Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup dla rocznika 2006 o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa - relacja

WC2018 2006

Turniej Wejher Cup dla rocznika 2006 wygrała drużyna UKS Jedynka Reda, która w decydującej o zwycięstwie rywalizacji w Lidze Mistrzów okazała się lepsza od Stolemu Gniewino i GOSRIT-u Luzino. Czwarte miejsce przypadło gospodarzom turnieju WKS Gryf Wejherowo. Ligę Europy wygrał Latarnik Choczewo, a Ekstraklasę Cartusia Kartuzy.

Po raz pierwszy w Wejherowie rozegraliśmy halowy turniej na bramki "5m x 2m" co przyczyniło się do zdecydowanie większej liczby bramek. W związku z tym podczas turnieju mogliśmy oglądać mecze zakończone wynikami takimi jak 3-3, 4-4, 4-2, 3-2, a także wysokimi wygranymi jednej z drużyn typu 5-0, 7-0 itp.

Pierwszy raz też zamiast najlepszego bramkarza, zawodnika i strzelca w Lidze Mistrzów uhonorowaliśmy aż 5 zawodników, którzy utworzyli drużynę marzeń Wejher Cup dla rocznika 2006. W składzie naszego Dream Teamu znaleźli się : Damian Wołosowicz bramkarz UKS Jedynka Reda, Tristan Kowalewski oborńca Gryf Wejherowo, Dominik Cichy skrzydłowy Arki Gdynia 2007, Nikodem Groth skrzydłowy GOSRiT Luzino oraz Adrian Waraksa napastnik Stolemu Gniewino. Drużynę ustawiliśmy zgodnie z preferowanym przez naordowy model gry ustawieniem 1-1-2-1.

 

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Wejherowa za objęcie patronatem naszego turnieju. Dziękujemy Przewodniczącymi Komisji Sportu Panu Rafałowi Szlasowi za obecność na turnieju, wręczenie pucharów i ciepłe słowa skierowane do młodych zawodników.

Dziękujemy firmie Interplastic, która dostarczyła i zamontowała bramki na nasz turniej.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Pani Kasi Przybysz za piękne zdjęcia z turnieju. 

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju.

 

ZDJĘCIA - GALERIA 1, GALERIA 2, GALERIA 3, DRUŻYNY

 

Poniżej Relacja LIVE którą prowadziliśmy podczas całego turnieju

...

 

Relacja live 04 02 2017

 

 

Dzień 1 - sobota - 20 stycznia 2018

GRUPA "A" 

A1 - Gryf Wejherowo II: Szymon Smuniewski, Olek Marszałkowski, Sebastian Woś, Bartek Małolepszy, Nikodem Dąbrowski, Kuba Bukowiecki, Nikodem Lenczewski, Olaf Kowalczyk, Igor Nagel, TRENERZY: MARCIN FUNK, WOJCIECH WASIEK

A2 - Cartusia Kartuzy: Wiktor Renka, Borys Płotka, Damian Uzarek, Nikodem Kryszewski, Cyprian Riegel,Kacper Karbowiak, Nikodem Łukowicz, Marcel Wysiecki, Konrad Zarach, Olivier Bieliński, TRENER: RYSZARD DAWIDOWSKI

A3 - Bałtyk Gdynia: Kamil Jóskowski, Robert Stachowiak, Szymon Stanik, Oliwier Hewelt, Oskar Zapaśnik, Kacper Kasprzak, Patryk Gliwicki, Szymon Kaczmarek, Dominik Pluta, TRENER: RAFAŁ OLEKSIAK  

A4 - GOSRiT Luzino: Kacper Langa, Szymon Leśny, Franciszek Jabłonowski, Kacper Mienik, Michał Wychert, Mikołaj Gordziej, Nikodem Groth, Filip Groth, Mateusz Dargas, Mikołaj Miłosz, TRENER: KAROL PIĄTEK       

A5 - UKS Jedynka Reda: Damian Wołosowicz, Piotr Puszczewicz, Karol Klauza, Błażej Talaśka, Oskar Suchocki, Miłosz Modzelewski, Sebastian Wolszczak, Max Mielewczyk, Nikodem Bettcher, Błażej Sawa, TRENERZY: Zbigniew Elwart, Bartłmiej Białobrodzki     

