Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup dla rocznika 2008 o Puchar Dyrektora SP nr 6 w Wejherowie - relacja

WC2018 2008 grupowe

Najlepszą drużyną turnieju Wejher Cup o Puchar Dyrektora SP nr 6 w Wejherowie została UKS Jedynka Reda. Drużyna z Redy wraz z trenerem Michałem Morgielem obroniła tym samym tytuł zdobyty w roku 2017. Na drugim miejscu nasz turniej zakończył UKS Dragon Bojano, który zdobyła tyle samo punktów co zwycięzcy, w bezpośrednim meczu zremisował z Redą 1-1, ale miał minimalnie gorszy bilans bramkowy. W Lidze Mistrzów rocznika 2008 zagrały 2 drużyny z Wejherowa, obie były blisko wywalczenia miejsca na podium naszego turnieju, ale w końcowym rozrachunku lepszy okazał się Stolem Gniewino.  Ligę Europy wygrała drużyna SP 9 Rumia, a Ekstraklasę PKS Jastarnia.

Jak zwykle w Wejher Cup uhonorowaliśmy też indywidualne osiągnięcia zawodników. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Janek Bzoma z Dragona Bojano, królem strzelców został Michał Osowski z UKS-u Jedynka Reda, a najlepszym bramkarzem wybraliśmy Dominika Jankowskiego z UKS-u Jedynka Reda. W turnieju wystapiło też wielu młodszych zawodników którzy świetnie radzili sobie na tle starszych kolegów. Królem strzelców w Lidze Europy został Korneliusz Szotrowski (rocznik 2009) z Gościcina, świetne zawody rozegrał też Janek Strzecki (rocznik 2009) z Błękitnych Wejherowo, warto też wyróżnić Aleksandra Blocka (rocznik 2010), który strzelił kilka goli w rywalizacji z dwa lata starszymi przeciwnikami.

Dziękujemy Dyrektorowi SP nr 6 w Wejherowie za objęcie patronatem naszego turnieju, za obecność na turnieju, wręczenie pucharów i ciepłe słowa skierowane do młodych zawodników.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju.

ZDJĘCIA - GALERIA 1GALERIA 2DRUŻYNY

 

Poniżej Relacja LIVE którą prowadziliśmy podczas całego turnieju

...

 

 Dzień 1 - sobota - 24 lutego 2018

 

GRUPA "A" - 8.00 - 11.20

A1. KS Rozłazino - Paweł Wojciechowski, Igor Mielewczyk, Igor Labuda, Jakub Jagodziński, Maksymilian Wojciechowski, Jakub Grzenkowicz, Fabian Wojciechowski, Paweł Makurat,

Trener : MARIUSZ WOJCIECHOWSKI

 

A2. Wicher Wierzchucino - Sebastian Wawrzyniak, Michał Reszke, Paweł Sirocki, Michał Wrzeszczykowski, Paweł Krampikowski, Mikołaj Reszka, Kacper Wojtas-Pysz, Oskar Ewelt, Jakub Tyszer,

Trener : ŁUKASZ CZARNECKI

 

A3. GAP Dąbrowa - Filip Richert, Staś Ciecwowicz, Paweł Kaźmierczak, Piotr Zielonka, Szymon Badowski, Krzyś Siałkowski, Łukasz Trela, Mikołaj Głowacki, Maciej Friedrich, Mateusz Poręba, Filip Staniszewski, Krzyś Krefta,

Trener : SZYMON SZCZECHOWSKI

 

A4. Błękitni Wejherowo I - Aleksander Dylak, Nikodem Kownatke, Kordian Pienczyn, Nikodem Tabor, Antoni Maciejewski, Alan Mudlaff, Filip Babiarz,

Trenerzy : KRZYSZTOF JEZIERSKI, ADRIAN NOWAK

 

A5. GOSRIT Luzino - Rafał Bistram, Franciszek Bistram, Olek Ruszkowski, Mikołaj Pobłocki-Oczk, Karol Okroj, Maciej Witechna, Kacper Ciernowałów, Dominik Grubba, Cezary Palach, Kacper Małaszycki,

