Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Akcja Lato z Błękitnymi 2012 - podsumowanie.

akcja lato 2012 - 30 lipiec

Od poniedziałku 30 lipca 2012 do piątku 3 sierpnia 2012 na boisku przy ulicy Partyzantów w Wejherowie organizowaliśmy Akcja Lato z Błękitnymi 2012. Zajęcia dla dzieci prowadzili Kuba Przybylski, Marcin Funk, Adrian Nowak, Tadeusz Ciapa i Erwin Hierasimczyk. Akcja prowadzona była dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Wejherowa.

 

Poniżej szczegóły

...

Poniedziałek 30 lipiec 2012

W pierwszym dniu obie grupy wiekowe rozegrały mini turnieje piłkarskie, odbyły się także konkursy rzutów karnych. Sporą atrakcją dla dzieci była też możliwość wystąpienia przed kamerami naszej lokalnej miejskiej telewizji. Mimo zmiennej pogody w naszej Akcji w pierwszym dniu wzięło udział aż 56 małych piłkarzy (grupa pierwsza - 21, grupa druga - 35)

FILM

ZDJĘCIA 

 

Wtorek 31 lipiec 2012

Drugiego dnia Akcji Lato z z Błękitnymi 2012 dopisała zarówno pogoda jak i uczestnicy. Tym razem skupiliśmy się na doskonaleniu techniki piłkarskiej uczestników Akcji, a w szczególności pracowaliśmy nad techniką prowadzenia piłki. Oczywiście wszystko odbywało się w formie różnego rodzaju gier i zabaw.

W młodszej grupie na zajęciach pojawiło się tym razem 26 dzieci a w starszej aż 39. Cieszymy się że frekwencja rośnie chociaż już widzimy że będziemy mieli w związku z tym trudne zadanie organizacyjne związane z doborem osób na piątkową wycieczkę.

ZDJĘCIA

 

Środa 1 sierpień 2012

P8010045

 

Akcja Lato z Błękitnymi 2012 przekroczyła półmetek. W trzecim dniu mieliśmy rekordową liczbę uczestników. W młodszej grupie 33 osoby, a w starszej 39 (łącznie 72 osoby). Tym razem popracowaliśmy troszkę nad skutecznością. W obu grupach przeprowadziliśmy gry i zabawy zakończone strzałem na bramkę, wyłoniliśmy też w konkursie rzutów karnych tzw. króla strzelców. 

W związku z rekordową frekwencją było bardzo gorąco nie tylko ze względu na żar lejący się z nieba, ale także ze względu na to, że trenerzy musieli podjąć trudną decyzję o dobrze dzieci na piątkową wycieczkę.  Uznaliśmy że najbardziej sprawiedliwym kryterium będzie obecność dziecka na wszystkich zajęciach i potwierdzenie przez rodziców chęci wyjazdu dziecka na wycieczkę.

ZDJĘCIA 

 

Czwartek 2 sierpień 2012

akcja lato 2012 - 2 sierpień

Czwarty dzień naszej akcji stał pod znakiem podsumowań i rozdania nagród. Dzieci uczestniczące regularnie w naszych zajęciach otrzymały drobne upominki, wyróżniliśmy też kilka osób za dokonania indywidualne podczas prowadzonych przez nas konkursów.

ZDJĘCIA

 

Piątek 3 sierpnia 2012

błękitni w gniewinie

Piąty dzień akcji Lato z Błękitnymi 2012 był okazją do odetchnięcia troszkę od piłki nożnej. Zorganizowaliśmy dla dzieci wycieczkę do Gniewina a także na farmę strusi do Kniewa. Wycieczka udała się w 100%

ZDJĘCIA Z GNIEWINA

ZDJĘCIA Z KNIEWA

 

Podsumowanie Akcji Lato z Błękitnymi 2012

Mamy nadzieję że czas spędzony z naszą Akademią był dla dzieci miłą odskocznią od wakacyjnej nudy, okazją do doskonalenia swoich piłkarskich umiejętności, a przede wszystkim okazją do dobrej zabawy i zawierania nowych znajomości.

Dziękujemy rodzicom za miłe słowa i wyrazy sympatii. Dziękujemy za mobiliozowanie dzieci do systematycznego udziału w zajęciach, a przede wszystkim za pomoc w zapewnieniu dzieciom przyjaznego otoczenia do grania w piłkę nożną. Państwa obecność na trybunach podczas trwania naszej akcji była w wielu momentach nieoceniona. 

Dziękujemy wszystkim którzy wykazali wiele zrozumienia w stosunku do ograniczeń, które musieliśmy wprowadzić w związku z zaplanowaną przez nas wycieczką. Proszę pamiętać że najważniejsze dla nas było i będzie bezpieczeństwo dzieci powierzanych naszej opiece w związku z tym nie możemy sobie pozwalać na zwiększanie ilości dzieci przypadających na jednego opiekuna, szczególnie podczas organizowanych przez nas wycieczek czy wyjazdów. 

Lato z Błękitnymi 2012 już za nami, ale postaramy się żeby takiej oferty nie zabrakło także podczas kolejnych wakacji.