Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Relacja Live z drugiego dnia turnieju o Puchar Dyrektora ZS nr. 1 - rocznik 2006

kwakowo2006 mecz

Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 1 w Wejherowie dla rocznika 2006 wygrała w tym roku drużyna Olimpijczyka Kwakowo. Chłopcy z niewielkiej miejscowości położone w gminie Kobylnica w powiecie słupskim już drugi rok z rzędu wygrali turniej rocznika 2006 organizowany przez naszą Akademię. Podobnie jak przed rokiem w drużynie z Kwakowa pierwsze skrzypce grali Filip Miler i wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju Kacper Protas.

Na drugim miejscu turniej ukończył młody zespół Arki Gdynia, w którym wyróżniającymi zawodnikami byli Kajtek Pysz i król strzelców turnieju Aleks Kolasa. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS-u Jedynka Reda. UKS zapewnił sobie miejsce na podium w ostatnim swoim turniejowym meczu pokonując Młode Orły z Łeby 2-0. Mimo tej porażki również Młode Orły mogą zaliczyć nasz turniej do udanych, gdyż otrzymali prestiżową nagrodę Fair Play, a bramkarz tej drużyny Damian Majewski został wybrany najlepszym bramkarzem Ligi Mistrzów.

Ligę Europy wygrał pierwszy zespół Błękitnych Wejherowo, który drugiego dnia rozgrywek wygrał wszystkie mecze, a w pierwszym dniu został pokonany tylko przez najlepszą dwójkę turnieju (Olimpijczyk Kwakowo i Arkę Gdynia). Ekstraklasę wygrali nasi goście z Wielkopolski - Suchary Suchy Las, którzy zaprezentowali ładny dla oka techniczny futbol.

 

ZDJĘCIA - drużyny, dzień 1, dzień 2

FILMY - zostaną zamieszone w kanale Błękitni TV na youtubie

 

Poniżej zapis relacji LIVE z drugiego dnia turnieju

... 

 EKSTRAKLASA :

E2006 2016

5 marca 2016 - SOBOTA :

GAP Dąbrowa II - GOSRIT Luzino                  2:0

Suchary Suchy Las - Gedania Gdańsk           1:0

Orkan Rumia - Football Academy Gdańsk   1:1

 

6 marca 2016 - NIEDZIELA :

8:00 - 8:11 - GAP Dąbrowa II - Suchary Suchy Las                     0:4 (samobój, Patryk Karpierz 2, Kacper Walkowiak)

8:13 - 8:24 - GOSRIT Luzino - Orkan Rumia                                0:0

8:26 - 8:37 - Gedania Gdańsk - Football Academy Gdańsk     2:1 (Marcel Karakiewicz, Robert Galicki - Mateusz Bąk)

8:39 - 8:50 - GAP Dąbrowa II - Orkan Rumia                               0:1 (Kordian Wierciszewski)

8:52 - 9:03 - Suchary Suchy Las - Football Academy Gdańsk 3:0 (Kacper Walkowiak 2, Filip Siewkowski)

9:05 - 9:16 - GOSRIT Luzino - Gedania Gdańsk                           0:1 (Dominik Pluta)

9:18 - 9:29 - GAP Dąbrowa II - Football Academy Gdańsk       2:0 (Miłosz Kaczmarek 2)

9:31 - 9:42 - GOSRIT Luzino - Suchary Suchy Las                       2:3 (Kacper Mienik, Igor Klebba - Filip Siewkowski 2, Kacper Walkowiak)

9:44 - 9:55 - Gedania Gdańsk - Orkan Rumia                               1:0 (samobój)

9:57 - 10:08 - GOSRIT Luzino - Football Academy Gdańsk     1:0 (Eryk Pieńkowski)

10:10 - 10:21 - GAP Dąbrowa II - Gedania Gdańsk                      0:2 (Jaś Czukiewicz, Gustaw Panic)

10:23 - 10:34 - Suchary Suchy Las - Orkan Rumia                      0:2 (Dawid Kubera 2)

 

TABELA EKSTRAKLASY :

1. SUCHARY SUCHY LAS      12 pkt.             10:4

2. GEDANIA GDAŃSK                   12 pkt.                6:2 

3. ORKAN RUMIA                             8 pkt.               4:2 

4. GAP DĄBROWA II                      6 pkt.                4:6 

5. GOSRIT LUZINO                         4 pkt.               3:6

6. FOOTBALL  PRO ACADEMY   1 pkt.               2:9

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY - SUCHARY SUCHY LAS :

suchary suchy las e2016

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

Oli Lademan (GOSRIT Luzino)