Trener : TOMASZ KOTWICA

 

A6. AP Sokół Kosakowo - Bartek Mejza, Wojtek Talbierz, Bartek Ludwinowicz, Adam Szymański, Marcel Chmieliński, Karol Knap, Kamil Lipiński, Tomasz Rydzewski, Kuba Karwat, Ignacy Krupko, Borys Pek,

Trener : ROBERT REIWER

 

WYNIKI MECZÓW :

8.00 – 8.11   KS Rozłazino - Wicher Wierzchucino             1:0  (Igor Mielewczyk)

8.13 – 8.24   GAP Dąbrowa - Błękitni Wejherowo I           0-3  (Antek Maciejewski, Filip Babiarz, Nikodem Tabor)

8.26 – 8.37   GOSRIT Luzino - AP Sokół Kosakowo            2-1  (Olek Ruszkowski, Franciszek Bistram - Kamil Lipiński)

8.39 - 8.50   KS Rozłazino - GAP Dąbrowa                          2-2  (Igor Labuda, Paweł Wojciechowski - Piotr Zielona, Maciej Friedrich)

8.52 – 9.03   Wicher Wierzchucino - GOSRIT Luzino         2-4  (Oskar Ewelt, Michał Reszke - Dominik Grubba 2, Mikołaj Pobłocki-Oczk 2)    

9.05 – 9.16   Błękitni Wejherowo I - AP Sokół Kosakowo 1-1 (Antek Maciejewski - Bartek Mejza)

9.18 – 9.29   KS Rozłazino - GOSRIT Luzino                       1-3  (Maksymilian Wojciechowski - Olek Ruszkowski 2, Kacper Małaszycki)

9.31 – 9.42   GAP Dąbrowa - AP Sokół Kosakowo              2-3  (Filip Staniszewski, Mateusz Poręba - Karol Knap, Adam Szymański, Bartek Mejza)

9.44 – 9.55   Wicher Wierzchucino - Błękitni Wejherowo I  1-5  (Paweł Sirocki - Alan Mudlaff 2, Nikodem Tabor, Kordian Pienczyn, Nikodem Kownatke)

9.57 – 10.08   KS Rozłazino - AP Sokół Kosakowo             2-2  (Dawid Grzenkowicz 2 - Adam Szymański 2)

10.10 - 10.21   Wicher Wierzchucino - GAP Dąbrowa        0-4  (Mateusz Poręba, Filip Staniszewski 2, Krzyś Siałkowski)

10.23 - 10.34   Błękitni Wejherowo I - GOSRIT Luzino      3-3  (Antek Maciejewski 2, Nikodem Tabor - Dominik Grubba, Mikołaj Pobłocki-Oczk 2) 

10.36 - 10.47   Wicher Wierzchucino - AP Sokół Kosakowo   0-8  (Bartek Mejza 2, bramka samobójcza, Adam Szymański, Borys Pek, Karol Knap, Marcel Chmieliński, Bartek Ludwinowicz)

10.49 - 11.00   KS Rozłazino - Błękitni Wejherowo I         0-2  (Alan Mudlaff 2)

11.02 - 11.13   GAP Dąbrowa - GOSRIT Luzino                 3-1 (Maciej Friedrich, Filip Staniszewski, Mateusz Poręba - Kacper Małaszycki)

 

TABELA GRUPA "A":

1. Błękitni Wejherowo I     11 pkt.     14-5 - LIGA MISTRZÓW

2. GOSRIT Luzino             10 pkt.     13-10 - LIGA MISTRZÓW

3. AP Sokół Kosakowo        8 pkt.     15-7 - LIGA EUROPY

4. GAP Dąbrowa                7 pkt.     11-9 - LIGA EUROPY

5. KS Rozłazino                 5 pkt.     6-9 - EKSTRAKLASA

6. Wicher Wierzchucino      0 pkt.     3-22 - EKSTRAKLASA

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

Filip Staniszewski - 4 bramki (GAP Dąbrowa)

