Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Turnieje halowe - ogólne zasady

Drodzy rodzice

Co raz lepiej znamy już wasze dzieci i powoli będziemy gotowi na to, żeby nasz rocznik zaczął rozgrywać mecze towarzyskie i brać udział w różnego rodzaju turniejach, dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Prosimy też o poświęcenie 19 minut na obejrzenie tego filmu : RESPECT

...

Ogólne zasady związane z turniejami którymi będziemy się kierować :

Powołania na turnieje, mecze towarzyskie :

Na turnieje halowe będziemy powoływać 7-10 zawodników, którzy w naszej ocenie będą na to najbardziej zasługiwali, pod uwagę przy ocenie będziemy brali umiejętności piłkarskie, zachowanie i zaangażowanie podczas treningów, frekwencję, zachowanie podczas rozgrywanych meczów, gotowość psychofizyczną dziecka do podołania wyzwaniu jakim jest udział w kilkugodzinnym turnieju.

Powołania na turnieje będziemy kierowali w pierwszej kolejności do zawodników z grupy A, co w żaden sposób nie przekreśla szans gry zawodnikom trenującym w grupie B zgodnie z w/w kryteriami.

Informacja o powołaniach będzie przekazywana bezpośrednio rodzicom za pomocą SMS-a. Zawsze będziemy prosili rodziców o potwierdzenie udziału w turnieju, jeżeli powołany przez nas zawodnik z jakiegoś powodu nie będzie mógł uczestniczyć w turnieju, taką informację należy przekazać jak najszybciej trenerowi, żeby była możliwość powołania kogoś innego.

Składem na turnieje będziemy rotować, tak żeby dać jak najwięszkej liczbie dzieci możliwość gry w turnieju.

 

Karta zdrowia :

W turnieju będą mogli zagrać tylko i wyłącznie zawodnicy posiadający ważną kartę zdrowia sportowca.

 

Zbiórka przed turniejem, meczem towarzyskim :

Zbiórka przed turniejem lub meczem towarzyskim zawsze będzie ustalana w miejscu rozgrywania turnieju. Nie będziemy organizować wspólnych wyjazdów dzieci na turnieje czy mecze towarzyskie, dlatego prosimy rodziców o wzajemną pomoc w organizowaniu dojazdu i odbioru dzieci z turniejów. Nie chcielibyśmy żeby dochodziło do takiej sytuacji że rodzic nie mający jak dowieźć dziecka na turniej właśnie z tego powodu rezygnował z udziału dziecka w turnieju.

 

Koszt udziału w turnieju, meczu towarzyskim :

Koszt udziału w turnieju będzie dzielony na uczestników turnieju. (Koszty turniejów za udział całej drużyny bywają różne, do 100 do nawet 400 zł w zależności od długości turnieju, ilości drużyn, przewidywnych nagród, itp.)

Nie będziemy pobierali żadnych dodatkowych opłat za udział w meczu towarzyskim.

 

Cel udziału w turnieju, meczu towarzyskim :

Celem jaki sobie będzie stawiali przed turniejami i meczami towarzyskimi będzie zawsze zdobywanie doświadczeń przez poszczególnych zawodników, doskonalenie elemntów ćwiczonych podczas treningów, kontakt z przeciwnikami, nauka gry w piłkę poprzez grę w piłkę :) - oczywiście przyjemnie nam będzie jeśli nasz zespół będzie strzelał gole i wygrywał, ale wynik meczów turniejowych czy towarzyskich nie będzie stanowił dla nas celu sam w sobie, dlatego prosimy rodziców o nie stawianie tego typu oczekiwań przed swoimi dziećmi, nie pobudzanie ich wyobraźni opowieściami typu : TEN MECZ MUSICIE WYGRAĆ ... żeby np wyjść z grupy, czy tym podobne ... Dzieci rodziców którzy nie będą stosować się do powyższej zasady nie będą zabierane na turnieje. 

 

Jakie turnieje będziemy wybierać :

Wybierać będziemy turnieje w których dużo będzie gry, a mało siedzenia i czekania na mecze ... (nie zależy nam na spędzeniu całej soboty, czy niedzieli na jakimś turnieju tylko po to, żeby nasze dzieciaki rozegrały powiedzy 4 mecze po 8 minut) - uważamy, że turniej dla 7-8 latków powinien mieć rozsądne ramy czasowe, generalnie im krótszy i bardziej intensywny tym lepiej ...

Wybierać będziemy turnieje w których sklasyfikowanie zespołów od najlepszego do najgorszego nie będzie głównym celem zawodów.

 

Z kim będziemy grali towarzysko :

Mecze towarzyskie będziemy rozgrywali z zaprzyjaźnionymi z nami drużynami z okolic (UKS Jedynka Reda, Orkan Rumia, GOSRIT Luzino, Dragon Bojano i inne)