Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.1% podatku dla Błękitnych

1 procent dla Akademii

Informujemy, że od kwietnia 2014 roku WAPN Błękitni Wejherowo należy do Organizacji Pożytku Publicznego, nr KRS 0000402007, w związku z powyższym zachęcamy Państwa do przekazywnia 1% podatku na rzecz naszej Akademii.

 

To proste i pozbawione formalności, wystarczy w swój PIT w odpowiednią rubrykę wpisać numer naszego KRS – 0000402007

Swoje pieniądze przeznaczycie Państwo na rozwój młodych piłkarzy, których w naszej Akademii jest już ponad 250. Zapewnienie tak wielu dzieciom odpowiednich warunków do doskonalenia swoich umiejętności nie jest rzeczą łatwą i nie może się obyć bez sporych nakładów finansowych (pensje trenerów, wynajęcie sal, boisk, zakup sprzętu treningowego). Działalność statutowa naszej Akademii finansowana jest głównie z comiesięcznych składek rodziców trenujących dzieci, rokrocznie otrzymujemy również dofinansowanie na ten cel z Urzędu Miasta Wejherowa, a także Urzędu Gminy Wejherowo.

Dzięki tym wpłatom możemy w tym trudnym dla sportu czasie funkcjonować. Co więcej staramy się być Akademią jak najbardziej otwartą na potrzeby wejherowskiego społeczeństwa i bierzemy czynny udział w wielu akcjach promujących zdrowy i aktywny tryb życia, w tym także w akcjach charytatywnych.

Jesteśmy przekonani że 1% Twojego podatku przekazanego na konto naszej Akademii, to będzie dobra inwestycja. Wierzymy, że ludzi zaczarowanych futbolem, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży nie brakuje. Być może to właśnie dzięki WAM w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy.

 

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej działalności w roku 2014  

...

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 1 w Wejherowie - dzień 2

kwakowo

W rozegranym 21 i 22 lutego 2015 roku w Wejherowie Turnieju o Puchar Dyrektora ZS nr 1 dla rocznika 2006 najlepszym zespołem okazał się Olimpijczyk Kwakowo. Drużyna z małej miejscowości obok Słupska pokazała na przestrzeni całego turnieju bardzo dobrą, a przede wszystkim skuteczną grę. Chłopcy z Kwakowa strzelili łącznie aż 19 goli, a królem strzelców Ligi Mistrzów został zawodnik Olimpijczyka Kacper Protas. Drugie miejsce w Lidze Mistrzów zajęła drużyna Beniaminka Starogard Gdański, a trzecie Błękitni Wejherowo.

Ligę Europy wygrała drużyna Jaguara Gdańsk, a Ekstraklasę Gedania Gdańsk. 

Relacja telewizyjna : TTM

ZDJĘCIA - część 1

ZDJĘCIA - część 2

ZDJĘCIA DRUŻYN 

Poniżej wszystkie wyniki i strzelcy bramek z niedzielnej części turnieju

...

Czytaj więcej...

Relacja LIVE z turnieju dla rocznika 2006

błękitni live

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich organizowanych przez naszą Akademię turniejach również i z Turnieju o Puchar Dyrektora ZS nr 1 w Wejherowie przeprowadzimy RELACJĘ LIVE.

Serdecznie zapraszamy

Startujemy w sobotę dokładnie o 8.00

Relacja poniżej

...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na turniej dla rocznika 2006

zaproszenie na turniej 2122022015

W najbliższą sobotę i niedzielę (21-22.02.2015) w sali ZS nr 1 w Wejherowie przy ulicy Śmiechowskiej odbędzie się kolejny Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, w którym zagra 18 zespołów z rocznika 2005. Nasze miasto będzie reprezentowane przez dwie drużyny z naszej Akademii trenowane przez trenerów Dariusza Germana i Mateusza Białka.

Przypominamy że zgodnie z regulaminem turnieju w pierwszym dniu (w sobotę) zostaną rozegrane mecze eliminacyjne. Natomiast w drugim dniu (w niedzielę) mecze finałowe.

Lista drużyn które zagrają w turnieju dla rocznika 2006 wraz z podziałem na grupy poniżej

...

Czytaj więcej...

Obóz w Tucholi 08-14.02.2015 - roczniki 2003 i 2004

Rozpoczynamy obóz dla zawodników z rocznika 2004 trenujących w naszej akademii a także dla chłopaków z Gryfa Wejherowo rocznik 2003. W tym artykule będziemy zamieszczać wszystkie informacje z wydarzeń odbywających się podczas pobytu w Tucholi. Zdjęcia zamieszczone będą na naszym facebook'owym profilu a filmiki w kanale Błękitni TV na youtub'ie

drużyny 03 i 04

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień I

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień II

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień III

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień IV

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień V

Zdjęcia z obozu w Tucholi dzień VI

Filimiki z obozu

Relacja z poszczególnych dni w rozwinięciu...

Czytaj więcej...