Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zapraszamy na mecz Ekstraklasy.

lechia śląsk

Informujemy, że WAPN Błękitni Wejherowo w sobotę 25 października 2014 zorganizuje wyjazd na mecz Ekstraklasy : Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, który odbędzie się na PGE Arenie w Gdańsku.

Stadion w Gdańsku jest nam dobrze znany, gdyż w czerwcu kibicowaliśmy na nim naszej reprezentacji podczas meczu z Litwą.

Mecz Lechia - Śląsk rozpoczyna się w sobotę o 15.30, planowany wyjazd na mecz około 13 - 13.30, planowany powrót do Wejherowa, około 19.00 - 19.30.

Koszt wyjazdu od osoby : 20 zł (płatne u trenerów)

W wyjeździe na mecz mogą uczestniczyć zawodnicy z roczników 2003, 2004, 2005 i 2006. Chęć wyjazdu należy deklarować bezpośrednio u trenerów poszczególnych roczników. 

 

Prosimy o jak najszybsze podjęcie decyzji odnośnie udziału w tym wyjeździe (listę zamykamy we wtorek 21 października wieczorem), tak żeby w miarę szybko można było zamówić odpowiednią ilość biletów. 

UWAGA !!!

W wyjeździe możliwy jest udział rodziców (koszt wyjazdu rodzica to również 20 zł). Chęć wyjazdu na mecz wspólnie z dzieckiem, należy zgłosić trenerowi, podając numer PESEL.

Ubezpieczenie - PZU Sport 2014-2015

pzu logo_newInformujemy, że 1 października 2014 roku wszystkie dzieci będące w tym dniu na naszych listach zostały objęte ochroną ubezpieczeniową firmy PZU. Wykupiliśmy nową polisę ubezpieczeniową PZU Sport. Zdecydowaliśmy się tym razem na zakup polisy na okres trzech miesięcy (październik - grudzień). Jednostkowy koszt polisy to 8 zł.

W styczniu 2015 roku zakupimy polisę na kolejny rok kalendarzowy (styczeń - grudzień 2015), tak aby ujednolicić kwestię zapisów do Akademii na rok 2015 z kwestią ubezpieczenia. koszt jednostkowy tej polisy będzie wynosił 30 zł 

Prosimy rodziców o wpłacanie opłaty za ubezpieczenie (8 zł) do końca października bezpośrednio u trenerów poszczególnych roczników, natomiast w styczniu 2015 roku prosimy o wpłatę 30 zł łącznie z formularzem zgłoszeniowym na rok 2015.

Rodziców którzy już w październiku wpłacili na nasze konto 30 zł informujemy, że należy dopłacić 8 zł i dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową do końca grudnia 2015 roku.

Prosimy rodziców o wykazanie zrozumienia w kwestii obowiązkowości ubezpieczenia. Posiadanie ubezpieczenia jest jednym z warunków, które musimy spełnić chcąć się ubiegać o dofinansowanie z Urzędu Miasta Wejherowa na przyszły rok.

Przypominamy również że decyzji o wyborze ubezpiecznia nie podejmują trenerzy pracujący z Państwa dziećmi, tylko Prezes wraz z członkami Zarządu. 

Błękitny Tydzień Ruchu w Wejherowie nagrodzony.

move week w wejherowie

Z wielką radością informujemy że zorganizowany przez nas Błękitny Tydzień Ruchu w Wejherowie został uznany za najlepsze wydarzenie w Polsce organizowane w ramach akcji MOVE Week.

Na to wyróżnienie zapracowało bardzo wielu ludzi. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim organizacjom i instytuacjom, które włączyły się w naszą akcję. Po raz kolejny okazało się, że dzięki współpracy można przysłowiowe góry przenosić.

 

Poniżej podsumowanie Błękitnego Tygodnia Ruchu, które ukazało się na ogólnopolskiej stronie MOVE Week

... 

Czytaj więcej...

Obozy zimowe w roku 2015

tuchola osir

Informujemy że wzorem lat ubiegłych nasza Akademia przygotowała ofertę zimowego obozu sportowego. Tym razem proponujemy wyjazd do Tucholi.

Szczegóły obozu poniżej

...

(aktualizacja 14 październik 2014)

Czytaj więcej...

Relacje z Błękitnego Tygodnia Ruchu

mtb run

Informujemy że wszelkie aktualności i relacje z Błękitnego Tygodnia Ruchu będą zamieszczane na stronie organizatora akcji MOVE Week w Polsce. LINK (opis wydarzenia jest na górze, a aktualności są na dole strony)

Oczywiście wszystkie wydarzenia będziemy też na bieżąco relacjonować na naszym Facebooku.