Antek Maciejewski - 4 bramki (Błękitni Wejherowo)

Alan Mudlaff - 4 bramki (Błękitni wejherowo)

Mikołaj Pobłocki-Oczk - 4 bramki (GOSRIT Luzino)

Adam Szymański - 4 bramki (AP Sokół Kosakowo)

Bartek Mejza - 4 bramki (AP Sokół Kosakowo)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Błękitni Wejherowo I

Błękitni Wejherowo I 24 02 2018

 

GRUPA "B" - 11.20-14.40

B1. PKS Jastarnia - Paweł Bizewski, Wojciech Necel, Wojciech Konkel, Patryk Wolski, Tomasz Konkel, Kacper Jasiński, Olivier Mrozik, Maksymilian Długi, Alan Barlasz,

Trener : ŁUKASZ BOSZK

 

B2. Młode Orły Łeba - Miłosz Stępkowski, Igor Peta, Stanisław Sułkowski, Rafał Nastuniak, Adrian Boborycki, Dominik Remiszewski, Antoni Kamola, Nikodem Muża, Jakub Baranowski,

Trener : TOMASZ ZENKER

 

B3. Błękitni Wejherowo II - Konrad Czwatschka, Jan Strzecki, Aleksander Nurek, Piotr Sobiecki, Bartosz Łupina, Szymon Lewandowski, Mateusz Krause, Franciszek Pleger,

Trenerzy : ADRIAN NOWAK, KRZYSZTOF JEZIERSKI

 

B4. Dan-Bud Gościcino - Mateusz Lezwier, Eryk Kwidziński, Filip Ryband, Dawid Rompza, Aleksander Dampc, Kruszyński, Korneliusz Szotrowski,

Trener : PIOTR TUSK

 

B5. Błękitni Łęczyce - Nina Abe, Mateusz Makurat, Łukasz Kobiela, Piotr Baran, Sergiusz waszkinel, Dawid Rusin, Maksymilian Wilczewski, Adrian Dec, Filip Kędzierski, Filip Oliwa,

Trener : DANIEL SKIBA

 

B6. Stolem Gniewino - Adrian Hoeft, Collen Garski, Cyprian Buja, Aleksander Block, Igor Stanasiuk, Robert Domarus, Jan Thiel, Tymon Albecki, Konrad Szur, Patryk Karczewski,

Trener : TADEUSZ SEMMERLING

 

WYNIKI MECZÓW :

11.20 - 11.31   PKS Jastarnia - Młode Orły Łeba                      0-1  (Dominik Remiszewski)

11.33 - 11.44   Błękitni Wejherowo II - Dan-Bud Gościcino   1-1  (Janek Strzecki - Filip Ryband)    

11.46 - 11.57   Błękitni Łęczyce - Stolem Gniewino                3-2  (Dawid Rusin 2, Nina Abe - Collen Garski, Adrian Hoeft)

11.59 - 12.10   PKS Jastarnia - Błękitni Wejherowo II           1-5  (Kacper Jasiński - Janek Strzecki 2, Bartosz Łupina 2, Franek Pleger)

12.12 - 12.23   Młode Orły Łeba - Błękitni Łęczyce                 2-1 (Antoni Kamola 2 - Dawid Rusin)  

12.25 - 12.36   Dan-Bud Gościcino - Stolem Gniewino           1-4 (Korneliusz Szotrowski -Robert Domarus, Adrian Hoeft 3)

12.38 - 12.49   PKS Jastarnia - Błękitni Łęczyce                     1-1  (Wojciech Necel - Dawid Rusin)

12.51 - 13.02   Błękitni Wejherowo II - Stolem Gniewino     2-3  (Olek Nurek, Bartek Łupina - Adrian Hoeft 3)