A6 - Orkan Rumia: Paweł Wyzina, Szymon Steciński, Maksymilian Adamczyk, Kamil Tolha, Nikola Trella, Mateusz Zdrojewski, Dawid Kubera, Krzysztof Marzejon, Kacper Kasprzyk, Adam Kaim, TRENER: Kamil Kowalski 

 

WYNIKI MECZÓW :

8:00 - 08:11  Gryf Wejherowo II – Cartusia Kartuzy   1-2 (Olaf Kowalczyk - bramka samobójcza, Damian Uzarek)

8:13 - 08:24  Bałtyk Gdynia – GOSRIT Luzino            0-4 (Franciszek Jabłonowski, Nikodem Groth, Filip Groth, Mikołaj Miłosz) 

8:26 - 08:37  UKS Jedynka Reda – Orkan Rumia       2-1 (Piotr Puszczewicz, Błażej Talaśka - Kacper Kasprzyk)   

8:39 - 08:50  Gryf Wejherowo II – Bałtyk Gdynia        1-4 (Nikodem Lenczewski - Oliwier Hewelt, Oskar Zapaśnik 2, Dominik Pluta)

8:52 - 09:03  Cartusia Kartuzy – UKS Jedynka Reda  0-1 (Błażej Talaśka)

9:05 - 09:16  GOSRIT Luzino – Orkan Rumia               4-0 (Nikodem Groth, bramka samobójcza, Mateusz Dargas 2)

9:18 - 09:29  Gryf Wejherowo II – UKS Jedynka Reda 0-1 (Karol Klauza)

9:31 - 09:42  Bałtyk Gdynia – Orkan Rumia                    5-0 (bramka samobójcza, Oskar Zapaśnik, Oliwier Hewelt, Robert Stachowiak, Kacper Kasprzak)

9:44 - 09:55  Cartusia Kartuzy – GOSRIT Luzino          0-3 (Filip Groth, Franek Jabłonowski, Mateusz Dargas)

 

Bez punktów cały czas pozostają dwa zespoły, a mianowicie Orkan Rumia i Gryf Wejherowo II. Na czele tabeli plasuje się drużyna z Luzina z kompletem punktów. Również komplet punktów ma zespół z Redy, ale nieco słabszy bilans bramkowy. Bałtyk Gdynia ma na koncie 6 pkt, a drużyna z Kartuz tylko 3 punkty.

 

9:57 - 10:08  Gryf Wejherowo II – Orkan Rumia         2-3 (Bartek Małolepszy, Olaf Kowalczyk - Kacper Kasprzyk 2, Nikola Trella)

10:10 - 10:21  Cartusia Kartuzy – Bałtyk Gdynia          3-0 (Damian Uzarek, Marcel Wysiecki 2)

10:23 - 10:34  GOSRIT Luzino – UKS Jedynka Reda  1-2 (Nikodem Groth - Błażej Talaśka 2)

10:36 - 10:47  Cartusia Kartuzy – Orkan Rumia           0-2 (Dawid Kubera 2)

10:49 - 11:00  Gryf Wejherowo II – GOSRIT Luzino   0-2 (Nikodem Groth 2)

11:02 - 11:13  Bałtyk Gdynia – UKS Jedynka Reda       2-0 (Patryk Gliwicki, Kacper Kasprzak)

 

TABELA GRUPY "A" : 

1. UKS Jedynka Reda          12 pkt.

2. GOSRiT Luzino                12 pkt.

3. Bałtyk Gdynia                    9 pkt.

4. Orkan Rumia                    6 pkt.

5. Cartusia Kartuzy              6pkt.

6. Gryf Wejherowo II          0 pkt.

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A": 

Nikodem Groth - 5 bramek (GOSRiT Luzino)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": UKS Jedynka Reda

UKS Jedynka Reda 20 01 18 2

 

 

GRUPA "B" 

B1 - Gryf Wejherowo I: Aleks Sokół, Dawid Konkol, Tristan Kowalewski, Mateusz Borski, Kacper Pozański, Kamil Klimczak, Maciej Biliński, Kacper Nowak, Joachim Plotzki, TRENERZY: WOJCIECH WASIEK, MARCIN FUNK

