Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup o Puchar Prezesa MZK Wejherowo dla rocznika 2007 - relacja

WC2018 2007 zdj

Antek Rugień (GKS Kolbudy) w walce z Kapcrem Piątkowskim i Maćkiem Wargowskiem (Błękitni Wejherowo)

 

Najlepszą drużyną turnieju Wejher Cup o Puchar Prezesa MZK Wejherowo został GKS Kolbudy. Drużyna z Kolbud wraz z trenerem Rafałem Stenclem obroniła tym samym tytuł zdobyty w roku 2017. Na drugim miejscu nasz turniej zakończyła Korona Żelistrzewo, która zdobyła tyle samo punktów co Błękitni Wejherowo I, ale okazała się lepsza w bezpośrednim meczu. Co ciekawe w Lidze Mistrzów zagrały aż 3 drużyny z Wejherowa, co zdarzyło się po raz pierwsy odkąd organizujemy turnieje w formule dla 18 drużyn. Ligę Europy wygrał Jaguar Gdańsk II, a Ekstraklasę Błękitni Łęczyce.

Jak zwykle w Wejher Cup uhonorowaliśmy też indywidualne osiągnięcia zawodników. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Antek Rugień z GKS Koluby, królem strzelców został Michał Pruc z Błękitnych Wejherowo, a najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Derca z Korony Żelistrzewo. Warto też zwrócić uwagę na bardzo dobrą grę dwóch dziewczyn, które wystąpiły w turnieju - Nina Abe poprowadziła Błękitnych Łęczyce do wygranej w Ekstraklasie, a Oliwia Gadawska była wyróżniającą się zawodniczką w drużynie Klifa Chłapowo.

 

Dziękujemy Prezesowi MZK Wejherowo za objęcie patronatem naszego turnieju, za obecność na turnieju, wręczenie pucharów i ciepłe słowa skierowane do młodych zawodników.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju.

 

ZDJĘCIA - GALERIA 1GALERIA 2, GALERIA 3DRUŻYNY

 

Poniżej Relacja LIVE którą prowadziliśmy podczas całego turnieju

...

 

Relacja live 17 02 18

Dzień 1 - sobota - 17 lutego 2018

GRUPA "A" - 8.00 - 11.20

A1. Błękitni Wejherowo I - Bartek Dzienisz, Jakub Konkol, Robert Blok, Kacper Piątkowski, Maciej Wargowski, Artur Wasilewski, Norbert Lemke, Szymon Ziemann, TRENERZY: Jakub Przybylski, Grzegorz Wojciechowski

 

A2. Stolem Gniewino - Piotr Czerwionka, Jakub Maszota, Bartosz Drzeźdźon, Kacper Lieske, Adrian Hoeft, Maksym Jucha, Marcin Domarus, Patryk Szur, Wojtek Dobrzewiński, TRENER: TADEUSZ SEMMERLING

 

A3. Korona Żelistrzewo - Oliver Grzenkowicz, Radek Jeżewski, Szymek Potrykus, Tomek Styn, Igor Dalecki, Janek Lasocki, Dawid Szweda, Kajetan Karmann, Mateusz Derc, Mikołaj Rambiert, TRENER: BŁAŻEJ CESZKE 

 

A4. UKS Jedynka Reda - Damioan Wołosowicz, Szymon Lemański, Kacper Staba, Szymon Biliński, Gracjan Ziemiańczyk, Hubert Wincek, Franciszek Sinda, Kacper Ferra, Oliwier, Mocarski, TRENER: BŁAŻEJ MISZKA

 

A5. GAP Dąbrowa - Milan Domaszk, Dawid Reszka, Kajetan Kopiński, Bruno Malinowski-Stefanik, Łukasz Trella, Kostek Waracki, Maciek Friedrich, Szymon Jakubaszko, Staś Ciechowicz, TRENER: MARCIN GÓRALSKI

 

A6. GKP Barca Bolszewo - Błażej Białk, Jakub Walarkowski, Szymon Kobierski, Jakub Stenka, Stanisław Dampc, Tomasz Bach, Piotr Matuszczak, Benjamin Loewnau, Filip Haberka, TRENER: KRZYSZTOF BUCZAK

