Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - wiosna 2018 - 1 kolejka

27042018

Pierwsza wiosenna kolejka WLPN Kids została rozegrana przy pięknej słonecznej pogodzie. W piątek 27 kwietnia swoje rozgrywki zainaugurowała grupa młodsza (roczniki 2008,2009 i 2010), a w niedzielę 29 kwietnia grupa starsza (roczniki 2007,2008). W grupie młodszej do rozgrywek przystąpiło łącznie 10 drużyn (64 dzieci), a w grupie starszej 6 drużyn (53 dzieci). Łącznie w 1 kolejce wystapiło zatem, aż 117 dzieci, co bardzo, ale to bardzo nas cieszy.

REGULAMIN WLPN KIDS

ZGODA NA UDZIAŁ W WLPN KIDS

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy we wzorowy sposób podeszli do spraw organizacyjnych, a także pomogli w zakupie owoców i słodyczy dla dzieci uczestniczących w rozgrywkach. Dalsze wspracie naszych młodych piłkarzy bardzo mile widziane. Oczywiście zachęcamy też potencjalnych sponsorów do włączenia się w organizację naszych rozgrywek, które z pewnością na stałe zagoszczą w sportowym kalendarzu naszego miasta (tel. 502 560 648).

Przed rozpoczęciem rozgrywek dzieci zostały przydzielone do drużyn, w których będą występować także w następnych kolejkach (2 kolejka - piątek 11 maja - grupa młodsza, niedziela 13 maja - grupa starsza). W związku ze stałym przydziałem do drużyn, bardzo prosimy rodziców dzieci zapisanych do rozgrywek o wcześniejsze informowanie o ewentualnej nieobecności dziecka na meczach WLPN Kids, tak żeby można było w porę uzupełnić skład drużyny.

ZDJĘCIA z 27 kwietnia 2018, drużyny młodsze.

ZDJĘCIA z 29 kwietnia 2018

Poniżej zdjęcia i składy drużyn

...

Grupa młodsza - roczniki 2008,2009, 2010

GRUPA A - piątek, 16.00 - 17.30

FC Kurczaki

FC Kurczaki - Kamil Bogdański (kpt.), Kamil Szweda, Kamil Noetzel, Kaspian Czaja, Dawid Korejke, Tymon Lorenczewski

  

Kumple Wejherowo

Kumple Wejherowo - Łukasz Karolewicz (kpt.), Gabriel Jeka, Kryspin Przybył, Kacper Stenka, Paweł Guzicki, Igor Krzyżański

 

FC Piłkarze

FC Piłkarze - Bartłomiej Reszka (kpt.), Antek Mazur, Fabian Gnoza, Olivier Tabor, Julian Brzeski, Wiktor Kaczykowski, Michał Gosz

 

Byki Wejherowo

Byki Wejherowo - Nikodem Tomczak (kpt.), Krystian Rosołowski, Grzegorz Stencel, Franek Fedorowicz, Marek Kos, Kryspin Szamocki

 

Błękitni Pół na Pół

Błękitni Pół na Pół - Leon Ciapa (kpt.), Marta Tokarska, Julia Ostrowicka, Szymon Kruczyk, Marta Karczewska, Angelika Migga, Natalia Ziemann

 

Kolejna kolejka w tej grupie odbędzie się w piątek 11 maja od 16.00 do 17.30. Rodziców dzieci zapisanych do wyżej wymienionych drużyn, proszę o potwierdzenie obecności na meczach 2 kolejki (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - obecny), badź o informację że dziecko nie będzie obecne (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - nieobecny) do 9 maja.

 

Grupa B - piątek, 17.30 - 19.00

FC Najlepsi

FC Najlepsi - Maciej Hosbein (kpt.), Wojtek Weremko, Tymek Dawidowski, Szymon Adamczyk, Bartłomiej Królak, Wiktor Miks

 

Gracek Team

Gracek Team - Gracjan Śliwiński (kpt.), Olivier Zaręba, Piotr Doroszyński, Alan Kiedrowski, Kamil Krenski, Jakub Jeżewski

 

Błękitni Łęczyce

Błękitni Łęczyce - Sebastian Tokarz (kpt.), Filip Kędzierski, Adrian Dec, Nikodem Kwiatkowski, Sergiusz Waszkinel, Kuba Waszkinel

 

