Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitne Lato 2015

wejherowo - logo wakacje

W dniu 29.06.2015 w naszej Akademii rozpoczęła się dwutygodniowa przerwa wakacyjna w treningach (nie trenujemy od 29.06 do 12.07.2015).

Na treningi wracamy w poniedziałek 13 lipca 2015. Oczywiście zachęcamy naszych młodych piłarzy do tego żeby ten krótki okres spędzili najaktywniej jak to tylko możliwe, żeby nie stracić dobrej sportowej formy

Poniżej więcej o naszych wakacyjnych planach

...

Czytaj więcej...

Ukończenie Akademii przez rocznik 2004.

dziękujemy 2

W czwartek 25 czerwca 2015 odbył się ostatni trening chłopców z rocznika 2004 organizowany przez naszą Akademię. Zgodnie z naszą (podpisaną w listopadzie 2014 roku) umową o współpracy z WKS Gryf Wejherowo szkoleniem chłopców z tego rocznika od lipca 2015 zajmie się ten właśnie klub. Nabór do drużyny z rocznika 2004 będzie prowadzony przez trenera Macieja Szymańskiego. Mamy nadzieję że w przyszłym sezonie ta żółto-czarna drużyna będzie oparta o naszych absolwentów.

ZDJĘCIA z ostatniego treningu. - 25 czerwiec 2015

ZDJĘCIA z imprezy zakończeniowej. - 21 czerwiec 2015

 

Poniżej podsumowanie dotyczące zespołu z rocznika 2004

...

Czytaj więcej...

Zmiany trenerów - czerwiec 2015

ZMIANY TRENERÓWInformujemy Państwa że zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami organizacji szkolenia od lipca dojdzie do kilku zmian trenerów w poszczególnych rocznikach. Dodatkowo zostaną utworzone dwie nowe drużyny, z dzieci znajdujących się do tej pory w grupach naborowych (rocznik 2008). 

Drużyna z rocznika 2004 będzie od nowego sezonu prowadzona przez WKS Gryf Wejherowo.

Trenerom którzy już zakończyli pracę z poszczególnymi rocznikami serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek włożony w wychowanie naszych młodych piłkarzy i jednocześnie życzymy samych sukcesów w pracy z nowymi grupami szkoleniowymi.

Szczegóły dotyczące zmian trenerów poniżej

...

Czytaj więcej...

Finał Minimistrzostw Deichmann 2015 w Wałbrzychu

finał finałów 2015

Dzięki wygranej w Minimistrzostwach Deichmanna w kategorii U-9  w Gdyni nasz zespół z rocznika 2006 miał możliwość zagrać w finale krajowym który dobywał się w Wałbrzychu. Do Wałbrzycha wyjechaliśmy w piątek 27 czerwca z samego rana wspólnie z drużyną Bałtyku Gdynia (rocznik 2004) która wygrała rozgrywki w kategorii U-9, oraz drużynami Gedanii Gdańsk oraz Czarni Pruszcz Gdański, które wygrały Deichamma rozgrywanego w Gdańsku. Warto dodać, że również w piątek, ale wieczorem, do Wałbrzycha wyruszyli rodzice chłopców, którzy postanowili że będę kibicować naszej drużynie podczas finału finałów. 

Udział w tak wielkim turnieju był dla nas wszystkich olbrzymim przeżyciem i dostarczył nam wielu cennych doświadczeń. Stowarzyszenie Kochamy Sport i firma Deichmann zorganizowali rozgrywki finałowe z dbałością o najdrobniejsze szczególy. Dzięki temu mogliśmy się poczuć niemal jak na prawdziwych mistrzostwach świata.

Poziom sportowy Finału Finałów również był bardzo wysoki. Nasza drużyna oczywiście nie należała do grona faworytów, ale marzylismy po cichu o wyjściu z grupy. W piątkowym losowaniu które już zrobiło na nas wielkie wrażenie trafiliśmy do grupy H, wspólnie z drużynami z Krakowa, Mysłowic i Opola. Łącznie w turnieju zagrało aż 32 drużyny z całej Polski

Poniżej szczegóły naszego udziału w Wielkim Finale

...

Czytaj więcej...

Treningi dla dziewczyn

dziewczny polska

UWAGA UWAGA !!!
W końcu ruszamy z piłką nożną dla dziewcząt w Wejherowie.

Już dziś informujemy że pierwszy historyczny piłkarski trening dla grupy dziewcząt odbędzie się w poniedziałek 20 lipca 2015 na boisku przy OSW w Wejherowie o godzinie 18.00. 

Treningi od 20 lipca do końca sierpnia będą bezpłatne i będą się odbywać regularnie co poniedziałek. 

Jeżeli będzie zainteresowanie wystarczającej liczby dziewczyn to od września ruszymy z dwoma treningami w tygodniu.
 
Na początek zapraszamy do drużyny dziewczyny z rocznika 2002, 2003 i 2004 - starsze lub młodsze dziewczyny swój udział w zajęciach muszą uzgodnić z trenerem.
 
Zajęcia dla dziewczyn będzie prowadził trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648). Zapisy do drużyny będą przeprowadzone w dniu treningu, można też zgłaszać swój udział telefonicznie lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Na trening należy przyjść oczywiście w stroju sportowym i w miarę możliwości przynieść własną piłkę. Mimo że treningi wakacyjne będą bezpłatne to oczywiście niezbędna jest zgoda rodziców na udział w tych treningach.