Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Prosimy o uregulowanie składek do końca roku 2017.

monety

Drodzy rodzice w związku ze zbliżającym się końcem roku 2016 bardzo prosimy o uregulowanie wszelkich należności względem WAPN Błękitni Wejherowo.

Gdyby ktoś z Państwa nie wiedział ile jeszcze powinien wpłacić prosimy o SMS-a, o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, kwota do zapłaty" na numer skarbnika Akademii Tadeusza Ciapy - tel. 502 560 648.

Ze względów organizacyjnych prosimy również, żeby sprawę płatności za rok 2016 uregulować do 15 grudnia 2016.

Z góry dziękujemy za odpowiedzialne podejście do sprawy płatności, dzięki którym nasza Akademia może funkcjonować.  Liczymy na to, że w Nowy Rok 2017 będziemy wchodzić bez żadnych niepotrzebnych zaległości. 

 

Błękitny Bal Karnawałowy 2017

bal karnawałowy

Szanowni Rodzice i Przyjaciele Wejherowskiej Akademii Piłki Nożnej „Błękitni”

Pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w balu karnawałowym dla rodziców i sympatyków naszej Akademii.

Szczegóły dotyczące balu poniżej

...

Czytaj więcej...

Obóz zimowy - Człuchów 2017

obóz zimowy

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo (roczniki 2006 - 2009, także chłopców z grup naborowych oraz z grup trenujących w Łeczycach) do skorzystania z oferty zimowego obozu piłkarskiego. Tej zimy wybieramy się podobnie jak w lutym 2016 do Człuchowa. Będzie to 12 obóz (7 zimowy) organizowany w 5 letniej historii naszej Akademii. 

W Czluchowie do dyspozycji będziemy mieli dwa boiska ze sztuczną nawierznią, dwie sale gimnastyczne (jedną na prawdę bardzo dużą i drugą mniejszą), basen pływacki (wszystkie te obiekty dosłownie o krok od miejsca w którym będziemy nocować). Na terenie Bursy  znajduje się stołówka oferująca pełne wyżywienie. Dodatkową atrakcją którą zapewne docenią piłkarze z naszej Akademii jest możliwość rozgrywania sparingów z drużynami z AP Człuchów, a także innymi drużynami które będą w tym czasie w Człuchowie.

Liczba miejsc jaką zarezerwowaliśmy na obóz zimowy to 50.

Liczba wolnych miejsc : 4

 

Poniżej szczegóły dotyczące obozu w Człuchowie - ZIMA 2017

...

(aktualizacja 8 grudnia  2016)

Czytaj więcej...

VII Turniej Mikołajkowy Red Box - informacje organizacyjne

turniejmikolajkowyredbox

W najbliższy weekend dwie nasze drużyny (rocznik 2007 i 2008) wezmą udział w VII Turnieju Mikołajkowym w Suchym Lesie (obok Poznania). Na turniej jedziemy na zaproszenie drużyny z Suchego Lasu, (LINK) która gościła na naszych turniejach w Wejherowie rok temu.

ZGODA NA WYJAZD

W związku z tym, że nasi zawodnicy spędzą w okolicach Poznania cały weekend podajemy najważniejsze informacje organizacyjne

...

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Arka Gdynia - Termalica Nieciecza - 20.11.2016

arka termalica grupowe20.11.2016

W niedzielę 20 listopada wybraliśmy się do Gdyni z drużyną z rocznika 2009 oraz Błękitnymi Dziewczynami na mecz Arki z Termalicą. Łącznie w wyjeździe uczestniczyło 46 dzieci

Warto dodać że spora część dzieci była po raz pierwszy na "prawdziwym meczu" :). Arka niestety tym razem przegrała 1-3, ale postanowiliśmy że na wiosną ponownie się wybierzemy do Gdyni, może wówczas Arce uda się wygrać.

ZDJĘCIA