 

WYNIKI MECZÓW :

8.00 – 8.11  Błękitni Wejherowo I - Stolem Gniewino        4-1 (Maciej Wargowski 2, Norbert Lemke, Szymon Ziemann - Piotr Czerwionka)   

8.13 – 8.24  Korona Żelistrzewo - UKS Jedynka Reda        1-0 (Oliver Grzenkowicz)

8.26 – 8.37  GAP Dąbrowa - GKP Barca Bolszewo             4-1 (Milan Domaszk 2, Dawid Reszka 2 - bramka samobójcza)

8.39 - 8.50  Błękitni Wejherowo I - Korona Żelistrzewo   2-4 (Artur Wasilewski, Norbert Lemke - Oliver Grzenkowicz 2, Tomek Styn, Szymek Potrykus)

8.52 – 9.03  Stolem Gniewino - GAP Dąbrowa                   1-6 (Kacper Lieske - Dawid Reszka 2, Milan Domaszk 3, Maciek Friedrich)

9.05 – 9.16  UKS Jedynka Reda - GKP Barca Bolszewo   4-1 (Kacper Staba, Oliwier Mocarski, Hubert Wincek, Kacper Ferra - Szymon Kobierski)

9.18 – 9.29  Błękitni Wejherowo I - GAP Dąbrowa            6-0 (Norbert Lemke 2, Kacper Piątkowski, Szymon Ziemann, Jakub Konkol, Robert Blok)

9.31 – 9.42  Korona Żelistrzewo - GKP Barca Bolszewo   2-0 (Mikołaj Rambiert 2)  

9.44 – 9.55  Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda           1-2 (Marcin Domarus - Hubert Wincek, Szymon Biliński)

9.57 – 10.08  Błękitni Wejherowo I - GKP Barca Bolszewo   8-0 (Maciej Wargowski 2, Robert Blok, Norbert Lemke 2, Artur Wasilewski 2, Kacper Piątkowski)

10.10 - 10.21  Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo       0-1  (Mikołaj Rambiert)

10.23 - 10.34  UKS Jedynka Reda - GAP Dąbrowa            3-1 (Szymon Biliński, bramka samobójcza - Dawid Reszke)

10.36 - 10.47  Stolem Gniewino - GKP Barca Bolszewo   6-1 (Piotr Czerwionka, Bartosz Drzeźdźoń, Adrian Hoeft, Marcin Domarus 2, Maksym Jucha - Szymon Kobierski)

10.49 - 11.00  Błękitni Wejherowo I - UKS Jedynka Reda   1-1 (Artur Wasilewski - Szymon Biliński)

11.02 - 11.13  Korona Żelistrzewo - GAP Dąbrowa                 1-0 (Mikołaj Rambiert) 

 

TABELA GRUPA "A":

1. Korona Żelistrzewo      15 pkt.

2. Błękitni Wejherowo I  10 pkt.

3. UKS Jedynka Reda       10 pkt.

4. GAP Dąbrowa                 6 pkt.

5. Stolem Gniewino           3 pkt.

6. GKP Barca Bolszewo     0 pkt.

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":

Norbert Lemke 6 bramek (Błękitni Wejherowo I)

Dawid Reszka 5 bramek (GAP Dąbrowa)

Milan Domaszk 5 bramek (GAP Dąbrowa)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": Korona Żelistrzewo

Korona Żelistrzewo 17 02 18

 

GRUPA "B" - 11.20-14.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1. Błękitni Wejherowo II - Filip Wachowski, Jordan Stemplewski, Szymon Błażejewicz, Michał Pruc, Kacper Jarmóz, Antoni Brzoskowski, Eryk Kwidziński, TRENERZY: JAKUB PRZYBYLSKI, GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI

 

B2. AP Diego Lębork - Gracjan Szczutkowski, Oliwier Lignar, Robert Konieczny, Bartek Paprocki, Konrad Heland, Alan Mechliński, Kacper Pięta, TRENER: WOJCIECH PIĘTA

 

