Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Akcja Lato z Błękitnymi 2014 w Wejherowie

błękitny tydzień ruchu

Serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2003 i młodsze do udziału w Akcji Lato 2014 z Błękitnymi w Wejherowie. Akcja będzie się odbywała w dniach 21 lipiec - 1 sierpień 2014 na boisku przy ulicy Partyzantów w Wejherowie (tzw. Jamajka). Będą ją prowadzili trenerzy na codzień pracujący w WAPN Błękitni Wejherowo. W pierwszym tygodniu (21-25 lipiec) zajęcia będą prowadzili : Krzysztof Jezierski, Kuba Przybylski, Adrian Nowak i Mateusz Białk, a w drugim tygodniu (28 lipiec - 1 sierpień)  Marcin Funk, Tadeusz Ciapa, Kuba Przybylski i Kuba Dulko.

 Akcję Lato z Błękitnymi w Wejherowie organizujemy już od roku 2012 dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Wejherowo.

LATO Z BŁĘKITNYMI 2012 : FILM, RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2013 : ZDJĘCIA, RELACJA

 

Warunkiem uczestnictwa dziecka w Akcji Lato z Błękitnymi w Wejherowie jest podpisanie przez rodziców pisemnej zgody

ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ W AKCJI LATO Z BŁĘKITNYMI (PDF)

 

Szczegóły Akcji Lato z Błękitnymi  poniżej

...

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich.

błękitne lato 2014

Zbliża się wielkimi krokami niezwykle ważne w życiu Akademii wydarzenie, jakim z pewnością będzie letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich (największy z dotychczas organizowanych przez nas obozów)

O wyborze tegorocznego miejsca na obóz zadecydowała przede wszystkim wspaniała baza piłkarska (pięknie utrzymane boiska trawiaste) i dostępność wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora. Możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, spływów kajakowych.

NASZE POPRZEDNIE OBOZY :

ŁEBA 2013 - zima

CZŁUCHÓW 2013 - lato

CHOCZEWO 2013 - lato

BYTÓW 2014 - zima

ŁEBA 2014 - zima

 

Szczegóły obozu we Wdzydzach Kiszewskich (aktualizacja 24 lipiec 2014)

ZEBRANIE INFORMACYJNE dla rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz odbędzie się 30 lipca 2014 - roczniki 2005 i 2005 (godz. 17.00) roczniki 2003 i 2004 (godz. 18.00) - w Wejherowie w Centrum Organizacji Pozarządowych na ul. Hallera.

...

Czytaj więcej...

Zmiany trenerów

ZMIANY TRENERÓWInformujemy Państwa że zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami organizacji szkolenia od lipca dojdzie do kilku zmian trenerów w poszczególnych rocznikach. Dodatkowo zostaną utworzone dwie nowe drużyny, z dzieci znajdujących się do tej pory w grupach naborowych (rocznik 2007), a najstarsze zespoły naszej Akademii będą od nowego sezonu reprezentować barwy WKS Gryf Wejherowo.

O szczegółach dotyczących współpracy WAPN Błekitni Wejherowo i WKS Gryf Wejherowo poinformujemy wkrótce. 

Szczegóły dotyczące trenerów poniżej

...

Czytaj więcej...

Błękitne Lato 2014

wejherowo - logo wakacje

W dniu dzisiejszym (30.06.2014) nasza Akademia rozpoczyna dwutygodniową przerwę wakacyjną w treningach (nie trenujemy od 30.06 do 13.07.2014).

Na treningi wracamy w poniedziałek 14 lipca 2014. Oczywiście zachęcamy naszych młodych piłarzy do tego żeby ten krótki okres spędzili najaktywniej jak to tylko możliwe, żeby nie stracić dobrej sportowej formy.Szczególnie zachęcamy dzieci z Wejherowa do udziału w rozpoczynajcym się 7 lipca na boisku przy ulicy Partyzantów (Jamajka) programie Lato z Piłką 2014 (od 9. do 10.30 - klasy 3 i 4 SP, a od 10.30 do 12.30 klasy 5 i 6 SP), natomiast dzieci mieszkające w Gminie Wejherowo do zapisywania się do bezpłatnej wakacyjnej szkółki piłki nożnej, która będzie prowadzona przez naszych trenerów Kąpinie (szczegóły TUTAJ)

Poniżej więcej o naszych wakacyjnych planach

...

Czytaj więcej...

Finał Minimistrzostw Deichmann 2014 w Opolu

29.062014 - rocznik 2003 w Opolu

Dzięki wygranej w Minimistrzostwach Deichmanna w Gdyni mieliśmy możliwość zagrać w finale krajowym który dobywał się w Opolu. Do Opola wyjechaliśmy w piątek 27 czerwca z samego rana wspólnie z drużyną Arki Gdynia (rocznik 2005) która wygrała rozgrywki w kategorii U-9, oraz drużynami Pokolenia Lechii Gdańsk oraz Olimpii Elbląg, które wygrały Deichamma rozgrywanego w Gdańsku. Warto dodać, że również w piątek, ale wieczorem, do Opola wyruszyli rodzice chłopców, którzy postanowili że będę kibicować naszej drużynie podczas finału finałów. 

Udział w tak wielkim turnieju był dla nas wszystkich olbrzymim przeżyciem i dostarczył nam wielu cennych doświadczeń. Stowarzyszenie Kochamy Sport i firma Deichmann zorganizowali rozgrywki finałowe z dbałością o najdrobniejsze szczególy. Dzięki temu mogliśmy się poczuć niemal jak na prawdziwych mistrzostwach świata.

Poziom sportowy Finału Finałów również był bardzo wysoki. Nasza drużyna oczywiście nie należała do grona faworytów, ale marzylismy po cichu o wyjściu z grupy. To zadanie okazało się jednak zbyt trudne, mimo to swojego występu z pewnością nie musimy się wstydzić. W 7 rozegranych meczach odnieśliśmy 2 zwycięstwa, 4 razy minimalnie przegrywalśmy, i tylko jeden raz przegraliśmy wyysoko z późniejszym zwycięzcą całego turnieju. Strzeliliśmy łącznie 15 goli a stracili 23. 

ZDJĘCIA


Poniżej skład naszej drużyny i wyniki 

...

Czytaj więcej...