Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Z wizytą na stadionie Gryfa Wejherowo

2009 2010 05112017 Wejherowo

 

W niedzielę 5 listopada 2017 wspólnie z rocznikiem 2010 wybraliśmy się na stadion Gryfa Wejherowo na mecz naszej drużyny z rocznika 2003 z CWZS Bydgoszcz w Centralnej Lidze Juniorów U-15.

Mimo porażki naszych młodych piłkarzy spędziliśmy na stadionie bardzo fajne popołudnie. 

Dziękujemy za zaproszenie i oczywiście będziemy za WAS trzymać kciuki w kolejnych meczach.
Dziękujemy też bramkarzowi pierwszego zespołu Gryfa Dawidowi Leleniowi który na koniec meczu bronił strzały naszych chłopaków.

W wyjściu na stadion Gryfa uczestniczyli : Olivier Zaręba, Michał Polakowski, Nikodem Kowalewski, Kamil Bogdański, Michał Wesserling, Filip Olczyk, Bartek Chudziak, Bartek Szulist, Krystian Rosołowski, Łukasz Karolewicz, Konrad Hennig, Antek Mazur, trener : Tadeusz Ciapa oraz chłopcy z rocznika 2010 z trenerem Jakubem Rybickim 

ZDJĘCIA