Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Griffin Cup dla rocznika 2012 w Wejherowie

Błękitni 2012 9.03.2019 Wejherowo

Błękitni Wejherowo 2012 - 1 miejsce w Griffin Cup 2019

W sobotę 9 marca 2019 w Wejherowie odbył się współorganizowany przez naszą Akademię wspólnie z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej turniej Griffin Cup dla rocznika 2012.

Miło nam poinformować że w gronie 12 drużyn najlepsi okazali się podopieczni trenerów Stefana Machalińskiego i Łukasza Kostucha, reprezentujący WAPN Błękitni Wejherowo. Cieszymy się też z indywidualnych wyróżnień dla Gucia Rybińskiego (najlepszy zawdonik turnieju) i Miłosza Czwatschki (najlepszy bramkarz turnieju).

Poniżej relacja z turnieju ze strony Pomorskiego - ZPN

... 

Błękitni Wejherowo wygrali LOTOS Griffin Cup w roczniku 2012!

Na pięknej nowej hali w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn z całego województwa.

Grupa A: Błękitni Wejherowo, SAP Sopot, MKS Lew Lębork, Sztorm Kosakowo
Grupa B: GKS Przodkowo, Santana Wlk. Klincz, AP Marko-Gol, U2 Bytów 
Grupa C: Football Academy Gdańsk, Jantar Ustka, Dragon Bojano, AP KP Gdynia

Od samego początku turnieju najmłodsi zawodnicy i zawodniczki z całego cyklu Lotos Griffin Cup toczyli wspaniałą i zaciętą rywalizację. W każdym meczu sprawa wyniku toczyła się praktycznie do ostatnich sekund i często bramki padały przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

W ćwierćfinale znalazły się: AP Marko-Gol Gdańsk, SAP Sopot, AP KP Gdynia, GKS Przodkowo, Sztorm Kosakowo, Football Academy, Błękitni Wejherowo oraz Dragon Bojano. Ćwierćfinały dostarczyły nam wiele emocji, były pełne walki, ale do półfinałów awansowali faworyci wszystkich potyczek.

W półfinale zameldowali się: Sztorm Kosakowo, Football Academy, Błękitni Wejherowo oraz Dragon Bojano. W pierwszym półfinale niespodziewanie zobaczyliśmy najwyższy wynik całym turnieju. Football Academy pokonał Sztorm Kosakowo aż 7-1. Natomiast w drugim meczu półfinałowym gospodarz turnieju Błękitni Wejherowo pokonał 1-0 Dragon Bojano.

W meczu o 3 miejsce Dragon Bojano przegrał ze Sztormem Kosakowo 1-3 i ostatecznie to ekipa z Kosakowa zdobyła brązowe medale.

Dragon Bojano 2012 9.03.2019 Wejherowo

Dragon Bojano - 4 miejsce

Sztorm Kosakowo 2012 9.03.2019 Wejherowo

Sztorm Kosakowo - 3 miejsce

W wielkim finale wyrównaną i zaciętą walkę Błękitni Wejherowo stoczyli z zespołem Football Academy. W tym meczu nie tylko spotkały się najlepsze zespoły turnieju, ale drużyny, które straciły najmniej bramek. Ostatecznie to Błękitni po rzutach karnych okazali się nieznaczne lepsi i zdobyli złote medale.

FA 2012 9.03.2019 Wejherowo

Football Academy - 2 miejsce

Tobiasz Nowik 9.03.2019 Wejherowo

Najlepszy Strzelec: Tobiasz Nowik (Footbal Academy)

Gustaw Rybiński 9.03.2019 Wejherowo

Najlepszy Zawodnik: Gustaw Rybiński (Błękitni Wejherowo)

Miłosz Czwatschka 9.03.2019 Wejherowo

Najlepszy Bramkarz: Miłosz Czwastchka (Błękitni Wejherowo)

Wielkie brawa dla wszystkich maluchów za wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła podczas całego turnieju. Doping rodziców, wzajemny szacunek oraz postawa fair play po każdym z rozegranych meczów świadczy o tym, że cała idea cyklu turniejów Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej jest naszym wspólnym wielkim sukcesem.

Sponsorem strategicznym cyklu turniejów LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.