Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Ostatni trening na boisku - 27.10.2016 - wizyta Magic FA z Londynu.

2009 27.102016

W czwartek 27 października 2016 odbył się ostatni trening tej jesieni na boisku przy ulicy Nanickiej. Od listopada trenować będziemy już zgodnie z nowych harmonogramem na salach gimnastycznych.

Nasz ostatni trening miał bardzo atrakcyjny przebieg, ze względu na to że odwiedzili nas nasi koledzy trenujący w Magic Football Academy w Londynie i mogliśmy wspólnie zagrać kilka meczów towarzyskich zarówną w grupia A jak i grupie B. Dla wielu chłopców trenujących w naszej drużynie była to pierwsza możliwość zagrania meczu towarzyskiego.

ZDJĘCIA

Młodzi piłkarze z Londynu to w większości dzieci Polaków pracujących w Anglii. Do Polski przyjechali na tygodnie zgrupowanie do Pucka korzystając z tzw. jesiennych ferii (ang. half term) i przy okazji odwiedzieli nas w Wejherowie.

Z Magic FA Academy utrzymujemy od jakiegoś czasu bardzo dobre stosunki, przypomnę może tylko że w czerwcu 2016 nasi piłkarze z rocznika 2005 i 2006 zagrali w turnieju w Londynie. (LINK). Kto wie może i chłopcy z rocznika 2009 za jakiś czas zagrają w Londynie.