Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zapraszamy na mecz Ekstraklasy.

lechia śląsk

Informujemy, że WAPN Błękitni Wejherowo w sobotę 25 października 2014 zorganizuje wyjazd na mecz Ekstraklasy : Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, który odbędzie się na PGE Arenie w Gdańsku.

Stadion w Gdańsku jest nam dobrze znany, gdyż w czerwcu kibicowaliśmy na nim naszej reprezentacji podczas meczu z Litwą.

Mecz Lechia - Śląsk rozpoczyna się w sobotę o 15.30, planowany wyjazd na mecz około 13 - 13.30, planowany powrót do Wejherowa, około 19.00 - 19.30.

Koszt wyjazdu od osoby : 20 zł (płatne u trenerów)

W wyjeździe na mecz mogą uczestniczyć zawodnicy z roczników 2003, 2004, 2005 i 2006. Chęć wyjazdu należy deklarować bezpośrednio u trenerów poszczególnych roczników. 

 

Prosimy o jak najszybsze podjęcie decyzji odnośnie udziału w tym wyjeździe (listę zamykamy we wtorek 21 października wieczorem), tak żeby w miarę szybko można było zamówić odpowiednią ilość biletów. 

UWAGA !!!

W wyjeździe możliwy jest udział rodziców (koszt wyjazdu rodzica to również 20 zł). Chęć wyjazdu na mecz wspólnie z dzieckiem, należy zgłosić trenerowi, podając numer PESEL.

Błękitny Tydzień Ruchu w Wejherowie nagrodzony.

move week w wejherowie

Z wielką radością informujemy że zorganizowany przez nas Błękitny Tydzień Ruchu w Wejherowie został uznany za najlepsze wydarzenie w Polsce organizowane w ramach akcji MOVE Week.

Na to wyróżnienie zapracowało bardzo wielu ludzi. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim organizacjom i instytuacjom, które włączyły się w naszą akcję. Po raz kolejny okazało się, że dzięki współpracy można przysłowiowe góry przenosić.

 

Poniżej podsumowanie Błękitnego Tygodnia Ruchu, które ukazało się na ogólnopolskiej stronie MOVE Week

... 

Czytaj więcej...

Obozy zimowe w roku 2015

tuchola osir

Informujemy że wzorem lat ubiegłych nasza Akademia przygotowała ofertę zimowego obozu sportowego. Tym razem proponujemy wyjazd do Tucholi.

Szczegóły obozu poniżej

...

(aktualizacja 14 październik 2014)

Czytaj więcej...

Relacje z Błękitnego Tygodnia Ruchu

mtb run

Informujemy że wszelkie aktualności i relacje z Błękitnego Tygodnia Ruchu będą zamieszczane na stronie organizatora akcji MOVE Week w Polsce. LINK (opis wydarzenia jest na górze, a aktualności są na dole strony)

Oczywiście wszystkie wydarzenia będziemy też na bieżąco relacjonować na naszym Facebooku. 

Move Week 2014

find your move4

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy poparli naszą inicjatywę zorganizowania Błękitnego Tygodnia Ruchu w Wejherowie. Dzięki Waszym głosom nasz projekt został włączony do ogólnopolskiej (a nawet ogólnoeuropejskiej) akcji Move Week 2014.

Lista wydarzeń Move Week 2014 znajduje się TUTAJ

O szczegółach naszej akcji będziemy na bieżąco informować.

Poniżej terminy zaplanowanych już przez nas imprez

...

(aktualizacja 26 wrzesień 2014) 

Czytaj więcej...