B3. Jaguar Gdańsk II - Piotr Duzinkiewicz, Olaf Guellard, Antoni Kunowski, Piotr Wasilewski, Aleks Baskowski, Franek Kostecki, Oliwier Niewiadomski, Robert Lewandowski, Wiktor Lament, TRENER: ADAM PRUSACZYK 

 

B4. Bękitni Wejherowo III - Paweł Bojke, Dorian Kupc, Hubert Jankuniec, Mateusz Tarnowski, Ksawery Lewandowski, Fabian Miotk, Mikołaj Dylak, TRENERZY: JAKUB PRZYBYLSKI, GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI

 

B5. SP 9 Rumia - Olaf Drożak, Kamil Janicki, Dawid Wenta, Maksymilian Przytarski, Krzysztof Zdrojewski, Oskar Lipowski, Piotr Kalkowski, Szymon Pakuła, Kacper Becker, TRENER: ZIEMOWIT BERNATOWICZ

 

B6. Błękitni Łęczyce - Nikodem Labuda, Tomasz Paga, Wiktor Dąbkowski, Nina Abe, Przemek Maszota, Filip Grubba, Michał Zalewski, Łukasz Kobiela, TRENER: REMIGIUSZ  SARBAK

 

WYNIKI MECZÓW : 

11.20 - 11.31  Błękitni Wejherowo II - AP Diego Lębork             5-2 (Jordan Stemplewski, Szymon Błażejewicz, Kacper Jarmóz, Michał Pruc 2 - Kacper Pięta, Robert Konieczny)

11.33 - 11.44  Jaguar Gdańsk II - Błękitni Wejherowo III           1-2  (Wiktor Lament - Hubert Jankuniec 2)

11.46 - 11.57  SP 9 Rumia - Błękitni Łęczyce                                  0-5 (Przemek Maszota, Nina Abe 2, Tomek Paga, Łukasz Kobiela)

11.59 - 12.10  Błękitni Wejherowo II - Jaguar Gdańsk II            1-1 (Michał Pruc - Antoni Kunowski)

12.12 - 12.23  AP Diego Lębork - SP 9 Rumia                               2-1 (Bartek Paprocki 2 - Krzysztof Zdrojewski)  

12.25 - 12.36  Błękitni Wejherowo III - Błękitni Łęczyce           2-2 (Paweł Bojke, Mateusz Tarnowski - Przemek Maszota 2

12.38 - 12.49  Błękitni Wejherowo II - SP 9 Rumia                    5-0 (Michał Pruc 2, Szymon Błażejewicz, Kacper Jarmóz, Jordan Stemplewski)

12.51 - 13.02  Jaguar Gdańsk II - Błękitni Łęczyce                      2-2 (Franek Kostecki, Olaf Guellard - Nina Abe, Wiktor Dąbkowski)

13.04 - 13.15  AP Diego Lębork - Błękitni Wejherowo III          0-1 (Ksawery Lewandowski)

13.17 - 13.28  Błękitni Wejherowo II - Błękitni Łęczyce             2-2  (Michał Pruc 2 - Nina Abe 2)

13.30 - 13.41  AP Diego Lębork - Jaguar Gdańsk II                    2-4 (bramka samobójcza, Robert Konieczny - Franek Kostecki, Robert Lewandowski, Piotr Wasilewski, Olaf Guellard)

13.43 - 13.54  Błękitni Wejherowo III - SP 9 Rumia                  4-0 (Paweł Bojke, Hubert Jankuniec 2, Mikołaj Dylak)

13.56 - 14.07  AP Diego Lębork - Błękitni Łęczyce                     7-2 (Bartek Paprocki 4, Robert Konieczny 3 - Wiktor Dąbkowski, Michał Zalewski)

14.09 - 14.20  Błękitni Wejherowo II - Błękitni Wejherowo III   3-1 (Michał Pruc 2, Antoni Brzoskowski - Mateusz Tarnowski) 

14.22 - 14.33  Jaguar Gdańsk II - SP 9 Rumia                            7-2  (Franek Kostecki, Robert Lewandowski, Olaf Guellard 4, Piotr Wasilewski - Olaf Drożak, Oskar Lipowski)

 

TABELA GRUPY "B":

