Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Tydzień Ruchu w Wejherowie 2014

błękitny tydzień ruchu 2014

Od 29 wrzesień do 5 października odbędzie się kolejna edycja tzw. Tygodnia Ruchu (Move Week 2014). W trakcie Tygodnia Ruchu odbędzie się szereg imprez promujących aktywność fizyczną w całym naszym kraju. Chcielibyśmy aby także nasze miasto włączyło się do tej fajnej akcji organizując najlepiej jak to tylko możliwe różnego rodzaju aktywności praktycznie dla każdego. W związku z powyższym zapraszamy do udziału dokładnie wszystkich i tych małych i tych dużych. 

Tydzień Ruchu można zorganizować np. w wejherowskich przedszkolach, szkołach, a nawet na uniwersytecie trzeciego wieku. Do akcji mogą włączyć się wejherowskie stowarzyszenia sportowe, a jest ich przecież w naszym mieście całkiem sporo. Również grupy nieformalne śmiało mogą się przyłączyć jeśli tylko mają jakiś pomysł czy inicjatywę na rozruszanie siebie i swoich znajomych

Szczegóły i dokładny harmonogram imprez będzie podawany na naszej stronie, mamy także nadzieję że tą akcją zainteresują się lokalne media. 
Planujemy wspólnie rozruszać dokładnie 10 000 osób (to nie żart właśnie o takiej liczbie mówimy :)
Więcej informacji o akcji Tydzień Ruchu (Move Week) znajduje się tutaj (prosimy o wspieranie naszej akcji poprzez kliknięcia Lubię To)
 

Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" w ramach Tygodnia Ruchu zorganizuje ...

  • Puchar Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej - jesień 2014 - dla 26 drużyn (łącznie udział weźmie około 300 zawodników)
  • Turniej piłkarski dla rodziców dzieci trenujących w Akademii - dla 10-12 drużyn (łącznie udział weźmie około 120 rodziców)
  • Otwarte bezpłatne treningi we wszystkich rocznikach (od 2003 do 2008) - liczymy że oprócz zawodników naszej Akademii których jest na tą chwilę już ponad 250 w zajęciach weźmie też udział około 50 nie trenujących z nami na co dzień dzieci.
  • Planujemy wspólnie z grupą MTB zorganizować również akcję dla biegaczy amatorów - liczymy na udział około 100 osób
  • W wydarzeniu weźmie też udział Przedszkole Mapeciaki więc na pewno znajdzie się też coś fajnego dla najmłodszych

Na tą chwilę mamy pomysł jak uaktywnić około 500 osób, ale liczymy że dzięki wam liczba ta będzie stale rosła.

Każdy pomysł jest mile widziany (np. rajd turystyczny, wycieczka rowerowa) generalnie chodzi o to, żeby w tym szczególnym tygodniu promować wszelkie formy aktywności fizycznej. 

Nie wiesz jak się zabrać za organizację wydarzenia ruchowego, napisz do nas ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), pamiętaj razem możemy więcej. Zapraszamy do współpracy i liczymy na wasz aktywny udział

Obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2014

obóz we wdzydzach małe

Od 10 do 16 sierpnia 2014 roku dzieci trenujące w WAPN Błękitni Wejherowo przebywały na obozie piłkarskim w Domu Wczasowym Zacisze we Wdzydzach Kiszewskich.

Po raz pierwszy w historii naszych obozów zorganizowaliśmy wspólny wyjazd dla wszystkich roczników, tak więc w obozie wzięła udział rekordowa liczba uczestników, łącznie 92 dzieci (25 z rocznika 2003, 21 z rocznika 2004, 24 z rocznika 2005 i 22 z rocznika 2006), 8 trenerów (W. Wasiek, M. Funk, K. Jezierski, A. Nowak, K. Przybylski, K. Dulko, M. Białk, T. Ciapa) i kierownik obozu Dariusz German.

ZDJĘCIA :

1 dzień, 2 dzień, 3 dzień, 4 dzień, 5 dzień, 6 dzień, 7 dzień

 

FILMY :

huśtawkipi ka chuognisko,

2005 w drodze na podchody, mecz podczas podchodów,

obozowe sparingi,

błękitny napis, bieg sztafetowybieg w workach

wrażenia z obozu - rocznika 2005, wrażenia z obozu - rocznika 2006,

marzenia rocznika 2006

 

poniżej relacja z obozu

...

 

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich.

błękitne lato 2014

Zbliża się wielkimi krokami niezwykle ważne w życiu Akademii wydarzenie, jakim z pewnością będzie letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich (największy z dotychczas organizowanych przez nas obozów)

O wyborze tegorocznego miejsca na obóz zadecydowała przede wszystkim wspaniała baza piłkarska (pięknie utrzymane boiska trawiaste) i dostępność wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora. Możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, spływów kajakowych.

 

Szczegóły obozu we Wdzydzach Kiszewskich (aktualizacja 6 sierpień 2014)

...

Czytaj więcej...

Treningi w Wejherowie - 11-14 sierpień.

uwaga-ważne-logoW związku z wyjazdem dużej grupy zawodników i trenerów Akademii na obóz we Wdzydzach Kiszewskich w trakcie trwania obozu treningi w Wejherowie będą się odbywać zgodnie z następującym harmonogramem

rocznik 2003, 2004,2005 (grupa łączona)

wtorek, czwartek - 18.00 - 19.30 (Jamajka)

rocznik 2006,2007 - treningi zgodnie ze stałym harmonogramem

rocznik 2008 - treningi zgodnie ze stałym harmonogramem

Akcja Lato z Błękitnymi 2014 w Wejherowie - podsumowanie

latozblekitnymi2014.jpg

Od poniedziałku 21 lipca do piątku 1 sierpnia 2014 na boisku przy ulicy Partyzantów w Wejherowie organizowaliśmy trzecią edycję Akcji Lato z Błękitnymi.

W tym roku dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Wejherowa nasza akcja trwała dwa tygodnie i podobnie jak w poprzednich edycjach kończyła się wycieczką dla dzieci uczestniczących w zajęciach. W trakcie całego cyklu zajęć dzieci miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich (prowadzenia piłki, dryblingu, gry 1x1, strzałów), w każde zajęcia wplataliśmy również elementy zabawy, prowadziliśmy różnego rodzaju konkursy z nagrodami oraz oczywiście organizowaliśmy dzieci uczestniczące w zajęciach w drużyny i rozgrywaliśmy mecze lub mini turnieje. 

ZDJĘCIA : 21-25 lipiec, 28-31 lipiec, zakończenie Akcji Lato z Błękitnymi, wycieczka do Experymentu, wycieczka do Kąpina

FILMY : młodsi, starsi

RELACJE TTM : 25 lipiec, 1 sierpień

 

Poniżej więcej informacji o Akcji Lato z Błękitnymi 2014

...

Czytaj więcej...