Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Podsumowanie tygodnia

Błękitni - WierchucinoBłękitni - Luzino sparing

W minionym tygodniu mieliśmy sporo okazji do sprawdzenia swoich umiejętności, gdyż rozegraliśmy dwa sparingi oraz jeden turniej.

W środę wybraliśmy się do Wierzchucina, gdzie zagraliśmy mecz towarzyski z miejscowym Wichrem rocznik 2008/09. W spotkaniu ze starszymi kolegami wypadliśmy bardzo dobrze prezentując dobrą i skuteczną grę dominując przez większą część spotkania. Kolejny mecz towarzyski rozegraliśmy w sobotę w Luzinie i tu również rywalizowaliśmy z piłkarzami z roczników 2009 i 2008. Tym razem poziom był bardziej wyrównany dzięki czemu nasi zawodnicy musieli bardzo ciężko pracować na boisku co w przyszłości przełoży się na jeszcze lepszą formę sportową.

W niedzielę wybraliśmy się na turniej Inpro Cup do Pruszcza Gdańskiego, w którym rywalizowało 10 drużyn. Cały turniej możemy uznać za udany, gdyż nasz zespół prezentował się świetnie, w fazie grupowej wygraliśmy wszystkie spotkania co zapewniło nam pierwsze miejsce w grupie i awans do ćwierćfinału. Faza pucharowa również przebiegała bardzo gładko aż do finału, w którym ulegliśmy zespołowi gospodarzy - Escoli Futbolu. Wynik ten pozostawił spory niedosyt, gdyż na pewno nie byliśmy zespołem słabszym ale rywal byl tego dnia bardzo skuteczny. Jako drużyna pokazaliśmy duży potencjał ale w grze jest jeszcze sporo do poprawy nad czym będziemy ciężko pracować na treningach. Doceniamy drugie miejsce ale wiemy również, że nasz zespół jest w stanie walczyć o najwyższe cele. 

Infpro CUp Pruszcz