Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Wejherowo 2015

błękitni Wejherowo jesień 2014

Turniejowego szaleństwa ciąg dalszy. Tym razem na weekend przenosimy się do sali sportowo - widowiskowej w Bolszewie gdzie zorganizujemy wspólnie z Urzędem Gminy Wejherowo Turniej o Puchar Wójta Gminy Wejherowo dla amatorów.

W turnieju wystąpi drużyna Błękitnych złożona z trenerów, rodziców i sympatyków naszej Akademii.

Szczegółową relację z tego turnieju będziemy prowadzić na stronie : www.wlpn.futbolowo.pl oraz na Facebooku

Poniżej lista drużyn które zagrają w turnieju

...

Informujemy że wzorem lat ubiegłych nasza Akademia przygotowała ofertę zimowego obozu sportowego. Tym razem wyjeżdżamy do Tucholi.

Więcej o organizacji obozu będzie można się dowiedzieć podczas zebrania dla rodziców, które odbędzie się 26 stycznia o godzinie 17.00

DOKUMENTY OBOZOWE :

Ważna karta zdrowia sportowca

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - link do pobrania poniżej w treści artykułu

LISTA RZECZY NA OBÓZ : PDF

Szczegóły obozu poniżej

...

(aktualizacja 25 styczeń 2015)

Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2005.

kpgdynia2005 25012015

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa dla rocznika 2005 wygrała drużyna KP Gdynia I (na zdjęciu). Na podium stanęły jeszcze drużyny UKS Jedynka Reda I oraz MKS Władysławowo zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce. Batalię o Ligę Europy wygrała UKS Jedynka Reda II, a mistrzem Ekstraklasy została drużyna Młode Orły Łeba.

Dziękujemy wszystkim za dwudniową pełną emocji rywalizację i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

ZDJĘCIA - dzień 1

ZDJĘCIA - dzień 2

ZDJĘCIA - DRUŻYNY

FILMY - BŁĘKITNI TV (filmy zostaną zamieszczone do końca tygodnia)

RELACJA TV - TTM

WYNIKI  turnieju : PDF

Pełna relacja z turnieju poniżej

...

Serdecznie zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE z turnieju rocznika 2005. Tym razem w rolę reporterów wcielą się trenerzy Krystian Kożyczkowski i Dawid Kowalski. Będą oni na bieżąco w trakcie trwania turnieju podawać dla Państwa wyniki, strzelców bramek, składy drużyn, tabele., a także krótkie komentarze dotyczące przebiegu rywalizacji.

ZDJĘCIA

RELACJA LIVE poniżej

...

Patronat Pomorskiego - ZPN.

pomorski zwiazek logo

Informujemy że cykl turniejów w Wejherowie został wsparty finansowo przez Pomorski - ZPN.