Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Warto obejrzeć

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Turniej w Łęczycach dla rocznika 2005

łęczyce 13.12.2014

W sobotę 13 grudnia 2014 roku odbył się halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2005, który nasza Akademia organizowała w Łęczycach.

W turnieju wzięło udział łącznie 8 zespołów (Błękitni Łęczyce, UKS Jedynka Reda, Orły Łeba, Sokół Bożepole Wielkie, Huzar Choczewo, Zina Połchowo, MKS Władysławowo, Błekitni Wejherowo), które zagrały systemem każdy z każdym, mecz trwał 10 minut. Klasyfikacja punktowa nie była prowadzona, mimo to mecze turniejowe dostarczyły wielu emocji, a zawodnicy każdej z drużyn do każdego pojedynku podchodzili z wolą zwycięstwa. Aby uniknąć „wysokiego” poziomu gry , zawodnicy mieli możliwość wprowadzania piłki z autu indywidualnie co na początku wprowadziło lekkie zakłopotanie u młodych graczy, lecz z każdym kolejnym meczem wyglądało to co raz lepiej.

ZDJĘCIA

 

Szersza relacja z tej imprezy poniżej

...

Czytaj więcej...

Turnieje halowe WAPN Błękitni Wejherowo.

logo uproszczone wapn

Tradycją naszej Akademii jest to, że w okresie zimowym organizujemy turnieje halowe dla dzieci. W tym sezonie nasza turniejowa oferta jest bardzo bogata.

Jeszcze w grudniu zaczynamy od organizacji dwóch turniejów halowych w Łęczycach, a juz w roku 2015 przenosimy się do sali ZS nr 1 w Wejherowie, gdzie zorganizujemy cztery dwudniowe turnieje.

W turniejach które będą rozegrane w Wejherowie są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegóły poniżej

...

Czytaj więcej...

Szopena STUDIO - partnerem Akademii.

szopena studio

Informujemy że oficjalnym dystrybutorem sprzętu naszej Akademii zostało Szopena STUDIO znajdujące się w Wejherowie na ulicy Nanickiej 20.

Pierwsze zakupy będzie można robić już od 5 grudnia 2014. W Szopena STUDIO pojawią się oczywiście koszulki meczowe, spodenki, getry, dresy, plecaki, czapeczki, kubki i inne gadżety naszej Akademii.

Do 5 grudnia na naszej stronie (w zakładce Sklep) zostaną zamieszczone zdjęcia wszystkich produktów, które będzie można kupić w Szopena STUDIO wraz z cenami

Więcej informacji o Szopena STUDIO znajdą Państwo na Facebooku oraz na stronie  http://szopenastudio.pl/

Zapraszamy do korzystania z usług Szopena STUDIO

Zebranie z rodzicami - rok 2014

zebranieKończy się powoli trzeci rok funkcjonowania naszej Akademii. Nie będziemy jeszcze robili zwyczajowych rocznych podsumowań, ale powolutku będziemy przymierzać się także i do tego.

 

Chcielibyśmy żeby Państwo wiedzieli o tym jak fnkcjonuje Akademia i z pełną świadomością podejmowali decyzję a zapisaniu dziecka na treningi w roku 2015 i kolejnych latach.

 

W związku z tym zorganizujemy cykl zebrań dla rodziców dzieci z każdego rocznika z prezesem Akademii : Dariuszem Germanem i skarbnikiem Akademii Tadeuszem Ciapą.

Podczas zebrań zostaną przedstawione plany na rok 2015 i kolejne lata, zostaną omówione zasady funkcjonowania Akademii (w tym sprawy finansowe), a także regulaminy wewnętrzne naszej Akademii na rok 2015. Porozmawiamy także o sprawach bieżących dotyczących poszczególnych roczników : obóz w Tucholi, turnieje halowe, spotkania opłatkowe 2014 i inne w zależności od propozycji rodziców.

Dokładny plan zebrań poniżej

...

Czytaj więcej...

Szkolenie piłkarzy w Wejherowie.

piłkarskie wejherowo

Po podpisaniu umowy partnerskiej pomiędzy WAPN Błękitni Wejherowo a WKS Gryf młodzi piłkarze zaczynający naukę piłki nożnej w naszej Akademii śmiało mogą spoglądać w przyszłość. Jeśli tylko starczy im wytrwałości i chęci do gry w piłkę będą mieli okazję się harmonijnie rozwijać przez szereg kolejnych lat.

Po trzech latach ciężkiej pracy wielu ludzi, struktura organizacyjna szkolenia piłkarskiego w Wejherowie zaczyna nabierać profesjonalnych kształtów.

Oczywiście nie znaczy to, że możemy w tym momencie spocząć na laurach, bo do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, szczególnie jeśli chodzi o zapewnienie dzieciom i młodzieży właściwych warunków treningowych.

Dwa boiska na wejherowskim stadionie dla takiej ogromnej rzeszy młodych piłkarzy to zwyczajnie zbyt mało, szczególnie że korzystanie z głównej płyty przez drużyny juniorskie z oczywistych względów musi być ograniczone.

Boiska znajdujące się w mieście już dziś pękają w szwach, szczególnie że oprócz regularnie trenujących dzieci z boisk korzystają też drużyny amatorskie (w ostatnich rozgrywkach Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej wzięło udział aż 27 drużyn, z czego aż 13 wywodzi się z Wejherowa). Nie zapominamy też oczywiście o tym, że boiska powinny też być ogólnodostępne dla dzieci i młodzieży nie zrzeszonej w klubach, a również mających ochotę pograć w piłkę.

W ostatnich dniach sporo się mówi o rozwoju sportu w naszym mieście. Mamy nadzieję że na rozmowach się nie skończy i w najbliższym czasie zostaną podjęte decyzje na które czeka bardzo wielu mieszkańców Wejherowa, rewitalizacja wejherowskich boisk (w szczególności Blizy) jest w obecnej sytuacji po prostu koniecznością.

Poniżej zamieszczone zostaną zdjęcia wejherowskich piłkarzy (od seniorów do najmłodszych dzieci)

Prezentację zaczynamy od drużyn Wejherowskiego Klubu Sportowego Gryf

...

(aktualizacja 14 listopad 2014)

Czytaj więcej...