1. Błękitni Wejherowo II         11 pkt.

2. Błękitni Wejherowo III       10 pkt.

3. Jaguar Gdańsk II                   8 pkt.

4. AP Diego Lębork                    6 pkt.

5. Błękitni Łęczyce                    6 pkt.

6. SP 9 Rumia                            0 pkt.

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B":

Michał Pruc - 9 bramek (Błękitni Wejherowo II)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": Błękitni Wejherowo II

Błękitni Wejherowo II 17 02 18

 

Grupa C – 14.40 – 18.00

C1. Klif Chłapowo - Oliwia Gadowska, Wiktor Lewandowski, Mateusz Styn, Paweł Oberzig, Hubert Deling, Wojtek Kortas, Franek Lamczyk, Adam Maćkowski, Mateusz Bystram, Eryk Selke, TRENER: DAREK MARZEJON 

 

C2. GKS Kolbudy - Tomasz Filipek, Maciek Łukiańczyk, Antek Rugień, Kamil Stencel, Adrian Kryszyński, Maks Paulo, Borys Wenta, Oliwier Gradowski, Szymon Sadło, TRENER: RAFAŁ STENCEL

 

C3. Jaguar Gdańsk I - Kryspin Cholewa, Antoni Milewicz, Kacper Malon, Aleks Sondej, Dominik Dłubacz, Michał Maksymiuk, Wiktor Bareja, Damian Sanusz, Adrian Rychłowski, TRENER: ADAM PRUSACZYK

 

C4. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Filip Paradowski, Igor Studziński, Kacper Cecko, Hubert Wolak, Igor Nowakowski, Wiktor Juśkiewicz, Łukasz Zamecki, Wojciech Kęsik, Gracjan Ferber, TRENER: MAREK GODLEWSKI

 

C5. Latarnik Choczewo - Szymon Bakszcz, Michał Obrzut, Ksawery Maksymiuk, Bolek Sita, Mateusz Karmazy, Kacper Hirth, Łukasz Strojnowski, Hubert Slottke, Michał Szeliga, Michał Gregorczyk, Karol Kaźmierczak, Igor Skrzeptowski, Antek Dmochowski, Bartosz Natoniewski, TRENER: ANDRZEJ KOŃ

 

C6. Młode Orły Łeba - Miłosz Stępkowski, Adrian Boborycki, Dominik Remiszewski, Igor Peta, Kuba Baranowski, Marcin Remiszewski, Kacper Niedźwiecki, TRENER: TOMASZ ZENKER

 

WYNIKI MECZÓW :

14.40 - 14.51  Klif Chłapowo - GKS Kolbudy                                  0-9 (Kamil Stencel, Antek Rugień 3, Szymon Sadło 4, Borys Wenta)

14.53 - 15.04  Jaguar Gdańsk I - UKS GAP Bruskowo Wielkie  5-0 (Damian Sanusz, Wiktor Bareja, Aleks Sondej 2, Michał Maksymiuk)

15.06 - 15.17  Latarnik Choczewo - Młode Orły Łeba                   2-4 (Kacper Hirth, Michał Obrzut - Kacper Niedźwiecki 2, Igor Peta, Dominik Remiszewski)

15.19 - 15.30  Klif Chłapowo - Jguar Gdańsk I                              0-4 (Damian Sanusz 2, Antoni Milewicz, Michał Maksymiuk)

15.32 - 15.43  GKS Kolbudy - Latarnik Choczewo                        6-0 (Antek Rugień, Szymon Sadło 2, Kamil Stencel, Adrian Kryszyński 2) 

15.45 - 15.56  UKS GAP Bruskowo Wielkie - Młode Orły Łeba   2-4 (Łukasz Zamęcki, Wiktor Juśkiewicz - Igor Peta, Marcin Remiszewski, Kacper Nieźdzwiecki, Adrian Boborycki)

15.58 - 16.09  Klif Chłapowo - Latarnik Choczewo                      3-2 (Oliwia Gadawska 2, Paweł Oberzig - samobój, Kacper Hirth)

16.11 - 16.22  Jaguar Gdańsk I - Młode Orły Łeba                       4-0 (Damian Sanusz, Wiktor Bareja 2, Antoni Milewicz)

