Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego dla rocznika 2009

WC 1314012018 2009

W dwudniowym turnieju (13,14.01.2018) Wejher Cup o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego dla rocznika 2009, najlepszą drużyną okazała się UKS Jedynka Reda I, która wygrała Ligę Mistrzów. Co wiecej drugi skład tej drużyny - UKS Jedynka Reda II wygrał Ligę Europy, tak więc podopieczni trenera Krzysztofa Ziemaka turniej w Wejherowie z pewnością zaliczą do bardzo udanych. Gracze z Redy otrzymali też dwa prestiżwoe wyróżnienia indywidualne : Aleksy Kołata został królem strzelców, a Ignacy Garski został wybany najlepszym bramkarzem w Lidze Mistrzów, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano natomiast Piotrka Wasiluka z Orkanu Rumia.

Tuż za graczami z Redy turniej zakończyła drużyna Stolemu Gniewino, a o trzecim miejscu w Lidze Mistrzów zadecydować musiała mała tabela w której minimalnie lepsza od Orkanu Rumia i Młodych Orłów Łeba okazała się Korona Żelistrzewo. W Lidze Europy najlepsza okazała się wspomniana wyżej UKS Jedynka Reda II, a zdobywcą Pucharu Ekstraklasy został GOSRIT Luzino.

Wszystkim graczom występującym w naszym turnieju życzymy wytrwałości w treningu i jeszcze wielu sukcesów sportowych. Trenerom dziękujemy za przygotowanie drużyn i postawę Fair-Play, którą wpajają młodym zawodnikom. Dzięki temu nasz turniej przebiegał w bardzo spokojnej atmosferze w duchu sportowej rywalizacji. Rodzicom dziękujemy za kulturalny doping i nieustanne wsparcie dla dzieci, które jest niezmiernie ważne w rozwoju sportowej pasji.

Na zakończenie turnieju wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, drużynowe zdjęcia, a także dzięki naszym sponsorom miały możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród rzeczowych

Dziękujemy Staroście Powiatu Wejherowskiego za objęcie patronatem naszego turnieju. Dziękujemy Członkowi Zarządu Powiatu Wejherowskiego Panu Jackowi Thielowi za obecność na turnieju, wręczenie pucharów i ciepłe słowa skierowane do młodych zawodników.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy firmie Oknosfera Robert Fałkowski która wspomogła nasz turniej finansowo.

Dziękujemy Pani Kasi Przybysz za piękną galerię zdjęć z pierwszego dnia turnieju. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju.

ZDJĘCIA DRUŻYN, ZDJĘCIA - 13.01.2018, ZDJĘCIA 13/14.01.2018

  

Poniżej relacja LIVE z turnieju Wejher Cup o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego

...

 

Relacja live 04 02 2017

Relacja LIVE z pierwszego dnia turnieju (13.01.2018) - TUTAJ

Relacja LIVE z drugiego dnia turnieju (14.01.2018) - poniżej

 

EKSTRAKLASA - 13 stycznia 2018 (sobota) :

GOSRIT Luzino - MKS ProFan Gościcino           1-0

 Błękitni Wejherowo II - Latarnik Choczewo      3-0

AP KP Gdynia - Klif Chłapowo                               1-0

 

EKSTRAKLASA - 14 stycznia 2018 (niedziela) :

8:00 - 8:11         GOSRIT Luzino - Błękitni Wejherowo II       1-1  (Arek Bulmann - Maks Wilczewski)         

8:13 - 8:24        MKS ProFan Gościcino - AP KP Gdynia        0-0

8:26 - 8:37       Latarnik Choczewo - Klif Chłapowo                 3-0 (Fabian Maksymiuk 2, Błażej Sroczyński) 

8:39 - 8:50       GOSRIT Luzino - AP KP Gdynia                       0-0

8:52 - 9:03      Błękitni Wejherowo II - Klif Chłapowo             2-1  (Stefan Kanczkowski, Oliver Zaręba - Maciek Jarzyna)

