Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.WLPN Kids - jesień 2019 - 1 kolejka

WLPNkids

1 kolejka WLPN - jesień 2019 zostanie rozegrana w następujących terminach :

Kategoria Junior D - 15 września 2019, godz. 9.00 - 12.00

Kategoria Junior E - 18 września 2019, godz. 16.00 - 18.20

Kategoria Junior F - 22 września 2019, godz. 10.00 - 13.00

Szczegóły organizacyjne dotyczące WLPN Kids - jesień 2019 zostały zamieszczone TUTAJ

Poniżej szczegóły

...

Czytaj więcej...

WLPN - Kids - jesień 2019 - zapowiedź

WLPNkids

We niedzielę 15 września 2019 zostanie rozegrana pierwsza kolejka Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej dla dzieci - WLPN Kids - edycja jesień 2019. Zorganizowanie WLPN Kids - jesień 2019 jest możliwe dzięki środkom z budżetu obywatelskiego miasta Wejherowa. Oczywiście chcielibyśmy żeby w roku 2020 nasze rozgrywki również się odbywały, prosimy zatem już dziś o głosy mieszkańców Wejherowa za pomocą internetowego formularza : https://budzet.wejherowo.pl/srcn/glosowanie_start.php lub kart papierowych dostępnych w różnych punktach miasta.

NAZWA PROJEKTU NIEINWESTYCYJNEGO : Dziecięca Wejherowska Liga Piłki Nożnej – WLPN Kids 2020 (głosowanie rozpoczyna się 9 września 2019)
 

Nasza inicjatywa została objęta patronatem Pomorskiego - ZPN, otrzymaliśmy także patronat PZPN Grassroots. 

W ramach rozgrywek WLPN Kids - jesień 2019 planujemy rozegrać 3 turnieje w każdej kategorii wiekowej. W tym roku wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu dzieci udziałem w naszych rozgrywkach przygotowaliśmy rozgrywki w trzech kategoriach wiekowych (Młodziki U-13, Orliki U-11, Żaki U-9).

Koordynatorem rozgrywek jest Tadeusz Ciapa. 

ZGODA NA UDZIAŁ W WLPN KIDS

Szczegóły poniżej

...

(aktualizacja 8 września 2019)

Czytaj więcej...

Szkółka sportowa w Kąpinie - lato 2019

Szkółka Kąpino - 2019

Niestety wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi Wakacyjna Szkółka Sportowa Kąpino 2019. Po raz szósty przy pomocy Wójta Gminy Wejherowo na dobrze przygotowanym boisku piłkarskim w Kąpinie przez cały okres wakacji trenerzy WAPN Błękitni prowadzili zajęcia sportowe.

Łącznie trenowało 48 dzieci ( w tym 12 dziewczynek). Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe starszą i młodszą. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Dzieci z chęcią i dużym zaangażowaniem przychodziły i uczestniczyły w treningach piłkarskich. Za każdym razem wychodziły z zajęć zmęczone, ale z uśmiechem na ustach. Oprócz  zajęć sportowych zorganizowana również wyjazd integracyjny na mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Arki Gdynia i Korony Kielce. W ostatni dzień wakacji (31 sierpnia) odbyło się podsumowanie i wręczenie uczestnikom pamiątkowych medali,statuetek i nagród rzeczowych.   

Szczególe podziękowania za pomoc należą się Wójtowi Gminy Wejherowo, Sołtysowi Kąpina - Pani Grażynie Baran i Stowarzyszeniu ECO-KĄPINO

Poniżej zdjęcia

...

Czytaj więcej...

Akcja Lato z Błękitnymi w Gminie Wejherowo - lato 2019

AL 2019 w Gminie Wejherowo

Akcja Lato z Błękitnymi w tym roku odbywała się nie tylko w Wejherowie, ale też dzięki wsparciu Gminy Wejherowo w Bolszewie, Gościcinie i Orlu. Przed naszymi trenerami stało trudne w dzisiejszych czasach zadanie : odciągnąć dzieci od komputerów i zachęcić do przyjścia na boisko. 

Zajęcia były prowadzone w dwóch grupach wiekowych, na każdych zajęciach było dwóch naszych trenerów. Głównym tematem zajęć były najbardziej lubiane przez dzieci mecze i mini turnieje, ale był także czas na doskonalenie techniki prowadzenia piłki, podania, strzału czy gry 1x1.

Podczas naszych zajęć dzieci miały okazje się lepiej poznać a także zawrzeć nowe znajmości.

Mamy nadzieję, że dzieci uczestniczące w naszych zajęciach będą w swoich miejscach zamieszkania promować aktywne spędzanie czasu wolnego i boiska gminne również za rok wypełnią się młodymi adeptami piłki nożnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania wakacyjnych zajęć dla dzieci, w szczególności Gminie Wejherowo.

Poniżej zdjęcia 

... 

Czytaj więcej...

Parkrun z Błękitnymi Wejherowo - 17 sierpnia 2019

parkrun z Błękitnymi 17082019

W sobotę 17 sierpnia 2019 roku odbędzie się 9 edycja wejherowskiego parkruna. Parkrun to darmowe, a co najważniejsze cykliczne wydarzenie dla wszystkich którzy chcą aktywnie rozpocząć sobotę i zmierzyć się z dystansem 5 km.
5 km można przebiec, przetruchtać bądź przemaszerować. Nie jest to wyścig, kolejność na mecie ma mniejsze znaczenie, liczy się udział, promocja aktywności ruchowej i wspólne motywowanie się do poprawiania swojej formy biegowej.
Chcielibyśmy żeby nawyk cotygodniowego uczestniczenia w parkrunie wyrobiło sobie jak najwięcej naszych zawodników, absolwentów, a także rodziców. W związku z tym podjęliśmy się współorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy zatem wszystkich na godz. 9.00 do Parku Majkowskiego. Jeżeli nie możesz biec, zgłoś swój udział jako wolontariusz (tel. 502 560 648)

Więcej o parkrunie poniżej

...

Czytaj więcej...