Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - wiosna 2018 - 2 kolejka

WLPNkids

Przed nami druga kolejka WLPN Kids - wiosna 2018. W piątek 11 maja zagrają młodsi, a w niedzielę 13  maja starsi.

Rodziców dzieci uczestniczących w rozgrywkach proszę o potwierdzenie obecności na meczach 2 kolejki (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - obecny), badź o informację że dziecko nie będzie obecne (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - nieobecny) do 9 maja.

Szczegółowy przydział do drużyn WLPN Kids poniżej

...

Grupa młodsza - roczniki 2008,2009, 2010

 

GRUPA A - piątek, 11 maja, 16.00 - 17.30

FC Kurczaki -

Kamil Bogdański (kpt.), - obecny

Kamil Szweda, - obecny

Kamil Noetzel, - obecny

Kaspian Czaja, - obecny

Dawid Korejke, - obecny

Tymon Lorenczewski - obecny

 

Kumple Wejherowo -

Łukasz Karolewicz (kpt.), - usprawiedliwiony

Gabriel Jeka, - usprawiedliwiony

Kryspin Przybył, - nieobecny

Kacper Stenka, - obecny

Paweł Guzicki, - obecny

Igor Krzyżański - obecny

Piotr Bistram - obecny

Marcel Wika - obecny

Antek Mazur, - obecny

 

FC Piłkarze -

Bartłomiej Reszka (kpt.), - obecny

Fabian Gnoza, - obecny

Olivier Tabor, - obecny

Julian Brzeski, - obecny

Wiktor Kaczykowski, - obecny

Michał Gosz - obecny

 

Byki Wejherowo -

Nikodem Tomczak (kpt.), - obecny

Krystian Rosołowski, - obecny

Grzegorz Stencel, - obecny

Franek Fedorowicz, - obecny

Marek Kos, - obecny

Kryspin Szamocki - obecny

 

Błękitni Pół na Pół -

Leon Ciapa (kpt.), - obecny

Marta Tokarska, - obecna

Julia Ostrowicka, - obecna

Szymon Kruczyk, - obecny

Marta Karczewska, - usprawiedliwiona

Angelika Migga, - obecna

Natalia Ziemann - usprawiedliwiona

 

Grupa B - piątek, 11 maja, 17.30 - 19.00

FC Najlepsi -

Maciej Hosbein (kpt.), - obecny

Wojtek Weremko, - obecny

Tymek Dawidowski, - obecny

Szymon Adamczyk, - obecny

Bartłomiej Królak, - obecny

Wiktor Miks - obecny

 

Gracek Team -

Gracjan Śliwiński (kpt.), - obecny

Olivier Zaręba, - usprawiedliwiony

Piotr Doroszyński, - obecny

Alan Kiedrowski, - obecny

Kamil Krenski, - obecny

Jakub Jeżewski - obecny

Cezary Kużmiński - obecny

 

Błękitni Łęczyce -

Sebastian Tokarz (kpt.), - obecny

Filip Kędzierski, - obecny

Adrian Dec, - obecny

Nikodem Kwiatkowski, - obecny

Sergiusz Waszkinel, - obecny

Kuba Waszkinel - obecny

 

FC Dziki -

Michał Polakowski (kpt.), - obecny

Filip Gąsior, - usprawiedliwiony

Kamil Cyman, - obecny

Szymon Macholl, - obecny

Bartłomiej Szwarc, - obecny

Ryszard Kamiński, - obecny

Oskar Skrzypkowski - obecny

 

Błękitne Dziewczyny -

Oliwia Cielecka (kpt.), - obecna

Weronika Skiba, - obecna

Alicja Miszewska, - obecna

Anna Zmudczyńska, - obecna

Hanna Szczygieł, - nieobecna

Maja Socha, - obecna

Maja Kosyn, - obecna

Olivia Solis - nieobecna

 

 

Grupa starsza - roczniki 2007, 2008

Niedziela, 13 maja, godz. 9.00 - 12.00

FC Skilerzy -

Marcel Szrot (kpt.), - nieobecny

Oskar Hinc - obecny

Mikołaj Rzeppa, - obecny

Paweł Richter, - obecny

Kornel Szalewski, - obecny

Oliwier Gawron, - obecny

Piotr Sobiecki, - usprawiedliwiony

Adam Żmich - obecny

Jakub Ceremus - obecny

Oliwier Sychowski - obecny

 

Gang Świeżaków -

Kacper Jamróz (kpt.), - obecny

Tymek Łeppek, - obecny

Adrian Razumienko, - obecny

Maciej Guzicki, - obecny

Jakub Czyżewski, - obecny

Tymek Rakwał,  -obecny

Kuba Ciemny, - obecny

Natan Okrój, - obecny

Mateusz Bieszk, - obecny

Wiktor Wesołowski - obecny

 

Brazyliana -

Jan Białk (kpt.), - obecny

Krzysztof Dawidowski, - obecny

Filip Skrzypkowski, - obecny

Filip Langiewicz, - obecny

Hubert Kościelski, - obecny

Dawid Kotłowski, - usprawiedliwiony

Nikodem Komkowski, - nieobecny

Leon Ciapa, - obecny

Fabian Miotk - usprawiedliwiony

Marcel Roppel - obecny

Jakub Kreft - obecny

 

UKS Jedynka Reda - obecni

Lademann Adrian (kpt.),  - obecny

Adrian Malottki, - obecny

Daniel Czubachowski, - nieobecny

Oskar Burchard, - nieobecny

Szymon Gdanietz, - obecny

Dominik Gdanietz, - obecny

Wiktor Kotłowski - obecny

Fabian Kozub - obecny

Filip Krzemień - obecny

 

FC Pomarańczki -

Nikodem Sobolewski (kpt.), - obecny

Mateusz Sukow, - obecny

Tomek Styn, - obecny

Benedykt Płotka, - obecny

Kacper Skwierawski, - obecny

Filip Meger, - obecny

Rafał Orłowski, - obecny

Kacper Dąbkowski, - usprawiedliwiony

Filip Bach, - obecny

Mateusz Gajewski - obecny

 

Barca Bolszewo - obecni

Szymon Kobierski (kpt.), - obecny

Filip Haberka,

Baniamin Loewnau, - obecny

Wojtek Cirocki, - obecny

Piotr Matuszczak, - obecny

Błażej Białk, - obecny

Stanisław Dampc, - obecny

Jakub Będźkowski, - obecny

Jakub Walszkowski