13.04 - 13.15   Młode Orły Łeba - Dan-Bud Gościcino            2-7  (Adrian Boborycki, Kuba Baranowski  - Filip Ryband 3, Eryk Kwidziński, Korneliusz Szotrowski 3)

13.17 - 13.28   PKS Jastarnia - Stolem Gniewino                   0-3  (Adrian Hoeft, Collen Garski, Olek Block)

13.30 - 13.41   Młode Orły Łeba - Błękitni Wejherowo II      2-3  (Dominik Remiszewski 2 - Janek Strzecki 3)

13.43 - 13.54   Dan-Bud Gościcino - Błękitni Łęczyce            7-0  (Olek Dampc,Filip Ryband, Eryk Kwidziński 2, Korneliusz Szotrowski 3)

13.56 - 14.07   Młode Orły Łeba - Stolem Gniewino               2-3  (Adrian Boborycki, Antoni Kamola - Jan Thiel 2, Adrian Hoeft)

14.09 - 14.20   PKS Jastarnia - Dan-Bud Gościcino                3-2  ( Kacper Jasiński, Olivier Mrozik 2 - Filip Ryband, Korneliusz Szotrowski)

14.22 - 14.33   Błękitni Wejherowo II - Błękitni Łęczyce      3-0  (Janek Strzecki 2, Bartek Łupina)

 

TABELA GRUPY "B":

1. Stolem Gniewino               12 pkt.     15-8 - LIGA MISTRZÓW

2. Błękitni Wejherowo II        10 pkt.     14-7 - LIGA MISTRZÓW

3. Dan - Bud Gościcino            7 pkt.     18-10 - LIGA EUROPY

4. Młode Orły Łeba                  6 pkt.     9-14 - LIGA EUROPY

5. PKS Jastarnia                     4 pkt.     5-12 - EKSTRAKLASA

6. Błękitni Łęczyce                 4 pkt.     5-15 - EKSTRAKLASA

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "B":

Korneliusz Szotrowski (Dan-Bud Gościcino) - 8 goli

Janek Strzecki (Błękitni Wejherowo) - 8 goli

Adrian Hoeft (Stolem Gniewino) - 8 goli

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": Stolem Gniewino

Stolem Gniewino 24 02 2018

 

Grupa C – 14.40 – 18.00

C1. Dragon Bojano - Mikołaj Wizimirski, Paweł Majkowski, Nikodem Struck, Jan Marosi, Tymon Kukawka, Szymon Szocik, Rafał Rutkowski, Olek Hermann, Łukasz Kurkul, Dawid Daleki, Jan Bzoma, Wiktoria Daleki,

Trener : DANIEL CZUK

 

C2. UKS Jedynka Reda - Dominik Jankowski, Grzegorz Menzrel, Michał Jagiełka, Konrad Boguszewski, Eryk Urbański, Paweł Hołowacz, Konrad Wincek, Nikodem Zawadzki, Michał Osowski, Fabian Robaszkiewicz,

Trener : MICHAŁ MORGIEL

 

C3. Orły Osowa - Staś Satryan, Mikołaj Grzesiak, Igor Juszkiewicz, Tomek Rychter, Artur Arent, Michał Brzozowski, Kacper Adamus, Franek Waleczkowski,

Trener : MICHAŁ PEMPKOWIAK

 

C4. Korona Żelistrzewo - Antek Pietruszkiewicz, Michał Barichowski, Igor Kleihsa, Patryk Klonowski, Maciej Pęzioł, Krzyś Kamiński, Bartek Streng, Gracjan Dalecki, Daniel Wandtke, Maks Koy,

Trener : ADAM POSEŃSKI

 

C5. SP 9 Rumia - Kuba Bury, Igor Sadowski, Andrzej Rohde, Antoni Rohde, Szymon Pakuła, Robert Pilarek, Bartłomiej Nowak, Dawid Szumlas, Szymon Ploc,

Trener : DANIEL HADAM

 

C6. AP KP Gdynia - Mateusz Różycki, Igor Jaromin, Jakub Czop, Kacper Solarczyk, Hubert Szczotkowski, Aleks Kołakowski, Franek Wykosz, Piotr Bielang,

