Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Gedania Cup dla rocznika 2010 - 20.11.2016

2010 - Gedania Cup 20.11.2016 małe

W niedzielę 20 listopada 2016 na swój pierwszy turniej wybrała się nasza drużyna z rocznika 2010 pod opieką trenera Krystiana Kożyczkowskiego i Stefana Machalińskiego. Zagraliśmy na turnieju Gedania Cup w Gdańsku. Wszyscy nasi 6-latkowie zasługują na duże słowa uznania, szczególnie że był to dla większości turniejowy debiut.

Chłopcy grali z ogromnym zaangażowaniem, a co najważniejsze nie było po nich widać turniejowej tremy. W dziewięciu meczach nasza drużyna strzeliła łącznie 49 goli, sześc meczów wygrywając, dwa remisując i jeden przegrywając. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja miejsc.

Dzieci były bardzo szczęśliwe po zakończeniu zawodów, szczególnie że za swój wysiłek zostały nagrodzone pamiątkowym medalem. Lepszego debiutu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dziękujemy Gedanii Gdańsk za zaproszenie na turniej.

ZDJĘCIA

Poniżej więcej szczegółów

...

Wyniki :

Błękitni Wejherowo - AP Tczew    8-1

Błękitni Wejherowo - UKS Mały Jeziorak Iława   3-2

Błękitni Wejherowo - Gedania Gdańk II    4-0

 

Błękitni Wejherowo - Jaguar Gdańsk         9-0

Błękitni Wejherowo - Lech Poznań FA        9-1

Błękitni Wejherowo - AP Żurki Football      1-1

Błękitni Wejherowo - Gedania Gdańsk I     2-2

Błękitni Wejherowo - Football Academy     4-7

Błękitni Wejherowo - Football Pro Academy    9-0

 

 

Skład : Konrad Hennig, Stefan Kanczkowski, Michał Bochentyn, Olek Mięsiak, Maciek Górski, Franek Siedliski, Darek Gaffke, Dawid Schemich

Trenerzy: Krystian Kożyczkowski, Stefan Machaliński

 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej.

Dziękujemy rodzicom za cierpliwość i stałe wsparcie dla dzieci uczestniczących w turnieju.