Nicola Trella (Orkan Rumia)

Gustaw Panic (Gedania Gdańsk)

Kacper Szkudlarek (Suchary Suchy Las)

Jacek Małecki (Football Academy Gdańsk)

Jeremi Jankowski (GAP Dąbrowa II)

 najlepsi zawodnicy ekstraklasy2006 2016

 

KRÓL STRZELCÓW EKSTRAKLASY :

Kacper Walkowiak (Suchary Suchy Las)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY :

Kacper Mienik (GOSRIT Luzino)

 NAJLEPSZY ZAWODNIK EKSTRAKLASY :

Miłosz Kaczmarek (GAP Dąbrowa II)

najlepsza trójka ekstraklasy2006 2016

 

 

 

LIGA EUROPY :

LE2006 2016

5 marca 2016 - SOBOTA :

GTS Pruszcz Gdański - Piki Gdańsk           0:0

Błękitni Wejherowo II - SP nr. 9 Rumia     1:2

Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo     1:1

 

6 marca 2016 - NIEDZIELA :

11:00 - 11:11 - GTS Pruszcz Gdański - Błękitni Wejherowo II 0:0

11:13 - 11:24 - Piki Gdańsk - Stolem Gniewino                            2:0 (Michał Ferenc, Bartek Sadowski)

11:26 - 11:37 - SP nr. 9 Rumia - Błękitni Wejherowo I              0:4 (Joachim Plotzki, Seba Woś, Maciej Biliński 2)

11:39 - 11:50 - GTS Pruszcz Gdański - Stolem Gniewino          0:1 (Adrian Waraksa)

11:52 - 12:03 - Błękitni Wejherowo II - Błękitni Wejherowo I 0:2 (Maciej Biliński 2)

12:05 - 12:16 - Piki Gdańsk - SP nr. 9 Rumia                               1:0 (Wiktor Jarczewski)

12:18 - 12:29 - GTS Pruszcz Gdański - Błękitni Wejherowo I 0:2 (Joachim Plotzki, Maciej Biliński)

12:31 - 12:42 - Piki Gdańsk - Błękitni Wejherowo II                  2:0 (Wiktor Jarczewski, Michał Ferenc)

12:44 - 12:55 - SP nr. 9 Rumia - Stolem Gniewino                     1:0 (Kamil Dysarz)

12:57 - 13:08 - Piki Gdańsk - Błękitni Wejherowo I                   1:2 (Wiktor Jarczewski - Kacper Piątkowski, Maciej Biliński)

13:10 - 13:21 - GTS Pruszcz Gdański - SP nr. 9 Rumia             1:0 (Adam Gitler)

13:23 - 13:34 - Błękitni Wejherowo II - Stolem Gniewino        1:2 (Dawid Konkol - Adrian Waraksa 2)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. BŁĘKITNI WEJHEROWO I                13 pkt.           11:2

2. PIKI GDAŃSK                                                 10 pkt.             6:2

3. STOLEM GNIEWINO                                    7 pkt.              4:5

4. SP NR 9 RUMIA                                              6 pkt.              3:7

5. GTS PRUSZCZ GDAŃSKI                            5 pkt.              1:3

6. BŁĘKITNI WEJHEROWO II                     1 pkt.              2:8

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY - BŁĘKITNI WEJHEROWO I :

błękitni wejherowo2006 06032016

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

Bartek Sadowski (Piki Gdańsk)

Kuba Gregorczyk (SP nr 9 Rumia)

Franek Sadowski (Pruszcz Gdański)

Maciej Biliński (Błękitni Wejherowo I)

Dawid Konkol (Błękitni Wejherowo II)

Radek Selonka (Stolem Gniewino)

 najlepsi zawodnicy le2006 2016

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI EUROPY :

Adrian Waraksa - 11 bramek (Stolem Gniewino) 

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI EUROPY :

Szymon Smuniewski (Błękitni Wejherowo I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI EUROPY :

Oskar Siemko (Pruszcz Gdański)

najlepsza trójka LE2006 2016

 

LIGA MISTRZÓW :

LM2006 2016

SOBOTA:

UKS Jedynka Reda - UKS Cisowa Gdynia       0:0

GAP Dąbrowa I - Młode Orły Łeba                     1:1

Olimpijczyk Kwakowo - Arka Gdynia              0:0

 

NIEDZIELA:

