Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Podsumowanie WLPN Kids - wiosna 2018

WLPN Kids 3 czerwca młodsi

Wiosną 2018 nasza Akademia zorganizowała pierwszą edycję WLPN Kids w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie młodszej (roczniki 2009/2010) zagrało łącznie 10 drużyn, a w grupie starszej (roczniki 2007/2008) łącznie 6 drużyn. Łącznie w organizowanej przez nas lidze regularnie występowało blisko 110 dzieci. Oprócz dzieci trenujących w naszej Akademii w Wejherowie zagrali również nasi podopieczni z Błękitnych Łęczyce, a także zaprzyjażnione z nami drużyny UKS-u Jedynka Reda i Barcy Bolszewo.

Pierwsza kolejka odbyła się 27 i 29 kwietnia - LINK, druga kolejka 11 i 13 maja - LINK, a finał rozgrywek został rozegrany 3 czerwca 2018 na stadionie WKS Gryf Wejherowo.

Na zakończenie rozgrywek dzieci otrzymały pamiątkowe zdjęcia, a najlepsze 3 drużyny w każdej kategorii również medale.

Podczas całych rozgrywek panowała bardzo fajna, przyjazna dzieciom atmosfera. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci mogliśmy też dla dzieci zorganizować poczęstunek i zadbać o to, żeby nikomu nie zabrakło wody. Bardzo ważne w prowadzeniu rozgrywek było również zaangażowanie wolontariuszy, którzy pomagali przy organizacji. Wszystkim bez wyjątku bardzo mocno dziękujemy.

Bardzo dziękujemy Pomorskiemu - ZPN za objęcie patronatem Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej dla dzieci - WLPN Kids.

Dziękujemy WKS Gryf Wejherowo za umożliwienie rozegrania finału WLPN Kids na głównej płycie stadionu w Wejherowie. 

Jesienią 2018 planujemy rozegrać kolejną edycję WLPN Kids, już dziś zapraszamy do udziału.

Poniżej linki do zdjęć

...

Czytaj więcej...

Mini Mundial w Kąpinie 2018

Kąpino2018 biało-czerowni

W rozegranym w sobotę 16 czerwca 2018 Mini Mundialu 2018 w Kąpinie, wzięło udział blisko 170 dzieci. Mini Mundial miał charakter festynu piłkarskiego podczas którego dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w grze 1x1, w strzelaniu rzutów karnych, a także w Talentiadzie (specyficznym turnieju piłkarskim, w którym po każdym meczu zmieniane są składy drużyn). Mini Mundial był też okazją do okazania swojego wsparcia Reprezentacji Polski poprzez grę w biało-czerwonych strojach.

W Mini Mundialu oprócz zawodników WAPN Błękitni Wejherowo bawili się z nami gracze z AP Cassubian, Barcy Bolszewo i KKS Orle.

Na zakończenie Mini Mundialu nagrodziliśmy wyróżniających się zawodników, a wszyscy uczestnicy otrzymali od nas pamiątkowe zdjęcia oraz nalepki.

FOTORELACJA

Poniżej zdjęcia uczestników i wyniki przeprowadzonych przez nas w trakcie Mini Mundialu konkurencji

...

Czytaj więcej...

Balaton Trofea 2018 - informacje organizacyjne.

balaton trofea siofok

Informujemy, że nasza Akademia organizuje wyjazd na międzynarodowy turniej piłki nożnej Balaton Trofea 2018, który odbędzie się w dniach 26-29 czerwca 2018 w Siofok na Węgrzech (miejscowość położona na południowym wybrzeżu jeziora Balaton)

W turnieju zagra 5 drużyny z Wejherowa : WKS Gryf Wejherowo rocznik 2006, Błękitni I Wejherowo 2007, Błękitni II Wejherowo 2007, Błękitni Wejherowo 2008, Błękitni Wejherowo 2009/2010

Strony internetowe dotyczące turnieju - LINK , LINK

Wyjazd na turniej będzie połączony z licznymi atrakcjami turystycznymi, między innymi zwiedzanie Wiednia i Budapesztu.

KARTA KWALIFIKACYJNA

WARTO WIEDZIEĆ (LISTA RZECZY)

Poniżej szczegóły dotyczące wyjazdu (aktualizacja 18 czerwca 2018)

...

Czytaj więcej...

Mini Mundial 2018 w Łęczycach

łęczyce2018 - minimundial

W niedzielę 17 czerwca rozegrany został Mini Mundial na Orliku w Łęczycach. Wydarzenie miało charakter rodzinnego pikniku piłkarskiego. Oprócz rywalizacji czysto piłkarskiej trenerzy przygotowali również różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Łęczyce, który pomógł nam w zorganizowaniu tej imprezy. 

...

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2018

wdzydze2018 2

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo z roczników 2008-2011 na letni obóz piłkarski we Wdzydzach Kiszewskich

Do ośrodka we Wdzydzach Kiszewskich jedziemy już 5 raz. Doskonale znana nam baza przyciąga przede wszystkim pięknie utrzymanymi boiskami trawiastymi i dostępnością wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora, możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka. Każdą z poprzednich wizyt we Wdzydzach Kiszewskich wspominamy bardzo mile i wiemy że nie inaczej będzie także tym razem. Szczególnie że w tym samym terminie we Wdzydzach będą na obozie zaprzyjaźnione z nami drużyny Orkana Rumia, także okazji do wspólnych meczów towarzyskich będziemy mieli bardzo dużo.

Informujemy również że w wakacje tradycyjnie organizować będziemy Akcję Lato z Błękitnymi 16-27  lipca 2018 (roczniki 2007-2011), a także po raz pierwszy Błękitne Półkolonie dla dzieci od 5 do 12 roku życia, w czterech terminach (9.07-13.07, 16.07-20.07, 23.07-27.07, 30.07-03.08) 

Szczegóły letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 13 czerwca 2018)

Czytaj więcej...