Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zimowy harmonogram treningów

 

harmonogram treningów

 

Prosimy rodziców o zapoznanie się ze szczególami nowego harmonogramu, który będzie obowiązywał od 2 listopada 2017 do końca marca 2018.

 

Poniżej więcej informacji

 

 

Grupa A

Środa - 18.30 - 20.00 - sala ZSP nr 4 ul. Sobieskiego 344 w Wejherowie

Czwartek - 18.45 - 20.00 - sala ZSP nr 3 ul. Budowlanych w Wejherowie

Grupa B

Środa - 17.00 - 18.20 - sala ZSP nr 4 ul. Sobieskiego 344 w Wejherowie

Czwartek - 17.30 - 18.45 - sala ZSP nr 3 ul. Budowlanych w Wejherowie

 

Gimnastyka oraz technika piłkarska

Grupa 1 (2007/2008)

Czwartek - 16.30 - 17.30 -  nowa sala Ośrodka dla Niesłyszących ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie

Grupa 2 (2009-2011)

Wtorek - 16.30 - 17.30 -  nowa sala Ośrodka dla Niesłyszących ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie

Grupa 3 (2009-2011)

Wtorek - 17.30 - 18.30 -  nowa sala Ośrodka dla Niesłyszących ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie

Grupa 4 (2009-2011)

Wtorek - 18.30 - 19.30 -  nowa sala Ośrodka dla Niesłyszących ul. Sobieskiego 279 w Wejherowie

 

Grupy naborowe : 

 

Rocznik 2010 - grupa błękitna

Sobota - 10.00 - 11.10 - sala SP nr 9 Os. 1000-lecia 15 w Wejherowie

1. Basendowski Błażej

2. Guzicki Paweł

3. Kaczykowski Wiktor

4. Królak Bartłomiej

5. Mazur Andrzej

6. Prądzyński Wojciech

7. Rohde Franciszek

8. Siedlecki Szymon

9. Welke Artur

10. Cyman Kamil

11. Macholl Szymon

12. Zielonka Marceli

Rocznik 2010 - grupa biała

Sobota - 11.15 - 12.25 - sala SP nr 9 Os. 1000-lecia 15 w Wejherowie

1. Butwiłowski Szymon

2. Czapla Michał

3. Garstka Jan

4. Grajkowski Stanisław

5. Lis Filip

6. Majerowski Piotr

7. Szczepański Franciszek

8. Wierciński Adam

+ nowi zawodnicy (od 4.11)

Tyberiusz Richert

Dominik Stojek

Adrian Kulis

Nikodem Ostrowski

Sebastian Brodzisz