Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Dribbling football - 26 maja 2019 - zapowedź

dribbling football m

W niedzielę 26 maja 2019 odbędzie się trzeci turniej z cyklu Dribbling Football.

Projekt ten ma na celu rozwój umiejętności piłkarskich dzieci 5-6 letnich poprzez systematyczne organizowanie (mniej więcej raz w miesiącu) wewnętrzynch mini turniejów w przyjaznej dla dzieci formule. Po raz pierwszy nasze przedszkolaki na turnieju Dribbling Football spotkały się 2 lutego 2019 - relacja TUTAJ, po raz drugi 9 marca 2019 - relacja TUTAJ

W turniejach nie będziemy zapisywali wyników, ani strzelców bramek, nie będziemy też wyłaniali zwycięzców turnieju, najważniejsze będzie czerpanie radości z gry i oswajanie się przez dzieci z atmosferą piłkarskiego wydarzenia.

Pomysł na tego typu rozgrywki wywodzi się z Beligijskiej Ferderacji Piłkarskiej, a bardzo fajnie został opisany na stronie Piłka Nożna dla Dzieci. Kto wie może i w naszej Akademii swoją przygodę z piłką ropoczną następcy takich zawodników jak Eden Hazard, czy Kevin de Bruyne :)

Poniżej szczegóły 

...

Czytaj więcej...

WLPN Kids - wiosna 2019 - FINAŁ - relacja

WLPNKidsw201919052019 

W niedzielę 19 maja 2019 odbyła się finałowa seria gier w WLPN Kids - wiosna 2019. Mimo deszczowej pogody w naszych finałowych rozgrywkach wzięło udział 93 dzieci (46 dzieci grupa starsza, 47 dzieci grupa młodsza), a łącznie w całym cyklu WLPN Kids - wiosna 2019 aż 112 dzieci. Ze zwycięstwa w grupie starszej podobniej jak w poprzedniej edycji cieszyły się Błękitne Dziewczyny, które tym razem wystąpiły pod nazwą FC Cytryny. O zwycięstwie dziewczyn przesądziły lepiej wykonywane rzuty karne w finałowym meczu przecikwko Pomarańczkom. W grupie młodszej najlepszy okazał się Młody Ajax, choć rywalizacja do końca była bardzo zacięta. Na zakończenie WLPN Kids - wiosna 2019 wręczyliśmy wszystkim dzieciom medale, zdjęcia i batoniki. Zawodników zwycięskich drużyn nagrodziliśmy mini pucharkami. Pamiątkowe statuetki otrzymali też najlepsi zawodnicy rozgrywek. Na zakończeniu rozgrywek gościlismy przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Nożnej Pana Dawida Kręckiego, który życzył uczestnikom naszej ligi spełnienia piłkarskich marzeń i wytrwałości w dążeniu do celu i opowiedział dzieciom na czym polega idea PZPN "Piłka dla wszystkich", a także uczestniczył we wręczaniu nagród.

Relacja z 1 kolejki - TUTAJ

Relacja z 2 kolejki - TUTAJ

ZDJĘCIA

Poniżej szczegółowe wyniki Finałowej kolejki WLPN Kids - wiosna 2019

...

Czytaj więcej...

Szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Wejherowie.

Mobilne AMO Wejherowo 2019 05 24 2

Zapraszamy rodziców młodych piłkarzy na szkolenie które poprowadzą trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Wejherowie, w piątek 24 maja w nowej sali PZS nr 4 w Wejherowie.

Szkolenie teoretyczne dotyczyć będzie dyskryminacji w piłce nożnej, relacji na linii trener - rodzic, oraz roli rodzica w edukacji sportowej (piłkarskiej) dziecka.
Szkolenie to potrwa około godziny (od 17.00 do 18.00)

Po cześci teoretycznej rozpocznie się część praktyczna (od 18.00 do 20.30) dedykowana głównie trenerom piłki nożnej i nauczcielom. 

W związku z bardzo ważną tematyką zebrania prosimy rodziców naszych młodych piłkarzy o jak najliczniejszy udział w tym szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały dotyczące właściwego żywienia młodego piłkarza.

 

Urodziny z Błękitnymi - maj 2019

Błękitne urodziny

Drodzy rodzice, drogie dzieci projekt Błękitne Urodziny do którego wróciliśmy w  styczniu 2017, a następnie kontynuowaliśmy przez cały rok 2018, dzięki naszym sponsorom będzie kontynuowany także przez cały rok 2019.

Jednym z prezentów będzie tort fundowany przez Cukiernię Krzysztofa Wenty (Wejherowo, ulica Pucka 12).

Karty podarunkowe ufundowały Restauracja u Bąbli w Bolszewie i Pizzeria Alcatraz.

Trzech naszych solenizantów zaprosimy na całodniową zabawę do Funky Monkey w Bolszewie, a dzięki Studio Kleopatra Wejherowo wręczymy trójce dzieci drobne upominki.

Osoby do których trafią ufundowane przez naszych sponsorów prezenty będziemy co miesiąc losować.

Wyniki majowego losowania poniżej

...

Czytaj więcej...

Błękitne Półkolonie - lato 2019

 

błękitne półkolonie 2019

Informujemy, że ruszyły zapisy na Błękitne Półkolonie - Lato 2019. W tym roku zorganizujemy łącznie 4 turnusy.

Gwarantujemy opiekę doświadczonej kadry trenerskiej i pedagogicznej. W planie zajęć są wycieczki edukacyjne, jak również zajęcia sportowe. W tym roku zorganizujemy też dwa turnusy typowo piłkarskie. Liczba miejsc w każdym turnusie  jest ograniczona do 30. Ramowe godziny zajęć 7:30-16:00

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu 502-560-648. Zapisując dziecko wysyłamy SMS z imieniem i nazwiskiem, rokiem urodzenia, oraz datą turnusu.

Błękitne Półkolonie - ROK 2018

KARTA KWALIFIKACYJNA - zostanie zamieszczona wkrótce

 

Szczegóły poniżej

...

(aktualizacja 15 maja 2019)

Czytaj więcej...