Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Harmonogram Treningów w okresie zimowym

Harmonogram Treningów na okres zimowy:

Gr. C

Czwartki - godz. 16.30 - 17.45 , Sala SP nr 9, ul. Sobieskiego 300

Gr. B

Wtorki - godz. 16.45 - 18.00 , Sala SP nr 9, ul. Sobieskiego 300

Piątek - 16.30 - 17.45, mała sala gimnastyczna w SAMOCHODÓWCE, ul. Sobieskiego 344

Gr. A

Wtorki - 18.00 - 19.15, Sala SP nr 9, ul. Sobieskiego 300

Piątki - 18.00 - 19.15, mała sala gimnastyczna w SAMOCHODÓWCE, ul. Sobieskiego 344.

Przypominam Państwu o wyrobieniu Karty Zdrowia Zawodnika - do tej pory odebrałem 16 kart na 36 zawodników - oraz uzupełnieniu pozostałych dokumentów ( w szczególności nowi zawodnicy) - Formularz Extranet, zdj. legitymacyjne oraz konto zawodnika na portalu Łączy nas Piłka.

Wszelkie informacje dotyczące założenia konta znajdą Państwo pod tym linkiem http://blekitni-wejherowo.pl/…/1811-instrukcja-zalozenia-ko…

Prosimy również Rodziców ( których jeszcze nie ma w naszej grupie) o wysyłanie zaproszenia do niej, aby być na bieżąco z informacjami

Inauguracja Rozgrywek Pomorskiego ZPN

W niedzielę 22.09.2019 nasz rocznik zainauguruje rozgrywki piłkarskie Pomorskiego ZPN. Pierwszy turniej odbywa się o godz. 12.00 w Bolszewie, ul. Leśna 35A (tam gdzie był sparing)
Zbiórka 11.30 na miejscu
Ubieramy strój Błękitnych (jeśli będzie zła pogoda proszę ubrać termo), getry, ochraniacze, picie, owoc jakiś zdrowy baton
Osoby powołane:
  1. Fabian
  2. Alex
  3. Jakub Piesio
  4. Olek Cieśliński
  5. Tobiasz
  6. Sergiusz
  7. Milan
  8. Pola
  9. Kacper Labudda
  10. Jan Łupina
  11. Jan Kozłowski
  12. Tymon Baranowski
  13. Adrian German
  14. Antek Czerwionke
  15. Olek Nowak
 
Głośny doping ( ale kulturalny ) oraz pozytywne nastawienie będzie mile widziane

Karty Zdrowia

 

 

Do rozpoczęcia turniejów ligowych pozostało nam co raz mniej czasu.
Pierwszy turniej rozgrywamy 21 lub 22 września (na dworzu). Gospodarzem rozgrywek będzie zespół AP Cassubian z Bolszewa.
W naszej grupie znajduje się jeszcze drużyna Gdyńskiej Dąbrowy.
 

Aby móc brać udział w turniejach wymagana jest Karta Zdrowia Zawodnika oraz konto na portalu Łączy Nas Piłka
 
U nas najlepiej jest umówić się na wizytę do doktora Joryna, który przyjmuje w przychodni w Bolszewie (bez problemu wyrobi kartę zawodnika, kontakt telefoniczny - lekarz powie co jest potrzebne na wizytę)
 
 
Proszę też pomału zaopatrywać dzieci w bieliznę termoaktywną (spodnie, koszulka, rękawiczki, opaski na uszy lub kominy). Najlepiej W decathlonie firmy kipsta - tanie i dobre.
 
Turnieje będziemy rozgrywać na dworze i to jeszcze w październiku także pogoda może być różna 
 
Lista osób posiadających kartę zdrowia:
  1. Staś Dulko
  2. Franek Lesner
  3. Jakub Piesio
  4. Tymon Szur
  5. Fabian Roda-Kurr
  6. Tobiasz Block
  7. Kacper Labudda
  8. Alex Korczak
  9. Tymon Baranowski
  10.  Aleksander Cieśliński
  11.  Jan Łupina
  12.  Pola Borowiec
  13.  Gabriel Kieliński
  14.  Jan Kozłowski
  15.  
  16.  
  17.  

 

 

Certyfikacja zawodników na portalu Łączy nas Piłka

Prosimy o zarejestrowanie swojego Dziecka i założeniu konta na Portalu Łączy Nas Piłka.

Wszelkie informacje odnośnie rejestracji znajdą Państwo TUTAJ

Instrukcja jest dosyć przejrzysta, ale jednocześnie kierujemy wielką Prośbę do Rodziców, którzy założyli już konto, aby pomóc innym Rodzicom w tym zadaniu

Lista osób, które założyły już konto:

Rocznik 2014
 

 

1. Czerwionke Antoni

2. Łupina Jan

3. Roda - Kurr Fabian

4. Szur Tymon

5. Kozłowski Jan

6. Block Tobiasz

7. Piesio Jakub

8. Borowiec Pola

9. Lewandowski Mateusz

10. Piątek Kacper

11. Bojka Sergiusz

12. Dulko Stasiu

13. Baranowski Tymon

14. Miechówka Milan

15. Kurowski Adam

16. Nowak Aleksander

17. Tyberiusz Morawski

18. Labudda Kacper

19. Cieśliński Aleksander

20. Rakwał Tobiasz

21. Franek Lesner

22. Alex Korczak