B2 - Cartusia Kartuzy II: Mikołaj Jędrzejczyk, Nikodem Regliński, Maksymilian Pawłowski, Franciszek Bladowski, Dawid Grzenkowicz, Szymon Ostojelniski, Stanisław Zimnowłocki, Kacper Malinowski, Michał Król, Jakub Hinca, Kevin Adamczyk, Marcel Dejk, TRENER: RYSZARD DAWIDOWSKI

B3 - Lew Lębork: Jakub Nowicki, Radosław Hrycyk, Kacper Gościński, Mikołaj Stolicki, Filip Kondracik, Bartosz Kondracik, Igor Tuskowski, Fabian Kalisz, Kacper Hinc, TRENER: ARTUR KAIM

B4 - Latarnik Choczewo: Mikołaj Syrewicz, Stanisław Dawidowski, Kacper Sikorra, Kuba Grzybowski, Filip Szymański, Lucjan Włodarczyk, Paweł Wątroba, Wojciech Dmochowski, Błażej Labuda, TRENER: GRZEGORZ SLOTTKE

B5 - Błękitni Łęczyce: Filip Gałęziewski, Dawid Baranowski, Przemysław Maszota, Wiktor Dąbkowski, Patryk Kusz, Tomasz Paga, Filip Grubba, Nikodem Labuda, Michał Zalewski, TRENER: REMIGIUSZ SARBAK

B6 - Młode Orły Łeba: Miłosz Stępkowski, Jerzy Ruszewski, Jan Niżniowski, Jakub Maciejewski, Marcin Remiszewski, Kacper NIedźwiecki, Norbert Blaszyński, Dawid Jurczuk, Igor Peta, TRENER: TOMASZ ZENKER

 

WYNIKI MECZÓW :

11:20 - 11:31   Gryf Wejherowo I – Cartusia Kartuzy II      3-0 (Maciej Biliński 2, Joachim Plotzki)

11:33 - 11:44  Lew Lębork – Latarnik Choczewo                  1-3 (Igor Tuskowski - Wojciech Dmochowski, Kuba Grzybowski, Lucjan Włodarczyk)

11:46 - 11:57  Błękitni Łęczyce – Młode Orły Łeba               1-3 (Wiktor Dąbkowski - Jerzy Ruszewski 2, Jan Niżniowski)

11:59 - 12:10  Gryf Wejherowo I – Lew Lębork                    4-0 (Dawid Konkol, Kacper Nowak, Joachim Plotzki, Maciej Biliński)

12:12 - 12:23  Cartusia Kartuzy II – Błękitni Łęczyce          4-0 (Mikołaj Jędrzejczyk, Stanisław Zimnowłocki, Nikodem Regliński, Franek Bladowski)

12:25 - 12:36  Latarnik Choczewo – Młode Orły Łeba        3-3 (Kuba Grzybowski, Filip Szymański 2 - Kuba Maciejewski, Kacper Niedźwiecki, bramka samobójcza)

12:38 - 12:49  Gryf Wejherowo I – Błękitni Łęczyce           7-1 (Joachim Plotzki 3, Kacper Nowak 2, Tristan Kowalewski 2 - Tomasz Paga)

12:51 - 13:02  Lew Lębork – Młode Orły Łeba                      0-4 (Kacper Niedźwiecki, Jerzy Ruszewski 2, Norbert Blaszyński)

13:04 - 13:15  Cartusia Kartuzy II – Latarnik Choczewo    1-2 (Kevin Adamczyk - Wojciech Dmochowski 2)

 

Komplet punktów ma na koncie Gryf Wejherowo I. Po 7 pkt. mają Latarnik Choczewo i Młode Orły z Łeby. Drużyna z Kartuz zgromadziła tylko 3 pkt. , a ekipy z Łęczyc i Lęborka nie zdobyły jak na razie ani jednego punktu.