14:00 - 14:11 - UKS Jedynka Reda - GAP Dąbrowa I                  3:1 (Bartek Baranowski, Piotr Puszczewicz, Błażej Talaska - Marcel Mazur)

14:13 - 14:24 - UKS Cisowa Gdynia - Olimpijczyk Kwakowo  0:3 (Filip Miler, Kacper Protas, Adam Lemańczyk)

14:26 - 14:37 - Młode Orły Łeba - Arka Gdynia                            0:0

14:39 - 14:50 - UKS Jedynka Reda - Olimpijczyk Kwakowo    0:1 (Konrad Nowak)

14:52 - 15:03 - GAP Dąbrowa I - Arka Gdynia                               0:1 (Fryderyk Misztal)

15:05 - 15:16 - UKS Cisowa Gdynia - Młode Orły Łeba               2:2 (Dominik Rodzik 2 - Wojtek Staniaszek, Mikołaj Puławski)

15:18 - 15:29 - UKS Jedynka Reda - Arka Gdynia                        0:4 (Aleks Kolasa 3, Medar Kotowicz)

15:31 - 15:42 - UKS Cisowa Gdynia - GAP Dąbrowa I                 0:2 (Artur Chabraszewski, Marcel Mazur)

15:44 - 15:55 - Młode Orły Łeba - Olimpijczyk Kwakowo          0:1 (Filip Miler)

15:57 - 16:08 - UKS Cisowa Gdynia - Arka Gdynia                     0-5 (Alex Kolasa 2, Fryderyk Misztal, Aleks Barbugl, Medar Kotowicz)  

16:10 - 16:21 - UKS Jedynka Reda - Młode Orły Łeba                2:0 (Błażej Talaśka, Mateusz Rybandt)

16:23 - 16:34 - GAP Dąbrowa I - Olimpijczyk Kwakowo           0:2

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. OLIMPIJCZYK KWAKOWO      13 pkt.             7:0

2. ARKA GDYNIA                                      12 pkt.              10:0

3. UKS JEDYNKA REDA                          7 pkt.                5:6 

4. GAP DĄBROWA I                                 4 pkt.                4:7 

5. MŁODE ORŁY ŁEBA                           3 pkt.                3:6

6. UKS CISOWA GDYNIA                       2 pkt.                2:12

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW - OLIMPIJCZYK KWAKOWO : 

Przemek Sidorowicz, Kacper Proton, Filip Miler, Kuba Adkonis, Oskar Nowak, Konrad Nowak, Maciej Pacan, Adam Lemańczyk (TRENER: Krzysztof Muller)

 

 

olimpijczyk kwakowo06032016

1 miejsce - Olimpijczyk Kwakowo

 

arka gdynia 2006 2016

2 miejsce - Arka Gdynia

 

uksjedynkareda2006 2016

3 miejsce - UKS Jedynka Reda

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

Bartek Baranowski (Jedynka Reda)

Dominik Rodzik (Cisowa Gdynia)

Filip Miler (Olimpijczyk Kwakowo)

Artur Chabraszewski (GAP Dąbrowa I)

Kajetan Pysz (Arka Gdynia)

Norbert Blaszyński (Młode Orły Łeba) 

najlepsi zawodnicy lm2006 2016

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI MISTRZÓW : 

Aleks Kolasa (Arka Gdynia) 

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI MISTRZÓW :

Damian Majewski (Młode Orły Łeba) 

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI MISTRZÓW :

Kacper Protas (Olimpijczyk Kwakowo)

najlepsza trójka LM2006 2016

 

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za dostarczenie nam przez te dwa dni wielu emocji, podczas zaciętej ale toczonej w duchu fair-play rywalizacji.

Dziękujemy rodzicom za wspieranie swoich dzieci w rozwijaniu pasji do piłki nożnej.

Dziękujemy trenerom za przygotowanie drużyn do turnieju i za wdrażanie wśród młodych piłkarzy szacunku do siebie nawzajem.

Dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie za pomoc organizacyjną i objęcie patronatem naszego turnieju

Dziękujemy Pomorskiemu - ZPN za pomoc finansową  i objęcie patronatem naszego turnieju.

Dziękujemy Pani Kasi Małolepszej i Zuzi Stachewicz za pomoc w organizacji turniejowego sklepiku.

Dziękujemy firmie GT Sport która jest stałym partnerem naszej Akademii i dostarcza puchary, medale i statuetki na nasze turnieje.

Dziękujemy firmie Foto Koncept z Wejherowa za przygotowanie pamątkowych zdjęc dla uczestników turnieju.

 

Logo Związek