Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zebrania z rodzicami - sezon 2016/2017

 

zebrania z rodzicami

Zapraszamy rodziców dzieci z roczników 2006,2007,2008 i 2009 na przedsezonowe zebrania z trenerami. Podczas zebrań trenerzy omówią cele poszczególnych drużyn na sezon 2016/2017 (od września do czerwca), omówią także bieżace sprawy organizacyjne, oraz przedstawią kalendarz wydarzeń. W rocznikach 2007 i 2009 będzie to okazja do bliższego poznania przez rodziców nowych trenerów i omówienia zasad funkcjonowania drużyny. 

Będziemy wdzięczni za liczne przybycie na zebrania.

Szczegółowy plan zebrań poniżej

...

Czytaj więcej...

Obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2016

wdzydze2016 tytułowe

Od 8 do 14 sierpnia 2016 roku dzieci trenujące w WAPN Błękitni Wejherowo przebywały na obozie piłkarskim w Domu Wczasowym Zacisze we Wdzydzach Kiszewskich.

W obozie wzięło udział łącznie 78 dzieci (z roczników 2006, 2007 i 2008), 7 trenerów (R. Sarbak, K. Przybylski, K. Jezierski, A. Nowak, D. Kowalski, G. Wojciecjowski, T. Ciapa) oraz kierownik obozu Dariusz German.

Poniżej relacja z obozu

...

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2016

wdzydzedzien2.jpg

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo z roczników 2006 - 2008 (także z grupy trenującej w Łeczycach) na letni obóz piłkarski. Po raz kolejny jedziemy do Wdzydzach Kiszewskich.

O ponownym wyborze tegorocznego miejsca na obóz zadecydowała przede wszystkim wspaniała baza piłkarska (pięknie utrzymane boiska trawiaste) i dostępność wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora, możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka.

 

Szczegóły letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 3 sierpnia 2016)

Czytaj więcej...

Rocznik 2010 wraca do treningów

2010

Informujemy, że w sierpniu do treningów wracają dzieci z rocznika 2010. W pierwszym tygodniu zajęcia odbywają się bez podziału na grupy zgodnie z poniższym harmonogramem :
wtorek - 16.30 - boisko przy ulicy Bukowej za LO im Sobieskiego
czwartek - 16.30 - boisko przy OSW ul. Sobieskiego.

Do drużyny z rocznika 2010 trwa nabór uzupełniający. Więcej informacji na temat naboru można uzyskać telefonicznie u trenera Stefana Machalińskiego (tel. 600244072).

Przypominamy że zapisy dzieci z roczników 2006,2007,2008 i 2009 koordynuje Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648, więcej informacji TUTAJ

Obozowe dokumenty i zebranie dla rodziców.

pdfDrodzy rodzice przypominamy o tym, że dziecko wyjeżdżające na obóz do Wdzydz Kiszewskich musi mieć ważną kartę zdrowia.

Prosimy rodziców o złożenie karty kwalifikacyjnej - do pobrania TUTAJ - PDF  do trenerów poszczególnych roczników do końca lipca, proismy też o  spakowanie dzieci zgodnie z zamieszczoną przez nas listą - (do pobrania TUTAJ - PDF).

Prosimy o terminowe dokonanie opłaty za obóz (cała kwota powinna być przelana na konto Akademii do końca lipca).

Informujemy też, że tradycjynie przed obozem odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz. Termin zebrania - 2 sierpnia 2016, godz. 18.00. Miejsce - Centrum Organizacji Pozarządowych na ulicy Hallera 1a w Wejherowie.

Na zebranie w szczególności zapraszamy rodziców dzieci które wyjeżdżają z nami po raz pierwszy.