Trener : MICHAŁ PEMPKOWIAK

 

WYNIKI MECZÓW :

14.40 - 14.51   Dragon Bojano - UKS Jedynka Reda           1-1  (Nikodem Struck - Nikodem Zawadzki)

14.53 - 15.04   Orły Osowa - Korona Żelistrzewo               1-4  (Michał Brzozowski - Antek Pietruszkiewicz, Maks Koy, Maciej Pęzioł, Igor Kleihsa)

15.06 - 15.17   SP 9 Rumia - AP KP Gdynia                         2-0  (Andrzej Rohde 2)

15.19 - 15.30   Dragon Bojano - Orły Osowa                     10-0 (Rafał Rutkowski 4,Mikołaj Wirmiński, Jan Bzoma, Dawid Daleki, Jan Marosi, Łukasz Kurkul 2)

15.32 - 15.43   UKS Jedynka Reda - SP 9 Rumia                 5-0  (Michał Osowski, Grzegorz Menzel, Konrad Wincek, Nikodem Zawadzki, Fabian Robaszkiewicz)

15.45 - 15.56   Korona Żelistrzewo - AP KP Gdynia            3-1  (Antek Pietruszkiewicz 2, Igor Kleihsa - Franek Wykusz)

15.58 - 16.09   Dragon Bojano - SP 9 Rumia                       3-1  (Rafał Rutkowski, Jan Bzoma, Nikodem Struck - Dawid Szumlas)

16.11 - 16.22   Orły Osowa - AP KP Gdynia                         0-2  (Jakub Czop 2) 

16.24 - 16.35   UKS Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo    5-2 (Fabian Robaszkiewicz 4, Michał Osowski - Krzysztof Kamiński, Igor Kleihsa) 

16.37 - 16.48   Dragon Bojano - AP KP Gdynia                   6-0  (Rafał Rutkowski 3, Jan Marosi 2, Łukasz Kurkul)

16.50 - 17.01   UKS Jedynka Reda - Orły Osowa                9-0 (Michał Osowski 5, Paweł Hołowacz 2, Nikodem Zawadzki, Fabian Robaszkiewicz)

17.03 - 17.14   Korona Żelistrzewo - SP 9 Rumia               2-3  (Antek Pietruszkiewicz, Krzysztof Kamiński - Dawid Szumlas, Igor Sadowski 2)

17.16 - 17.27   UKS Jedynka Reda - AP KP Gdynia             9-0  (Fabian Robaszkiewicz 2, Michał Osowski 2, Konrad Boguszewski, Nikodem Zawadzki 2, Konrad Wincek, Grzegorz Menzel)

17.29 - 17.40   Dragon Bojano - Korona Żelistrzewo         5-1 (Szymon Szocik, Rafał Rutkowski, Jan Marosi, Jan Bzoma 2 - Krzysztof Kamiński)

17.42 - 17.53   Orły Osowa - SP 9 Rumia                           0-4  (Igor Sadowski, Andrzej Rohde, Dawid Szumlas, Szymon Ploc) 

 

TABELA GRUPY "C" :

1. UKS Jedynka Reda     13 pkt.     29-3 - LIGA MISTRZÓW

2. Dragon Bojano          13 pkt.     25-3 - LIGA MISTRZÓW

3. SP 9 Rumia                 9 pkt.    10-10 - LIGA EUROPY

4. Korona Żelistrzewo      6 pkt.    12-15 - LIGA EUROPY

5. AP KP Gdynia              3 pkt.     3-21 - EKSTRAKLASA

6. Orły Osowa                 0 pkt.     1-29 - EKSTRAKLASA

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C" :

Rafał Rutkowski (Dragon Bojano) - 9 goli

Michał Osowski (UKS Jedynka Reda) - 9 goli

Fabian Robaszkiewicz (UKS Jedynka Reda) - 8 goli

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C":

 UKS Jedynka Reda 2008 24022018

 

