Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitne Półkolonie - lato 2019

 

błękitne półkolonie 2019

Informujemy, że ruszyły zapisy na Błękitne Półkolonie - Lato 2019. W tym roku zorganizujemy łącznie 4 turnusy.

Gwarantujemy opiekę doświadczonej kadry trenerskiej i pedagogicznej. W planie zajęć są wycieczki edukacyjne, jak również zajęcia sportowe. W tym roku zorganizujemy też dwa turnusy typowo piłkarskie. Liczba miejsc w każdym turnusie  jest ograniczona do 30. Ramowe godziny zajęć 7:30-16:00

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu 502-560-648. Zapisując dziecko wysyłamy SMS z imieniem i nazwiskiem, rokiem urodzenia, oraz datą turnusu.

Błękitne Półkolonie - ROK 2018

KARTA KWALIFIKACYJNA

 

Szczegóły poniżej

...

(aktualizacja 18 czerwca 2019)

Czytaj więcej...

Błękitne Półkolonie 15-19 lipca 2019

błękitne półkolonie 15-19.07.2019

W poniedziałek 15 lipca rusza drugi turnus Błekitnych Półkolonii. Łącznie weźmie w nim udział 32 dzieci. Tym razem dla naszych półkolonistów zaplanowaliśmy 3 wycieczki edukacyjne (Park Miniatur w Stryszej Budzie, Leśny Ogród Botaniczny w Marszewie i Park Lemurów w Rumii). W czwartek jedziemy do Pucka i zamierzamy tam spróbować swoich sił na Parku Linowym, jeśli dopisze pogoda skorzystamy też z plaży. 

Oczywiście w trakcie całego turnusu nie zabraknie też okazji do aktywnego spędzania czasu, a w szczególności gry w piłkę. We wtorek nasi półkoloniści odwiedzą Szkółkę Sportową w Kąpinie i wspólnie rozegrają mini turniej piłkarski. Codziennie rano i popołudniu będzie też okazja do gry w piłkę na sali gimnastycznej.

Codziennie rano (równolegle do zajęć na sali) będą się odbywały zajęcia prowadzone przez panie z przedszkola "Nad Rzeczką".

Obiady naszym pólkolonistom dostarczy firma catteringowa GastroHause 

Kierownikiem półkolonii jest Dariusz German, tel. 662 058 981.

Fotorelacja z Błękitnych Półkolonii 8-12 lipca 2019

UWAGA !!!

Prosimy rodziców o dostarczenie KART KWALIFIKACYJNYCH w pierwszym dniu pólkolonii.

Poniżej szczegółowy harmonogram Błękitnych Półkolonii 15-19 lipca 2019

...

Czytaj więcej...

Akcja Lato z Błękitnymi 2019 w Wejherowie

AL 2018 - biegnące dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2008 i młodsze do udziału w Akcji Lato 2019 z Błękitnymi w Wejherowie. Akcja będzie się odbywała w dniach 15- 26 lipca 2019 na boisku przy ulicy Partyzantów w Wejherowie (tzw. Jamajka). Będą ją prowadzili trenerzy na codzień pracujący w WAPN Błękitni Wejherowo.

 Akcję Lato z Błękitnymi w Wejherowie organizujemy już od roku 2012 dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Wejherowo.

LATO Z BŁĘKITNYMI 2012 : FILM, RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2013 : ZDJĘCIA, RELACJA

LATO Z BŁEKITNYMI 2014 : RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2015 : RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2016 : RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2017 : RELACJA

LATO Z BŁĘKITNYMI 2018 : RELACJA

Warunkiem uczestnictwa dziecka w Akcji Lato z Błękitnymi w Wejherowie jest podpisanie przez rodziców pisemnej zgody

ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ W AKCJI LATO Z BŁĘKITNYMI (PDF)

 

UWAGA !!!

Na zajęcia należy przynieść

- podpisaną piłkę,

- być ubranym na sportowo, w sposób dostosowany do pogody

- mieć ze sobą coś do picia.

Zapisy na Akcję Lato z Błękitnymi prowadzone będą przed zajęciami  (jeżeli dziecko nie przychodzi na Akcję Lato z rodzicem, musi mieć ze sobą podpisaną zgodę).

 

Szczegóły Akcji Lato z Błękitnymi  poniżej

...

Czytaj więcej...

Certyfikacja szkółek PZPN - instrukcja założenia konta na "Łączy nas piłka"

Certyfikacja PZPN

Drodzy rodzice decyzją Zarządu WAPN Błękitni Wejherowo nasza Akademia będzie brała udział w ogólnopolskim Programie Ccrtyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich który ruszył 23 kwietnia 2019 roku.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. 

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Więcej o programie można poczytać TUTAJ, piszemy też o tym programie na naszej stronie TUTAJ

Jednym z kryteriów które w związku z powyższym musimy jako Akademia spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu Łączy nas piłka, dzięki któremu rodzic będzie miał bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez naszą Akademię zajęć.

Poniżej zamieszczamy linki do filmowej instrukcji jak należy takie konto założyć

...

Czytaj więcej...

Szkółka sportowa w Kąpinie lato 2019 - informacje organizacyjne.

młodsi Kąpino 2016

Tradycyjnie w wakacje ruszają zajęcia w ramach Sportowej Szkółki Kąpino. Pomysłodawcami tych zajęć byli członkowie Stowarzyszenia Eco-Kąpino, którzy już w 2014 roku zauważyli potrzebę zorganizowania dzieciom wakacji na sportowo i w tej sprawie zwrócili się do Urzędu Gminy Wejherowo, a następnie do Prezesa naszej Akademii Dariusza Germana. Od pierwszej edycji Sportowej Szkółki Kąpino minęło już 5 lat, ale współpraca z Urzędem Gminy Wejherowo i Stowarzyszeniem Eco-Kąpino układa się w dalszym ciągu wzorowo, stąd też nie wyobrażamy sobie lata bez naszych zajęć w Kąpinie. W tym roku ruszamy we wtorek 2 lipca, o godzinie 9.30 pod wiatą odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym trenerzy wstępnie przydzielą dzieci do grup i omówią regulamin zajęć. W trakcie spotkania zbierane będą też zgody na udział w zajęciach (do pobrania TUTAJ)

Szczegóły organizacyjne poniżej

...

Czytaj więcej...