Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Polska - Holandia - wyjazd na mecz

bilety na Polska Holandia

Drodzy sympatycy WAPN Błękitni Wejherowo zgodnie z zapowiedzią prowadzimy starania zakupu jak największej liczby biletów na mecz towarzyski reprezentacji Polski z Holandią w Gdańsku.

Zainteresowanie tym meczem jest jednak bardzo duże i nie mamy pewności czy uda nam się dla każdej zgłoszonej osoby taki bilet kupić.

Jeżeli otrzymamy ograniczoną możliwość zakupu biletów w pierwszej kolejności kupimy bilety dla dzieci z naszej Akademii i trenerów (którzy pojadą w roli opiekunów), a dopiero w drugiej kolejności dla rodziców dzieci.

Przypominamy że będziemy kupowali bilety kategorii III za 90 zł od osoby

Przypominamy również o tym, że osoby które kupią bilet indywidualnie (polecamy opcję rodzinną - bilet kosztuje wówczas 80 zł + 26 zł za dziecko do 12 lat) mogą zapisać się u trenerów na wspólny wyjazd autokarem na ten mecz. Informacje o cenach biletów znajdują się TUTAJ

Zapisy na mecz prowadzą trenerzy tylko do 30 kwietnia, po tym terminie ostatecznie zamykamy listę (przypominamy osobom które zapisują się na mecz u trenerów o konieczności podania numeru PESEL).

 

Weekend z piłką dla rocznika 2007 i 2008

Informujemy że w dniach 13-15 maj 2016 w Bożympolu Wielkim zorganizujemy dla dzieci z WAPN Błękitni Wejherowo (roczniki 2007 i 2008) weekend z piłką. Będzie to dla młodych piłkarzy z naszej drużyny małe przetarcie przed zbliżającym się letnim obozem (8-14 sierpień 2016, Wdzydze Kiszewskie).

 

Szczegóły dotyczące weekendu z piłką w Bożympolu poniżej

...

Czytaj więcej...

Ostatnie dni rozliczeń podatku za rok 2015.

błękitny 1

Drodzy sympatycy WAPN Błękitni Wejherowo prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze Stowarzyszenie - KRS - 0000402007

więcej o naszej działalności TUTAJ

#budujemyboisko

boisko1

Bardzo ale to bardzo dziękujemy za wszystkie głosy popierające budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego na Wazie. Projekt zdobył łącznie 1112 głosów i zajął drugie miejsce wśród wszystkich projektów inwestycyjnych w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Wejherowie. Tak więc po dopięciu ostatnich spraw związanych z dokumentacją i projektem budowlanym jeszcze w tym roku ruszy budowa boiska.

Pełne podsumowanie tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Wejherowie znajdą Państwo TUTAJ

Rzuca się w oczy fakt, że największą ilość głosów zdobyły projekty wspierające rozwój aktywności fizycznej wśród mieszkańców Wejherowa, z czego tylko możemy się cieszyć.  

Piłkarska klasa sportowa w SP nr 6

Drodzy rodzice uczniów klasy 3 szkoły podstawowej (rocznik 2006 i 2007) serdecznie Państwa zachęcamy do rozważenia możliwości kontynuacji nauki przez Wasze dziecko w klasie sportowej ukierunkowanej na piłkę nożną w SP nr 6 (ul. Śmiechowska 36), która powstanie w roku szkolnym 2016/2017.

 

Regulaminem rekrutacji : PDF

Podanie do klasy sportowej : PDF

Zgodę na test sprawnościowy : PDF

Zasady testu sprawnościowego : PDF

 

Ważne terminy :

1. Termin składania podań do oddziału sportowego: od 06 kwietnia 2016 r. do 20 kwietnia 2016 r.

2. Termin próby sprawnościowej: 22 kwietnia 2016 r. godzina 17.00 – hala sportowa.

3. Lista osób zakwalifikowanych do oddziału sportowego zostanie podana do wiadomości zainteresowanych w dniu 26 kwietnia 2016 r.

4. Lista osób przyjętych do oddziału sportowego zostanie ogłoszona w dniu 13 maja 2016 r.

 

Strona internetowa szkoły : TUTAJ

Facebook szkoły : TUTAJ