 

EKSTRAKLASA - 24.02. 2018 (sobota) :

KS Rozłazino - Wicher Wierzchucino          1-0

PKS Jastarnia - Błękitni Łęczyce                1-1

AP KP Gdynia - Orły Osowa                      2-0    

 

EKSTRAKLASA - 25.02. 2018 (niedziela) :

8:00 - 8:11 - KS Rozłazino - PKS Jastarnia                        1-1  (Igor Labuda - Wojtek Necel)     

8:13 - 8:24 - Wicher Wierzchucino - AP KP Gdynia           1-0 (Michał Reszke)

8:26 - 8:37 - Błękitni Łęczyce - Orły Osowa                       4-3 (Nina Abe 2, Mateusz Makurat, Dawid Rusin - Staś Satrjan 2, Igor Juszkiewicz)

8:39 - 8:50 - KS Rozłazino - AP KP Gdynia                         5-0 (Igor Labuda 3, Maksymilian Wojciechowski, Paweł Makurat) 

8:52 - 9:03 - PKS Jastarnia - Orły Osowa                           4-1 (Wojtek Necel 3, Kacper Jasiński - Kacper Adamus)   

9:05 - 9:16 - Wicher Wierzchucino - Błękitni Łęczyce        2-1 (Michał Reszke, Kacper Wojtas Pysz - Mateusz Makurat)

9:18 - 9:29 - KS Rozłazino - Orły Osowa                             4-0 (Maksymilian Wojciechowski 2, Dawid Grzenkowicz, Igor Labuda)

9:31 - 9:42 - Wicher Wierzchucino - PKS Jastarnia            3-1 (Wojtek Necel 2, Kacper Jasiński - Kacper Wojtas Pysz)

9:44 - 9:55 - Błękitni Łęczyce - AP KP Gdynia                     1-1 (Łukasz Kobiela - Hubert Szczotkowski)

9:57 - 10:08 - Wicher Wierzchucino - Orły Osowa              0-3 (Staś Satrajan, Mikołaj Grzesiak, Kacper Adamus)      

10:10 - 10:21 - KS Rozłazino - Błękitni Łęczyce                  2-4 (Maksymilian Wojciechowski, gol samobójczy - Nina Abe 2, Dawid Rusin 2)

10:23 - 10:34 - PKS Jastarnia - AP KP Gdynia                     5-2 (Wojtek Necel 2, Kacper Jasiński 2, Tomasz Konkel - Franek Wykusz, Aleks Kołakowski) 

         

TABELA EKSTRAKLASY:

1.  PKS Jastarnia               11      14-6

2. KS Rozłazino                 10      13-5

3. Błękitni Łęczyce              8       11-9

4. Wicher Wierzchucino       6       4-8 

5. AP KP Gdynia                  4      5-12 

6. Orły Osowa                    3       7-14 

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : PKS Jastarnia 

WC2018 E2008 1miejsce

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

Igor Labuda (KS Rozłazino)

Kacper Jasiński (PKS Jastarnia)

Dawid Rusin (Błękitni Łęczyce)

Michał Reszke (Wicher Wierzchucino)

Stanisław Satrjan (Orły Osowa)

Kuba Czop (AP KP Gdynia)

WC2018 E2008 wyróznieni

 

KRÓL STRZELCÓW EKSTRAKLASY : Wojtek Necel (PKS Jastarnia)

NAJLEPSZY ZAWODNIK EKSTRAKLASY : Maksymilian Wojciechowski (KS Rozłazino)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY : Paweł Bizewski (PKS Jastarnia)

 

 

WC2018 E2008 najlepsi

 

LIGA EUROPY - 24.02.2018 (sobota) :

AP Sokół Kosakowo - GAP Dąbrowa           3-2

Dan-Bud Gościcino - Młode Orły Łeba        7-2

SP 9 Rumia - Korona Żelistrzewo               3-2

 

LIGA EUROPY - 25.02.2018 (niedziela)