16.24 - 16.35  GKS Kolbudy - UKS GAP Bruskowo Wielkie      4-0 (bramka samobójcza, Szymon Sadło, Antek Rugień 2)

16.37 - 16.48  Klif Chłapowo - Młode Orły Łeba                          2-1 (Oliwia Gadawska 2 - Kacper Nieźwiecki)

16.50 - 17.01  GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk I                            2-1 (Kamil Stencel 2 - Damian Sanusz)   

17.03 - 17.14  UKS GAP Bruskowo Wielkie - Latarnik Choczewo   4-3 (Łukasz Zamęcki 3, Igor Nowakowski - Karol Kaźmierczak, Kacper Hirth 2)

17.16 - 17.27  GKS Kolbudy - Młode Orły Łeba                            9-0 (Antek Rugień 2, Szymon Sadło 2, Adrian Kryszyński 4, Kamil Stencel)

17.29 - 17.40  Klif Chłapowo - UKS GAP Bruskowo Wielkie    6-0 (Oliwia Gadawska 2, Hubert Deling 3, Wiktor Lewandowski)

17.42 - 17.53  Jaguar Gdańsk I - Latarnik Choczewo                 3-1 (Aleks Sondej, Damian Sanusz, Michał Maksymiuk - Kacper Hirth)

 

TABELA GRUPY "C" :

1. GKS Kolbudy                               15 pkt.

2. Jaguar Gdańsk I                        12 pkt. 

3. Klif Chłapowo                              9 pkt.

4. Młode Orły Łeba                          6 pkt.

5. UKS GAP Bruskowo Wielkie   3 pkt.

6. Latarnik Choczewo                     0 pkt.

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C" :

Szymon Sadło - 9 bramek (GKS Kolbudy)

Antek Rugień - 8 bramek (GKS Kolbudy)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": GKS Kolbudy

GKS Kolbudy 17 02 18

 

 

Dzień 2 - niedziela - 18 lutego 2018

Ekstraklasa

mecz sobotni : Stolem Gniewino - GKP Barca Bolszewo                6-1

mecz sobotni : Błękitni Łęczyce - SP 9 Rumia                                 5-0

mecz sosbtni : UKS GAP Bruskowo Wielkie - Latarnik Choczewo 4-3

8.00  Stolem Gniewino - Błękitni Łęczyce                                 2-3 [Kacper Lieske, Marcin Domarus - Nina Abe 2, Tomasz Paga]

8.13  GKP Barca Bolszewo - UKS GAP Bruskowo Wielkie     0-2 [Wojciech Kręsicki, Kinga Adamska]

8.26  SP 9 Rumia - Latarnik Choczewo                                     2-2 [Antoni Rohde, Kamil Janicki - Kacper Hirth 2)

8.39  Stolem Gniewino - UKS GAP Bruskowo Wielkie          0-1 [Łukasz Zamęcki]

8.52  Błękitni Łęczyce - Latarnik Choczewo                             3-2 [Wiktor Dąbkowski 2, Tomasz Paga - samobój, Kacper Hirth]

9.05  GKP Barca Bolszewo - SP 9 Rumia                                  1-0 [Szymon Kobierski]

9.18  Stolem Gniewino - Latarnik Choczewo                           4-0 [Marcin Domarus 2 Kacper Lieske, Maksym Jucha]

9.31  GKP Barca Bolszewo - Błękitni Łęczyce                           1-4 [Jakub Cieszyński - Tomasz Paga 2, Nina Abe 2]

9.44  SP 9 Rumia - UKS GAP Bruskowo Wielkie                     1-1 [Andrzej Rohde - Łukasz Zamęcki]

9.57  GKP Barca Bolszewo - Latarnik Choczewo                      1-1 [Beniamin Loewnau - Kacper Hirth]

10.10  Stolem Gniewino - SP 9 Rumia                                        4-1 [Marcin Domarus 2, Wojtek Dobrzewiński, Maksym Jucha - Andrzej Rohde]

