Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Tydzień Ruchu 2017 - (29 maja - 4 czerwca)

moveweek2017

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia które będziemy w najbliższym czasie organizować w ramach Tygodnia Ruchu 2017.

Poniżej szczegóły

...

Czytaj więcej...

Deyna Cup - Eliminacje

deyna

Już w najbliższy weekend reprezentacja rocznika 2007 wybierze się na turniej eliminacyjny Deyna Cup, który odbędzie się w Starogardzie Gdańskim. Dwa dni rywalizacji wyłonią zespół, któy awansuje do finałów, w któych znajdą się m.in. Manchester City, Legia i wiele klubów z całej Europy.

Wyjazd w piątek 26.05 o godzinie 18:00 powrót w niedzielę 28.05 ok godziny 18:00. Godziny rozgrywania spotkań 9:00 - 15:00 zarówno w sobotę jak i w niedzielę. 

Powołani zawodnicy zabierają ze sobą : legitymację szkolną, książeczke sportowca, białe getry, strój Zina, dres Zina, koszulka Błękitnych (ogólnie zabieramy tylko ciuchy Błękitnych), ortalion. Oczywiście nie zapominamy o przyborach toaletowych oraz klapkach, ręczniki, strój na basen (jeżeli będziemy mieć dużo wolnego czasu możliwe, że wybierzemy się na basen. 

Powołani: Smuniewski, Dzienisz, Wachowski, Roppel, Biliński, Piątkowski, Ziemann, Lemke, Nowociński, Stemplewski, Konkol

 

Terminarz :

Sobota 27.05 

9:30 - 9:58 Błękitni - Pomezania Malbork

11:30 - 11:48 Błękitni - DSPN Kwidzyń

12:30 - 12:48 Błękitni - Zagłębie Lubin

13:30 - 13:48 Błękitni - AP Tczew

14:50 - 15:08 Błękitni - Bałtyk Koszalin

Ważne informacje dla osób wyjeżdżających w tym roku za granicę

Uwaga !! Osoby wybierające się z naszą akademią na wyjazd zagraniczny do Londynu lub Blanes proszone są o sprawdzenie daty ważności dokumentu. Istnieje obowiązek posiadania dokumentu ważnego minimum trzy miesiące po dacie powrotu. Zatem osoby wybierające się do Anglii muszą mieć paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej do 12 września 2017 natomiast osoby jadące do Hiszpanii do 3 października 2017. Prosimy o skontrolowanie sytuacji, co pozwoli na bezproblemowe przekraczanie granic naszego państwa.

Urodziny z Błękitnymi - maj 2017

urodziny

Liczba dzieci uczęszczających na zajęcia w naszej Akademii to na dzień 31 grudnia 2016 ponad 450. Statystycznie rzecz ujmując codziennie ktoś z naszych podopiecznych ma urodziny.

Postanowiliśmy się przyłączyć do osób składających dzieciom w tym dniu życzenia i wspólnie z naszymi sponsorami zorganizować dla kilku dzieci w miesiącu niespodziankę.

Podobnie jak w pierwszej edycji naszej akcji (wrzesień 2012 - sierpień 2013) jednym z prezentów będzie tort fundowany przez Cukiernię Krzysztofa Wenty (Wejherowo, ulica Pucka 12).

Bardzo atrakcyjne prezenty ufundowały też Restauracja u Bąbli w Bolszewie (karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji) i Pizzeria Alcatraz (karta podarunkowa o wartości 60 zł do wykorzystania w Pizzerii)

Zaprosimy również trójkę naszych solenizantów na całodniową zabawę do Funky Monkey w Bolszewie.

Od marca 2017, do akcji przyłączyło się Studio Kleopatra Wejherowo, które przygotowało dla naszych solenizantów drobne upominki.

Osoby do których trafią ufundowane przez naszych sponsorów prezenty będziemy co miesiąc losować.

Majowe losowanie odbyło się w czwartek 4 maja 2017

Wyniki losowania poniżej

...

Czytaj więcej...

Zapisy do Akademii - rocznik 2010

Zapisy do Akademii

Drodzy rodzice informujemy że począwszy od maja 2017 ruszają zajęcia dla grupy naborowej rocznika 2010

Decyzję tą podjęliśmy w związku z tym, że obecnie funkcjonujące grupy w tym roczniku są już niemal w 100% zapełnione (po 25 zawodników w grupie), a nie chcielibyśmy przed żadnym dzieckiem zamykać szansy gry w naszej Akademii.

Szczegóły poniżej (aktualizacja 1 maja 2017)

...

Czytaj więcej...