Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z turnieju Feyenoord Summer Cup 2018

IMG 7178

W niedzielę 19.08 wybraliśmy się na turniej Feyenoord Summer Cup do Gdańska. W zawodach wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Turniej zaczął się dla nas niezbyt dobrze gdyż przegraliśmy z zespołem z Bruskowa Wielkiego 3-2, kolejne spotkanie z KP Starogard wygraliśmy 1-0 co sprawiło, że wygrywając ostatni mecz w grupie z zespołem AS Pomorze zapewnilibyśmy sobie awans do półfinału. Zawodnicy świetnie się spisali pewnie wygrywając 7-1 co dało drugie miejsce w grupie tuż za Bruskowem. W meczu decydującym o awansie do finału spotkaliśmy się z Osiczanką Osice, spotkanie było bardzo wyrównane 5 min przed końcem wszystko wskazywało, że mecz zakończy się remisem i rzutami karnymi, w końcowej fazie spotkania rywalom udało się jednak strzelić zwycięskiego gola i musieliśmy zadowolić się meczem o 3 miejsce. Ponownie spotkaliśmy się z zespołem z Bruskowa Wielkiego ale tym razem to my przeważaliśmy przez całe spotkanie  ostatecznie wygraliśmy 3-1. Trzecie miejsce w turnieju na pewno cieszy, a chłopcy pokazali się z dobrej strony i w pełni zasłużyli na miejsce na podium.

Wystąpiliśmy w składzie: Kwaśniewski, Szulist, Słowi, Bawarski, Tabor, Kowalewski, Spławiński, Kwidziński, Wejher