10.23  Błękitni Łęczyce - UKS GAP Bruskowo Wielkie           3-0 [Wiktor Dąbkowski 2, Łukasz Kobiela]

 

Tabela Ekstraklasy : 

1. Błękitni Łęczyce                          15 pkt  16-6

2. UKS GAP Bruskowo Wielkie   10 pkt   8-7

3. Stolem Gniewino                        9 pkt    16-6

4. GKP Barca Bolszewo                 4 pkt    4-12

5. Latarnik Choczewo                    2 pkt     8-12 

6. SP 9 Rumia                                 2 pkt     4-13

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY: Błękitni Łęczyce

WC2018 E2007 1miejsce 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Kacper Hirth - Latarnik Choczewo

NAJLEPSZY STRZELEC : Nina Abe - Błękitni Łęczyce

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Filip Paradowski - UKS GAP Bruskowo Wielkie

WC2018 E2007 najlepsizawodnicy

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:

UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE: Hubert Wolak 

GKP BARCA BOLSZEWO: Szymon Kobierski

LATARNIK CHOCZEWO: Łukasz Strojnowski

SP 9 RUMIA: Kacper Becker

BŁĘKITNI ŁĘCZYCE: Przemek Maszota

STOLEM GNIEWINO: Adrian Heft

  

Liga Europy

mecz sobotni:  UKS Jedynka Reda - GAP Dąbrowa    3-1

mecz sobotni:  Jaguar Gdańsk II - AP Diego Lębork  4-2

mecz sobotni:  Klif Chłapowo - Młode Orły Łeba         2-1

11.00  UKS Jedynka Reda - Jaguar Gdańsk II              0-1 [Olaf Guellard]

11.13  GAP Dąbrowa - Klif Chłapowo                              2-1 [Dawid Reszka 2 - Wojtek Kortas]

11.26  AP Diego Lębork - Młode Orły Łeba                    5-0 [Robert Konieczny 2, Bartek Paprocki 2, Alan Mechliński]

11.39  UKS Jedynka Reda - Klif Chłapowo                    4-0 [Szymon Biliński 2, Kacper Ferra, Gracjan Ziemiańczyk]

11.52  Jaguar Gdańsk II - Młode Orły Łeba                   1-1 [Robert Lewandowski - Marcin Remiszewski]

12.05  GAP Dąbrowa - AP Diego Lębork                       4-2 [Dawid Reszka 3, Milan Domaszk - Bartek Paprocki 2]

12.18  UKS Jedynka Reda - Młode Orły Łeba              6-0 [Hubert Wincek 2, Oliwier Mocarski, Franek Siuda, Szymon Biliński 2] 

12.31  GAP Dąbrowa - Jaguar Gdańsk II                      1-2 [Milan Domaszk - Aleks Baskowski, Robert Lewandowski]

12.44  AP Diego Lębork - Klif Chłapowo                      4-2 [Samobój, Bartek Paprocki 2, Robert Konieczny - Wiktor Lewandowski, Oliwia Gadawska]

12.57  GAP Dąbrowa - Młode Orły Łeba                       3-1 [Milan Domaszk, Dawid Reszka 2 - Kacper Niedźwiedzki]

13.10  UKS Jedynka Reda - AP Diego Lębork             3-1 [Hubert Wincek, Gracjan Ziemiańczyk, Szymon Lemański]

13.23  Jaguar Gdańsk II - Klif Chłapowo                     6-0 [Robert Lewandowski, Olaf Guellard, Oliwier Niewiadomski 2, Aleks Baskowski, Franek Kostecki]

 

Tabela Ligi Europy :

1. Jaguar Gdańsk II          13 pkt     14-4

2. UKS Jedynka Reda      12 pkt     15-2 

3. GAP Dąbrowa                 9 pkt     11-9

4. AP Diego Lębork            6 pkt     13-12

5. Klif Chłapowo                  3 pkt      5-17 

6. Młode Orły Łeba             1 pkt      3-17

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : Jaguar Gdańsk II

WC2018 LE2007 1miejsce

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Gracjan Szczutkowski - AP Diego Lębork 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Kacper Staba - UKS Jedynka Reda

