Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zmiana godziny treningu rocznika 2007 i 2008

 

polska-ukraina

Drodzy rodzice dzieci z rocznika 2007 i 2008.
W związku z dzisiejszym (21 czerwca 2016) meczem Polska - Ukraina w ramach Euro 2016, który rozpoczyna się o godzinie 18.00 zmianie ulega godzina treningu.

Wszystkie dzieci zapraszamy na godzinę 16.30. Wspólny trening potrwa do godziny 17.45.

Zachęcamy do ubrania na trening strojów reprezentacji Polski.

 

Błękitny Tydzień Ruchu 2016 - relacja

mtb run

Troszkę nieoczekiwanie dla nas tegoroczna akcja Tydzień Ruchu (Move Week) wypadła w maju. Dokładnie od 23 do 29 maja 2016. Dla naszej Akademii nie ma jednak rzeczy niemożliwych, szczególnie że z promocją aktywności fizycznej do czynienia mamy na codzień, tak więc z entuzjazmem i energią przystąpiliśmy do akcji

Relacja z Tygodnia Ruchu 2016 poniżej

...

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2016

błękitne lato

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo z roczników 2006 - 2008 (także z grupy trenującej w Łeczycach) na letni obóz piłkarski. Po raz kolejny jedziemy do Wdzydzach Kiszewskich.

O ponownym wyborze tegorocznego miejsca na obóz zadecydowała przede wszystkim wspaniała baza piłkarska (pięknie utrzymane boiska trawiaste) i dostępność wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora, możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka.

Rezerwujemy tym razem 75 miejsc. Dla drużyn z rocznika 2006, 2007 i 2008 oraz dla dzieci nie trenujących w Błękitnych Wejherowo, które chcą pojechać z nami.

Zapisy na obóz letni będą przeprowadzać trenerzy poszczególnych drużyn. Jeżeli w jakiejś drużynie będzie mniej chętnych zawodników, miejsca zostaną rozdysponowane w maju 2016 roku na chętne osoby z innych drużyn.

 

Szczegóły letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 22 czerwca 2016)

Czytaj więcej...

Turniej Magic EBS Cup - szczegóły wyjazdu

Magic EBS Cup

Informujemy że, zaprzyjaźniona z nami polonijna akademia piłkarska z Londynu - Magic Football Academy zaprosiła nas na turnieju Magic EBS Cup.

Turniej odbędzie się 5 czerwca w Londynie. Do turnieju zgłosiliśmy dwie drużyny (rocznik 2005 i 2006)

Poniżej szczegóły wyjazdu

...

Czytaj więcej...

Obóz letni dla rocznika 2003 w Wąsoszu.

wąsosz

W tym roku oprócz letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich nasza Akademia zorganizuje także obóz dla rocznika 2003 w Wąsoszu.

Szczegóły obozu poniżej

...

Czytaj więcej...