów 2018

realliverpool26052018

W sobotę 26 maja w Kijowie został rozegrany finał Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Realem Madryt. Tradycyjnie już kilka godzin przed finałem na boisku przy ulicy Partyzantów rozegraliśmy Mały Finał Ligi Mistrzów, w którym wzięli udział zawodnicy z roczników 2008,2009 i 2010 wyznaczeni przez trenerów.

W Małym Finale Ligi Mistrzów początkowo Real wyraźnie dominował i po 25 minutach prowadził już 4-0. Mimo złego początku w drugiej połowie gracze Liverpoolu byli bardzo bliscy odrobienia strat. Od wyniku 6-2 dla Realu gole strzelali już tylko gracze w czerwonych strojach, na doprowadzenie do remisu zabrakło jednak czasu. W meczu zagrali chłopcy z roczników 2008,2009 i 2010 oraz w barwach Realu Madryt jedna przedstawicielka Błękitnych Dziewczyn - Maja Kosyn. Po meczu uczestnicy Małego Finału Ligi Mistrzów otrzymali pamiątkowe medale, a na koniec rozegrany został konkurs rzutów karnych w którym zwyciężył Nikodem Kownatke.