Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Weekend z piłką, 27-29.10.2017 Łęczyce

 

Weekend z piłką 27-29.10.2017

 

W dniach 27-29 października nasza drużyna uczestniczyła w Weekendzie z Piłką w Łęczycach. 

Poniżej więcej informacji 

 

Na wyjazd do Łęczyc zdecydowało się 19 chłopców z rocznika 2010. W trakcie pobytu zaliczyliśmy kilka jednostek treningowych, rozegraliśmy sparing z drużyną AP Diego Lębork, wieczorne miniturnieje oraz testy sprawnościowe. Trenerzy mieli również możliwość wypróbowania kilku nowych nieco bardziej skomplikowanych ćwiczeń.

Do naszej dyspozycji była sala gimnastyczna, boisko ze sztuczną nawierzchnią typu "Orlik" oraz popularny tartan. Plan WzP udało się zrealizować za wyjątkiem porannych zapraw które z powodu niesprzyjającej pogody zamiast na powietrzu odbywały się na sali gimnastycznej doskonaląc "ballmastery".

Chłopcy zachowywali się bardzo dobrze, w sumie większych problemów nie było. Apetyty dopisywały, co przy takim wydatku energetycznym nie może dziwić.

Tych którzy z różnych przyczyn nie byli na Weekendzie z Piłką (lub tych którzy chcieliby jechać drugi raz) zapraszam na ostatni nasz jesienny termin 24-26.11.2017. Zapisy tradycyjnie w formie SMS-a pod numerem - 502 560 648, o treści: Imię i nazwisko WzP, koordynuje trener Tadeusz Ciapa. 

 

Lista zawodników uczestniczących w jesiennym WzP: 

 

1. Korejke Dawid
2. Hazuka Maciej
3. Groth Maciej
4. Mięsiak Aleksander
5. Klecha Piotr
6. Wrosz Tymek
7. Bochentyn Michał
8. Górski Maciej
9. Gaffke Dariusz
10. Urban Szymon
11. Lange Oskar
12. Skrzypkowski Oskar
13. Nowacki Igor
14. Strzecki Julian
15. Baran Szymon
16. Krzyżański Cisłowski Igor
17. Kiedrowski Alan
18. Schemich Dawid
19. Siedliski Franciszek