 

13:17 - 13:28  Gryf Wejherowo I – Młode Orły Łeba          3-1 (Kamil Klimczak, Maciej Biliński, Dawid Konkol - Jerzy Ruszewski)

13:30 - 13:41  Cartusia Kartuzy II – Lew Lębork                1-0 (Kevin Adamyczyk)

13:43 - 13:54  Latarnik Choczewo – Błękitni Łęczyce        4-4 (Lucjan Włodarczyk 2, Kuba Grzybowski 2 - Wiktor Dąbkowski 2, Dawid Baranowski, Patryk Kusz)

13:56 - 14:07  Cartusia Kartuzy II – Młode Orły Łeba        1-3 (Szymon Ostojelniski - Jerzy Ruszewski, Norbert Blaszyński 2)

14:09 - 14:20  Gryf Wejherowo I – Latarnik Choczewo     3-2 (Maciej Biliński, Kacper Nowak, Kacper Pozański - Lucjan Włodarczyk, Paweł Wątroba)

14:22 - 14:33  Lew Lębork – Błękitni Łęczyce                      2-2 (Kacper Gościński, Igor Tuskowski - Dawid Baranowski 2)

 

TABELA GRUPY "B":

1. Gryf Wejherowo I            15 pkt.

2. Młode Orły Łeba             10 pkt.

3. Latarnik Choczewo          8 pkt.

4. Cartusia Kartuzy              6 pkt.

5. Błękitni Łęczyce               2 pkt.

6. Lew Lębork                      1 pkt.

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B":

Jerzy Ruszewski - 6 bramek (Młode Orły Łeba)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": Gryf Wejherowo I

Gryf Wejherowo I 20 01 18

 

GRUPA "C

C1 - Wicher Wierzchucino: Bartosz Nowak, Filip Bobkowski, Piotr Jung, Rafał Borysowicz, Mateusz Kołodzik, Kuba Dziwulski, Kacper Kulwicki, Michał Pieczyński, Marcin Bemka, Bartłomiej Fierka, TRENER: KAROL LESSNAU

C2 - Gedania Gdańsk: Marcel Karakiewicz, Bartosz Zambrzycki, Oskar Kotłowski, Paweł Kuźmiński, Ksawery Kozakiewicz, Piotr Rusajczyk, Jakub Tetyk, Rafał Trybułowski, Mikołaj Klonowski, TRENER: JAKUB DOMRZALSKI

C3 - Stolem Gniewino: Michał Kunayh, Maciej Toczek, Adrian Waraksa, Oliwier Szur, Wojciech Matlewski, Oliwier Soitz, Patryk Behrendy, Oliwier Bieszke, Oliwier, Karsznia, Kuba Sałahub, TRENER: WOJCIECH BLOCK

C4 - Gryf Wejherowo III: Piotr Płocki, Adam Duda, Jakub Mróz, Jakub Markuszewski, Dominik Plichta, Mikołaj Plichta, Oliwier Potrykus, Nikodem Smykowski, Kamil Pranczk, TRENERZY: WOJCIECH WASIEK, MARCIN FUNK

C5 - Arka Gdynia: Hubert Różański, Filip Freiberg, Dominik Cichy, Maksymilian Maciejewski, Oskar Gnabasik, Miłosz Kaczmarek, Mikołaj Szydłowski, TRENERZy: KUBA KOWALCZYK, ŁUKASZ GODLEWSKI

C6 - Barca Bolszewo: Dawid Klawikowski, Błażej Białk, Adrian Wolter, Oskar Sztygiel, Maciej Baranowski, Alan Groth, Stanisław Dampc, Szymon Kobierski, Wojciech Cirocki, Kuba Stenka, TRENER: KRZYSZTOF BUCZAK

 

WYNIKI MECZÓW :

14:40 - 14:51  Wicher Wierzchucino – Gedania Gdańsk    1-2 (Mateusz Kołodzik - Rafał Trybułowski, Oskar Kotowski)

14:53 - 15:04  Stolem Gniewino – Gryf Wejherowo III      2-0 (Adrian Waraksa, Oliwier Szur)

15:06 - 15:17  Arka Gdynia – Barca Bolszewo                       4-1 (bramka samobójcza, Mikołaj Szydłowski, Oskar Gnabasik, Maksymilian Maciejowski - Alan Groth)

15:19 - 15:30  Wicher Wierzchucino – Stolem Gniewino    1-5 (Kuba Dziwulski - Adrian waraksa 2, Maciej Toczek, Kuba Sałahub, Oliwier Karsznia)

