Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitne Półkolonie - lato 2018

 

błękitne półkolonie

Informujemy, iż ruszyły zapisy na Błękitne Półkolonie wakacyjne które organizujemy we współpracy ze Sportową Jedyneczką. Oferta skierowana jest do wszystkich dzieci w przedziale wiekowym 5-12 lat (rocznik 2013 i starsi), które lubią aktywnie wypoczywać i na sportowo spędzać wolny czas. Gwarantujemy opiekę doświadczonej kadry trenerskiej i pedagogicznej. W planie zajęć są wycieczki edukacyjne, jak również zajęcia sportowe. Liczba miejsc w każdym turnusie  jest ograniczona do 25. Ramowe godziny zajęć 7:30-16:00
Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu 502-560-648. Zapisując dziecko wysyłamy sms z imieniem i nazwiskiem oraz datą turnusu.

Szczegóły poniżej

...

(aktualizacja 17 kwietnia 2018)

Czytaj więcej...

Błękitny Dzień Piłkarskich Talentów - wiosna 2018

BD Piłkarskich Talentów

W niedzielę 22 kwietnia 2018 odbędzie się premierowa edycja Błękitnego Dnia Piłkarskich Talentów (wzorowana na Dniach Talentu Akademii Młodych Orłów) podczas którego przeprowadzimy dla naszych zawodników z roczników 2007,2008,2009 i 2010 bezpłatne testy sprawności ogólnej (siły, szybkości, zwrotności), a także techniki piłkarskiej (prowadzenie piłki, zwroty, żonglerka, siła uderzenia).

Z wynikami testów indywidualnie zapoznamy zarówno uczestniczących w tym wydarzeniu zawodników jak i ich rodziców. Na naszej stronie pojawią się też uśrednione wyniki dla każdej kategorii wiekowej.

Podczas najbliższych treningów w ramach uzupełnienia Błękitnego Dnia Piłkarskich Talentów zostanie też przeprowadzony minu turniej piłkarski "Talentiada", którego celem będzie ocena umiejętności piłkarskich zawodników podczas gry.

Celem prowadzonych badań nie będzie klasyfikowanie zawodników, nie będziemy też wręczać za osiągnięte wyniki nagród indywidualnych, medali, itp. Po zakończonym badaniu i opracowaniu wyników trenerzy przekażą dzieciom wyniki i indywidualne wskazówki do dalszego rozwoju.  Dzieci uwielibiają wszelkie formy rywalizacji, tym razem jednak najważniejsze nie będzie osiągnięcie wyniku lepszego niż kolega czy koleżanka, ale osiągnięcie wyniku na miarę swoich indywidualnych możliwości. 

Harmonogram Błękitnego Dnia Piłkarskich Talentów poniżej

...

Czytaj więcej...

Urodziny z Błękitnymi - kwiecień 2018

Błękitne urodziny

Drodzy rodzice, drogie dzieci projekt Błękitne Urodziny do którego wróciliśmy w  styczniu 2017, dzięki naszym sponsorom będzie kontynuowany także przez cały rok 2018.

Jednym z prezentów będzie tort fundowany przez Cukiernię Krzysztofa Wenty (Wejherowo, ulica Pucka 12).

Karty podarunkowe ufundowały Restauracja u Bąbli w Bolszewie i Pizzeria Alcatraz.

Trzech naszych solenizantów zaprosimy na całodniową zabawę do Funky Monkey w Bolszewie, a dzięki Studio Kleopatra Wejherowo wręczymy trójce dzieci drobne upominki.

Osoby do których trafią ufundowane przez naszych sponsorów prezenty będziemy co miesiąc losować.

Wyniki kwietniowego losowania poniżej

...

Czytaj więcej...

Letni obóz we Wdzydzach Kiszewskich 2018

wdzydze2018 2

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo z roczników 2008-2010 na letni obóz piłkarski we Wdzydzach Kiszewskich

Do ośrodka we Wdzydzach Kiszewskich jedziemy już 5 raz. Doskonale znana nam baza przyciąga przede wszystkim pięknie utrzymanymi boiskami trawiastymi i dostępnością wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, pięknego jeziora, możliwość korzystania z pobliskiej plaży, szlaków turystycznych, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka. Każdą z poprzednich wizyt we Wdzydzach Kiszewskich wspominamy bardzo mile i wiemy że nie inaczej będzie także tym razem. Szczególnie że w tym samym terminie we Wdzydzach będą na obozie zaprzyjaźnione z nami drużyny Orkana Rumia, także okazji do wspólnych meczów towarzyskich będziemy mieli bardzo dużo.

Informujemy również że w wakacje tradycyjnie organizować będziemy Akcję Lato z Błękitnymi 16-27  lipca 2018 (roczniki 2007-2011), a także po raz pierwszy Błękitne Półkolonie dla dzieci od 5 do 12 roku życia, w czterech terminach (9.07-13.07, 16.07-20.07, 23.07-27.07, 30.07-03.08) 

Szczegóły letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 17 kwietnia 2018)

Czytaj więcej...

Harmonogram treningów - WIOSNA 2018

harmonogram treningów

Drodzy rodzice tradycyjnie na początku kwietnia zmieniamy harmonogram treningów na wiosenny. Co prawda mamy jeszcze kilka znaków zapytania, ale już dziś harmonogram gotowy jest w 90%. Prosimy o zapoznanie się z nowym harmongramem

Ważne informacje dotyczące najbliższego okresu, opublikowane zostały w komunikacie organizacyjnym z dnia 14 marca 2018 TUTAJ

Harmonogram treningów poniżej

...

(aktualizacja 27 marca 2018)

Czytaj więcej...