Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Paintball !!!

Dnia 25.08 (sobota) od godziny 17:00 odbędzie się integracja rocznika 2009 na polu Paintballowym w Wejherowie przy ul. Necla. Serdecznie zapraszamy do zabawy zawodników, rodziców oraz wszystkie osoby związane z tą drużyną. Koszt udziału w imprezie dla osoby strzelającej to 60zł/os (maska, pistolet z pełnym magazynkiem, kiełbaska z ogniska, grochówka), osoby, które nie chcą uczestniczyć w imprezie bez udziału w strzelaniu płacą 15zł/os (kiełbaska, grochówka). Istnieje możliwość przyniesienia własnego jedzenia oraz napojów. Prosimy o zapisywanie się u trenera Kuby najpóźniej do czwartkowego treningu(SMS imię i nazwisko dziecka plus ilość dodatkowych osób do strzelania/imprezy).

Zapisani:

1. Słowi +2osoby strzelające

2. Olczyk + 1

3. Rosołowski +1

4. Spławiński

5. Wejher +1

6. Dzierzba +2

7. Chudziak

8. Hlebik (bez strzelania)

9. Kowalewski + 1

10. Hening + 3

11. Bawarski +2

12. Strzecki + 1