11:00 - 11:11 - AP Sokół Kosakowo - Dan-Bud Gościcino   2-2 (Ignacy Krupko, Krzysztof Talbierz - Filip Ryband, Korneliusz Szotrowski)       

11:13 - 11:24 - GAP Dąbrowa - SP 9 Rumia                         1-3 (Mikołaj Głowacki - Andrzej Rohde, Dawid Szumlas, Szymon Ploc)

11:26 - 11:37 - Młode Orły Łeba - Korona Żelistrzewo        0-3 (Antek Pietruszkiewicz, Maciej Pęzioł, Krzyś Kamiński)

11:39 - 11:50 - AP Sokół Kosakowo - SP 9 Rumia               0-5 (Igor Sadowski 2, Andrzej Rohde, Dawid Szumlas, Szymon Ploc) 

11:52 - 12:03 - Dan-Bud Gościcino - Korona Żelistrzewo   1-2 (Filip Ryband - Igor Kleihsa, Krzyś Kamiński)     

12:05 - 12:16 - GAP Dąbrowa - Młode Orły Łeba                 0-3 (Adrian Bobrycki 2, Antoni Kamola)

12:18 - 12:29 - AP Sokół Kosakowo - Korona Żelistrzewo  3-3 (Adam Szymański, Krzysztof Talbierz, Bartek Ludwinowicz - Igor Kleihsa, Krzyś Kamiński 2)      

12:31 - 12:42 - GAP Dąbrowa - Dan-Bud Gościcino            1-2 (Piotr Zielonka - Korneliusz Szotrowski, Mateusz Blank)

12:44 - 12:55 - Młode Orły Łeba - SP 9 Rumia                    5-1 (Adrian Boborycki 3, Dominik Remiszewski, Antoni Kamola - Szymon Ploc)

12:57 - 13:08 - GAP Dąbrowa - Korona Żelistrzewo           1-1 (Szymon Badowski - Igor Kleihsa)

13:10 - 13:21 - AP Sokół Kosakowo - Młode Orły Łeba       1-1 (Adam Szymański - Miłosz Stępkowski)

13:23 - 13:34 - Dan-Bud Gościcino - SP 9 Rumia                1-0 (Igor Sadowski)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. SP 9 Rumia                12 pkt.      13-8    

2. Korona Żelistrzewo     8 pkt.       11-8

3. Dan-Bud Gościcino      7 pkt.       12-8

4. Młode Orły Łeba          7 pkt.        11-12

5. AP Sokół Kosakowo     6 pkt.        9-13

6. GAP Dąbrowa             1 pkt.         5-12          

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : SP 9 Rumia

WC2018 LE2008 1miejsce

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

Igor Sadowski (SP 9 Rumia)

Maciej Pęzioł (Korona Żelistrzewo)

Bartek Ludwinowicz (AP Sokół Kosakowo)

Filip Ryband (Dan-Bud Gościcino)

Adrian Boborycki (Młode Orły Łeba)

Filip Richert (GAP Dąbrowa)

WC2018 LE2008 wyróznieni

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI EUROPY : Korneliusz Szotrowski (Dan-Bud Gościcino)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI EUROPY : Miłosz Stępkowski (Młode Orły Łeba)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI EUROPY : Jakub Bury (SP 9 Rumia)

WC2018 LE2008 najlepsi

 

 

LIGA MISTRZÓW - 24.02.2018 (sobota):

Błękitni Wejherowo I - GOSRIT Luzino             3-3

Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo II        3-2

UKS Jedynka Reda - Dragon Bojano                 1-1

 

LIGA MISTRZÓW - 25.02.2018 (niedziela)

14:00 - 14:11 - Błękitni Wejherowo I - Stolem Gniewino       1-0 (Nikodem Tabor)

14:13 - 14:24 - GOSRIT Luzino - UKS Jedynka Reda               0-8 (Michał Osowski 2, Fabian Robaszkiewicz 2, Nikodem Zawadzki 2, Grzegorz Menzel, Konrad Wincek)    

