Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Podsumowanie Kaszub Cup

W miniony weekend dwa nasze zespoły reprezentowały błękitne barwy w turnieju Kaszub Cup, w którym udział wzięło aż 25 zespołów w tym jeden zespół z Rosji. Nasi chłopcy uplasowali się na 3 i 7 miejscu spędzając na parkiecie łącznie 80 minut co z pewnością pozowliło zebrać bardzo cenne doświadczenie. 

kaszub I

Błękitni I - Kwidziński, Roppel, Bojke, Błażejewicz, Piątkowski, Pruc, Kupc, Wachowski

kaszub II

Błękitni II - Miotk, Topp, Wasilewski, Konkol, Stemplewski, Wargowski, Tarnowski, Bednarz

Wyniki w rozwinięciu

 

Wyniki sobota:

Błękitni I Wejherowo 10-0 GOSRiT Niebieski (Kupc 3x, Piątkowski 2x, Pruc 2x, Błażejewicz 2x, Roppel)

Błękitni I Wejherowo 3-0 Stolem Gniewino (Piątkowski 2x, samobój)

Błękitni I Wejherowo 3-0 Diego Lębork (Kupc 2x, Pruc)

Błękitni I Wejherowo 0- Błękitni I Wejherowo

Błękitni II Wejherowo 6-1 Jaguar I Gdańsk (Stemplewski 2x, Konkol 2x, Wargowski, Lemke)

Błękitni II Wejherowo 2-1 Barca Bolszewo (Lemke, Konkol)

Błękitni II Wejherowo 1-2 GKS Kowale (Tarnowski)

Błękitni II Wejherowo 4-1 GOSRiT dziewczyny (Lemke 2x, Wasilewski, Bednarz)

Wyniki niedziela

Liga angielska

Błękitni II Wejherowo 0-1 GOSRiT Luzino

Błękitni II Wejherowo 2-2  UKS 8 Lębork (Wargowski 2x)

Błękitni II Wejherowo 2-0 Korona Żelistrzewo (Wargowski, Wasilewski)

Błękitni II Wejherowo 3-2 GKS Kolbudy (Wasilewski 3x)

Liga hiszpańska

Błękitni I Wejherowo 1-0 UKS 8 Lębork (Piątkowski)

Błękitni I Wejherowo 2-0 Jaguar II Gdańsk (Piątkowski 2x)

Błękitni I Wejherowo 1-2 GKS Kowale (Pruc)

Błękitni I Wejherowo 1-2 Swetlogorsk (samobój)