15:32 - 15:43  Gedania Gdańsk – Arka Gdynia                     0-2 (Dominik Cichy 2)

15:45 - 15:56  Gryf Wejherowo III – Barca Bolszewo          2-0 (Jakub Mróz, Dominik Plichta)

15:58 - 16:09  Wicher Wierzchucino – Arka Gdynia           1-6 (Piotr Jung - Mikołaj Szydłowski 4, Dominik Cichy, Oskar Gnabasik)

16:11 - 16:22  Stolem Gniewino – Barca Bolszewo               6-1 (Oliwier Szur, Maciej Toczek, Oliwier Karsznia 2, Wojciech Matlewski, Adrian Waraksa - Alan Groth)

16:24 - 16:35  Gedania Gdańsk – Gryf Wejherowo III        2-1 (Bartosz Zambrzycki 2 - Kamil Pranczk)

 

Po trzech kolejkach kompletem punktów mogą się pochwalić drużyny Arka Gdynia oraz Stolem Gniewino, w środku stawki znajdują się ekipy Gryf III Wejherowo i Gedanii Gdańsk. Natomiast tabelę zamykają Barca Bolszewo i Wicher Wierzchucino, które nie zdobyły jeszcze punktu.

 

16:37 - 16:48  Wicher Wierzchucino – Barca Bolszewo      0-2 (Wojciech Cirocki, Alan Groth)

16:50 - 17:01  Gedania Gdańsk – Stolem Gniewino             1-1 (Jakub Tetyk - Maciej Toczek)

17:03 - 17:14  Gryf Wejherowo III – Arka Gdynia                1-4 (Adam Duda - Dominik Cichy,Oskar Gnabsik 2, Mikołaj Szydłowski)

17:16 - 17:27  Gedania Gdańsk – Barca Bolszewo                 5-1 (Mikołaj Klonowski, Jakub Tetyk 2, Bartosz Zambrzycki,Rafał Trybułowski -Alan Groth)

17:29 - 17:40  Wicher Wierzchucino – Gryf Wejherowo III  1-2 (Piotr Jung - Kamil Pranczk, Oliwier Potrykus)

17:42 - 17:53  Stolem Gniewino – Arka Gdynia                    4-2 (Oliwier Szur, Adrian Waraska, Maciej Toczek 2 - Dominik Cichy, Mikołaj Szydłowski)

 

TABELA GRUPY "C" :

1. Stolem Gniewino            13 pkt

2. Arka Gdynia                    12 pkt

3. Gedania Gdańsk             10 pkt

4. Gryf III Wejherowo         6 pkt

5. Barca Bolszewo                 3 pkt

6. Wicher Wierzchucino      0 pkt

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C" :

Dominik Szydłowski - ARKA GDYNIA - 7 Goli

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": STOLEM GNIEWINO

 WC2018 2006 grC 1miejsce

 

Dzień 2 - niedziela - 21 stycznia 2018

 

EKSTRAKLASA

Mecz sobotni : Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo II          2-1

Mecz sobotni : Błękitni Łęczyce - Lew Lębork                       2-2

Mecz sobotni : Barca Bolszewo - Wicher Wierzchucino      2-0

08.00 - 08.11 - Cartusia Kartuzy - Barca Bolszewo               2-0 (Oliwier Bieliński, Marcel Wysiecki)

08.13 - 08.24 - Gryf Wejherowo II - Barca Bolszewo          2-2 (Olaf Kowalczyk, NIkodem Lenczewski - Oskar Sztygiel, Szymon Kobierski)

08.26 - 08.37 - Lew Lębork - Wicher Wierzchucino            2-0 (Kuba Nowicki 2)

08.39 - 08.50 - Cartusia Kartuzy - Błękitni Łęczyce             7-0 (Damian Uzarek, Marcel Wysiecki 2, Nikodem Kryszewski 2, Borys Płotka 2)

08.52 - 09.03 - Błękitni Łęczyce - Wicher Wierzchucino     2-0 (Piotr Jung, Jakub Dziwulski)

09.05 - 09.16 - Gryf Wejherowo II - Lew Lębork                  0-3 (Tuskowski Igor 3)

09.18 - 09.29 - Cartusia Kartuzy - Wicher Wierzchucino    3-2 (Borys Płotka, Damian Uzarek, Wiktor Renka - Piotr Jung 2)

