Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Szkolenie piłkarzy w Wejherowie.

piłkarskie wejherowo

Po podpisaniu umowy partnerskiej pomiędzy WAPN Błękitni Wejherowo a WKS Gryf młodzi piłkarze zaczynający naukę piłki nożnej w naszej Akademii śmiało mogą spoglądać w przyszłość. Jeśli tylko starczy im wytrwałości i chęci do gry w piłkę będą mieli okazję się harmonijnie rozwijać przez szereg kolejnych lat.

Po trzech latach ciężkiej pracy wielu ludzi, struktura organizacyjna szkolenia piłkarskiego w Wejherowie zaczyna nabierać profesjonalnych kształtów.

Oczywiście nie znaczy to, że możemy w tym momencie spocząć na laurach, bo do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, szczególnie jeśli chodzi o zapewnienie dzieciom i młodzieży właściwych warunków treningowych.

Dwa boiska na wejherowskim stadionie dla takiej ogromnej rzeszy młodych piłkarzy to zwyczajnie zbyt mało, szczególnie że korzystanie z głównej płyty przez drużyny juniorskie z oczywistych względów musi być ograniczone.

Boiska znajdujące się w mieście już dziś pękają w szwach, szczególnie że oprócz regularnie trenujących dzieci z boisk korzystają też drużyny amatorskie (w ostatnich rozgrywkach Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej wzięło udział aż 27 drużyn, z czego aż 13 wywodzi się z Wejherowa). Nie zapominamy też oczywiście o tym, że boiska powinny też być ogólnodostępne dla dzieci i młodzieży nie zrzeszonej w klubach, a również mających ochotę pograć w piłkę.

W ostatnich dniach sporo się mówi o rozwoju sportu w naszym mieście. Mamy nadzieję że na rozmowach się nie skończy i w najbliższym czasie zostaną podjęte decyzje na które czeka bardzo wielu mieszkańców Wejherowa, rewitalizacja wejherowskich boisk (w szczególności Blizy) jest w obecnej sytuacji po prostu koniecznością.

Poniżej zamieszczone zostaną zdjęcia wejherowskich piłkarzy (od seniorów do najmłodszych dzieci)

Prezentację zaczynamy od drużyn Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf

...

(aktualizacja 14 listopad 2014)

Czytaj więcej...

Umowa o współpracy z Gryfem Wejherowo.

umowa z gryfem 10.11.2014

W poniedziałek 10 listopada 2014 punktualnie o godzinie 9.00 została podpisana umowa o współpracy Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf i WAPN Błękitni Wejherowo.

Podpisy na umowie złożyli ze strony WKS-u Gryf : Rafał Szlas (Prezes) i Wiesław Renusz (Członek Zarządu), natomiast ze strony naszej Akademii : Dariusz German (Prezes) i Tadeusz Ciapa (Skarbnik)

Relacja TTM - TUTAJ

Więcej o zawartej umowie poniżej

...

Czytaj więcej...

Zimowy harmonogram treningów

Informujemy, że od 3 listopada 2014 w WAPN Błękitni Wejherowo obowiązuje zimowy harmonogram treningów.

Aktualne informacje dotyczące treningów, wyjazdów, meczów i inne podawane są na stronach każdego z roczników.

ROCZNIK 2003 - TUTAJ

ROCZNIK 2004 - TUTAJ

ROCZNIK 2005 - TUTAJ

ROCZNIK 2006 - TUTAJ

ROCZNIK 2007 - TUTAJ

ROCZNIK 2008 - TUTAJ

 

Pełny harmonogram treningów poniżej

...

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Ekstraklasy.

 

Po meczach Gryfa i Arki, na które wybieraliśmy się już wcześniej przyszedł czas na podróż w kierunku PGE Areny, aby podpatrzeć grę piłkarzy z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W liczbie ok. 60 osób pojechaliśmy na mecz miejscowej Lechii ze Śląskiem Wrocław.

Chociaż temperatura nas nie rozpieszczała to trzeba przyznać, że wydarzenia na boisku zrekompensowały tę niedogosność. Mimo dość dużej przewagi gości nie nudziliśmy się, znakomity Flavio Paixao już w pierwszych minutach otworzył wynik, a jego dalsze popisy przypięczętowały tylko otrzymane później miano "najlepszego piłkarza meczu" (zawodnik ten zdobył trzy bramki, a przy czwartej sprokurował błąd obrońcy, który skierował piłkę do własnej siatki). Gdańszczanie odgryzli się jedynie jednym golem, zdobytym już przy stanie 0:4. 

Wyjazd podsumowaliśmy pamiątkowym zdjęciem. Zadowoleni mogliśmy wracać, w Wejherowie zameldowaliśmy się po godzinie 19. 

ZDJĘCIA

Obozy zimowe w roku 2015

tuchola osir

Informujemy że wzorem lat ubiegłych nasza Akademia przygotowała ofertę zimowego obozu sportowego. Tym razem proponujemy wyjazd do Tucholi.

Szczegóły obozu poniżej

...

(aktualizacja 5 listopad 2014)

Czytaj więcej...