Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.RELACJA LIVE z drugiego dnia turnieju o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego - rocznik 2005

błękitni live

RELACJA LIVE z drugiego dnia turnieju o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego rozpocznie się 07.02.2016 o godz. 8:00

WYNIKI - 6.02.2016 (strony 1,2,3) i HARMONOGRAM - 7.02.2016 (strony 4,5,6)

Czytaj więcej...

RELACJA LIVE z pierwszego dnia turnieju o puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego - rocznik 2005

błękitni live

 

Serdecznie zapraszamy do śledzienia RELACJI LIVE z turnieju dla rocznika 2005 o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego, będziemy na bieżąco podawać Państwu wyniki meczów, stzelców bramek, tabele oraz krótkie komentarze dotyczące przebiegu rywalizacji. Zaczynamy w sobotę (06.02), punktualnie o godz. 8:00. 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU - PDF

Czytaj więcej...

Turniej w Wejherowie dla rocznika 2005 - zapowiedź.

kadrapowiatu2005 122015

Tydzień temu w turnieju dla rocznika 2003 wygrała drużyna Gryfa Wejherowo, wcześniej w roczniku 2004 najlepsi okazali się młodzi piłkarze z GAP Dąbrowa, natomiast w ten weekend o zwycięstwo powalczą chłopcy z rocznika 2005. Patronat nad naszym turniejem objęło Starostwo Powiatowe w Wejherowie oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej. Warto dodać że dzięki współpracy ze Starostwem w Wejherowie w zeszłym roku została założona Kadra Powiatu Wejherowskiego dla rocznika 2005 (zdjęcie), sporo zawodników z tej Kadry zagra na naszym turnieju, za wszystkich oczywiście będziemy trzymali kciuki.

W turnieju wystąpi tradycyjnie 18 drużyn, podzielonych na 3 grupy po 6 zespołów. W pierwszym dniu turnieju walka toczyć się będzie o awans do Ligi Mistrzów.

Tytułu najlepszej drużyny rocznika 2005 broni zespół KP Gdynia. Mocne drużyny w tym roczniku mają też UKS Jedynka Reda i UKS Trójka Lębork. My oczywiście po cichu liczymy na dobry występ Błękitnych drużyn. Jako gospodarze wystawiamy dwa zespoły. W turnieju zagrają też Błękitni Łęczyce. Pozostałe drużyny też z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą, więc jak to zwykle na naszych turniejach emocje mamy gwarantowane.

Poniżej podział na grupy

...

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2003 - relacja.

gryf wejherowo 2003 31012016

Po dwóch dniach niezwykle zaciętej rywalizacji o Puchar Prezydenta Wejherowa, objętego patronatem Pomorskiego - ZPN z końcowego zwycięstwa mogła się cieszyć drużyna Gryfa Wejherowo I. Chłopcy z Wejherowa rozpoczęli turniej od porażki z Sucharami Suchy Las 0-1 i ze smutnymi minami schodzili z boiska. Ktoś wówczas powiedział, że nieistotne jest jak się zaczyna, najważniejsze żeby dobrze skończyć. Młodzi Gryfici najwyraźniej wzięli sobie te słowa do serca i w późniejszych meczach turniejowej rywalizacji nie dali się już pokonać ani razu, wygrywając 6 razy i dwukrotnie remisując zapewnili sobie wygraną w całym turnieju.

Drugie miejsce wywalczyła Olimpia Elbląg I, a trzecie dla UKS-u Jedynka Reda. Obie te drużyny spotkały się ze sobą już podczas gier eliminacyjnych w grupie C, w bezpośrednim meczu lepsza okazała się Olimpia Elbląg i jak się okazało miało to kluczowe znaczenie w końcowej klasyfikacji.

Do samego końca o powtórzenie sukcesu z roku 2015 walczyła Arka Gdynia I (rocznik 2004), jednak w ostatnim swoim meczu Arkowcy przegrali 0-1 z UKS-em Jedynka Reda i wypadli z turniejowego podium. Stawkę w Lidze Mistrzów zamknęły drużyny Suchary Suchy Las i Gryf Wejherowo II. Mimo to drużyny te mogą być zadowolone ze swojego występu, szczególnie w pierwszym dniu turnieju.