09.31 - 09.42 - Gryf Wejherowo II - Błękitni Łęczyce          3-1 (Igor Nagel 3 - Wiktor Dąbkowski)

09.44 - 09.55 - Lew Lębork - Barca Bolszewo                        4-0 (Kacper Gościński, Fabian Kalisz, Igor Tuskowski 2)

09.57 - 10.08 - Gryf Wejherowo II - Wicher Wierzchucino 5-0 (Bartosz Małolepszy, Igor Nagel, Nikodem Dąbrowski, Olaf Kowalczyk, Olek Marszałkowski)

10.10 - 10.21 - Cartusia Kartuzy - Lew Lębork                        0-0

10.23 - 10.34 - Błękitni Łęczyce - Barca Bolszewo                 2-0 (Patryk Kusz, Tomasz Paga)

 

TABELA EKSTRAKLASY :

1. Cartusia Kartuzy              13 pkt

2. Lew Lębork                       11 pkt

3. Gryf Wejherowo I             7 pkt

4. Błękitni Łęczyce                4 pkt

5. Barca Bolszewo                 4 pkt

6. Wicher Wierzchucino      3 pkt

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY - Cartusia Kartuzy 

WC2018 2006 E 1miejsce m

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Radosław Hrycyk - Lew Lębork

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Oliwier Bieliński - Cartusia Kartuzy

KRÓL STRZELCÓW : Igor Tuskowski - Lew Lębork

 

WC2018 E2006 najlepsi m

 

 

LIGA EUROPY :

Mecz sobotni : Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia                      5-0

Mecz sobotni : Latarnik Choczewo - Cartusia Kartuzy II   2-1

Mecz sobotni : Gedania Gdańsk - Gryf Wejherowo III      2-1 

11.00 - 11.11 - Bałtyk Gdynia - Latarnik Choczewo             0-1 (Jakub Grzybowski)

11.13 - 11.24 - Orkan Rumia - Gedania Gdańsk                   1-2 (Mateusz Zdrojewski - Paweł Kuźmiński, Bartosz Zambrzycki)

11.26 - 11.37 - Cartusia Kartuzy II - Gryf Wejherowo III  0-2 (Jakub Markuszewski, Oliwier Potrykus)

11.39 - 11.50 - Bałtyk Gdynia - Gedania Gdańsk                 0-3 (Bartosz Zambrzycki, Jakub Tetyk 2)

11.52 - 12.03 - Latarnik Choczewo - Gryf Wejherowo III 4-2 (Kacper Sikora, Lucjan Włodorczyk, Filip Szymański - Jakub Mróz, Oliwier Potrykus)

12.05 - 12.16 - Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy II            2-0 (Dawid Kubera, Kacper Kasprzyk)

12.18 - 12.29 -  Bałtyk Gdynia - Gryf Wejherowo III         2-2 (Oliwier Hewelt 2 - Dominik Plichta, Jakub Markuszewski)

12.31 - 12.42 - Orkan Rumia - Latarnik Choczewo             2-4 (Kacper Kasprzyk 2 -Kacper Sikora, Filip Szymański 2, Jakub Grzybowski)

12.44 - 12.55 - Cartusia Kartuzy II - Gedania Gdańsk       2-2 (Franciszek Blodowski, Marcel Dejk - Jakub Tetyk, Bartosz Zambrzycki)

12.57 - 13.08 - Orkan Rumia - Gryf Wejherowo III           1-5 (Maksymilian Adamczyk - Jakub Markuszewski 3, Jakub Mróz, Kamil Pranczk)

13.10 - 13.21 - Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy II            3-1 (Patryk Gliwicki, Oskar Zapaśnik 2 - Marcel Dejk)

13.23 - 13.34 - Latarnik Choczewo - Gedania Gdańsk       2-2 (Piotr Rusajczyk, Rafał Trybułowski - Lucjan Włodarczyk, Kuba Grzybowski)

 

Tabela LIGI EUROPY :