9:05 - 9:16       MKS ProFan Gościcino - Latarnik Choczewo 0-0

9:18 - 9:29       GOSRIT Luzino - Klif Chłapowo                        1-0 (Kacper Andrychowski)

9:31 - 9:42       MKS ProFan Gościcino - Błękitni Wejherowo II 1-1 (Eryk Kwidziński - Dominik Lenczewski)

9:44 - 9:55      Latarnik Choczewo - AP KP Gdynia                   0-2 (Franek Wykusz 2) 

9:57 - 10:08    MKS ProFan Gościcino - Klif Chłapowo           2-0 (Eryk Kwidziński 2)

10:10 - 10:21   GOSRIT Luzino - Latarnik Choczewo               1-0 (Adam Plichta)

10:23 - 10:34  Błękitni Wejherowo II - AP KP Gdynia             0-0 

 

TABELA EKSTRAKLASY :

1. GOSRIT Luzino                 11 pkt

2. Błękitni Wejherowo II      9 pkt

3. AP KP Gdynia                    9 pkt

4. MKS ProFan Gościcino   6 pkt

5. Latarnik Choczewo           4 pkt

6. Klif Chłapowo                     0 pkt

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : GOSRIT Luzino

 GOSRIT Luzino 2009 14012018

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

Arek Bulmann (GOSRIT Luzino)

Krystian Sibiga (Latarnik Choczewo)

Kuba Kowalewski (ProFan Gościcino)

Michał Bochentyn (Błękitni Wejherowo II)

Szymon Melzer (AP KP Gdynia)

Maciek Jarzyna (Klif CHłapowo)

 

WC2018 E2009 najlepsizawodnicydrużyn

 

KRÓL STRZELCÓW EKSTRAKLASY : Eryk Kwidziński (ProFan Gościcino) 

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY : Szymon Gajewski (ProFan Gościcino)

NAJLEPSZY ZAWODNIK EKSTRAKLASY : Dominik Lenczewski (Błękitni Wejherowo II)

NAGRODA SPECJALNA : Filip Orański (Latarnik Choczewo)

 

WC2018 E2009 najlepsizawodnicy 

 

LIGA EUROPY - 13 stycznia 2018 (sobota):

 UKS Jedynka Reda II - AP Banino                       1-0

AP Diego Lębork - SP 9 Rumia                              1-0

Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo III 0-0

 

LIGA EUROPY - 14 stycznia 2018 (niedziela)

11:00 - 11:11   UKS Jedynka Reda II - AP Diego Lębork            1-1  (Mateusz Jóźwiak -Oskar Kwiatkowski)    

11:13 - 11:24  AP Banino - Błękitni Wejherowo I                        0-0 

11:26 - 11:37  SP 9 Rumia - Błękitni Wejherowo III                   1-0 (Krystian Kurłowicz)    

11:39 - 11:50  UKS Jedynka Reda II - Błękitni Wejherowo I    0-0    

11:52 - 12:03 AP Diego Lębork - Błękitni Wejherowo III          1-0 (bramka samobójcza)     

12:05 - 12:16 AP Banino - SP 9 Rumia                                          0-0    

12:18 - 12:29 UKS Jedynka Reda II - Błękitni Wejherowo III 2-0 (Piotr Skowroński, Maks Cieszyński)     

12:31 - 12:42 AP Banino - AP Diego Lębork                                 1-1 (Lucjan Maleszyk - Patryk Klamrowski)     

12:44 - 12:55 SP 9 Rumia - Błękitni Wejherowo I                       1-1  (Igor Sadowski - Dawid Lewandowski)  

12:57 - 13:08 AP Banino - Błękitni Wejherowo III                     2-0 (Mateusz Wojciechowski, Michał Głowacki)   

13:10 - 13:21  UKS Jedynka Reda II - SP 9 Rumia                      1-0 (Maks Cieszyński) 

13:23 - 13:34 AP Diego Lębork - Błękitni Wejherowo I             0-0

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. UKS Jedynka Reda         11 pkt