Królem strzelców Ligi Mistrzów został Jakub Kreft z Gryfa Wejherowo, najlepszym piłkarzem wybrano Adriana Łyszkiewicza - Dustet z Arki Gdynia, a najlepszym bramkarzem Dawida Spychalskiego z Olimpii Elbląg.

Ligę Europy wygrała drużyna Orlika Łęczyce. Dla chłopców z tej drużyny jest to niezwykły sukces. Zespół ten nie jest formalnie zgłoszony do żadnych rozgrywek. Trener Remigiusz Sarbak organizuje jednak dla chłopaków zajęcia piłkarskie w ramach szkolnych SKS-ów, jak widać z bardzo dobrym skutkiem. Rywalizacja w Lidze Europy była bardzo wyrównane o czym świadczy końcowa tabela. Orlik Łęczyce zdobył tylko punkt więcej od Arki Gdynia II, Stolemu Gniewino i Sokoła Bożepole Wielkie, oraz dwa punkty więcej od GOSRIT-u Luzino i Bałtyku Gdynia.  Królem strzelców Ligi Europy został Michał Małkowski z Łęczyc.

W Ekstraklasie najlepsza okazała się Gedania Gdańsk, która w całym turnieju prezentowała bardzo ładny dla oka, ofensywny styl gry. Nie zawsze drużyna to kończyła swoje mecze zwycięstwem, jednak z pewnością przyjemnie oglądało się występy tej drużyny. Chłopcy z Gdańska strzelili aż 18 goli w 9 meczach naszego turnieju, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem w całej rywalizującej o Puchar Prezydenta Wejherowa stawce. Zaskakujący może zatem wydawać się fakt, że królem strzleców Ekstraklasy nie został zawodnik Gedanii, tylko Olimpii Elbląg II Marcin Czernis.

Relacja telewizyjna TTM - TUTAJ

Relacja w Błękitni TV - dzień 1, dzień 2

Zdjęcia - drużyny, dzień 1, dzień 2 - częśc 1, dzień 2 - częśc 2, wyprowadzanie piłkarzy LM, utalentowani zawodnicy

 

Relacja LIVE z turnieju poniżej

... 

Czytaj więcej...

Turniej dla rocznika 2003 - RELACJA LIVE z pierwszego dnia turnieju

2003 flagi

W pierwszym dniu turnieju o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2003 drużyny walczyły o awans do Ligi Mistrzów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale turniejowi faworyci nie zawiedli i w komplecie zajęli czołowe miejsca w swoich grupach. W grupie A najlepszy okazał się zespół Gryfa Wejherowo II. Można to uznać za pewnego rodzaju niespodziankę biorąc pod uwagę fakt, że w tej grupie znajdował się też obrońca tytułu z roku 2015 czyli zespół Arki Gdynia I. W bezpośrednim meczu młodzi Gryfici pokonali Arkę Gdynia 1-0 po golu Kuby Potrykusa. Dla Arki była to jedyna porażka w turnieju i bez większych kłopotów zespół ten zameldował się w LM.

W grupie B brylowała drużyna z Wielkopolski - Suchary Suchy Las. Już w pierwszym swoim meczu zespół ten pokonał pierwszy zespół Gryfa Wejherowo I 1-0. Gryfici otrząsnęli się jednak z tej porażki i później w pozostałych 4 meczach zdobyli 10 punktów również awansując do Ligi Mistrzów.

W grupie C dwie najlepsze drużyny również spotkały się na otwarcie grupowych zmagań. Olimpia Elbląg I pokonała 2-0 UKS Jedynkę Reda, jednak obie te drużyny bez większych kłopotów awansowały.

Do Ligi Europy awans wywalczyły Bałtyk Gdynia, GOSRIT Luzino, Orlik Łęczyce, Arka Gdynia II, Stolem Gniewino i Sokół Bożepole Wielkie.

W Ekstraklasie zagrają natomiast ProFan Gościcino, UKS GAP Bruskowo Wielkie, GAP Dąbrowa, Olimpia Elbląg II, Gedania Gdańsk i Orły Osowa. 

ZDJĘCIA - DZIEŃ 1 - TUTAJ

ZDJĘCIA DRUŻYN 

 

Poniżej zapis relacji LIVE z turnieju prowadzonej przez trenera Dawida Kowalskiego

...

Czytaj więcej...