Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Griffin Cup dla rocznika 2012 w Wejherowie

Błękitni 2012 9.03.2019 Wejherowo

Błękitni Wejherowo 2012 - 1 miejsce w Griffin Cup 2019

W sobotę 9 marca 2019 w Wejherowie odbył się współorganizowany przez naszą Akademię wspólnie z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej turniej Griffin Cup dla rocznika 2012.

Miło nam poinformować że w gronie 12 drużyn najlepsi okazali się podopieczni trenerów Stefana Machalińskiego i Łukasza Kostucha, reprezentujący WAPN Błękitni Wejherowo. Cieszymy się też z indywidualnych wyróżnień dla Gucia Rybińskiego (najlepszy zawdonik turnieju) i Miłosza Czwatschki (najlepszy bramkarz turnieju).

Poniżej relacja z turnieju ze strony Pomorskiego - ZPN

... 

Czytaj więcej...

Wejher Cup 2019 dla rocznika 2012 - relacja

WC 2019 2012 okładka

W niedzielę 10 marca 2019 w Wejherowie odbył się turniej Wejher Cup Liga Mistrzów dla rocznika 2012. Głównym sponsorem turnieju była Sala Zabaw Funky Monkey z Bolszewa.

Turniej został podzielony na dwie części. W każdej częśc zagrało 9 drużyn czyli łącznie 18 w całym turnieju. Oczywiście w turnieju uczestniczyli nasi reprezentanci z Błękitnych Wejherowo 2012 opromienieni sobotnim zwycięstem w turnieju Griffin Cup. Mieliśmy też specjalnych gości z Londynu ze szkółki 4 Your Soccer Future Academy, a także po raz pierwszy w historii Wejher Cup drużyny Wierzycy Pelplin i Orła Tczew. W turnieju zagrały także dwie drużyny Gryfa Słupsk, Lech Poznań Football Academy, Football Academy Pomorze oraz stali bywalcy naszych turniejów : UKS Jedynka Reda, AP Cassubian, MKS Władysławowo, Młode Orły Łeba, Sparta Sycewice, Sokół Bożepole Wielkie.

W Błękitnej Lidze Mistrzów grają topowe europejskie zespoły (FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Monachium i inne), tak więc przed turniejem rozlosowaliśmy kto jaką drużynę będzie reprezentował.

Podczas turnieju rozegranych zostało łącznie 60 meczów (w każdej serii po 30). Zgodnie z postanowieniami regulaminu nie zapisywaliśmy wyników, ani nie prowadziliśmy żadnych klasyfikacji. Celem turnieju nie było wyłonienie zwycięzcy, ale umożliwienie dzieciom pokazania swoich możliwości w trakcie gry. Mamy nadzieję, że uczestniczącym w turnieju dzieciom pozostaną miłe wspomnienia, które jeszcze bardziej zainteresują je piłką nożną.

Każde dziecko na zakończenie turnieju otrzymało pamiątkowy medal i drobne nagrody rzeczowe. Nagrodziliśmy także zawodników którzy okazali się najlepsi w przeprowadzonym w trakcie turnieju konkursie strzału do małej bramki (bazooka). Na zakończenie każdej części turnieju wylosowaliśmy dwie drużynowe wejściówki do sponsora rozgrywek sali Zabaw Funky Monkey.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania Błękitnej Ligi Mistrzów dla rocznika 2012

ZDJĘCIA

Poniżej zdjęcia wszystkich drużyn i lista nagordzonych zawodników

...

Czytaj więcej...