2. AP Diego Lębork              9 pkt

3. AP Banino                         6 pkt

4. Błękitni Wejherowo I      5 pkt

5. SP 9 Rumia                        5 pkt

6. Błękitni Wejherowo III  1 pkt

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : UKS Jedynka Reda II

 UKSJedynkaRedaII2009 14012018

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

Kuba Bodziszewski (Błękitni Wejherowo II)

Maciek Bawarski (Błękitni Wejherowo I)

Oliver Grot (AP Banino)

Oskar Mierkiewicz (UKS Jedynka Reda II)

Olaf Gryn (AP Diego Lębork)

Igor Sadowski (SP 9 Rumia)

 

 WC2018 LE2009 najlepsizawodnicydrużyn

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI EUROPY : Mateusz Wojciechowski (AP Banino)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI EUROPY : Karol Kwaśniewski (Błękitni Wejherowo I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI EUROPY : Kacper Pięta (AP Diego Lębork)

 WC2018 LE2009 najlepsizawodnicy małe

 

LIGA MISTRZÓW - 13 stycznia 2018 (sobota) :

Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo       0-0

UKS Jedynka Reda I - Młode Orły Łeba      3-1

Orkan Rumia - Orły Osowa                            1-0

 

LIGA MISTRZÓW - 14 stycznia 2018 (niedziela) :

14:00 - 14:11     Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda I 0-1  (Cezary Górniak)

14:13 - 14:24     Korona Żelistrzewo - Orkan Rumia         0-1  (Maciej Wasiluk)

14:26 - 14:37    Młode Orły Łeba - Orły Osowa                  2-0 (Antoni Kamola, Adrian Boborycki)    

14:39 - 14:50    Stolem Gniewino - Orkan Rumia             1-0  (Alek Block)  

14:52 - 15:03    UKS Jedynka Reda I - Orły Osowa          4-0 (Aleksy Kołata, Gustaw Gębski, Cezary Górniak, Kuba Kur)  

15:05 - 15:16    Korona Żelistrzewo - Młode Orły Łeba   2-0 (Filip Walkusz, Nikodem Bochentyn)  

15:18 - 15:29    Stolem Gniewino - Orły Osowa                 1-0  (Marcel Synowiecki)

15:31 - 15:42    Korona Żelistrzewo - UKS Jedynka Reda I 0-0   

15:44 - 15:55   Młode Orły Łeba - Orkan Rumia                1-0  (Dominik Remiszewski)

15:57 - 16:08  Korona Żelistrzewo - Orły Osowa                0-0

16:10 - 16:21   Stolem Gniewino - Młode Orły Łeba           1-0 (Alek Block)

16:23 - 16:34  UKS Jedynka Reda I - Orkan Rumia          2-0 (Czarek Górniak, Karol Mączka)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. UKS Jedynka Reda I      13 pkt

2. Stolem Gniewino           10 pkt

3. Korona Żelistrzewo         6 pkt 

4. Orkan Rumia                   6 pkt

5. Młode Orły Łeba             6 pkt

6. Orły Osowa                       1 pkt

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW : UKS Jedynka Reda I

 UKSJedynkaRedaI2009 14012018

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

Dominik Remiszewski (Młode Orły Łeba)

Olek Block (Stolem Gniewino)

Witold Hałasa (KOrona Żelsitrzewa)

Barnaba Jaroczyński (Orły Osowa)

Nikodem Sosik (Orkan Rumia)

Konrad Opielewicz (UKS Jedynka Reda I)

WC2018 LM2009 najlepsizawodnicydrużyn

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI MISTRZÓW : Aleksy Kołata (UKS Jedynka Reda I)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI MISTRZÓW : Ignacy Garski (UKS Jedynka Reda I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI MISTRZÓW : Piotr Wasiluk (Orkan Rumia)

 WC2018 LM2009 najlepsizawodnicy małe

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

Starostwo Powiatu Wejherowskiego

Oknosfera 

Pomorski - ZPN

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Terminy kolejnych turniejów :

20-21 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2006

17-18 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2007

24-25 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2008

3 marca 2018 - turniej dla rocznika 2010

17 marca 2018 - turniej dla rocznika 2011