Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na Wejher Cup 2018

wejher cup2018

Zapraszamy do Wejherowa na cykl dwudniowych turniejów halowych dla drużyn z roczników 2006, 2007, 2008,2009 oraz jednodniowy turniej dla drużyn z rocznika 2010.

 

Liczba drużyn i system rozgrywek :
W turniejach dwudniowych (2006-2009) : 18 drużyn (3 grupy po 6 zespołów) - pierwszego dnia mecze rozgrywane będą kolejno w grupie A, B i C.

W drugim dniu turnieju po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy tworzą LM, 3 i 4 zespół z każdej grupy grają o wygraną w LE, a 5 i 6 zespół z każdej grupy o wygraną w Ekstraklasie.

W turnieju jednodniowym (2010) - 2 razy po 9 drużyn (mecze rozgrywane w poprzek sali na dwóch boiskach jednocześnie). Wyłonienie najlepszej drużyny nie jest w tym turnieju najważniejsze.


Terminy :

13-14 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2009 

20-21 stycznia 2018 - turniej dla rocznika 2006

17-18 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2007

24-25 lutego 2018 - turniej dla rocznika 2008

3 marca 2018 - turniej dla rocznika 2010

17 marca 2018 - turniej dla rocznika 2011

 

Miejsce :

Sala ZS nr 1 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36

 

Regulamin turnieju : PDF

Lista zgłoszeniowa do turnieju : PDF 

Drużynę można zapisać bezpośrednio u trenerów koordynujących poszczególne turnieje (telefony kontaktowe poniżej)

 

Poniżej publikujemy listę drużyn które zagrają w naszych turniejach (aktualizacja 15 lutego 2018)

Rocznik 2006 - 20-21 stycznia 2018 - RELACJA

1. Gryf Wejherowo I

2. Gryf Wejherowo II

3. Latarnik Choczewo

4. GKP Barca Bolszewo

5. Stolem Gniewino

6. Młode Orły Łeba

7. Cartusia Kartuzy I

8. Cartusia Kartuzy II

9. Gedania Gdańsk

10. Bałtyk Gdynia

11. Błękitni Łęczyce

12. Orkan Rumia

13. Gryf Wejherowo III

14. GOSRIT Luzino

15. UKS Jedynka Reda

16. Arka Gdynia 2007

17. Wicher Wierzchucino

18. Lew Lębork

Zapisy koordynują trenerzy : Marcin Funk tel. 506 859 821 i Wojciech Wasiek tel. 696 446 563

 

Rocznik 2007 - 17-18 lutego 2018 - ZAPOWIEDŹ

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Diego Lębork

4. Stolem Gniewino

5. GKP Barca Bolszewo

6. Korona Żelistrzewo

7. Latarnik Choczewo

8. Jedynka Reda

9. GKS Kolbudy

10. Jaguar Gdańsk I

11. Jaguar Gdańsk II

12. Błękitni Łęczyce

13. SP 9 Rumia

14. GAP Dąbrowa

15. NAKI Olsztyn

16. UKS GAP Bruskowo Wielkie

17. Młode Orły Łeba

18. Klif Chłapowo

Zapisy koordynuje trener : Jakub Przybylski tel. 668 343 527

 

Rocznik 2008 - 24-25 lultego 2018

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. UKS Jedynka Reda

5. GOSRiT Luzino

6. Korona Żelistrzewo

7. Młode Orły Łeba

8. DAN-BUD Gościcino

9. Wicher Wierzchucino

10. GAP Dąbrowa Gdynia

11. Błękitni Łęczyce 

12. PKS Jastarnia

13. Orły Osowa 

14. SP nr 9 Rumia

15. AP KP Gdynia

16. KS Rozłazino

17. Dragon Bojano

18. AP Sokół Kosakowo

Zapisy koordynuje trener : Adrian Nowak tel. 517872726

 

Rocznik 2009 - 13-14 stycznia 2018 - RELACJA

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Korona Żelistrzewo

4. Młode Orły Łeba

5. Stolem Gniewino

6. Latarnik Choczewo

7. AP Diego Lębork

8. Orkan Rumia

9. GOSRiT Luzino

10. Orły Osowa

11. AP KP Gdynia

12. UKS Jedynka Reda I

13. UKS Jedynka Reda II

14. SP nr 9 Rumia

15. Gryf Słupsk

16. AP Banino

17. MKS ProFan Gościcino

18. Klif Chłapowo

 Zapisy koordynuje trener Krystian Kożyczkowski tel. 500 002 476

 

Rocznik 2010 - 3 marca 2018

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Osiczanka Osice

4. Osiczanka Osice II

5. UKS Jedynka Reda

6. SP 9 Rumia

7. Football Academy

8. Diego Lębork I

9. Diego Lębork II

10. PKS Jastarnia

11. GAP Dąbrowa

12. Orkan Rumia I

13. Orkan Rumia II

14. AP Orzełki Swarzewo

15. Błękitni Wejherowo III

16. Błękitni Wejherowo IV

Zapisy koordynuje trener Dariusz German tel. 662 058 981

 

Rocznik 2011 - 17 marca 2018

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Diego Lębork

4. GAP Dąbrowa

5. UKS Jedynka Reda I

6. UKS Jedynka Reda II

7. UKS Jedynka Reda III

8. Piki Gdańsk I

9. Piki Gdańsk II

10. Młode Orły Łeba

11. UKS Sława Sławno

12. Gedania Gdańsk - czerwoni

13. Gedania Gdańsk - niebiescy

3 wolne miejsca

Zapisy koordynuje trener Dariusz German tel. 662 058 981