14:26 - 14:37 - Błękitni Wejherowo II - Dragon Bojano        1-5 (Janek Strzecki - Jan Bzoma 3, Łukasz Kurkul, Rafał Rutkowski)

14:39 - 14:50 - Błękitni Wejherowo I - UKS Jedynka Reda    0-6 (Konrad Wincek 2, Fabian Robaszkiewicz 2, Michał Osowski, Nikodem Zawdzki)    

14:52 - 15:03 - Stolem Gniewino - Dragon Bojano                 1-2 (Aleksander Block - Łukusz Kurkul, gol samobójczy)

15:05 - 15:16 - GOSRIT Luzino - Błękitni Wejherowo II         4-7 (Dominik Grubba, Olek Ruszkowski 2, Maciej Wiechna - Mateusz Krause 2, Jan Strzecki 3, Piotr Sobiecki, Franek Pleger)

15:18 - 15:29 - Błękitni Wejherowo I - Dragon Bojano           1-7 (Kordian Pienczyn - Jan Bzoma 2, Mikołaj Wizmirski, Tymon Kukawka 2, Dawid Daleki, Szymon Szocik)

15:31 - 15:42 - GOSRIT Luzino - Stolem Gniewino                  2-9 (Olek Ruszkowski 2 - Robert Domarus, Aleksander Block 2, Adrian Hoeft, Igor Stanasiuk, Collen Garski 2, Jan Thieli 2)

15:44 - 15:55 - Błękitni Wejherowo II - UKS Jedynka Reda   1-6 (Franek Pleger - Michał Osowski 2, Grzegorz Menzel, gol samobójczy, Eryk Urbański, Michał Jagiełka)    

15:57 - 16:08 - GOSRIT Luzino - Dragon Bojano                     0-9 (Mikołaj Wizimirski, Rafał Rutkowski, Dawid Daleki 3, Jan Bzoma 2, Nikodem Struck, Paweł Majkowski

16:10 - 16:21 - Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo II   1-1 (Nikodem Tabor - Jan Strzecki) 

16:23 - 16:34 - Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda                0-4 (Paweł Hołowacz 2, Fabian Robaszkiewicz, Konrad Wincek)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. UKS Jedynka Reda          13   25-2

2. Dragon Bojano                13   24-4

3. Stolem Gniewino              6    13-11

4. Błękitni Wejherowo I        5      6-17

5. Błękitni Wejherowo II       4     12-19

6. GOSRIT Luzino                 1      9-36

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW 2008 : UKS Jedynka Reda 

 WC2018 LM2008 1miejsce

2 miejsce w Lidze Mistrzów 2008 : UKS Dragon Bojano

WC2018 LM2008 2miejsce

3 miejsce w Lidze Mistrzów 2008 : Stolem Gniewino

WC2018 LM2008 3miejsce

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

Olek Ruszkowski (GOSRIT Luzino)

Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo II)

Adrian Hoeft (Stolem Gniewino)

 

Kordian Pienczyn (Błękitni Wejherowo I)

Fabian Robaszkiewicz (UKS Jedynka Reda)

Tymek Kukawka (Dragon Bojano)

 

WC2018 LM2008 wyróżnieni

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI MISTRZÓW : Janek Bzoma (Dragon Bojano)

KRÓL STRZELCÓW LIGI MISTRZÓW : Michał Osowski (UKS Jedynka Reda)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI MISTRZÓW : Dominik Jankowski (UKS Jedynka Reda)

WC2018 LM2008 najlepsi

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

Dyrektor SP nr 6 w Wejherowie

Pomorski - ZPN

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Poprzednie turnieje : 

13-14 stycznia 2018 - Wejher Cup dla rocznika 2009

20-21 stycznia 2018 - Wejher Cup dla rocznika 2006

17-18 lutego 2018 - Wejher Cup dla rocznika 2007

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

3 marca 2018 - turniej dla rocznika 2010

17 marca 2018 - turniej dla rocznika 2011