1. Latarnik Choczewo        13 pkt

2. Gedania Gdańsk            11 pkt

3. Gryf Wejherowo III        7 pkt

4. Bałtyk Gdynia                 7 pkt

5. Orkan Rumia                   3 pkt

6. Cartusia Kartuzy II         1 pkt

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : Latarnik Choczewo

WC2018 2006 LE 1miejsce

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK : Filip Szymański - Latarnik Choczewo

NAJLEPSZY BRAMKARZ : Marcel Karakiewicz - Gedania Gdańsk

KRÓL STRZELCÓW : Kuba Grzybowski - Latarnik Choczewo

WC2018 2006 LE najlepsi

 

LIGA MISTRZÓW :

Mecz sobotni : UKS Jedynka Reda - GOSRIT Luzino      2-1

Mecz sobotni : Gryf Wejherowo I - Młode Orły Łeba       3-1

Mecz sobotni : Stolem Gniewino - Arka Gdynia                4-2

14.00 - 14.11 - UKS Jedynka Reda - Gryf Wejherowo I    1-0 (Błażej Talaśka)

14.13 - 14.24 - GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino           2-2 (Filip Groth, Franciszek Jabłonowski - Adrian Waraksa 2)

14.26 - 14.37 - Młode Orły Łeba - Arka Gdynia                  0-6 (Dominik Cichy 3, Maks Maciejowski, Mikołaj Szydłowski, Oskar Gnabsik, Filip Freiberg)

14.39 - 14.50 - UKS Jedynka Reda - Stolem Gniewino     1-3 (Błażej Talaśka - Adrian Waraksa 2, Wojciech Matlewski)

14.52 - 15.03 - Gryf Wejherowo I - Arka Gdynia                2-1 (Joachim Plotzki 2 - Miłosz Kaczmarek)

15.05 - 15.16 - GOSRiT Luzino - Młode Orły Łeba            4-0 (Nikodem Groth 2, Mateusz Dargas, Mikołaj Miłosz)

15.18 - 15.29 - UKS Jedynka Reda - Arka Gdynia              2-1 (Piotr Puszczewicz 2 - Maks Maciejowski)

15.31 - 15.42 - GOSRiT Luzino - Gryf Wejherowo I           3-1 (Filip Groth, Nikodem Groth 2 - Joachim Plotzki)

15.44 - 15.55 - Młode Orły Łeba - Stolem Gniewino          0-8 (Adrian Waraksa 4, Wojciech Matlewski 2, Oliwier Karsznia 2)

15.57 - 16.08 - GOSRiT Luzino - Arka Gdynia                    3-1 (Nikodem Groth 3 - Dominik  Cichy)

16.10 - 16.21 - UKS Jedynka Reda - Młode Orły Łeba       5-1 (Karol Klauza, Puszczewicz Piotr 2, Suchocki Oskar, Nikodem Bettcher - Kacper Niedźwiedzki)

16.23 - 16.34 - Gryf Wejherowo I - Stolem Gniewino        2-0 (Tristan Kowalewski, Maciej Biliński)

 

Tabela LIGI MISTRZÓW :

1. UKS Jedynka Reda   12 pkt

2. Stolem Gniewino      10 pkt 

3. GOSRiT Luzino         10 pkt

4. Gryf Wejherowo         9 pkt

5. Arka Gdynia                3 pkt

6. Młode Orły Łeba        0 pkt

 

1 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW 2006 : UKS Jedynka Reda

WC2018 2006 LM 1miejsce

 

2 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW 2006 : Stolem Gniewino

WC2018 2006 LM 2miejsce

 

3 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW 2006 : GOSRIT Luzino

WC2018 2006 LM 3miejsce

 

TOP 5 - NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU :

Damian Wołosowicz (bramkarz) - UKS Jedynka Reda

Tristan Kowalewski (obrońca) - Gryf Wejherowo

Dominik Cichy (pomocnik) - Arka Gdynia

Nikodem Groth (pomocnik) - GOSRiT Luzino

Adrian Waraksa (napastnik) - Stolem Gniewino

WC2018 2006 TOP5 m

 

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

Urząd Miasta Wejherowa

Pomorski - ZPN

Interplastic

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Poprzednie turnieje : 

13-14 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2009

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

17-18 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2007

24-25 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2008

3 marca 2018 - turniej dla rocznika 2010

17 marca 2018 - turniej dla rocznika 2011