Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS


wejherowo-logo

 

starostwo

 

gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zebrania z rodzicami - sezon 2017/2018

zebrania z rodzicami

 

Zapraszamy rodziców dzieci z roczników 2007,2008,2009, 2010 i 2011 na przedsezonowe zebrania z trenerami. Podczas zebrań trenerzy omówią cele poszczególnych drużyn na sezon 2017/2018 (od września do czerwca), omówią także bieżace sprawy organizacyjne, oraz przedstawią kalendarz wydarzeń. W rocznikach 2008 i 2010 będzie to okazja do bliższego poznania przez rodziców nowych trenerów i omówienia zasad funkcjonowania drużyny. 

Będziemy wdzięczni za liczne przybycie na zebrania.

Szczegółowy plan zebrań poniżej

...

(aktualizacja 12 września 2017)

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

arkazaglebie2017

W piątek 15 września 2017 organizujemy dla 45 dzieci wyjazd na mecz Ekstraklasy - Arka Gdynia - Zagłębie Lubin.

ZGODA NA WYJAZD - PDF

 

Szczegóły wyjazdu poniżej

...

Czytaj więcej...

Urodziny z Błękitnymi - wrzesień 2017

pazdan wrzesień

(Wrześniowy solenizant - Michał Pazdan - 21.09.1987)

Liczba dzieci uczęszczających na zajęcia w naszej Akademii to na dzień 31 grudnia 2016 ponad 450. Statystycznie rzecz ujmując codziennie ktoś z naszych podopiecznych ma urodziny.

Postanowiliśmy się przyłączyć do osób składających dzieciom w tym dniu życzenia i wspólnie z naszymi sponsorami zorganizować dla kilku dzieci w miesiącu niespodziankę.

Podobnie jak w pierwszej edycji naszej akcji (wrzesień 2012 - sierpień 2013) jednym z prezentów będzie tort fundowany przez Cukiernię Krzysztofa Wenty (Wejherowo, ulica Pucka 12).

Bardzo atrakcyjne prezenty ufundowały też Restauracja u Bąbli w Bolszewie (karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji) i Pizzeria Alcatraz (karta podarunkowa o wartości 60 zł do wykorzystania w Pizzerii)

Zaprosimy również trójkę naszych solenizantów na całodniową zabawę do Funky Monkey w Bolszewie.

Od marca 2017, do akcji przyłączyło się Studio Kleopatra Wejherowo, które przygotowało dla naszych solenizantów drobne upominki.

Osoby do których trafią ufundowane przez naszych sponsorów prezenty będziemy co miesiąc losować.

Wyniki wrześniowego losowania poniżej

...

Czytaj więcej...

Zbudujmy boisko w Wejherowie.

boisko

Drodzy sympatycy piłki nożnej w Wejherowie prosimy o poparcie Wniosku dotyczącego przeznaczenia środków finansowych z budżetu Miasta Wejherowa na 2018 rok na budowę pełnowymiarowego boiska "Na Wazie"

Treść wniosku - PDF

Podpisz TO - TUTAJ

Autorem wniosku jest wieloletni działacz piłkarski z naszego miasta Pan Jacek Przybylski, który od lat walczy o polepszenie bazy piłkarskiej w Wejherowie.

W 2015 roku wniosek dotyczący budowy pełnowymiarowego boiska złożony przez Pana Jacka został bardzo licznie poparty przez mieszkańców Wejherowa w głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego, podobnie było w roku 2016. Ze względu na regulaminowe ograniczenia finansowe nie jest jednak możliwe wybudowanie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego, tylko za środki z budżetu obywatelskiego, tak więc kolejnego wniosku do budżetu obywatelskiego już Pan Jacek nie złożył. Wielokrotnie nas jednak zapewniał, że nie zamierza rezygnować z walki o nowoczesne boisko piłkarskie w Wejherowie. Rozwiązaniem wskazywanym przez Pana Jacka we wniosku jest przeznaczenie odpowiedniej kwoty z budżetu miasta Wejherowa na rok 2018.

Oczywiście Zarząd naszej Akademii i wszyscy trenerzy zdecydowanie popierają ten wniosek. Pod wnioskiem można się podpisać, żeby okazać wsparcie dla idei budowy pełnowymiarowego boiska w Wejherowie. Zachęcamy do włączenia się w akcję zbierania podpisów poprzez wydrukowanie LISTY i zebranie podpisów od członków swojej rodziny, sąsiadów, znajomych (osoby powyżej 16 roku życia).

Lista osób - PDF

Treść wniosku poniżej

...

Czytaj więcej...

Wycieczka do Portu Wojennego Gdynia Oksywie - informacje organizacyjne.

wodnik

W piątek 1 września 2017 nasza Akademia organizuje wyceiczkę do Portu Wojennego Gdynia Oksywie, w związku z powyższym prosimy aby rodzice dzieci zapisanych na ten wyjazd zapoznali się z niezbędnymi informacjami organizacyjnymi

ZGODA NA WYJAZD - PDF *

* zgodę należy oddać przed wejściem do autokaru

Szczegóły poniżej

...

Czytaj więcej...