FC Dziki

FC Dziki - Michał Polakowski (kpt.), Filip Gąsior, Kamil Cyman, Szymon Macholl, Bartłomiej Szwarc, Ryszard Kamiński, Oskar Skrzypkowski

 

Błękitne Dziewczyny

Błękitne Dziewczyny - Oliwia Cielecka (kpt.), Weronika Skiba, Alicja Miszewska, Anna Zmudczyńska, Hanna Szczygieł, Maja Socha, Maja Kosyn, Olivia Solis

 

Kolejna kolejka w tej grupie odbędzie się w piątek 11 maja od 17.30 do 19.00. Rodziców dzieci zapisanych do wyżej wymienionych drużyn, proszę o potwierdzenie obecności na meczach 2 kolejki (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - obecny), badź o informację że dziecko nie będzie obecne (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - nieobecny) do 9 maja

 

Grupa starsza - roczniki 2007, 2008

FC Skilerzy

FC Skilerzy - Marcle Szrot (kpt.), Oskar Hinc, Mikołaj Rzeppa, Paweł Richter, Kornel Szalewski, Oliwier Gawron, Piotr Sobiecki, Adam Żmich

 

Gang Świeżaków

Gang Świeżaków - Kacper Jamróz (kpt.), Tymek Łeppek, Adrian Razumienko, Maciej Guzicki, Jakub Czyżewski, Tymek Rakwał, Kuba Ciemny, Natan Okrój, Mateusz Bieszk, Wiktor Wesołowski

 

Brazyliana

Brazyliana - Jan Białk (kpt.), Krzysztof Dawidowski, Filip Skrzypkowski, Filip Langiewicz, Hubert Kościelski, Dawid Kotłowski, Nikodem Komkowski, Leon Ciapa, Fabian Miotk

 

UKS Jedynka Reda

UKS Jedynka Reda - Lademann Adrian (kpt.), Adrian Malottki, Daniel Czubachowski, Oskar Burchard, Szymon Gdanietz, Dominik Gdanietz, Wiktor Kotłowski

 

FC Pomarańczki

FC Pomarańczki - Nikodem Sobolewski (kpt.), Mateusz Sukow, Tomek Styn, Benedykt Płotka, Kacper Skwierawski, Filip Meger, Rafał Orłowski, Kacper Dąbkowski, Filip Bach, Mateusz Gajewski

 

Barca Bolszewo

Barca Bolszewo - Szymon Kobierski (kpt.), Filip Haberka, Baniamin Loewnau, Wojtek Cirocki, Piotr Matuszczak, Błażej Białk, Stanisław Dampc, Jakub Będźkowski, Jakub Walszkowski

 

Kolejna kolejka w tej grupie odbędzie się w niedzielę 13 maja od 9.00 do 12.00. Rodziców dzieci zapisanych do wyżej wymienionych drużyn, proszę o potwierdzenie obecności na meczach 2 kolejki (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - obecny), badź o informację że dziecko nie będzie obecne (SMS-em na numer 502 560 648, o treści Imię i nazwisko, rocznik, 2 kolejka - nieobecny) do 9 maja.

 

UWAGA.

Rodziców dzieci, które nie mogły uczestniczyć w 1 kolejce a chciałyby wziąć udział w rozgrywkach proszę o SMS-a o treści Imię i nazwisko, rocznik, WLPN - lista rezerwowa na numer 502 560 648. Jeżeli będą wolne miejsca na 2 kolejkę będę wysyłał SMS-a zwrotnego z zaproszeniem do udziału.

 

 

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Zapraszamy firmy bądź osoby prywatne do współfinansowania naszej działalności. Jesteśmy otwarci na wiele różnych form współpracy z naszą Akademią.  

Będziemy wdzięczni za wsparcie następujących inicjatyw :

WLPN Kids 2018 - Wejherowska Liga Piłki Nożnej dla dzieci 

Błękitna Liga Mistrzów 2018 - cykl turniejów wewnętrznych odbywających się 3 razy w roku (jesienią, zimą i wiosną)

Akcja Lato 2018 - otwarte zajęcia dla dzieci pozostających w Wejherowie podczas wakacji

...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą PDF

W razie pytań proszę dzwonić 502 560 648 lub pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Przypominamy, że działalność naszej Akademii wspierana jest dotacją z Urzędu Miasta Wejherowa.

Wejherowo

Dziękujemy Pomorskiemu - ZPN za pomoc w organizacji WLPN Kids.

Logo Związek