NAJLEPSZY STRZELEC : Dawid Reszka - GAP Dąbrowa

WC2018 LE2007 najlepsizawodnicy

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

AP DIEGO LĘBORK: Robert Konieczny

JAGUAR GDAŃSK II: Aleks Sondej

KLIF CHŁAPOWO: Oliwia Gadawska

UKS JEDYNKA REDA: Szymon Biliński

MŁODE ORŁY ŁEBA: Kuba Maciejewski

GAP DĄBROWA: Milan Damaszk  

 

LIGA MISTRZÓW

mecz sobotni: Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo I            4-2

mecz sobotni: Błękitni Wejherowo II - Błękitni Wejherowo III    3-1

mecz sobotni: GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk I                                2-1

14.00  Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo II                         1-0 [Tomek Styn]

14.13  Błękitni Wejherowo I - GKS Kolbudy                                      1-2 [Norbert Lemke - Antek Rugień, Adrian Kryszyński]

14.26  Błękitni Wejherowo III - Jaguar Gdańsk I                             2-0 [Mateusz Tarnowski, Ksawery Lewandowski]

14.39  Korona Żelistrzewo - GKS Kolbudy                                         0-0

14.52  Błękitni Wejherowo II - Jaguar Gdańsk I                              0-0

15.05  Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo III                    3-1 [Artur Wasilewski, Robert Blok 2 - Ksawery Lewandowski]

15.18  Korona Żelistrzewo - Jaguar Gdańsk I                                    1-1 [Janek Lasocki - Wiktor Bareja]

15.31  Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo II                      4-2 [Kacper Piątkowski 2, Szymon Zieman, Norbi Lemke - Jordan Stemplewski, Szymon Błażejewicz]

15.44  Błękitni Wejherowo III - GKS Kolbudy                                  0-3 [Antek Rugień, Szymon Sadło, Adrian Kryszyński]

15.57  Błękitni Wejherowo I - Jaguar Gdańsk I                                2-1 [Norbert Lemke 2 - Antoni Milewicz]

16.10  Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo III                        1-1 [Tomek Styn - Ksawery Lewandowski]

16.23  Błękitni Wejherowo II - GKS Kolbudy                                    3-1 [Michał Pruc 2, Szymon Błażejewicz - Adrian Kryszyński]

 

Tabela Ligi Mistrzów :

1. GKS Kolbudy                      10 pkt      8-5

2. Korona Żelistrzewo            9 pkt       7-4

3. Błękitni Wejherowo I         9 pkt     12-10

4. Błękitni Wejherowo II       7 pkt       8-7

5. Błękitni Wejherowo III      4 pkt      5-10

6. Jaguar Gdańsk I                  2 pkt      3-7  

 

1 miejsce w LIDZE MISTRZÓW 2007 : GKS Kolbudy

WC2018 LM2007 1miejsce

 

2 miejsce w LIDZE MISTRZÓW 2007 : Korona Żelistrzewo

WC2018 LM2007 2miejsce

 

3 miejsce w LIDZE MISTRZÓW 2007 : Błękitni Wejherowo I

WC2018 LM2007 3miejsce

 

NAJLEPSZY STRZELEC : Michał Pruc - Błękitni Wejherowo II

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Mateusz Derc - Korona Żelistrzewo

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Antoni Rugień - GKS Kolbudy

WC2018 LM2007 najlepsizawodnicy

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

KORONA ŻELISTRZEWO: Oliwier Grzenkowicz

BŁĘKITNI WEJHEROWO II: Filip Wachowski

GKS KOLBUDY: Kamil Stencel

BŁĘKITNI WEJHEROWO I: Norbert Lemke

JAGUAR GDAŃSK I: Adrian Rychłowski

BŁĘKITNI WEJHEROWO III: Paweł Bojke

WC2018 LM2007 wyróżnieni

 

Błękitni Wejherowo - rocznik 2007

WC2018 2007 Błękitni Wejherowo

 

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

MZK Wejherowo

Pomorski - ZPN

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Poprzednie turnieje : 

13-14 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2009

20-21 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2006

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

24-25 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2008

3 marca 2018 - turniej dla rocznika 2010

17 marca 2018 - turniej dla rocznika 2011