Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitna Liga Mistrzów dla rocznika 2007 - relacja

błękitna liga mistrzów 2007

Po serii turniejów rozgrywanych w Wejherowie w styczniu i lutym dla roczników 2003, 2004, 2005 i 2006 w sobotę 21 marca 2015 przyszedł czas na turniej dla rocznika 2007, który rozgrywany był pod nazwą Błękitna Liga Mistrzów.

Celem turnieju była integracja młodych piłkarzy z różnych drużyn i umożliwienie dzieciom oswojenia się z boiskową rywalizacją. W Błękitnej Lidze Mistrzów nie była prowadzona klasyfikacja miejsc, ale skrzętnie policzyliśmy strzelone przez młodych piłkarzy gole. Łącznie w 48 rozegranych w ramach turnieju meczach strzelono 209 goli, co nie ukrywamy bardzo nas cieszy.

Dziękujemy wszystkim drużynom które przyjęły zaproszenie na nasz turniej. Po raz kolejny okazało się, że możemy liczyć na przyjaciół z UKS-u Jedynka Reda, SP nr 9 w Rumi, GAP Dąbrowa, Gedanii Gdańsk, Pogoni Lębork. W turnieju uczestniczyła też świetnie prezentująca się drużyna z Akademii Sportowej Pomorze. 

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w komplecie na kolejnym błękitnym turnieju. Już teraz serdecznie zapraszamy do Wejherowa.

ZDJĘCIA - fotorelacja z turnieju

ZDJĘCIA - Błękitni Wejherowo

WYNIKI

 

1% podatku dla Błękitnych

1 procent dla Akademii

Informujemy, że od kwietnia 2014 roku WAPN Błękitni Wejherowo należy do Organizacji Pożytku Publicznego, nr KRS 0000402007, w związku z powyższym zachęcamy Państwa do przekazywnia 1% podatku na rzecz naszej Akademii.

 

To proste i pozbawione formalności, wystarczy w swój PIT w odpowiednią rubrykę wpisać numer naszego KRS – 0000402007

Swoje pieniądze przeznaczycie Państwo na rozwój młodych piłkarzy, których w naszej Akademii jest już ponad 250. Zapewnienie tak wielu dzieciom odpowiednich warunków do doskonalenia swoich umiejętności nie jest rzeczą łatwą i nie może się obyć bez sporych nakładów finansowych (pensje trenerów, wynajęcie sal, boisk, zakup sprzętu treningowego). Działalność statutowa naszej Akademii finansowana jest głównie z comiesięcznych składek rodziców trenujących dzieci, rokrocznie otrzymujemy również dofinansowanie na ten cel z Urzędu Miasta Wejherowa, a także Urzędu Gminy Wejherowo.

Dzięki tym wpłatom możemy w tym trudnym dla sportu czasie funkcjonować. Co więcej staramy się być Akademią jak najbardziej otwartą na potrzeby wejherowskiego społeczeństwa i bierzemy czynny udział w wielu akcjach promujących zdrowy i aktywny tryb życia, w tym także w akcjach charytatywnych.

Jesteśmy przekonani że 1% Twojego podatku przekazanego na konto naszej Akademii, to będzie dobra inwestycja. Wierzymy, że ludzi zaczarowanych futbolem, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży nie brakuje. Być może to właśnie dzięki WAM w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy.

 

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej działalności w roku 2014  

...

Czytaj więcej...

Błękitna Liga Mistrzów dla rocznika 2007

błękitna liga mistrzów 2007

W sobotę 21 marca 2015 w sali ZS nr 1 w Wejherowie odbędzie się turniej pod nazwą : Błękitna Liga Mistrzów dla rocznika 2007. 

Celem turnieju jest integracja młodych piłkarzy z różnych drużyn. Turniej ma umożliwić dzieciom oswojenie się z boiskową rywalizacją. W Błękitnej Lidze Mistrzów nie będzie prowadzona klasyfikacja miejsc, ale skrzętnie policzymy strzelone przez młodych piłkarzy gole. Mamy nadzieję że będzie ich jak najwięcej

 

Gospodarzem turnieju będzie drużyna Błękitnych Wejherowo rocznik 2007.

W turnieju zagrają : UKS Jedynka Reda, SP nr 9 w Rumi, AP Dąbrowa, Gedania Gdańsk, AS Pomorze, Pogoń Lębork

Szczegóły dotyczące turnieju poniżej

...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na mecz siatkówki

lotos skra

W sobotę 14 marca 2015 zorganizowaliśmy wyjazd na mecz Plus Ligi siatkówki : Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.

Drużyny z Gdańska i Bełchatowa mierzą się w półfinałowej rywalizacji play-off. Drużyna która jako pierwsza wygra trzy spotkania awansuje do finału. Po pierwszym meczu który odbył się 7 marca w Bełchatowie prowadzili Gdańszczanie 1-0, którzy po bardzo zaciętym meczu zakończonym tie-breakiem wygrali 3-2.

W Gdańsku jednak zdecydowanie lepsza okazała się Sra Bełchatów, która wygrała 3-1. Tak więc stan rywalizacji play-off wyrównał się.

Mimo przegranej Lotosu Trefla Gdańsk sam wyjazd uważamy za bardzo udany. Wiele dzieci uczestniczących w wyjeździe po raz pierwszy miało okazję oglądać mecz siatkówki na żywo, a jest to z pewnością bardzo duże widowisko, zresztą nie tylko sportowe, gdyż show trwa niemal bez przerwy również na trybunach.

ZDJĘCIA 

Dziękujemy za udział w Błękitnych Turniejach.

TURNIEJE2015DRUZYNY małe

W 2015 roku zorganizowaliśmy cykl czterech dwudniowych turniejów halowych w Wejherowie. W styczniu odbyły się turnieje dla rocznika 2003, 2004 i 2005, a w lutym dla rocznika 2006.

Łącznie w naszych turniejach wzięło udział aż 72 drużyny, reprezentujące 30 klubów praktycznie z każdej części naszego województwa. Wszystkie turnieje zostały rozegrane identycznym system. W pierwszym dniu odbywały się mecze eliminacyjne z podziałem na 3 grupy (A, B, C), a drugiego dnia rozgrywane były mecze finałowe również z podziałem na 3 grupy (Ekstraklasę, Ligę Europy i Ligę Mistrzów). 

Wszystkim trenerom, zawodnikom i rodzicom chcieliśmy w tym miejscu podziękować za udział i zaprosić na nasze kolejne turnieje (już w marcu zorganizujemy Błękitną Ligę Mistrzów dla rocznika 2007)

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Wejherowa oraz Pani Dyrektor ZS nr 1 w Wejherowie za objęcie honorowym patronatem i pomoc w organizacji naszych turniejów. 

Dziękujemy Pomorskiemu - ZPN i firmie San - Tech Wejherowo za wsparcie finansowe.

 

Poniżej podsumowanie statystyczne naszych turniejów

... 

Czytaj więcej...