Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Ruszyło Błękitne Przedszkole Piłkarskie.

bpp 19052015

Mamy niezwykłą przyjemność zakomunikować Państwu że dnia 19 maja 2015 w sali gimnastycznej ZSP nr 4 (w Samochodówce) odbył się pierwszy historyczny trening Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego. Materiały wideo z tego treningu znajdą Państwo w Błękitni TV

Projekt ten został uruchomiony dzięki trenerowi Krzysztofowi Wesołowskiemu, który podjął współpracę z naszą Akademią i został pierwszym koordynatorem tego przedsięwzięcia. 

W pierwszym treningu uczestniczyły dzieci z roczników 2010 i 2011 (zdjęcie) wspólnie z rodzicami. Informujemy że do końca roku 2015 planujemy uruchomić 4 grupy treningowe Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym projektem i zachęcamy do zapisywania dzieci do Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego.

Szczegółowe informacje na temat Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego zostały zamieszczone TUTAJ

Aktualne informacje o Błękitnym Przedszkolu Piłkarskim będą zamieszczane TUTAJ

 

Informacja o zapisach do Akademii.

Stefan rocznik2008

Informujemy że, trenerzy Stefan Machaliński (tel. 600 244 072) i Paweł Budnik (tel. 510 401 090) prowadzą nabór do drużyn z rocznika 2008 i 2009. Młodsze dzieci zapraszamy do zapisania się do Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego, zajęcia prowadzi trener Krzysztof Wesołowski - (tel. 665 227 280) lub  do Socatots w Wejherowie.

ROCZNIK 2009

W styczniu została utworzona pierwsza w naszej Akademii grupa złożona z dzieci urodzonych w roku 2009, obecnie w tej grupie jest około 20 osób, ale nabór do tej drużyny jest w dalszym ciągu otwarty. Grupa ta trenuje w poniedziałki od 16.30 do 17.45 na boisku przy OSW, ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie

 

ROCZNIK 2008

Prowadzony jest też nabór uzupełniający do grup z rocznika 2008. Treningi tego rocznika odbywają się dwa razy w tygodniu. We wtorki na boisku LO im. Sobieskiego, ul Bukowa 1, i w czwartki na boisku OSW w Wejherowie, ul. Sobieskiego 279. Dokładny harmonogram znajduje się TUTAJ

Informujemy, że od lipca 2015, treningi w tym roczniku będzie prowadził Dariusz German.

 

Szczegółowe informacje o tym jak zapisać dziecko do Akademii znajdują się TUTAJ

 

Poniżej informacje o tym jak wygląda trening w grupach naborowych

...

Czytaj więcej...

Dziękujemy za głosy w budżecie obywatelskim.

dziękujemy

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli inicjatywę budowy pełnowymiarowego boiska na Blizie w ramach głosowania nad budżetem obywatelskim w Wejherowie.

Mamy przyjemność poinformować że w tym głosowaniu nasz projekt zajął 3 miejsce z liczbą 562 głosów i został zakwalifikowany do realizacji.

Pierwszym etapem realizacji jest stworzenie projektu budowlanego. O postępach w realizacji tego zadania będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Wejherowo biega.

wejherowo biega

Z przyjemnością informujemy że już po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się akcja promująca aktywność fizyczną w szczególności bieganie " Wejherowo biega".

W tym roku impreza ta odbędzie 23 maja 2015 w Parku Majkowskiego (przy amfiteatrze). Dzieci młodsze (rocznik 2008 i młodsi) mogą wystartować w biegu na 400 metrów, pozostali mogą wybrać dystans 2 km lub 4 km.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego biegania. 

Szczegóły : TUTAJ

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich

błękitne lato

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo (roczniki 2004 - 2007, grupę trenującą w Łeczycach) oraz naszych absolwentów z rocznika 2003, którzy obecnie trenują w WKS Gryf Wejherowo do skorzystania z oferty letniego obozu piłkarskiego. W tym roku podobnie jak w roku 2014 jedziemy do Wdzydz Kiszewskich.

O ponownym wyborze tegorocznego miejsca na obóz zadecydowała przede wszystkim wspaniała baza piłkarska (pięknie utrzymane boiska trawiaste) i dostępność wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora, możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka.

Liczba miejsc jaką rezerwujemy dla każdej drużyny to 22 osoby (2003, 2004,2005,2006, 2007) łącznie 110 osób trenujących w Wejherowie plus 15 dla drużyny z Łeczyc. Razem planujemy zabrać 125 osób.

Zapisy na obóz letni będą przeprowadzać trenerzy poszczególnych drużyn. Jeżeli w jakiejś drużynie będzie mniej chętnych zawodników, miejsca zostaną rozdysponowane w maju 2015 roku na chętne osoby z innych drużyn.

 

Szczegóły letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 14 maj 2015)

Czytaj więcej...